زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Parva.)
Rainbow گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
سلام خدمت دوستای گلم Heart
شاید عنوان تاپیک شما رو یاد گروه درسی بچه های پارسال بندازه ولی با توجه به اینکه رقابت انگیزه برامون ایجاد میکنه و دوستان تو این زمینه پارسال موفق عمل کردن برای منم انگیزه شد تا به امید خدا شروع کنم.
هرشخصی که قصد شروع کردن داره مسلماً تا الان برنامه ریزی کرده و منابع خودش رو انتخاب کرده البته پروسه انتخاب منابع خیلی زمانبر هستش و اکثریت بچه ها درگیرش میشن و دلیلش هم اینه که دوست داریم وقتی یه درسی رو اسمش رو بردیم فقط یه منبع براش اسم ببرن که این با منطق سازگار نیست چون هیچ منبعی صد در صد مطالب رو پوشش نمیده.
برای هر درسی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وجود داره با مطالعه انتخاب هامون رو انجام میدیم. اینجا راجع به منابع سوال نمیشه.
برنامه ریزیمون رو هم از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
انجام میدیم. اینجا از کسی برنامه درسی نمیخواییم اگه از درس خوندن کسی خوشمون اومد با پ.خ ازش میپرسیم.

وقتی کاملا این مراحل یعنی تصمیم، انتخاب،برنامه ریزی رو انجام دادیم، بسم الله

مهم نیست چه رشته یا گرایشی هستیم ما اینجا فقط قراره از ساعات مطالعه و تلاش روزانه همدیگه انرژی بگیریم و هر شب برای فردامون مصمم تر برنامه بیریزیم.
یه وقت هایی باید از با تجربه ها مانشت، تجربه بگیریم.

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یه مشاور داشتیم همیشه میگفت کنکور سه تا تیکه زمانی داره . اولی استارت .همه خوب شروع می کنن.دومی وسطاشه که اکثرا نا امیدن و سومی نزدیکای کنکوره که دویاره همه موتورها رو آتیش می کنن
اونی موفقه که از دوره رکود رقبا استفاده کنه وانگیزه هاش رو از دست نده .وگرنه اول وآخرش همه دارن می خونن وخوب هم می خونن.

بدون وقفه پیش میریم
رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود............................رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.
هرکسی هر ماهی شروع کرد میتونه به گروه ما بپیونده .Cool
دوستان لطفا اینجا اعلام آمادگی نکنید
قبلا ایجاد شده، و برای اعلام آمادگی از اونجا استفاه کنین.
در ضمن خواهشاً اگه مطالعه داشتیم پست میزاریم در غیراینصورت با پست های بی ربط باعث ناامیدی همدیگه نشیم.
من از فردا با برنامم پیش میرم منتظر شما عزیزان هم هستم.
به امید موفقیت همگی دوستان

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , مازیار صفایی , nomad:D , s.sadri , **sara** , fatima1537 , Mahbanoo313 , homa , SaMiRa.e , kashir , ماه بانو , Lantern , narges_r , M.H.P , nahid.moosavi , fateme66 , Ely , skygirl_00 , pos , rezatotti , Sunshine Off , Mohammad-A , ahmadi_development , Hamed92 , sajad_8900 , MSZ , Xilinx , Pegasus , hamed_k2 , najme60 , rozh66 , younes , MONA_STAR , reyhaneh64 , hardware23 , دانیال شیرافکن , maedeh , mis masi , berkeley
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
من امروز( البته چون ساعت یک بامداده میشه دیروز) تونستم مطالعه ام رو شروع کنم
ساختمان داده مرتبه های زمانی رو خوندم از هورویتز و طراحی الگوریتم قلی زاده
کل ساعت مطالعه : حدود ۴ ساعت

