تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
من همین الان باهاشون تماس گرفتم گفتن همه هماهنگی ها انجام شده وشماره تماسی هم که از شما خواستن واسه این بوده که بعد از هماهنگی واسه واریز وجه بهتون اطلاع بدن.
به من گفتن چون تعداد بالاست مبخواستن بچه ها رو یهو ثبت نام کنن من گفتم بچه ها اذیت میشن واسشون همینجوری انجام بدید گفتن باشه.
فقط صبر کنید واسه واریز وجه نقد بهتون زنگ بزنن.واسه انتقالی هم بهشون بگید که رو فرمتون بنویسن.منم همینجوری ثبت نام کردم.
(29 شهریور 1393 10:56 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]من همین الان باهاشون تماس گرفتم گفتن همه هماهنگی ها انجام شده وشماره تماسی هم که از شما خواستن واسه این بوده که بعد از هماهنگی واسه واریز وجه بهتون اطلاع بدن.
به من گفتن چون تعداد بالاست مبخواستن بچه ها رو یهو ثبت نام کنن من گفتم بچه ها اذیت میشن واسشون همینجوری انجام بدید گفتن باشه.
فقط صبر کنید واسه واریز وجه نقد بهتون زنگ بزنن.واسه انتقالی هم بهشون بگید که رو فرمتون بنویسن.منم همینجوری ثبت نام کردم.

یک دنیا ممنون :-)
من زنگ زدم خانم جعفری گفتن مسءولش آقای حسن زاده هستن و آقای حسن زاده هم نبودن. شما با خانم جعفری صحبت کردید؟ پول رو که کارت به کارت کردیم باید زنگ بزنیم شماره پیگیری رو به خانم جعفری بگیم؟ تا کی باید پول رو بریزیم به حساب؟
(29 شهریور 1393 11:00 ق.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]من زنگ زدم خانم جعفری گفتن مسءولش آقای حسن زاده هستن و آقای حسن زاده هم نبودن. شما با خانم جعفری صحبت کردید؟ پول رو که کارت به کارت کردیم باید زنگ بزنیم شماره پیگیری رو به خانم جعفری بگیم؟ تا کی باید پول رو بریزیم به حساب؟

چند لحظه صبر کنید گفتن از اقای حسن زاده میپرسن اگه راه راحت تری هم واسه ثبت نام بود میگن.
مسئول ثبت نام خانم جعفری هستن.به ایشون باید بگید.ایشونم بخاطر همین کارت به کارت دارن هماهنگی انجام میدن.من دوباره بهشون زنگ میزنم
سلام دوست محترم بخاطر زحمتی که کشیدین ممنونم ازتون
میشه اسامی که رد کردین رو فوروارد کنین اینجاببینیم کیا هستن؟
من اسم خودم و دوستم رو پنجشنبه وارد کردم ! الان دقیقا باید چیکارکنیم؟صبرکنیم شما اسممون رو بدین پارسه یا تماس بگیریم؟
بازم ممنون Smile
(29 شهریور 1393 11:38 ق.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست محترم بخاطر زحمتی که کشیدین ممنونم ازتون
میشه اسامی که رد کردین رو فوروارد کنین اینجاببینیم کیا هستن؟
من اسم خودم و دوستم رو پنجشنبه وارد کردم ! الان دقیقا باید چیکارکنیم؟صبرکنیم شما اسممون رو بدین پارسه یا تماس بگیریم؟
بازم ممنون Smile

