تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
با تخفیفش چند میشه؟!
(11 شهریور 1393 03:38 ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط: [ -> ]با تخفیفش چند میشه؟!

سلام. بستگی به تعداد نفرات داره . امروز من دفتر شیراز بودم .گفت 290 پکیج کتاب + 440 سیزده مرحله ازمون+ 70 مشاوره همپا . یعنی جمعا 800 حالا اگه 25% تخفیف بگیریم میشه 600 و این خیلی خوبه.
(11 شهریور 1393 04:00 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام. بستگی به تعداد نفرات داره . امروز من دفتر شیراز بودم .گفت 290 پکیج کتاب + 440 سیزده مرحله ازمون+ 70 مشاوره همپا . یعنی جمعا 800 حالا اگه 25% تخفیف بگیریم میشه 600 و این خیلی خوبه.

من فقط می خوام توی آزموناش شرکت کنم.
بعد مثلا تعداد نفرات چند تا باید باشند.
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
(11 شهریور 1393 04:44 ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام. بستگی به تعداد نفرات داره . امروز من دفتر شیراز بودم .گفت ۲۹۰ پکیج کتاب + ۴۴۰ سیزده مرحله ازمون+ ۷۰ مشاوره همپا . یعنی جمعا ۸۰۰ حالا اگه ۲۵% تخفیف بگیریم میشه ۶۰۰ و این خیلی خوبه.

منم اگه بیام فقط آزموناش
(11 شهریور 1393 06:55 ب.ظ)shvh نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 شهریور 1393 04:44 ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط: [ -> ]\\\

سلام. بستگی به تعداد نفرات داره . امروز من دفتر شیراز بودم .گفت ۲۹۰ پکیج کتاب + ۴۴۰ سیزده مرحله ازمون+ ۷۰ مشاوره همپا . یعنی جمعا ۸۰۰ حالا اگه ۲۵% تخفیف بگیریم میشه ۶۰۰ و این خیلی خوبه.

منم اگه بیام فقط آزموناش

سلام مجدد.این تخفیف فک کنم واسه آزموناشه.ولی من کامل ثبت نام میکنم
سلام
میشه فقط سه آزمون 100% آخر رو ثبت نام کنیم باهاتون(یعنی عضو گروهتون و مشمول تخفیفتون بشیم؟) آخه بقیه شو میخوام با آزمونای سال قبل که میگرفتن خودم بدم. فکر کنم اینجوری خیلی به صرفه ترم باشه ها!
(12 شهریور 1393 12:33 ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میشه فقط سه آزمون ۱۰۰% آخر رو ثبت نام کنیم باهاتون(یعنی عضو گروهتون و مشمول تخفیفتون بشیم؟) آخه بقیه شو میخوام با آزمونای سال قبل که میگرفتن خودم بدم. فکر کنم اینجوری خیلی به صرفه ترم باشه ها!

من پرسیدم گفتن به چندتا ازمون تخفیف نمیدن.
به نظر میاد اونایی که قرار بود ثبت نام کنن بیشتر از اون لیست نیستن. یه تاریخ بدین لیستو ببندین که بحث منحرف نشه.
تا اونجای که من از موسسه شنیدم توی مرکز شیراز یه آقایی به نام فاضل پیگیر کارها هستش . من که اسم مانشت آوردم گفتن آره هماهنگی شده .فقط تعداد نفرات مهمه. من پکیچ و همپا ثبت نام کردم و واسه آزمون منتظر تکمیل ظرفیت مانشتی ها هستم . بجنبید بچه ها. آخه بیست و هشت شهریور یه آزمون pseهست . میتونیم تو اونم شرکت کنیم. بهرحال ما که شروع کردیم. دست حق یارتون. راستی من شمارم میزارم تا اگه سوالی بود راهنماتون باشم.09395507730 , raise.mohammad@gmail.com.
ضمنا دفتر تهران: 02184388 و شیراز که بنده ساکن هستم آدرسش: خیابان ملاصدرا .کوچه10 تلفنش: 6473022

دست حق یارتون
(12 شهریور 1393 05:53 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]تا اونجای که من از موسسه شنیدم توی مرکز شیراز یه آقایی به نام فاضل پیگیر کارها هستش . من که اسم مانشت آوردم گفتن آره هماهنگی شده .فقط تعداد نفرات مهمه. من پکیچ و همپا ثبت نام کردم و واسه آزمون منتظر تکمیل ظرفیت مانشتی ها هستم . بجنبید بچه ها. آخه بیست و هشت شهریور یه آزمون pseهست . میتونیم تو اونم شرکت کنیم. بهرحال ما که شروع کردیم. دست حق یارتون. راستی من شمارم میزارم تا اگه سوالی بود راهنماتون باشم.09395507730 , raise.mohammad@gmail.com.
ضمنا دفتر تهران: 02184388 و شیراز که بنده ساکن هستم آدرسش: خیابان ملاصدرا .کوچه10 تلفنش: 6473022

دست حق یارتون

کسی که اون لیست رو ایجاد کرده شما هستید؟
شما ثبت نام رو انجام میدین؟
من گیج شدم!
آرام کریمی
رفیع
اردستانی
غنی پور
حیدری نیا
نژاد سیستانی
شربت دار
عباسی راد
عمادالدین قربانی
خدیجه برزگرزاذه
مهناز پناهنده
برزان حیاتی
سیدزاده
سیداحسان زمانی زاده البته اگه میزان تخفیف قطعی شه
ریحانه کرباسیون
گلشن
شهشهانی
مختار رئیسی
پورنجار
نصر
محمد رئیسی (شیراز )
شادمانی
طهرانی
(12 شهریور 1393 06:32 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1393 05:53 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]تا اونجای که من از موسسه شنیدم توی مرکز شیراز یه آقایی به نام فاضل پیگیر کارها هستش . من که اسم مانشت آوردم گفتن آره هماهنگی شده .فقط تعداد نفرات مهمه. من پکیچ و همپا ثبت نام کردم و واسه آزمون منتظر تکمیل ظرفیت مانشتی ها هستم . بجنبید بچه ها. آخه بیست و هشت شهریور یه آزمون pseهست . میتونیم تو اونم شرکت کنیم. بهرحال ما که شروع کردیم. دست حق یارتون. راستی من شمارم میزارم تا اگه سوالی بود راهنماتون باشم.۰۹۳۹۵۵۰۷۷۳۰ , raise.mohammad@gmail.com.
ضمنا دفتر تهران: ۰۲۱۸۴۳۸۸ و شیراز که بنده ساکن هستم آدرسش: خیابان ملاصدرا .کوچه۱۰ تلفنش: ۶۴۷۳۰۲۲

دست حق یارتون

من گیج شدم!

سلام . وقت بخیر .نه. من لیست رو ایجاد نکردم ولی دوس دارم پیگیری کنم.آخه خودمم میخام از همین روش ثبت نام کنم . هر چی تعداد نفرات بیشتر بشه درصد تخفیف بیشتر میشه . البته بازم میگم این جور که به من گفتن تخفیف فقط واسه آزموناس. تا اول مهر فرصت داریم واسه ثبت نام .من ثبت نام موقت کردم واسه پکیج کتاب و مشاوره همپا. ولی واسه پرداخت وجه آزمون منتظر گرفتن تخفیف . عزمتون رو جزم کنید لطفا .
(12 شهریور 1393 07:38 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1393 06:32 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1393 05:53 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]تا اونجای که من از موسسه شنیدم توی مرکز شیراز یه آقایی به نام فاضل پیگیر کارها هستش . من که اسم مانشت آوردم گفتن آره هماهنگی شده .فقط تعداد نفرات مهمه. من پکیچ و همپا ثبت نام کردم و واسه آزمون منتظر تکمیل ظرفیت مانشتی ها هستم . بجنبید بچه ها. آخه بیست و هشت شهریور یه آزمون pseهست . میتونیم تو اونم شرکت کنیم. بهرحال ما که شروع کردیم. دست حق یارتون. راستی من شمارم میزارم تا اگه سوالی بود راهنماتون باشم.۰۹۳۹۵۵۰۷۷۳۰ , raise.mohammad@gmail.com.
ضمنا دفتر تهران: ۰۲۱۸۴۳۸۸ و شیراز که بنده ساکن هستم آدرسش: خیابان ملاصدرا .کوچه۱۰ تلفنش: ۶۴۷۳۰۲۲

دست حق یارتون

من گیج شدم!

سلام . وقت بخیر .نه. من لیست رو ایجاد نکردم ولی دوس دارم پیگیری کنم.آخه خودمم میخام از همین روش ثبت نام کنم . هر چی تعداد نفرات بیشتر بشه درصد تخفیف بیشتر میشه . البته بازم میگم این جور که به من گفتن تخفیف فقط واسه آزموناس. تا اول مهر فرصت داریم واسه ثبت نام .من ثبت نام موقت کردم واسه پکیج کتاب و مشاوره همپا. ولی واسه پرداخت وجه آزمون منتظر گرفتن تخفیف . عزمتون رو جزم کنید لطفا .
نمی‌دونید باید چند نفر بشیم؟
سلام بچه ها دستتون درد نکنه انگیزه دادید.گسسته 3 فصل از کتاب پارسه میخونم.معماری و طراحی حذف ولی باقی رو کامل میخونم.طراحی رو البته به توصیه دوستم شاید بعد از ساختمان داده خوندم.راستی تا الان یک سوم از تمام چیزای که قراره بخونم با مرور خودم.

سلام بچه ها دستتون درد نکنه انگیزه دادید.گسسته ۳ فصل از کتاب پارسه میخونم.معماری و طراحی حذف ولی باقی رو کامل میخونم.طراحی رو البته به توصیه دوستم شاید بعد از ساختمان داده خوندم.راستی تا الان یک سوم از تمام چیزای که قراره بخونم با مرور خودم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع