زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا روزی چند ساعت وقت میزارید!!!!؟؟ دقیق بگین بهم .می خوام مقایسه کنم هرجند مقایسه کردن اشتباست. اما بگین خوب
همون طور که خودتون گفتین نباید مقایسه کرد
در واقع ساعت مطالعه اصلا معیار مناسبی نیست
مثلا من برای خوندن ۱۰ صفحه از یه کتابی ۲ ساعت وقت میزارم در صورتی که شما همون ۱۰ صفحه رو (حتی با کیفیت بالاتر) تو ۱ ساعت میخونین
پس کاری رو که من تو ۴ یا ۵ ساعت انجام میدم شما میتونین تو ۲ ساعت انجام بدین
حجم مطالعه اصلا مهم نیست
مهم درصد پیشرفت مفید هستش یعنی اینکه شما اول از همه برا خودتون هدف تعیین میکنین:
مثلا میخوام تا آخر مرداد فلان کتاب ها رو تموم کنم و فلان تست ها رو بزنم (یا هر هدف دیگه ای)
حالا باید ببینین هر روز چقدر به سمت هدفتون پیشرفت کردین؟ و مهمتر اینکه روز بعدی سعی کنین کمی بیشتر از امروز پیشرفت داشته باشین
اگه امروز به اندازه ۱٪ به هدف نهاییتون نزدیک شدین سعی کنین به جای اینکه فردا هم یه ۱٪ دیگه نزدیک شین بیایین و مثلا ۱.۱٪ نزدیک شین... این یعنی افزایش میزان پیشرفت مفید که بطور حتم افزایش ساعت مطالعه مفید رو هم به همراه خودش داره
من از روزی نیم ساعت شروع کردم و الان دارم روزی ۴ ساعت و گاهی ۵ ساعت میخونم و اگه اینطور جلو برم و جا نزنم حتی ممکنه به ۱۰ یا ۱۲ ساعت در روز هم برسونم
ولی یواش یواش...

سلام
ببخشید شما واسه آزمون هم جایی ثبت نام کردید کجا خوبه؟

من پارسه ثبت نام کردم
میدونم که سوالات غیر استاندارد و غلط زیاد داره... اما خودمونیم، کنکوری که سازمان سنجش میگیره از خیلی بابت ها از کنکورهای پارسه هم غلط بیشتر داره و هم اینکه از خیلی بابت ها استاندارد نیست! ولی دلیل اصلی که رفتم سراغ پارسه دو تا چیز بود:
اول اینکه نسبت به جاهای دیگه جامعه آماری بالاتری داره
دوما اینکه میخوام از جو رقابتی و برنامه ریزی که داره استفاده بکنم برای پیشرفت، نه برای سنجیدن خودم بر اساس رتبه و ترازش... چون معمولا تعدادی از رتبه های برتر هر سال تو آزمون های پارسه هستن و جو رقابتی خوبی داره

(اینها فقط نظرات شخصی من هستن و ممکنه خیلی ها باهاشون مخالف یا موافق باشن)
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۴۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سلام خدمت دوستان عزیز آقا بالاخره منم اومدم البته نه از الان بلکه از ۲۰ تیر به بعد این دانشگاه لعنتی امتحانات ما رو تا ۱۴ تیر کش میده ....
یه استادی دارم ازش امروز پرسیدم ما از کی شروع کنیم بخونیم گفت از همین روز فردا هم دیره چون اخر سر باز از هرموقع که شروع کنی احساس می کنی دیر شروع کردی من واقعا در این جمله تامل کردم...
خلاصه اومدم بگم دوستان من هستم امیدوارم تا اخرش همه باهم باشیم پست ها رو هم دنبال می کنم ولی استارت اصلی رو از بیست تیر میزنم...

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , ماه بانو
ارسال: #۴۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
با توجه به اینکه در خرداد و تیر امسال چندین آزمون استخدامی مهم وجود داره من مجبورم یک نگاه کلی (بیشتر به جهت مرور مطالب گذشته) داشته باشم. این طوری با یک تیر دو نشان می زنم. امروز من شبکه رو فصل ۳ را مرور کردم. وقتی از سفر برگردم همین روند رو ادامه می دهم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۴۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سلام
منم از تیر شروع می کنم به خوندن، با روزی ۲ساعت! چون سر کار میرم فکر نکنم به غیر از روزای تعطیل بتونم بیشتر از ۳ ساعت وقت بزارم، تازه از سربازی هم اومدم و همه چیز خیلی خوب یادم رفتهBig Grin

ولی برای کنکور ۹۰ خوب خونده بودم

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , SarahArshad
ارسال: #۵۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط mr-sky.)
اما فرق میکنه تایپیک منابع اینجا نظر سنجی دوستانی که شاید تجربه ای داشته باشند از سال قبل

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  یعنی مرتبه زمانی الان میتونید تستهاش بزنید؟
من یه مقداری مشکل داشتم دارم در تستهاش
هورویتز اصلا برام اسون نیست
قلی زاده طراحیش خوبه؟
گسسته داشتم بازم برام ررون نبود
خوب منکه نگفتم تسلط دارم فقط از کتاب مرجع خوندم درس رو فهمیدم حالا باید برم سراغ نکات مربوط به مرتبه زمانی و نهایتا تست، من از کتابهای دکتر قلی زاده راضی هستم و خوب می فهمم ، حالا هر کس به هر کتابی عادت داره از اون یاد میگیره

منم منظورم همون نکته بود تستهاش ..فقط خواستم بدونم منابع که مطالعه کردید چطور بوده؟

من نظریه جزوه نورالله خوندم بسیار مرتب و خوب بود خواستم بگم شاید به درد دوستان بخوره

ساختمان به نظرتون از کجا شروع کنم؟شما جزوه استاد طورانی منطبق با ویسش ندارید؟با این درس مشکل دارم من

سلام دوست عزیز. ساختمان داده مشکلی داشتی روی من حساب کن. روی پوران بخون و کتاب پارسه. کافیه.

سلام تشکر بسیار

کتاب پارسه ه صورت تکی شما نمیدونید از کجا میتونم تهییه کنم؟

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ
طبق تحقیقات من در مورد خرید کتاب یه کتابفروشی تو انقلاب هست به نام فلاح اون کتاب های پارسه را تکی می فروشه
اگر کتابی اون نداشت باید رفت خود موسسه پارسه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr-sky
ارسال: #۵۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
بچه ها میخوام از امروز عصر با نام خدا شروع کنم. امروز یه عید بزرگه این به من روحیه میده. هم برای آزمون استخدام آماده میشم هم واسه کنکور.

امسال چنتم پره اما محتاج تر از همیشه به یاری خدا

پس

یا علی

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , ahmadi_development
ارسال: #۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
سلام و خسته نباشید
من سال گذشته خیلی خیلی تلاش کردم و فکر میکردم تکرقمی میشم ...اما ....Confused
اما میخام امسال دوباره شروع کنم ب خوندن اونم بهتر از سال قبل
اما با وجود این تصمیمی ک گرفتم یه حس بدی دارم اینکه سال گذشته انقد خوندم این شد نکنه سال بعد بدتر بشم
من منابع رو دارم...میخام تابستون رو دروس تخصصی و زبان خیلی وقت بزارمHeart
من میخام بقول اون دوست عزیز مهرماه ۹۲حتما سرکلاس امنیت روزانه شریف باشم...انشاللهHeart

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  من میخام بقول اون دوست عزیز مهرماه ۹۲حتما سرکلاس امنیت روزانه شریف باشم...انشاللهHeart

انشاالله ، ما همه داریم تلاشمونو میکنیم ، شما هم میتونی . Smile
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
بیاین یه روز همه یه جا قرار بزاریم ... بعدش اونجا همه با هم داد بزنیم ما میتوانیم!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , reyhaneh64
ارسال: #۵۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
من سال گذشته خیلی خیلی تلاش کردم و فکر میکردم تکرقمی میشم ...اما ....Confused
اما میخام امسال دوباره شروع کنم ب خوندن اونم بهتر از سال قبل
اما با وجود این تصمیمی ک گرفتم یه حس بدی دارم اینکه سال گذشته انقد خوندم این شد نکنه سال بعد بدتر بشم
من منابع رو دارم...میخام تابستون رو دروس تخصصی و زبان خیلی وقت بزارمHeart
من میخام بقول اون دوست عزیز مهرماه ۹۲حتما سرکلاس امنیت روزانه شریف باشم...انشاللهHeart
منم دقیقا مثل تو خیلی تلاش کردم. جز روزای اول که حس بدی داشتم در کل حالم خوبه. من خیلی مصمم هستم و از شکستم درس گرفتم خوشحال باش که کلی جلو هستی و خیلی از مطالب رو خوندی. رو روحیت کار کن بعد شروع کن

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۵۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ)nahid.moosavi نوشته شده توسط:  من هم از اواسط اردیبهشت شروع به خوندن کردم . داشتم Clrs و سیستم عامل پارسه رو می خوندم .پازسال گسسته رو خوب خوندم همچنین ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو و سیستم عامل رو. ولی برنامم رو عوض کردم تصمیم گرفتم فصل های متناظر از گسسته و ساختمان داده رو باهم موازی بخونم (البته از CLRS و کتاب تست مقمسی). ولی میدونین با ریاضی مهندسی مشکل دارم . واسم شروعش سخته. البته با وجود دو تا وروجک بیشتر از روزی ۳ ساعت نمیتونم بخونم ۱ ساعت هم شب وقت دارم ولی من کلا لاک پشتی درس میخونم. واسم دعا کنین تا بتونم تا آخر راه به قول دوستمون همینجوری آهسته و پیوسته ادامه بدم.
غصه نخور دوست من، منم یه دونه وروجک دارم و لاک پشتی جلو میرم و از نتیجه پارسالم هم راضی هستم و انشالله امسال قبولم

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
هی من شروع میکنم..بعد یهو ول میکنم چرا اینجورم ؟خسته میشم زود Undecided

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
بچه ها برای همتون آرزوی موفقیت دارم انشاالله سال دیگه این موقع باخیرهای خوب از رتبه خودتون توی این انجمن جمع میشید.
مهم نیست که چقدر تلاش می کنید همین قدر که توقف ندارید کافی است.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , yaser_ilam_com , Parva
ارسال: #۶۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  هی من شروع میکنم..بعد یهو ول میکنم چرا اینجورم ؟خسته میشم زود Undecided
دقیقا منم همین طورم!!!!! اونم با اینکه ۳ هفته گذشته ی درسم کامل نخوندم!!!!!!! همش حسرت روز قبل.......

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۹۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close