زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ولی به شرطی که وسطش وقفه نندازین و یک نواخت جلو برین
مهمه که وسط کار کم نیارین
اینو خیلی موافقم...
۱- سعی کنید روزی نباشه که درس نخونید
۲- سعی کنید درس خوندن براتون جذاب باشه ( مثلا ً من کتاب معماری پترسون رو که می خونم حس میکنم کتاب هری پاتر جلومه...Big Grin )

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , **sara** , hamed_k2 , MONA_STAR , reyhaneh64 , مازیار صفایی
ارسال: #۳۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط navid-p.)
آقا شاید باورتون نشه ولی منم هستم.
برای سومین بار.
سال اول که بدون امادگی و رفتم و نتیجه مشخص بود.
سال دوم(۹۱)نشستم بخونم ولی اصلا خوب نخوندم ولی تا دلتون بخواد تجربه کسب کردم.انشالله همه با هم این مسیرو با موفقیت پشت سر میذاریم.

و لطفا دوستانی که نا امیدن یا بد بینن اینجا کامنت نذارن و سوالات و مشکلاتشون رو در یک تاپیک جدید یا سایر تاپیک های موحود مطرح کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Mahbanoo313
ارسال: #۳۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
بچه ها واقعا روزی چند ساعت وقت میزارید!!!!؟؟ دقیق بگین بهم .می خوام مقایسه کنم هرجند مقایسه کردن اشتباست. اما بگین خوب

من موندم خدایاااااااااااااااااااا( استخدامی بخونم یا ارشد) اگه واس استخدامی بخونم هی این استخدامی شرکت کنم هی اون استخدامی و براشونوقت بزارم اونم تو این وضع ک استخدامیا دارن زیاد میشن من کی واس ارشد بخونم... راهنمایی کنین..

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا روزی چند ساعت وقت میزارید!!!!؟؟ دقیق بگین بهم .می خوام مقایسه کنم هرجند مقایسه کردن اشتباست. اما بگین خوب

خوب چون دقیق میخوای ، از صبح که حساب کنی تا شب ۲ ساعت ، بقیه روزم دارم دور خودم میچرخم Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۳۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا روزی چند ساعت وقت میزارید!!!!؟؟ دقیق بگین بهم .می خوام مقایسه کنم هرجند مقایسه کردن اشتباست. اما بگین خوب
همون طور که خودتون گفتین نباید مقایسه کرد
در واقع ساعت مطالعه اصلا معیار مناسبی نیست
مثلا من برای خوندن ۱۰ صفحه از یه کتابی ۲ ساعت وقت میزارم در صورتی که شما همون ۱۰ صفحه رو (حتی با کیفیت بالاتر) تو ۱ ساعت میخونین
پس کاری رو که من تو ۴ یا ۵ ساعت انجام میدم شما میتونین تو ۲ ساعت انجام بدین
حجم مطالعه اصلا مهم نیست
مهم درصد پیشرفت مفید هستش یعنی اینکه شما اول از همه برا خودتون هدف تعیین میکنین:
مثلا میخوام تا آخر مرداد فلان کتاب ها رو تموم کنم و فلان تست ها رو بزنم (یا هر هدف دیگه ای)
حالا باید ببینین هر روز چقدر به سمت هدفتون پیشرفت کردین؟ و مهمتر اینکه روز بعدی سعی کنین کمی بیشتر از امروز پیشرفت داشته باشین
اگه امروز به اندازه ۱٪ به هدف نهاییتون نزدیک شدین سعی کنین به جای اینکه فردا هم یه ۱٪ دیگه نزدیک شین بیایین و مثلا ۱.۱٪ نزدیک شین... این یعنی افزایش میزان پیشرفت مفید که بطور حتم افزایش ساعت مطالعه مفید رو هم به همراه خودش داره
من از روزی نیم ساعت شروع کردم و الان دارم روزی ۴ ساعت و گاهی ۵ ساعت میخونم و اگه اینطور جلو برم و جا نزنم حتی ممکنه به ۱۰ یا ۱۲ ساعت در روز هم برسونم
ولی یواش یواش...
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , M.H.P , **sara** , Parva , Mahbanoo313 , nomad:D
ارسال: #۳۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ( مثلا ً من کتاب معماری پترسون رو که می خونم حس میکنم کتاب هری پاتر جلومه...Big Grin )
پترسون رو زبان اصلی میخونید؟
و اگه اصلی نیست ترجمه کیه؟

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط fateme66.)
RE: گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  آقا شاید باورتون نشه ولی منم هستم.
برای سومین بار.
سال اول که بدون امادگی و رفتم و نتیجه مشخص بود.
سال دوم(۹۱)نشستم بخونم ولی اصلا خوب نخوندم ولی تا دلتون بخواد تجربه کسب کردم.انشالله همه با هم این مسیرو با موفقیت پشت سر میذاریم.

و لطفا دوستانی که نا امیدن یا بد بینن اینجا کامنت نذارن و سوالات و مشکلاتشون رو در یک تاپیک جدید یا سایر تاپیک های موحود مطرح کنند
خوش اومدینBig Grin
منم مثل شما،سال اول روز پنج شنبه رو رفتم اما چون دیدم هیچی بلد نیستم از جمعه صرف نظر کردمSmile

سال دوم دو ماه اول پاییز خوندم اما مجاز نشدم
سال سوم که الان باشه اینه اوضاعم و دوباره اومدم که شروع کنم با انرژی مضاعفSmile

موفق باشین

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , Parva , nomad:D
ارسال: #۳۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام به همه
ان شا الله همه هر دانشگاهی که میخایین قبول شین و مطمئنم اگه بخوایین میتونین بهترین دانشگاه قبول شین یه بیت شعر از مولانا تو کتاب "فیه ما فیه" خوندم : " هر که چیزی جست بی شک یافت او چون به جد اندر طلب بشتافت او". منم واسه ارشد ۹۲ تصمیم جدی گرفتم. تعطیلات نوروز این درسا رو خوندم :
سیستم عامل مقسمی ۴ فصل
مدار منطقی مانو ۴ فصل
ساختمان قدسی تقریبا ۲ فصل
حالا هم امتحانات این ترم رو میخونم ان شاالله از ۱ تیر با جدیت و یه برنامه توپ شروع به درس خوندن مینکم.تقریبا همه کتابا رو هم گرفتم. موفق باشید ;

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , nomad:D , nmusavi
ارسال: #۳۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
سلام دوستان
منم برای امسال هستم Smile
ولی ترجیج میدم ساعات مطالعه ام رو هفتگی ثبت کنم
هفته قبل کلاً ۱۶ ساعت خوندم!!!
که میشه میانگین روزی ۲ ساعت و ربع
من برای پایان ترمام دارم میخونم
ولی خب سعی میکنم جوری بخونم که برای ارشد هم آماده باشم Smile
فعلاً هم روی ساعات مطالعه ام تمرکز میکنم که بالا ببرمشون... و عمیق بخونم درسارو
هفته قبل فقط پایگاه و معماری خوندم و کمی نرم افزار
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Mahbanoo313 , nomad:D , hamed_k2
ارسال: #۴۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  برای هر درسی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وجود داره با مطالعه انتخاب هامون رو انجام میدیم. اینجا راجع به منابع سوال نمیشه.
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  اینجا از کسی برنامه درسی نمیخواییم اگه از درس خوندن کسی خوشمون اومد با پ.خ ازش میپرسیم.

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  ساختمان به نظرتون از کجا شروع کنم؟شما جزوه استاد طورانی منطبق با ویسش ندارید؟با این درس مشکل دارم من

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  پترسون رو زبان اصلی میخونید؟

دوستان عزیز خواهش میکنم اینجا در مورد منابع و برنامه سوال نپرسید، اینجا هم داره تبدیل میشه به تاپیک منابع.
جاهای دیگه خیلی بحث شده ، اگه دوستانی به میل خودشون مثل آقای MSZ راجع به برنامه ی درسیشون صحبت کردن مشتاق شنیدنش هستیم.

به امید موفقیت همگی

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , ماه بانو , **sara** , MSZ , Mahbanoo313 , M.H.P
ارسال: #۴۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
دیروز یه نفر یه پیشنهاد قشنگ کرد...خوشمان آماد!
گفت :
هر ماه یا اگه میتونی هر هفته سعی کن برنامه ریزی درسیت رو تغییر بدی تا برات خسته کننده نشه...
من الآن دارم امتحان میکنم. نتیجه اش رو یه ماه دیگه میگم
شما هم امتحان کنید ببینیم این نظریه رو همه صدق میکنه یا نه...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Aurora , Mahbanoo313 , nomad:D , reyhaneh64
ارسال: #۴۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط Mahbanoo313.)
به دلیل یه سری مشغولیتها می خواستم از اول تیرماه شروع کنم اما هر روز میومدم و مطالب اینجا رو دنبال میکردم و همش حسرت میخوردم بالاخره منم شروع کردم . از امروز طبق برنامه ریزیم روزی یک ساعت درس میخونم.
امروز یک ساعت گسسته خوندم از کتاب دکتر قلی پور
فعلا قصد دارم روزی یک ساعت بخونم تا ببینم خدا چی میخواد .
به امید دیدار همتون در دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد
( در ضمن اگر دوستان شیرازی تمایل دارن با هم بریم کتابخونه و گروهی درس بخونیم من واقعا پایه هستم و از اونجایی که این روش رو برای کارشناسیم امتحان کردم و خیلی تاثیرگزار بوده منتظر اطلاع دوستان شیرازی هستم .)

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا روزی چند ساعت وقت میزارید!!!!؟؟ دقیق بگین بهم .می خوام مقایسه کنم هرجند مقایسه کردن اشتباست. اما بگین خوب
همون طور که خودتون گفتین نباید مقایسه کرد
در واقع ساعت مطالعه اصلا معیار مناسبی نیست
مثلا من برای خوندن ۱۰ صفحه از یه کتابی ۲ ساعت وقت میزارم در صورتی که شما همون ۱۰ صفحه رو (حتی با کیفیت بالاتر) تو ۱ ساعت میخونین
پس کاری رو که من تو ۴ یا ۵ ساعت انجام میدم شما میتونین تو ۲ ساعت انجام بدین
حجم مطالعه اصلا مهم نیست
مهم درصد پیشرفت مفید هستش یعنی اینکه شما اول از همه برا خودتون هدف تعیین میکنین:
مثلا میخوام تا آخر مرداد فلان کتاب ها رو تموم کنم و فلان تست ها رو بزنم (یا هر هدف دیگه ای)
حالا باید ببینین هر روز چقدر به سمت هدفتون پیشرفت کردین؟ و مهمتر اینکه روز بعدی سعی کنین کمی بیشتر از امروز پیشرفت داشته باشین
اگه امروز به اندازه ۱٪ به هدف نهاییتون نزدیک شدین سعی کنین به جای اینکه فردا هم یه ۱٪ دیگه نزدیک شین بیایین و مثلا ۱.۱٪ نزدیک شین... این یعنی افزایش میزان پیشرفت مفید که بطور حتم افزایش ساعت مطالعه مفید رو هم به همراه خودش داره
من از روزی نیم ساعت شروع کردم و الان دارم روزی ۴ ساعت و گاهی ۵ ساعت میخونم و اگه اینطور جلو برم و جا نزنم حتی ممکنه به ۱۰ یا ۱۲ ساعت در روز هم برسونم
ولی یواش یواش...

سلام
ببخشید شما واسه آزمون هم جایی ثبت نام کردید کجا خوبه؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
اااااا ... من نمیدونم با این هوش سرشارم چطوری میخوام کنکور بدم Big Grin
دو سه روزوقت گذاشتم برنامه ریختم ، با چه اعتماد به نفسیم شروع کردم به گسسته خوندن تازه الان یادم افتاده گریمالدی ۳ جلدیه Big Grin
برم بشینم دوباره برنامه ریزی کنم ببینم به کجا میرسم Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۴۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  پترسون رو زبان اصلی میخونید؟
مال من اینه :
طراحی و معماری کامپیوتر (تلاقی سخت افزار / نرم افزار)
نوشته : دیوید پترسون - جان هنسی
مترجمان : مسعود هوشمند - مجتبی پورمحقق - حمیدرضا رضایی نیا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close