زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۴۵۱
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  اینم خودم گرفتم از شمال رد شدنی....شهرش یادم نیس TongueTongue

منجیل دیگه
چه زیباست
مرسی. آره فکر کنم همونجاست. خیلی دوس دارم این عکسو. یه آرامشی داره... Angel

[تصویر:  11.png]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۵۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
خیلی بی تربیتی بود
صبرکنید مسافرای نوروزی بیان گناوه برم ساحل ازشون عکس بگیرک بعد میبینید+۱۰۰۰چجوریه

به مصلحتم نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , نارین , alirezaei
ارسال: #۴۵۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
عکسای امروز Big Grin
داغ داغ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , Milestone , نارین
ارسال: #۴۵۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
عکسایی که خودتون گرفتید
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  شاید بشه بهش کلبه هم گفت، ولی بیشتر به خانه روستایی گیلان معروفه، مخصوصا مدل دوم؛
اون آخریه رو دقیقا نمی‌دونم چیه! احتمالا آشپزخونه‌ست! Smile
چه قد دلم خواست اینجا بودم............... آرامش خاصی داره .همراه با نشاط

اصلامغز آدم روشن میشه
جون میده بشینی کد بزنی (فقط امیدوارم اینترنت داشته باشهSmile)

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Aurora , Riemann , so@ , **sara** , shayesteNEY
ارسال: #۴۵۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط alirezaei.)
عکسایی که خودتون گرفتید
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نه خوب نیست فاصله آشپزخونه تا خونه زیاد CoolCool کی بره این همه راهووووووو

بعضی وقتا داری آشپزی میکنی انقد تو آشپزخونه رفت و آمد میشه(بی مورد و با مورد) که جونت به لبت میرسه، حداقل اینجا راحت کارهاتو انجام میدی! تازه به هود هم احتیاجی نیس(مثلا من به فکر مصرف انرژی ام)CoolTongue

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۵۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط vesta.)
این پرنده گوشه دیوار بیمارستان یجا نشسته بود، هی دیدم من میرم و میام نمیپره گفتم شاید بالش شکسته، رفتم جلو ببینم اگه زخمی شده کمکش کنم اما تند تند راه میرفت و میرفت جای دیگه ولی خب نمیپرید، یکی دوبار خواستم بگیرمش دستم ولی واینساد، منم گفتم اذیتش نکنم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , so@ , RASPINA , MiladCr7 , Milestone , mehdi.m2 , سجاد۶۷ , انرژی مثبت , amir.monfared1369 , shayesteNEY
ارسال: #۴۵۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نه خوب نیست فاصله آشپزخونه تا خونه زیاد CoolCool کی بره این همه راهووووووو

بعضی وقتا داری آشپزی میکنی انقد تو آشپزخونه رفت و آمد میشه(بی مورد و با مورد) که جونت به لبت میرسه، حداقل اینجا راحت کارهاتو انجام میدی! تازه به هود هم احتیاجی نیس(مثلا من به فکر مصرف انرژی ام)CoolTongue

نه اصلا خوب نیست هرچقدر به قضیه نگاه میکنم میبینم من همیشه یه پام تو اشپزخونه است و در حال ناخنک زدن به غذا ،اینجوری مصرف انرژی بیشترBig GrinBig GrinCool (مثلا من به فکر مصرف کالریم)
همینش خوبه دیگه بهترین گزینه است برای فرار از دست ناخنک زنهای سمجTongueBig Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۴۵۸
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
این عکس پری روز
[تصویر:  344311_5.jpg]

[تصویر:  344311_6.jpg]

اینم از دیروز

[تصویر:  344311_7.jpg]

[تصویر:  344311_8.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , Nesyan , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , انرژی مثبت , Aurora , نارین , diligent , nanajoon , x86 , so@
ارسال: #۴۵۹
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ
این عکسا رو نوروز ۹۴ که رفته بودم ایلام گرفتم اگر یکم ضعیف هستن پبیشاپیش ازتون عذر می خوام.

فایل‌(های) پیوست شده

اگر مهربان باشی مردم تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند٬.

ولی مهربان باش! ......

۱۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , Masoud05 , Milestone , targol , Nesyan , software94 , AmiriManesh , nanajoon , shayesteb , mehdi.m2 , vesta , x86 , shayesteNEY , fa_shinobi , Aurora , RASPINA , sahar salehi , abolfazl pepco , bahman2000 , tabassomesayna , انرژی مثبت , **sara** , soheila-zd
ارسال: #۴۶۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط amir.monfared1369.)
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  خیلی خوب بود دستتون درد نکن Smileاینا کارای ضعیفتونه ؟؟؟CoolCool

خیلی ممنون
چون عکس ها رو با دوربین گوشی گرفتم، خواه نا خواه ضعیف در میان از اون نظر منظورم بود. Smile

ولی مهربان باش! ......

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۴۶۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط arefeh.hp.)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  این عکسا رو نوروز ۹۴ که رفته بودم ایلام گرفتم اگر یکم ضعیف هستن پبیشاپیش ازتون عذر می خوام.

خیلی خیلی قشنگه... انگار نقاشی هستن. خصوصا اولین عکس.
دستتون هم درد نکنه. ما که هیچ وقت اون طرفا نمیریم لااقل عکساشو میبینیم. Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369
ارسال: #۴۶۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ق.ظ، توسط nanajoon.)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  این عکسا رو نوروز ۹۴ که رفته بودم ایلام گرفتم اگر یکم ضعیف هستن پبیشاپیش ازتون عذر می خوام.
این عکس ها انقد قشنگن که میشه به عنوان عکس desktop ازشون استفاده کرد ممنون که گذاشتینشون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , so@ , bahman2000
ارسال: #۴۶۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  این عکسا رو نوروز ۹۴ که رفته بودم ایلام گرفتم اگر یکم ضعیف هستن پبیشاپیش ازتون عذر می خوام.
این عکس ها انقد قشنگن که میشه به عنوان عکس desktop ازشون استفاده کرد ممنون که گذاشتینشون
اره دقیقا من اولیشو گذاشتم برای پس زمینهSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369
ارسال: #۴۶۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط amir.monfared1369.)
ممنون از نظرات دوستان.
اگر واقعا این عکس رو زیبا دیدین وظیفه خودم دونستم که کفیت بالاترش رو براتون یه جا آپلود کنم تا هر کی خواست ازش استفاده کنه مشکل کوچک بودن سایز عکس رو نداشته باشه.

ولی مهربان باش! ......

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , so@ , mehdi.m2 , diligent , arefeh.hp , RASPINA , nanajoon
ارسال: #۴۶۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  ممنون از نظرات دوستان.
اگر واقعا این عکس رو زیبا دیدین وظیفه خودم دونستم که کفیت بالاترش رو براتون یه جا آپلود کنم تا هر کی خواست ازش استفاده کنه مشکل کوچک بودن سایز عکس رو نداشته باشه.

پس عکس با کیفیت هم داشتینDodgy
باز هم ممنونSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , nanajoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close