تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
منم در کمتر از 10دقیقه ثبت نام کردم!
با تشکر از software94
منم میخوام ثبت نام کنم. هنوز وقت داره ؟ چه طوری باید ثبت نام کنم که تخفیف بگیرم؟؟؟؟
(30 شهریور 1393 01:12 ب.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]منم میخوام ثبت نام کنم. هنوز وقت داره ؟ چه طوری باید ثبت نام کنم که تخفیف بگیرم؟؟؟؟

اسمتون رو بگید من بهشون بدم.بقیه توضیحات هم تو صفحه 16 همین تاپیک هست
منم میخام از تخفیف استفاده کنم سه نفریم

سیدی،سنجری- دپکام
سلام، من هم ثبت نام کردم ،
تشکر فراوان از خانم software94، ایشالا شریف هم کلاسی شیم Big Grin
(30 شهریور 1393 01:14 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 شهریور 1393 01:12 ب.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]منم میخوام ثبت نام کنم. هنوز وقت داره ؟ چه طوری باید ثبت نام کنم که تخفیف بگیرم؟؟؟؟

اسمتون رو بگید من بهشون بدم.بقیه توضیحات هم تو صفحه ۱۶ همین تاپیک هست
محمد رضا الماسی
سلام، تا کی فرصت داریم ثبت نام کنیم؟؟
سلام
من اسامی که هرروز جمع میشه رو شب دوباره زنگ میزنم به لیست اضافه میکنم.فکر کنم حالا وقت هست.
سلام، به من گفتن چند ساعت بعد ثبت نام ، یوزر پسورد برای ورود بهتون پیامک میشه ،ولی نشد ، کسی هست بهش پیامک شده باشه؟ زنگ بزنم دوباره؟
(31 شهریور 1393 11:15 ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، به من گفتن چند ساعت بعد ثبت نام ، یوزر پسورد برای ورود بهتون پیامک میشه ،ولی نشد ، کسی هست بهش پیامک شده باشه؟ زنگ بزنم دوباره؟

سلام به منم پیامک نشده.چون تعدادمون زیاده فکر کنم چندروزی طول میکشه تا وارد سیستم بشه و یوزر وپسورد بدن.من خودم پنجشنبه ثبت نام کردم هنوز برام پیامک نشده
(31 شهریور 1393 11:21 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1393 11:15 ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، به من گفتن چند ساعت بعد ثبت نام ، یوزر پسورد برای ورود بهتون پیامک میشه ،ولی نشد ، کسی هست بهش پیامک شده باشه؟ زنگ بزنم دوباره؟

سلام به منم پیامک نشده.چون تعدادمون زیاده فکر کنم چندروزی طول میکشه تا وارد سیستم بشه و یوزر وپسورد بدن.من خودم پنجشنبه ثبت نام کردم هنوز برام پیامک نشده

سلام. من همون روز که ثبت نام کردم چند ساعت بعدش یوزر و پسورد بهم پیامک شد.
سلام خسته نباشید ، تشکر به خاطر این حرکت فوق العاده

من زنگ زدم به خانم جعفری گفت تا آخر این هفته وقت داریم
پس اسم منم بدین

جابر قلی نیا چناری

فقط یه سوال چه جوری باید بفهمم اسمم تو لیست رفته یا نه تا بعدش ثبت نام کنم ؟
با تشکر از شروع کننده این حرکت، منم ثبت نام کردم امروز

(31 شهریور 1393 06:36 ب.ظ)jaber نوشته شده توسط: [ -> ]فقط یه سوال چه جوری باید بفهمم اسمم تو لیست رفته یا نه تا بعدش ثبت نام کنم ؟
لیست دست همون خانم جعفری(به من گفت جعفریان منظورته!؟) هست

(31 شهریور 1393 01:27 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1393 11:21 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام. من همون روز که ثبت نام کردم چند ساعت بعدش یوزر و پسورد بهم پیامک شد.

سلااام
به منم حدود نیم ساعت پیش( یعنی 3 ساعت بعد از ثبت نام) پیام امد
اگر پیغام برا کسی نمیاد حتما تلفنی یوزر پسش رو بگیره
(31 شهریور 1393 06:36 ب.ظ)jaber نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید ، تشکر به خاطر این حرکت فوق العاده

من زنگ زدم به خانم جعفری گفت تا آخر این هفته وقت داریم
پس اسم منم بدین

جابر قلی نیا چناری

فقط یه سوال چه جوری باید بفهمم اسمم تو لیست رفته یا نه تا بعدش ثبت نام کنم ؟
سلام من امروز اسمتون رو میدم.فردا زنگ بزنید ثبت نام کنید.
بچه ها من دآشم تهران بود بهش گفتم یه سر رفت پارسه با خانم جعفری صحبت کرد همون جا پول (300,000 تومان) رو با کارت خوان به حساب ریخت. بعدم من مدارک و به sabt@parseh.ac.ir فرستادم. یه ساعت بعدم یوزرنیم با پسورد واسم اس مس شد.
فقط یه تشکر اونم از نوعه ویژش باید از خانم Software94 کرد واسه زحمتای زیادی که کشیدن.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع