تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(02 شهریور 1393 10:32 ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. من زنگ زدم نمایندگی کرج پرسیدم گفتن اگه گروهی ثبت نام کنین نفری ۲۰% تخفیف میدن ینی نفری ۸۸ هزار تومن تخیف.گفتن شما حتی ده نفر هم بشید همین تخفیف رو میدیم بتون. در مورد انتقال به شهر دیگه هم گفتن اکی هست.
خواهشا اگه میخواین بیاین با هم ثبت نام کنیم.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
مهندس تهران داره 100تومن Smileتخفیف میده.تخفیف به 440میخوره نه 390.منم به کرج زنگ زدم اما دیدم تهران با صرفه تره.
اکی. خوب اگه تهرانم با ده نفر همین تخفیفو میده بریم ثبت نام کنیم دیگه. الان دقیق چند نفریم؟

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
(02 شهریور 1393 12:20 ب.ظ)azinfoadi نوشته شده توسط: [ -> ]منم میخوام ثبت نام کنم بین پارسه و تسلط سنجش گیر کردم.
سایت یادبرگ تسلط سنجش و پارسه رو داره با ۳۰% تخفیف ثبت نام میکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه تخفیف بیشتر گرفت؟! من رشت هستم.
ما هم خیلی تحقیق کردیم دیدیم پارسه جامعه اماریش قوی تره واسه همون پارسه میخوایم ثبت نام کنیم.نمیدونم به این سایت ها اعتباری هست یا نه؟
میخواید از دفتر مرکزیش بپرسیم.منم موندم

(02 شهریور 1393 12:36 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 شهریور 1393 12:20 ب.ظ)azinfoadi نوشته شده توسط: [ -> ]منم میخوام ثبت نام کنم بین پارسه و تسلط سنجش گیر کردم.
سایت یادبرگ تسلط سنجش و پارسه رو داره با ۳۰% تخفیف ثبت نام میکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه تخفیف بیشتر گرفت؟! من رشت هستم.
ما هم خیلی تحقیق کردیم دیدیم پارسه جامعه اماریش قوی تره واسه همون پارسه میخوایم ثبت نام کنیم.نمیدونم به این سایت ها اعتباری هست یا نه؟
میخواید از دفتر مرکزیش بپرسیم.منم موندم

مثل اینکه واسه عمران این تخفیف و دادن
تخفیف پارسه ای که زده فقط برای سایت ارشد عمران و رشته عمران هست
سلام
نمایندگی مشهد در صورتی که تعداد بیشتر از 30 نفر باشه 30% تخفیف میده و میشه 308000 تومان. برای انتقالی هم گفت هیچ مشکلی پیش نمیاد. سبزوار و بیرجند و بجنورد گفتند 20%
من به یاد برگ ایمیل دادم که اگه ممکنه همین تخفیف رو برای کامپیوتر هم هماهنگ کنن
اگه جور بشه دردسرش مطمئنا کمتر از این خواهد بود...

نمایندگی مشهد برای 5 آزمون تخفیف نمیده؟

الان که بیشتر چک کردم، ظاهرا این سایت ارشد عمران داره یه کاری مشابه ما انجام میده، منتها از طریق سایت یادبرگ و منضبط تر
اینجوری که قراره یه لیست 31 نفره جور کنن و بدن به نمایندگی تهران و 30 درصد تخفیف بگیرن
سلام تو سایت یاد برگ کنکور8مرحله ای سنجش هم هست به نظرتون سنجش بهتر نیست بریم؟
330تومن دادم دندونم را عصب کشی کردم.ایکاش میدادم برای ازمون
دیگه پولی ندارم
چی شد بچه ها!؟ خبری نشد؟
یادبرگی ها گفتن نمایندگی مرکزی تهران گفتی مانشتی ها جداگانه اقدام کنن
خودشون هم از تهران 30 درصد تخفیف گرفتن
بچه ها تو سایت پارسه 9 تا آزمونو همراه با 4 تا آزمون pse نوشته. اونا چیه؟ اگه کسی اونا رو نخواد چی؟
بعد قیمتی هم که اونجا داده با قیمتی که نمایندگیا بمون دادن فرق داره. چیه قضیه؟

اینم لینکشه:

(05 شهریور 1393 07:20 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها تو سایت پارسه ۹ تا آزمونو همراه با ۴ تا آزمون pse نوشته. اونا چیه؟ اگه کسی اونا رو نخواد چی؟
بعد قیمتی هم که اونجا داده با قیمتی که نمایندگیا بمون دادن فرق داره. چیه قضیه؟

اینم لینکشه:

توی همین تاپیک چندین بار گفته شد که ثبت نام اینترنی با حضوری قیمتش متفاوتهBig Grin احتمالا اینکارو کردن که بیشتر همه برن سمت اینترنتی که سرشون خلوت شه و راحت تر وارد سیستمشون شه
PSE رایگانه و یجور اشانتیونه روو ازموناSmile ازمون اینترنتیه و بچه ها گفتن تقریبا به درد نخوره
میشه تکلیف زودتر مشخص بشه؟

منم پارسه هستم فقط لطفا زودتر ی جواب قطعی بدید
به نظرم یه تاپیک ایجاد کنیم اونایی که قطعی میخوان پارسه بیان اونجا بنویسن قطعی اوناییم که شک دارن بنویسن نامشخص. تا ببینیم اصن چند نفریم.
(05 شهریور 1393 08:44 ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم یه تاپیک ایجاد کنیم اونایی که قطعی میخوان پارسه بیان اونجا بنویسن قطعی اوناییم که شک دارن بنویسن نامشخص. تا ببینیم اصن چند نفریم.

فک کنم در بدترین حالت میشه رو 70 درصد کسایی که تو همین تاپیک اعلام حضور کردن حساب کرد
الان مساله اینه که یک روال درست و درمون برای 30 درصد تخفیف گرفتن پیدا نشده Undecided
اگه ۳۰٪ بشه خیلی خوبه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع