تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام کنکور آزمایشی 94 پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(29 شهریور 1393 09:02 ق.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون و متشکر از جناب software94

بنده سرکار هستمBig Grin
ممنون می شم اگه اسم من و دوستمم رد کنید. <3
خبرشو می دین؟
هدایتی -حمیدرضا
وفامهر - همایون
(29 شهریور 1393 09:06 ق.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون می شم اگه اسم من و دوستمم رد کنید. <3
خبرشو می دین؟
هدایتی -حمیدرضا
وفامهر - همایون
باشه همین امروز بهشون میگم
(29 شهریور 1393 08:46 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من ۵شنبه رفتم صحبت کردم.قیمت نهایی ۹تا ازمون شد سیصد هزار تومن.
بچه ها این هفته تا یکم زنگ بزنید دفتر مرکزی پارسه خانم جعفری بگید از طرف انجمن مانشت هستیدو عکس وکپی کارت ملیتون رو هم به ادرس sabt@parseh.ac.irبفرستید.
پولتون هم به شماره حساب ۵۰۴۱۷۲۱۰۱۶۶۹۷۴۹۳ بانک رسالت به نام اقای کاوه عابدینی زاده بریزید
راجع به اتنقالی هم تو ثبت نام شهرتون رو بگید هیچ مشکلی پیش نمیاد.مستقیم به همون نمایندگی مدارکتون ارسال میشه.
اونایی هم که از ۵شنبه اسامیشون رو نوشتن تو یه لیست جدا وارد کنن من براشون بفرستم.چون لیست قبلی رو من دادم.
نکته اخر حتما ذکر کنید از طرف انجمن مانشت هستید.
هر سوال هم بود بگید من میپرسم.
من نهایت سعیم رو کردم با حداقل قیمت وبدون دردسر ثبت نام انجام شه.
خیلی خیلی ممنون عزیزم و خسته نباشید .
واقعا این مدت شما خیلی زحمت کشیدید، و همین طور بقیه دوستان.
الان من که اصفهان هستم، باید برم دفتر اصفهان یا نه، فقط تلفنی ثبت نام کنم و شماره فیش واریزی رو هم تلفنی به خانم جعفری بدم؟
(29 شهریور 1393 10:08 ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1393 08:46 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من ۵شنبه رفتم صحبت کردم.قیمت نهایی ۹تا ازمون شد سیصد هزار تومن.
بچه ها این هفته تا یکم زنگ بزنید دفتر مرکزی پارسه خانم جعفری بگید از طرف انجمن مانشت هستیدو عکس وکپی کارت ملیتون رو هم به ادرس sabt@parseh.ac.irبفرستید.
پولتون هم به شماره حساب ۵۰۴۱۷۲۱۰۱۶۶۹۷۴۹۳ بانک رسالت به نام اقای کاوه عابدینی زاده بریزید
راجع به اتنقالی هم تو ثبت نام شهرتون رو بگید هیچ مشکلی پیش نمیاد.مستقیم به همون نمایندگی مدارکتون ارسال میشه.
اونایی هم که از ۵شنبه اسامیشون رو نوشتن تو یه لیست جدا وارد کنن من براشون بفرستم.چون لیست قبلی رو من دادم.
نکته اخر حتما ذکر کنید از طرف انجمن مانشت هستید.
هر سوال هم بود بگید من میپرسم.
من نهایت سعیم رو کردم با حداقل قیمت وبدون دردسر ثبت نام انجام شه.
خیلی خیلی ممنون عزیزم و خسته نباشید .
واقعا این مدت شما خیلی زحمت کشیدید، و همین طور بقیه دوستان.
الان من که اصفهان هستم، باید برم دفتر اصفهان یا نه، فقط تلفنی ثبت نام کنم و شماره فیش واریزی رو هم تلفنی به خانم جعفری بدم؟
خواهش میکنم.
نه زنگ بزنید تهران ثبت نام کنید بگید اصفهان هستید خودشون شهرتون رو اصفهان میزنن فقط بگید انجمن مانشت
البته فکر کنم شماره کارت داده باشند نه حساب، چون 12 رقمیه و منم کارت رسالت رو دارم و 8 رقم اولش مشابه همین شماره هست.
(29 شهریور 1393 10:17 ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]البته فکر کنم شماره کارت داده باشند نه حساب، چون ۱۲ رقمیه و منم کارت رسالت رو دارم و ۸ رقم اولش مشابه همین شماره هست.
منم ثبت نام کردم نفر اول مشکلی پیش اومد واسه من باشه اما خدارو شکر طوری نشد.Smile
باز میخواید زنگ زدید دقیق تر بپرسید
دست گل شما درد نکنه خانم :-) :-*
ممنون از شما خیلی خیلی لطف کردید....
بچه ها من از مهر شروع کنم روزی چتد ساعت مطالعه میتونه بهم کمک کنه برای قبولی ؟
نشد از تابستون شروع کنمSad
(29 شهریور 1393 10:33 ق.ظ)maryam.ra نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از شما خیلی خیلی لطف کردید....
بچه ها من از مهر شروع کنم روزی چتد ساعت مطالعه میتونه بهم کمک کنه برای قبولی ؟
نشد از تابستون شروع کنمSad

واسه دانشگاههای خوب روزی 12ساعتBig Grin
تخمل داشتید بالای 16ساعت هم جواب میدهWink
مرسی از راهنماییتونSmile
خودتون 16 ساعت میخونید؟Huh
(29 شهریور 1393 10:40 ق.ظ)maryam.ra نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی از راهنماییتونSmile
خودتون ۱۶ ساعت میخونید؟Huh

من فعلا 0ساعتBig Grin
از اول مهر روزی بترکه 7ساعتSmile
من وقتم خیلی کمه اما شما که وقت دارید بخونید.
ولی از شوخی گذشته همه مصاحبه هارو بخونید میگن روزی 12ساعت واسه دانشگاههای تهران لازمه
دوستان من الان تماس گرفتم خانم جعفری گفتن که هنوز هماهنگیای لازم انحام نشده. شماره تماس و اسم منو گرفتن گفتن خودشون باهامون تماس میگیرن، برای شما هم اینطور شد؟
(29 شهریور 1393 10:43 ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من الان تماس گرفتم خانم جعفری گفتن که هنوز هماهنگیای لازم انحام نشده. شماره تماس و اسم منو گرفتن گفتن خودشون باهامون تماس میگیرن، برای شما هم اینطور شد؟

من الان زنگ میزنم.
با سلام، به شماره تلفن پارسه تهران زنگ بزنیم بگیم با خانم جعفری کار داریم ؟
بعد اینکه شما پول رو کارت به کارت کردید ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع