تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(19 مهر 1393 01:04 ب.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 10:14 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 مهر 1393 11:12 ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...
برای ترم پاییز تو مشهد برای ساختمان داده و الگوریتم هم دکتر یوسفی میخوان بیان و هم دکتر سید جوادی و مهندس طورانی حالا خواستم بپرسم ازتون کدوم یکی رو تو اولویت قرار بدم؟؟ این رو هم بگم که خودم تقریبا ساخختمان و الگوریتم رو تقریبا یه دوری کردم اما مشکلات زیاد دارم و احساس میکنم بایستی کلاس برم چون پایه زیاد قوی هم ندارم....

ممنون میشم اگر پاسخ بدید ....

سلام
کجا قراره کلاساشون برگزار کنن؟ واسه کدوم موسسه میشه؟ مممنون میشم توضیح بدین. منم مشهد هستم.
استاد یوسفی به من گفتن قراره تو مشهد با نصیر همکاری کنن و احتمال زیاد کلاس دارن تو مشهد.

--------------------------------------------------------------------------------------
تو نصیر هست... مسجد الزهرا دانشگاه فردوسی و کلاس هاشون هم روزهای یکشنبه هست... هم معماری هم گسسته و ساختمان و الگوریتم رو دارند از ۹ صبح تا ۸ شب یکشنبه ها ... منتهی من به نصیر تماس گرفتم گفتند هنوز تکمیل ظرفیت نشده و احتمالا از ۲۵ مهر شروع میشه... کلاس های دکتر حقیقت هم گویا امسال برگزار میشه مشهذ که اونم ۲۵ مهر به بعد هست فکر کنم البته...

ممنون از پاسختون. سایت نصیر چک می کنم

نمیشه واسه کلاس های تو مشهد هم تخفیف بگیریم ؟؟ Big Grin
(19 مهر 1393 02:41 ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 مهر 1393 11:12 ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...
برای ترم پاییز تو مشهد برای ساختمان داده و الگوریتم هم دکتر یوسفی میخوان بیان و هم دکتر سید جوادی و مهندس طورانی حالا خواستم بپرسم ازتون کدوم یکی رو تو اولویت قرار بدم؟؟ این رو هم بگم که خودم تقریبا ساخختمان و الگوریتم رو تقریبا یه دوری کردم اما مشکلات زیاد دارم و احساس میکنم بایستی کلاس برم چون پایه زیاد قوی هم ندارم....

ممنون میشم اگر پاسخ بدید ....

سلام
کجا قراره کلاساشون برگزار کنن؟ واسه کدوم موسسه میشه؟ مممنون میشم توضیح بدین. منم مشهد هستم.
استاد یوسفی به من گفتن قراره تو مشهد با نصیر همکاری کنن و احتمال زیاد کلاس دارن تو مشهد.

--------------------------------------------------------------------------------------
تو نصیر هست... مسجد الزهرا دانشگاه فردوسی و کلاس هاشون هم روزهای یکشنبه هست... هم معماری هم گسسته و ساختمان و الگوریتم رو دارند از ۹ صبح تا ۸ شب یکشنبه ها ... منتهی من به نصیر تماس گرفتم گفتند هنوز تکمیل ظرفیت نشده و احتمالا از ۲۵ مهر شروع میشه... کلاس های دکتر حقیقت هم گویا امسال برگزار میشه مشهذ که اونم ۲۵ مهر به بعد هست فکر کنم البته...

................................................................................​............
اگر میخواین اقدام کنید برای ثبت نام بهشون زودتر خبر بدید ... چون اینا میگن اگر تا آخر هفته ظرفیت تکمیل نشه برگزار نمیشه!!!!!! Sad
اگر کسی رو هم میشناسید بهش خبر بدید...
ممنـــون
(19 مهر 1393 08:07 ب.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 02:41 ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 مهر 1393 09:45 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

................................................................................​............
اگر میخواین اقدام کنید برای ثبت نام بهشون زودتر خبر بدید ... چون اینا میگن اگر تا آخر هفته ظرفیت تکمیل نشه برگزار نمیشه!!!!!! Sad
اگر کسی رو هم میشناسید بهش خبر بدید...
ممنـــون
به یکی از دوستام خبر دادم که میدونم دارو داره واسه ارشد می خونه، قرار شده بریم، البته قطعی نیست. با مسئولش هم صحبت کردم، گفتن تا اخر هفته وقت دارین، یک آبان هم شروع میشه کلاسش.
هنوز اول هفته هستش. نگران نباشیدSmile

شرمنده فک کنم اینجا جاش نباشه اما واسم سوال شده؟
من سرفصل های آزمون 25 درصد دوم نگاه کردم، طراحی الگوریتم میشه: روش های طراحی الگوریتم که شامل تقسیم و غلبه، پویا، عقب گرد، حریصانه و شاخه و حد میشه. با کتاب پوران میشه 4 فصل که بیشتر از 25 درصد هستش!!!
خیلی نیست؟؟؟
کسی که پوران داره میشه بگه شاخه و حد میشه کدوم مبحث؟؟
سرفصل کامپایلر هم یک راهنمایی بکنید کدوم قسمت میشه؟ من پوران دارم، تولید کد در پارسر بالا به پایین منظور کد میانی هستش که یک فصل جدا تو پوران هست؟؟
تحلیلگر نحوی پایین به بالا هم میشه فصل 3 کتاب پوران از LR(0)؟؟؟؟ اره؟ یکم پیدا کردن مبحثا با توجه به اینکه منبع واحدی وجود نداره سخته Sad
نقل قول: شرمنده فک کنم اینجا جاش نباشه اما واسم سوال شده؟
من سرفصل های آزمون ۲۵ درصد دوم نگاه کردم، طراحی الگوریتم میشه: روش های طراحی الگوریتم که شامل تقسیم و غلبه، پویا، عقب گرد، حریصانه و شاخه و حد میشه. با کتاب پوران میشه ۴ فصل که بیشتر از ۲۵ درصد هستش!!!
خیلی نیست؟؟؟
سرفصل کامپایلر هم یک راهنمایی بکنید کدوم قسمت میشه؟ من پوران دارم، تولید کد در پارسر بالا به پایین منظور کد میانی هستش که یک فصل جدا تو پوران هست؟؟
تحلیلگر نحوی پایین به بالا هم میشه فصل ۳ کتاب پوران از LR(0)؟؟؟؟ اره؟ یکم پیدا کردن مبحثا با توجه به اینکه منبع واحدی وجود نداره سخته Sad
دوسته عزیزم، سوال رو لااقل در تاپیک گروه درسی مهرماه بپرس، اینجا خدایی دیگه مال ثبت نام آزمونه، امیدوارم اونطرف دوستان راهنمایی خوبی بکنن.ممنونHeart
(20 مهر 1393 11:01 ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: شرمنده فک کنم اینجا جاش نباشه اما واسم سوال شده؟
من سرفصل های آزمون ۲۵ درصد دوم نگاه کردم، طراحی الگوریتم میشه: روش های طراحی الگوریتم که شامل تقسیم و غلبه، پویا، عقب گرد، حریصانه و شاخه و حد میشه. با کتاب پوران میشه ۴ فصل که بیشتر از ۲۵ درصد هستش!!!
خیلی نیست؟؟؟
تحلیلگر نحوی پایین به بالا هم میشه فصل ۳ کتاب پوران از LR(0)؟؟؟؟ اره؟ یکم پیدا کردن مبحثا با توجه به اینکه منبع واحدی وجود نداره سخته Sad
دوسته عزیزم، سوال رو لااقل در تاپیک گروه درسی مهرماه بپرس، اینجا خدایی دیگه مال ثبت نام آزمونه، امیدوارم اونطرف دوستان راهنمایی خوبی بکنن.ممنونHeart

چشم دوستم Wink
بچه ها ما که گروهی ثبت نام کردیم فقط 9 آزمون و شامل میشه یا pseها رو هم شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟
(21 مهر 1393 11:21 ق.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ما که گروهی ثبت نام کردیم فقط ۹ آزمون و شامل میشه یا pseها رو هم شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟

بله میشه، اونا اشانتیوننBig Grin
(21 مهر 1393 11:28 ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 مهر 1393 11:21 ق.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ما که گروهی ثبت نام کردیم فقط ۹ آزمون و شامل میشه یا pseها رو هم شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟

من وقتی وارد قسمت "پوشه پارسه من" میشم نوشته تاریخ آزمون بعدی شما 93/8/2 ولی آزمون اول پی اس ای 93/7/27 برگزار میشه؟
(21 مهر 1393 03:49 ب.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]

من وقتی وارد قسمت "پوشه پارسه من" میشم نوشته تاریخ آزمون بعدی شما ۹۳/۸/۲ ولی آزمون اول پی اس ای ۹۳/۷/۲۷ برگزار میشه؟

اولین ازمون شهریور بود. به من اس ام اس شد برای ازمونش اما ندادم
(21 مهر 1393 04:36 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 مهر 1393 03:49 ب.ظ)coorooz نوشته شده توسط: [ -> ]

من وقتی وارد قسمت "پوشه پارسه من" میشم نوشته تاریخ آزمون بعدی شما ۹۳/۸/۲ ولی آزمون اول پی اس ای ۹۳/۷/۲۷ برگزار میشه؟

اولین ازمون شهریور بود. به من اس ام اس شد برای ازمونش اما ندادم

موقع ثبت نام با خانوم جعفری که صحبت میکردم, گفتن آزمونای Pse واسه ما دوره 5 ام هستش. یعنی اولیش میشه 27 مهر
آقا برا ثبت نام وقت تموم شده یا نه منم میخوام بهروز کهریزی 09186882091
دوستان اگر بخوایم در آزمون ها ی کلی اش ثبت نام کنیم هم امکان داره؟
ببینید فرضا 50 درصدها و 100 درصدهای کتابهاش منظورمه؟
سلام . آزمون pse را با لینک parseh.ac.ir برید . پایین صفحه نوشته" آزمون pse" کلیک کنید . بعد با نام کاربری پارسه و رمز تون میتونید تو آزمون شرکت کنید.
باسلام.امسال هم این تخفیفات هست؟؟چجوریه؟
سلام دوستان
من یک سوالی دارم چرا میخوایید برید پارسه با این قیمت زیاد؟
واقعا اگر دلیل قانع کننده دارید به منم بگید شاید دارم اشتباه میرم
چرا نمیاید بریم ازمونهای سازمان سنجش که هم قیمت خوبی داره هم اگر همه ازمونها رو ثبت نام کنید یک بسته اموزشی رایگان هم میده قیمتش ۳۲۰تومن هست البته فقط تا اخر شهریور چون نوشته بعدش گران میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع