زمان کنونی: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۴۸۶
دیروز, ۱۱:۳۸ ق.ظ
قهر قهر تا روز قیامت :|

ولی دو دقه بعدش آشتی میکردم..

هنوزم همینطورمUndecided

در لحظه غصم میشه..ConfusedConfusedConfused...تصمیم میگیرم دیگه قهر کنمSadSad..

ولی دو دقه بعدش آشتیه آشتیم :| کودک درون نیست که..گودزیلاس لامصب Smile Big GrinBlush

خدایا دلم برات تنگ شده ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Katerina Petrova , RASPINA
ارسال: #۴۶۴۸۷
دیروز, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم Dodgy عینه گلای کاکتوسا DodgySleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khalilparvar
ارسال: #۴۶۴۸۸
دیروز, ۰۲:۵۸ ب.ظ
کاش جای ژاپن تو گروه H بودیم! ولی خوب دیگه الان مجبوریم امتیاز بگیریم المان باخت برزیل هم مساوی کرد چرا ما نتونیم مساوی بگیریم؟

یادت پرچم صلحیست ، میان شورش این همه فکر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khalilparvar
ارسال: #۴۶۴۸۹
دیروز, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(دیروز ۰۲:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم Dodgy عینه گلای کاکتوسا DodgySleepy
بهشون زیبا نگاه کن تا زیبایی شونُ درک کنی
+یادم باشه ازشون عکس بگیرم برات بفرستم، اونوقت ببینم دلت میاد ازشون بدت بیاد یا نه : )
(دیروز ۰۲:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم [تصویر:  dodgy.gif] عینه گلای کاکتوسا [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  sleepy.gif]
نه اصلا کاکتوسا عادت ندارن کسی رو صدا کنن، خیلی آروم و با وقار یه گوشه نشستن نه توقعی دارن نه آزاری. فقط نمیخوان کسی خلوت شون بهم بزنه. خیلی درونگران. زیادم بهشون برسی براشون سوتفاهم میشه و خار میره تو دستت : )

تو حق نداری به چیزهای منفی فکر کنی؛ تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبتهShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۴۶۴۹۰
دیروز, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(دیروز ۰۲:۵۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(دیروز ۰۲:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
بهشون زیبا نگاه کن تا زیبایی شونُ درک کنی
+یادم باشه ازشون عکس بگیرم برات بفرستم، اونوقت ببینم دلت میاد ازشون بدت بیاد یا نه : )
(دیروز ۰۲:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم [تصویر:  dodgy.gif] عینه گلای کاکتوسا [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  sleepy.gif]
نه اصلا کاکتوسا عادت ندارن کسی رو صدا کنن، خیلی آروم و با وقار یه گوشه نشستن نه توقعی دارن نه آزاری. فقط نمیخوان کسی خلوت شون بهم بزنه. خیلی درونگران. زیادم بهشون برسی براشون سوتفاهم میشه و خار میره تو دستت : )
انقد مثبت نگاه کردم همیشه که الان دلم نمیخواد مثبت بنگرم Tongue اصرار نکن دلیج! Big Grin این زاویه دیدم رو هم خیلی زیاد دوست دارم الان! گیر نده Tongue
آروم و باوقار ننشستن، فقط های و هوی ندارن که اونم اصلاً خوب نیست، اصلاً کاکتوس ها رو نمیشه دوست داشت، تو چون گیاه دوستی، کاکتوس رو در زمره گیاهان میبینی و دوست داری در غیر اینصورت واقعاً کاکتوس چرا باید دوست داشتنی باشه؟
من در دنیا از ۳ چیز بدم میاد، یکی کاکتوس، یکی خورشت آلو قیسی :|
ارسال: #۴۶۴۹۱
دیروز, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(دیروز ۰۶:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  تو چون گیاه دوستی، کاکتوس رو در زمره گیاهان میبینی و دوست داری در غیر اینصورت واقعاً کاکتوس چرا باید دوست داشتنی باشه؟
من در دنیا از ۳ چیز بدم میاد، یکی کاکتوس، یکی خورشت آلو قیسی :|
از دوست داشتن هم گذشته، اصن احترام خاصی براشون قائلم : ) همون چنتا کاکتوسی که کنار هم چیدم، شدن یه بهشت کوچیک که از وقتی پاشون به خونه مون باز شد، همش دارن بهم میخندن : ) بعد میشه اینا رو نادیده گرفت ؟ نع -_-

تو حق نداری به چیزهای منفی فکر کنی؛ تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبتهShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۴۶۴۹۲
دیروز, ۰۹:۰۵ ب.ظ
منم مدتی کاکتوس میخریدم ولی دیدم گیاهان گلده بخرم بهتره
اینجور فصل ها را بهتر درک میکنی
هر وقت گل هاشون باز میشه خیلی حس خوبی داره ولی کاکتوس هر چی میگذره همون جور می مونن مزیت کاکتوس نیازبه رسیدگی کمتره
جای داره الان دوتا گل را معرفی کنم خیلی قشنگن یکی سیکلمه و دیگری بنت القنسول
ارسال: #۴۶۴۹۳
دیروز, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(دیروز ۰۹:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم مدتی کاکتوس میخریدم ولی دیدم گیاهان گلده بخرم بهتره
اینجور فصل ها را بهتر درک میکنی
هر وقت گل هاشون باز میشه خیلی حس خوبی داره ولی کاکتوس هر چی میگذره همون جور می مونن مزیت کاکتوس نیازبه رسیدگی کمتره
جای داره الان دوتا گل را معرفی کنم خیلی قشنگن یکی سیکلمه و دیگری بنت القنسول
کاکتوسای من رشدشون خوب بوده خدا رو شکر. قلمه زیاد گرفتم ازشون.
گیاه آپارتمانی هم دارم. از گُلدارا، لیلیوم و کالانکوئه دارم. که کالانکوئه ام امسال شرایطش مناسب نبود گل نداد و کلا به گل نشوندنش یه کم سخته. اما این دو تام که گفتین قشنگن. کلا گل و گیاه خوبه، صبر و حوصله ی آدم زیاد میشه : )

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khalilparvar
ارسال: #۴۶۴۹۴
دیروز, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(دیروز ۰۹:۱۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاکتوسای من رشدشون خوب بوده خدا رو شکر. قلمه زیاد گرفتم ازشون.
گیاه آپارتمانی هم دارم. از گُلدارا، لیلیوم و کالانکوئه دارم. که کالانکوئه ام امسال شرایطش مناسب نبود گل نداد و کلا به گل نشوندنش یه کم سخته. اما این دو تام که گفتین قشنگن. کلا گل و گیاه خوبه، صبر و حوصله ی آدم زیاد میشه : )
ایده لیلیوم خوب بود
میره توی لیستم برای خرید گل بعدی Smile
ارسال: #۴۶۴۹۵
امروز, ۰۲:۰۹ ق.ظ
واسه ۳ روز اومدم یه کنفرانس توی Leusden..
فقط میتونم ماحصل این ۳ ماه زندگی م رو اینجوری توصیف کنم: حس میکنم اومدم بهشت
هر کی میتونه اقدام کنه و بیاد واسه پی اچ بیرون از کشور؛ بدونه که اگر اینکارو نکنه بزرگترین اشتباه زندگی ش رو داره میکنه
والسلام.

¯\_(ツ)_/¯

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close