(حضرت مولانا)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , hamed_k2 , younes , hardware23
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
این خیلی خوبه که زود شروع کردید اما یه نکته رو از یه دوست قبول کنید ، اونقدر تند نرید که نزدیک های خط پایان دیگه رمقی نداشته باشید . آهسته و پیوسته برید جلو . اون ۲ ماه آخر معادل ۶ ماه قبلش هست بلکه مهمتر Smile

سعی کنید درسهای سنگین و اونایی رو که براتون سخته و یا تاحالا پاس نکردید توی تابستان شروعش کنید و توی همین تابستان تمومش کنید ، میدونید چرا ، چون اینها همون درسایی که بهشون رغبت پیدا نمکنید و مدام شیفتش میدید برای زمان دیگه ، نزدیک کنکور هم که شد میگید الان وقت مرور دیگه و نمیشه این درس رو خوند . اینم باز یه توصیه دوستانه بود .

چیز دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که درسا رو عمقی بخونید تا از دوباره کاری جلوگیری کنید و در ضمن از تکنیک های لازمه هم استفاده کنید ، هر جا لازمه خط بکشید ، هر جا لازمه حاشیه نویسی کنید و هر جا لازمه خلاصه بردارید . اگه درسی رو برای اولین بار میخونید با مداد توی کتاب بنویسید و خط بکشید چون در حین مرور متوجه میشید درصد قابل توجهی از چیزایی که فکر میکردید مهمه ، اضافاتی بیش نیست !

از ریاضیا هم نترسید بنظرم راحت تر از ریاضی های کنکور کارشناسیه Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , **sara** , SaMiRa.e , پشتکار , pos , nomad:D , ماه بانو , M.H.P , Hamed92 , sajad_8900 , kerm , ana9940 , Xilinx , hamed_k2 , rozh66 , younes , hamid-92 , reyhaneh64 , hardware23 , SarahRad
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  این خیلی خوبه که زود شروع کردید اما یه نکته رو از یه دوست قبول کنید ، اونقدر تند نرید که نزدیک های خط پایان دیگه رمقی نداشته باشید . آهسته و پیوسته برید جلو .
یک دنیا ممنون بابت راهنماییی های مفیدتون صد در صد همه رو در نظر میگیریم.

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
بنده نیز مثلا از اول خرداد شروع کردم ( آره حتما Big Grin )
خیلی بده ها با گسسته گریمالدی دارم پیش میرم ولی همش ۲ ساعت در روز میخونم Tongue
البته بازبان میشه ۳ ساعت ، فکر کنم برای اول راه بد نباشه ( به قول دوستمون آهسته و پیوسته برید جلو Smile )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , rozh66 , hardware23
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ق.ظ
من هم از اواسط اردیبهشت شروع به خوندن کردم . داشتم Clrs و سیستم عامل پارسه رو می خوندم .پازسال گسسته رو خوب خوندم همچنین ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو و سیستم عامل رو. ولی برنامم رو عوض کردم تصمیم گرفتم فصل های متناظر از گسسته و ساختمان داده رو باهم موازی بخونم (البته از CLRS و کتاب تست مقمسی). ولی میدونین با ریاضی مهندسی مشکل دارم . واسم شروعش سخته. البته با وجود دو تا وروجک بیشتر از روزی ۳ ساعت نمیتونم بخونم ۱ ساعت هم شب وقت دارم ولی من کلا لاک پشتی درس میخونم. واسم دعا کنین تا بتونم تا آخر راه به قول دوستمون همینجوری آهسته و پیوسته ادامه بدم.

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستای گلم Heart
شاید عنوان تاپیک شما رو یاد گروه درسی بچه های پارسال بندازه ولی با توجه به اینکه رقابت انگیزه برامون ایجاد میکنه و دوستان تو این زمینه پارسال موفق عمل کردن برای منم انگیزه شد تا به امید خدا شروع کنم.
هرشخصی که قصد شروع کردن داره مسلماً تا الان برنامه ریزی کرده و منابع خودش رو انتخاب کرده البته پروسه انتخاب منابع خیلی زمانبر هستش و اکثریت بچه ها درگیرش میشن و دلیلش هم اینه که دوست داریم وقتی یه درسی رو اسمش رو بردیم فقط یه منبع براش اسم ببرن که این با منطق سازگار نیست چون هیچ منبعی صد در صد مطالب رو پوشش نمیده.
برای هر درسی
وجود داره با مطالعه انتخاب هامون رو انجام میدیم. اینجا راجع به منابع سوال نمیشه.
برنامه ریزیمون رو هم از
انجام میدیم. اینجا از کسی برنامه درسی نمیخواییم اگه از درس خوندن کسی خوشمون اومد با پ.خ ازش میپرسیم.

وقتی کاملا این مراحل یعنی تصمیم، انتخاب،برنامه ریزی رو انجام دادیم، بسم الله

مهم نیست چه رشته یا گرایشی هستیم ما اینجا فقط قراره از ساعات مطالعه و تلاش روزانه همدیگه انرژی بگیریم و هر شب برای فردامون مصمم تر برنامه بیریزیم.
یه وقت هایی باید از با تجربه ها مانشت، تجربه بگیریم.

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یه مشاور داشتیم همیشه میگفت کنکور سه تا تیکه زمانی داره . اولی استارت .همه خوب شروع می کنن.دومی وسطاشه که اکثرا نا امیدن و سومی نزدیکای کنکوره که دویاره همه موتورها رو آتیش می کنن
اونی موفقه که از دوره رکود رقبا استفاده کنه وانگیزه هاش رو از دست نده .وگرنه اول وآخرش همه دارن می خونن وخوب هم می خونن.

بدون وقفه پیش میریم
رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود............................رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.
هرکسی هر ماهی شروع کرد میتونه به گروه ما بپیونده .Cool
دوستان لطفا اینجا اعلام آمادگی نکنید
قبلا ایجاد شده، و برای اعلام آمادگی از اونجا استفاه کنین.
در ضمن خواهشاً اگه مطالعه داشتیم پست میزاریم در غیراینصورت با پست های بی ربط باعث ناامیدی همدیگه نشیم.
من از فردا با برنامم پیش میرم منتظر شما عزیزان هم هستم.
به امید موفقیت همگی دوستان

خیلی کارتون درسته از الان؟!!!!
احساس نمیکنید خییییییلی زوده؟؟

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۱
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ق.ظ
از صمیم قبل برای همگی شما آرزوی موفقیت دارم.فقط یک نکته که باید مدنظرگرفت درابتدا فقط سعی کنید از روزی نیم تایک ساعت شروع کنید تاروی قلتک بیفتید تیر ماه میشه و اون وقت اصلا عقب نیستیدآهسته آهسته پیش بروید تا انرژی در آخر داشته باشید.موفق باشید.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nomad:D , Parva , **sara** , M.H.P , kashir , rozh66 , hardware23
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  خیلی کارتون درسته از الان؟!!!!
احساس نمیکنید خییییییلی زوده؟؟
نه اصلا همچین حسی نداریم و قرار نیست خودمون رو خسته کنیم فقط می خواییم تو جو درس ها باشیم و به قول matina خانم رو غلطک بیافتیم.
خواهشا همچین پست هایی برامون نزنین، فقط پست های با انرژی.

(حضرت مولانا)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , M.H.P , Mahbanoo313 , hamed_k2 , hardware23
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
یک توصیه دوستانه اینکه سعی کنید همین اول راه همه منابع خودتون ودروسی که میخواین بخونید را تهیه کنیدتاوسط راه دنبال کتابها وجزوات گوناگون همش نباشید.کسی که مطمن باشه موفق میشه درواقع نصف راه را رفته ونصف دیگه راه تلاش وپشتکار هست.عاشقانه تلاش کنید وکاری به دیگران واطرافیانتان نباشید،باورکنید زمان به زودی سپری میشود وشماهم ماههای آخر با خیال راهت مرور می کنید.بهتره تاشهریور یکسری درسها را تمام کنید وبعد دریک آزمون هم شرکت کنیدیا اگه نمیتونید شرکت کنید از برنامه ها وآزمونهای سال قبل استفتده کنید تا به کارتان نظم دهد.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , SaMiRa.e , Mahbanoo313 , Parva , arshad91 , پشتکار , fateme66 , kashir , maryam.raz , younes , hardware23
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
منم اگه خدا بخواهد می خوام شروع کنم البته خیلی وقته که این هدف رو دارم
من پایگاه داده رو تاحدود زیادی بلدم مونده تسلط روی بعضی از موضوعات
معماری رو هم به خاطر اینکه این ترم از معماری دارم وچون استادمون بیشتر مدار منطقی درس میده تا معماری دارم یه جورایی پایه معماری که مدار باشه روقوی می کنم چون مدارم خیلی ضعیف بوده
سیستم عامل رو هم چند بار فصل ۱و۲ رو خوندم ولی نمی دونم چرا به فصل ۳ که می رسم رهاش می کنم بعد از چند هفته می یام
دوباره از اول شروع می کنم خودم هم نمیدونم چرا Big Grin
دوست عزیز مرتبه سازی ها رو کامل تموم کردید اونم با ۴ ساعت Huh
اگه خدا بخواهد این ترم درسم داره تموم می شه البته پروژه وکاراموزی می مونه تابستون Angry
مثلا قراربود سال قبل بخونم ولی بخاطر یه تصمیم اشتباه وعجولانه خودم رو یک سال عقب انداختم
بازم نمی دونم چکارش کنم تکلیفم با خودم معلوم نیست فعلا که درگیر خوندن برای امتحان ها هستم و هدفم اینه که معدلم رو بیارم بالای ۱۶ در کنارش یه چیز های کوچیکی هم اگه بشه در کنار امتحانات بخونم
برنامه دیگه ای که دارم توی هیچ مبحث عیر درسی وارد نشم به دوستان هم همین پیشنهاد رو می کنم چون الکی وقتتون رو هدر میدید

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , Parva , reyhaneh64 , hardware23
ارسال: #۱۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط fateme_68.)
سلام منم امسال کنکور دادم اما زیاد امیدوار نیستم به نتیجه !!!!
الان دارم کلاس SQL میرم واسه همین تمام وقتمو روی پایگاه گذاشتم و البته زبان ... میخوام تا پایان دوره SQLام پایگاه رو ببندم اونم به شکل فووووووووووووول

روزی ۳ ساعت مطالعه کنکوری دارم فقط پایگاه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , Parva , ssjj , hardware23
ارسال: #۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
درود
آرزوی موفقیت واسه همتون
منم میخوام با گریمالدی شروع کنم Shy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , **sara** , Parva , rozh66 , aatwo , hardware23
ارسال: #۱۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط mr-sky.)
سلام ما نیز هستیم نظریه میخونیم به زودی تمام میشود

اما هنوز نمیدانیم ای تی شرکت کنیم یا کامپیوتر

(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  من امروز( البته چون ساعت یک بامداده میشه دیروز) تونستم مطالعه ام رو شروع کنم
ساختمان داده مرتبه های زمانی رو خوندم از هورویتز و طراحی الگوریتم قلی زاده
کل ساعت مطالعه : حدود ۴ ساعت

یعنی مرتبه زمانی الان میتونید تستهاش بزنید؟

من یه مقداری مشکل داشتم دارم در تستهاش

هورویتز اصلا برام اسون نیست

قلی زاده طراحیش خوبه؟

گسسته داشتم بازم برام ررون نبود

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  عاشقانه تلاش کنید وکاری به دیگران واطرافیانتان نداشته نباشید
جمله ات خیلی انرژی داره مرسیHeartHeart

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , rozh66 , aatwo , hardware23 , دانیال شیرافکن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close