زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درسنامه هوش مصنوعی رهنمون

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
درسنامه مهندس رهنمون رو می‌تونید از لینک زیر مشاهده و احتمالا دانلود کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از جناب آقای رهنمون جهت ارسال لینک و اشتراک اون تشکر می‌کنم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , **sara** , Aurora , Mohammad-A , edge , farhud , reyhaneh64 , Shiny_Star , mamat , zeinab , Ali-B , milad1367 , fateme66 , n65 , Mahbanoo313 , *farnaz* , unique_as14 , Helmaa , pita , ttiiko , parsaNA , شاپری , elhameli , web132 , friends , fattaneh66 , pouri_sb , baranchi , H3NGAM3H , jameshenas , secret2h , mehrdad372 , alma90 , hamed96 , aydingol , marziyeh , shany , لاله عباسی , phoenix.softeng , sand , Morris , sharifIT , viase , zahrazahrazahra , پرهوده , Happiness.72
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
با فیلتر شکن بالا بیاید امکان مشاهده هست Smile همین طور که می بینید از یوتیوب هست. هر طور که یوتیوب رو بالا میارید این رو هم ببینید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahrazahrazahra
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط Tio.)
RE: درسنامه هوش مصنوعی رهنمون
دوستان عزیز ، این آموزش رو به صورت فصل به فصل میتونین از اینجا دانلود کنین Blush :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
دانی که رسیدن هنر گام زمان است
 سپاس‌گزاری شده توسط: ttiiko , **sara** , fattaneh66 , reimei , Morris , itplus
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
سلام
فایل هایی که آقای رهنمون در یوتیوب آپلود کردند در مدیافایر دوباره آپلود کردم. فعلا ۱۱۷ تا ویدئو هست.

فرمت فایل ها هم flv هست. می تونید برای اجراش از vlc player استفاده کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , farhud , rafiei , esi66 , javad94 , sajad2020 , foranyone , **sara** , prr121 , elhameli , pita , hellboy20 , atharrashno , sohrablou , fattaneh66 , Fermisk , arinmt , - rasool - , TopNotch , pouri_sb , sadegh_anzan , persian_boy , baranchi , pyramid , majid_22 , srj , faryou , saharrrrrr , ehsaan_gh , marziyeh , jayjay2007 , sara_sb92 , niloofar_68 , ko.mohammad , sand , slinda , friends , ENGii , jparisa , Morris , Ametrine , kingmax , shoosh , sss , Hugo , okok , A V A , sh.n , sharifIT , zipper , sarah.arshad94 , پوونه , shayesteNEY , هرمان , ardaaalan , itplus , NP-Cσмρℓєтє , Eagle 72 , Avril89 , shirin0101 , سعید زارع , پرهوده , d_felfelak , Mehdi.Sarf , Perfect_Dream_Man , Sadra.T
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ

لینک آموزش هوش مصنوعی رامین رهنمون آپلود شده در مدیا فایر

نقل قول:

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
از جناب آقای مهندس رهنمون تشکر میکنم. واقعا عالی درس دادن.
لینک هایی که خانم یا آقای Aurora گذاشتن مشکلی ندارن. من هر ۱۱۷ ویدیو رو از لینکای ایشون دانلود کردم.
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ق.ظ
ضمن تشکر از سرکار خانم Aurora و جناب دکتر تنهایی، از دوستان تقاضا دارم در صورت اضافه شدن به محتوای درسنامه مهندس رهنمون در یوتوب، فایل های جدید را هم در همین پست قرار دهند.با تشکر مجدد

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
دستشون درد نکنه خیلی خوب بود اما جواب سوال دوستمون:

فصل یک چیز خاصی نداره

فصل ۲ تا ۵ عالیه

فصل ۶ رو گوش ندادم

فصل ۷ بدرد من نخورد خیلی سریع درس می دن تو این فصل و خلاصه شده خیلی و تمرین هم حل نشده اصلا. مشکل اصلی این فصل اینه که اصلا تمرین حل نشده توش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
اینم لینک مستقیم

...
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_hashemi , amir11205 , sand , gmt2111 , Masoud05 , baby27784 , zahra755 , shayesteNEY , star1371 , takgig , پرهوده , rahmat72

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۲۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۳۵۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close