اسمتون رو بگید من زنگ میزنم الان

بچه ها گفتن پولو کارت به کارت کنید زنگ بزنید خانم جعفری اطلاعات انتقال پول واطلاعات شخصیتون رو میگیرن واستون ثبت نام میکنن.عکس وکپی کارت ملی هم یادتون نره ایمیل کنید
(29 شهریور 1393 11:50 ق.ظ)s.fatemi نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از شما
فقط لطف می کنید بابت ثبت نام ۵آزمون هم یه رایزنی انجام بدید؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
گفتن اکیدا نمیشه.
فقط به 9تا تخفیف میدن
راستی اینکه رشته آی تی هستیم یا نرم افزار رو کی باید بهشون بگیم؟
(29 شهریور 1393 12:52 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]راستی اینکه رشته آی تی هستیم یا نرم افزار رو کی باید بهشون بگیم؟
همین الان.موقع ثبت نام
اسامی اونایی که تا الان وگفته بودن رو بهشون دادم.
بقیه هم اگه میخوان تو یه لیست بزارن من بهشون بدم.هرکی تو یه تاپیک باشه نمیتونم.
منم ثبت نامم انجام شد. بازم ممنون از خانم software94 بخاطر پیگیریاشون و تخفیفی که گرفتن. موفق و موید باشید.
(29 شهریور 1393 01:07 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]اسامی اونایی که تا الان وگفته بودن رو بهشون دادم.

با سلام و سپاس و عرض احترام خدمت دوستمون با نام کاربری software
متاسفانه من الان چهارمین روزی هس که بابام بستری بیمارستان بود و هنوز نتونستم برناممو شروع کنم ولی برنامه ای که مشاور پاره ریخته واسم روزی ۱۲ الی ۱۴ ساعت درسی هس.
بریم سر اصل مطلب و موضوع ثبت نام
الان زنگ زدم مرکز تهران. شماره کارت گرفتم (بانک قرضالحسنه رسالت به نام کاوه عابدینی زاده) و قرار شد ۳۰۰ پرداخت کنیم.
شکر خدا که تلاشمون بی ثمر نموند و با امید به روزی که کل پول پرداختی رو به عنوان پاداش رتبه برتری پس بگیریم.خخخخخخخخخخTongueTongueTongue
عصر میخام برم پرداخت رو بزنم و ایشالا شروع کنم.

راستی یه چیز جالب
یادمه پارسال یه تاپیک بچه ها زده بودن و داخلش پیشرفت برنامشون رو میزدن . به نظرم جالب باشه و اثر بخش . اگه کسی پیش قدم شه خیلی خوبه .

Coolبرم که الان دیگه موتورم داغ شده.تازه باید برم بانک.
بدرود دوستانShyRolleyes
سلام میگم دیگه نمیشه اسم بخ لیست اضافه کنی؟
(29 شهریور 1393 03:51 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خسته نباشید ...
آرزوی سلامتی برای پدرتون میکنم..
ببخشید یه سول داشتم ازتون..
روزی 12 ساعت از مهر شروع میکنید یا از تابستون خوندین؟
و اینکه از چه ساعتایی میخونید تا چه ساعتی؟
آیا درس حذف میکنید ؟
زبان رو چطور میخونید؟
شرمنده اینقد سوال کردم..
چون خودم دیر شروع کردم دارم از بچه ها مشاوره میگیرم ..
بازم ممنونSmile

(29 شهریور 1393 01:07 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]اسامی اونایی که تا الان وگفته بودن رو بهشون دادم.

متاسفانه من الان چهارمین روزی هس که بابام بستری بیمارستان بود و هنوز نتونستم برناممو شروع کنم ولی برنامه ای که مشاور پاره ریخته واسم روزی ۱۲ الی ۱۴ ساعت درسی هس.
الان زنگ زدم مرکز تهران. شماره کارت گرفتم (بانک قرضالحسنه رسالت به نام کاوه عابدینی زاده) و قرار شد ۳۰۰ پرداخت کنیم.
شکر خدا که تلاشمون بی ثمر نموند و با امید به روزی که کل پول پرداختی رو به عنوان پاداش رتبه برتری پس بگیریم.خخخخخخخخخخTongueTongueTongue

راستی یه چیز جالب
یادمه پارسال یه تاپیک بچه ها زده بودن و داخلش پیشرفت برنامشون رو میزدن . به نظرم جالب باشه و اثر بخش . اگه کسی پیش قدم شه خیلی خوبه .

بدرود دوستانShyRolleyes
(29 شهریور 1393 03:51 ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط: [ -> ]

راستی یه چیز جالب

بدرود دوستانShyRolleyes

دوازده تا چهارده ساعت ییهوو!؟!؟
آخ که چقد من دوست ندارم این مشاورای این موسساتو. اینا اگه لالایی بلد بودن که برا خودشون میخوندن آخه...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع