تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
ما شهرستانیم یه استاد داشتیم سال آخر دکتراش تهران بود میگفت من میخوام بلیط قطار بگیرم میبینم مال مردا پره از خانوما میگیرم با فتوشاپ میکنمش مرد بعد که میرم مامور قطار حیرون چرا همچینه و با مکافات یه جا براش پیدا میکنه
(15 مهر 1393 12:51 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1393 12:29 ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1393 12:07 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1393 12:01 ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 مهر 1393 04:59 ب.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]کارت من هم عکس نداشت. با پارسه تماس گرفتم گفتن باید حتما عکس تو کارت باشه. پیگیری کردم و فهمیدم که ایمیلم بهشون نرسیده و دوباره عکسمو براشون فرستادم. اولش درستش نکردن اما یه بار دیگه تماس گرفتم و بهشون گفتم که درستش کردن و کارت منم عکسدار شد. شما هم تماس بگیرید و بهشون بگید.
از من عکس یکی دیگه را گذاشته بودن زنگ زدم گفت ایمیل کن گفت این آزمون بی عکس میشه از بعدی درست میشه
راستی ایمیلش sadt@parseh.ac.ir بود یا sabt@parseh.ac.ir پشت تلفن متوجه نشدم چی گفتHuh

sabt@parseh.ac.ir

با فتوشاپ خودمون عکس بزاریم؟ نمیشه؟ Big Grin

چرا بابا میشه.من خودم حرفه ایی فتوشاپ کارم Winkیزار حلهBig Grin

اره. بهترین کار همینه Wink Big Grin
فک کنم از پورتال پارسه، بخش پروفایل عکس رو آپلود کنید همه چی درست باشه
چون کارت از روی اطلاعات همین پروفایل ساخته میشه دیگه، قبلا اسم من یه حرفش اشتباه بود، خودم ادیتش کردم و توی کارت هم درست شد
البته ممکنه الان تغییر بدید کارت این آزمون تغییر نکنه، ولی کارت بعدی به احتمال زیاد از روی همین اطلاعات که می تونید تغییرش بدید ساخته میشه
(15 مهر 1393 03:40 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم از پورتال پارسه، بخش پروفایل عکس رو آپلود کنید همه چی درست باشه
چون کارت از روی اطلاعات همین پروفایل ساخته میشه دیگه، قبلا اسم من یه حرفش اشتباه بود، خودم ادیتش کردم و توی کارت هم درست شد
البته ممکنه الان تغییر بدید کارت این آزمون تغییر نکنه، ولی کارت بعدی به احتمال زیاد از روی همین اطلاعات که می تونید تغییرش بدید ساخته میشه
اتحان کردم، آپلود عکسش انجام نمیشه، ارور میده.
(15 مهر 1393 03:40 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم از پورتال پارسه، بخش پروفایل عکس رو آپلود کنید همه چی درست باشه
آره یه سری اطلاعات میشه ولی عکس نه من خودم بیش از 20 بار امتحان کردم تهران گفت عکس نمی تونید خودتون عوض کنید ایمیل کنید خودمون عوض میکنیم
میشه هنوز اسم اضافه کرد؟
رضا فراهانی
لطفا در صورت امکان وارد لیست نمایید.
الهام عبدالکریمی
مهندسی کامپیوتر نرم-افزار

الهام عبدالکریمی

الهام عبدالکریمی

الهام عبدالکریمی
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

لطفا اسم مرا حتما برای چهارشنبه شانزده مهر ماه ارسال کنید من می خواهم برای ثبت نام مراجعه کنم
دو روز قبل هم اسم من ارسال شده بود ولی پارسه گفتن که اسمی نیامده است
شرایط زمان ثبت نام برای من خیلی خیلی فوری هست
با احترام فراوان
سلام به همه ی دوستان
آیا هنوز هم امکان ثبت نام برای آزمونای پارسه وجود داره؟!Confused
(16 مهر 1393 10:34 ق.ظ)ghayoor.amir@gmail.com نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه ی دوستان
آیا هنوز هم امکان ثبت نام برای آزمونای پارسه وجود داره؟!Confused

اسمتو بگو با بچه های قبلی الان زنگ میزنم قبول کردن میگم
سلام
الهام عبدالکریمی هستم داوطلب مهندسی نرم افزار
من امروز می خوام برای ثبت نام اقدام کنم....
پارسه گفتن امروز، روز آخر برای ثبت نام پارسه هست!!
این سومین بار هست که پیام می گذارم!!!!!
لطفا اسم مرا به لیست اضافه بفرمایید*
با سپاس فراوان
مهندس ها همه اسامی رو دادم.
اگه کسی مشکل مالی هم داره گفتن چک هم قبول میشه.اوامر بعدیWink
چرا پس بهم منفی میدیدConfused بشکنه این گوشی که نمک ندارهSadBig Grin
من میخوام اسم خانومم رو بنویسم.
مینا فخرالدین-فناوری اطلاعات

ببخشید که دوباره مزاحم میشم!
ظاهرا تا امروز ساعت 5 عصر مهلت داره برا ثبت نام.
میخواستم خواهش کنم که اسم مینا فخرالدین رو هم به لیستتون اضافه کنید.
با سپاس فراوان از شما
(16 مهر 1393 01:37 ب.ظ)ghayoor.amir@gmail.com نوشته شده توسط: [ -> ]من میخوام اسم خانومم رو بنویسم.
مینا فخرالدین-فناوری اطلاعات

ببخشید که دوباره مزاحم میشم!
ظاهرا تا امروز ساعت ۵ عصر مهلت داره برا ثبت نام.
میخواستم خواهش کنم که اسم مینا فخرالدین رو هم به لیستتون اضافه کنید.
با سپاس فراوان از شما
چند بار تماس گرفتم نبودن.الان دوباره زنگ میزنم.
ممنووووووووووونم...
آقا تموم شد دیگه ثبت نام نمی کنید؟
منم می خوام!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع