زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ
گاهی اوقات دیده میشه مدیری که قصد داره تاپیک رو ببنده یه پست آخر تاپیک میده و کلی نظرات خودش رو توی اون ابراز میکنه و بعد پست رو بلوک میکنه
گاهی اوقات از این بدتر مدیری میاد توی پستی که چند وقتی هست بسته شده پست میده و قفل پست رو هم باز نمیکنه. اسم نمیبرمBig Grin

به نظرم این دور از عدالت اومد . اگه پستی بسته میشه باید برای همه بسته تلقی بشه
در ضمن انتقاد هم به موضوعات بسته شده اخیر نیست چون چندان میل به شرکت در مباحثش رو نداشتم ولی امروز یه مورد دیدم یادم اومد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , nasogh , sasanlive , nfe89 , ملیکا , farazin , parimehraban , Mansoureh , rozh66 , Andrew S.Tanenbaum , mehrdad66 , white bird , mjzarrin
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
اون نظراتی که آخر تاپیک داده شده نظر شخصی مدیر نیست‌، برای آروم کردن اوضاعه،چون مدیر میبینه نظرات ضد و نقیض زیاد گفته شده و بحث تند شده سعی میکنه یه نظر متعادل‌تر بده .و چون بستن تاپیک از نبستنش بهتره!پس دلایل بستن رو هم ذکر میکنه!
۴
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , parimehraban , rozh66
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
کاملا موافقم‌، حداقل وقتی یه تاپیک بسته شد‌، با استفاده از اعمال حق مدیریتی واسه خودتون بازش نکنید اظهار نظر کنید .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , rozh66 , mjzarrin
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
حالا چه تاپیکی بوده؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
اگه بحث در مورد بستن اون تاپیک جنگ باشه به نظر من که نباید اولا این موضوع رومطرح کرد،چون باید ببینیم برای چی توی این سایت میایم. در ثانی اگر کسی در اون مورد نظری نداشته باشه،مثل تاپیک هایی که نظر ندارن بدون نظر می مونن و بعد از مدتی پاک میشن.به هر حال اون تاپیک زیاد هم جنجالی نبود.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۳
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
به نظرم این در مورد همه تاپیک هایی که بسته می شن که صادق نیست.
البته مطرح شدن این موضوع خوبه، مدیران کمی دقت کنند تا خدای نکرده دیکتاتوری پیش نیاد.
در مورد مورادی که میبینید اینطوره دکمه گزارش رو بزنید تا احتمالا آقا فرداد رسیدگی کنه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
در مورد اکثرشون صادقه!منم امروز یع تاپیک دیدم این مدلی کلی به خودم گفتم الان یعنی چی این؟که دونفر که قدرتش و دارن می آن اظهار نظر می کنن تاپیکم می بندن!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sasanlive , mjzarrin
ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
خوب به نظرم همه اشتباه ممکنه بکنن اما افرادی که وظایفه مهمی بعده دارن باید خیلی مواظب باشن و خیال نکنن همیشه فقط حرفه خودشون درسته

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط موج.)
دوستانی که به تاپیک خاصی اشاره کردن و یا پرسیدن کدوم تاپیک . همونجوری که گفتم نظرم تاپیک خاصی نبود و اگه کاری غلطه نباید انجام بشه . حالا موردی نگاه کردن شاید درست نباشه

در ضمن توضیح fatima1537 عزیز رو میشه برای بعضی از موارد قبول کرد (که غالبا درسی باشه) ولی در بعضی موارد خیر (مباحث اجتماعی و فرهنگی اکثر چنین نیست و قبل از بسته شدن مدیر اظهار نظر میکنه) در ضمن اگه هم کامل این استدلال رو بپذیریم بازم بخش دوم ایرادی که گرفتم بی جواب میمونه که چرا تاپیکی که یه مدت قفل هست و کسی هم نتونسته درش اظهار نظر کنه توسط مدیری پست بهش اضافه میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , mosaferkuchulu , nfe89 , parimehraban
ارسال: #۱۰
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)
شیطونه میگه قفل شکنو بیارم ... Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , aatwo , mosaferkuchulu , nfe89 , maryami , rozh66
ارسال: #۱۱
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
من میگم حالا که مدیرا خوابن بیاین خودمون یه جنبش راه بندازیم اسمشم بذاریم occupy manesht

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۲
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  من میگم حالا که مدیرا خوابن بیاین خودمون یه جنبش راه بندازیم اسمشم بذاریم occupy manesht

کی گفته خوابن با سیمینوف پیشونی مارو نشونه گرفتن. منتظرن همه نظر بدن اونوقت topicو قفل کنن بعدم شلیک کنن Big Grin.
اگه قرار باشه ما ببینیمشون دیگه اونوقت بهشون نمیگن مدیر Big Grin.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , walker
ارسال: #۱۳
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!!!Big Grin

ناچارا" من امشب میام تو مانشت میخوابم!!! TongueBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sasanlive , هاتف , انرژی مثبت , maryami , Masoud05 , walker , sahar salehi
ارسال: #۱۴
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط موج.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!

نفوذی ما یا شما ؟ Big Grin

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , maryami
ارسال: #۱۵
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط sasanlive.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!!!Big Grin

ناچارا" من امشب میام تو مانشت میخوابم!!! TongueBig Grin

جون آق مدیر واسه خودمونم جا نیست. بچه‌ها یکی در میون یکی رو به قبله یکی در جهت مخالفش خوابیدن حالا شمام این وسط ... آقا پاتو ببر اونطرف. جورابتم که نشستی بو میده Big Grin.
جون داداش برین یکم بیرون قدم بزنین هوا توپه Big Grin.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , هاتف , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question نحوه دانلودpatent imsad88 ۲ ۵,۳۹۴ ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramotieeyan
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۲۴ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۲۹۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۲۳ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۱۳۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close