زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۵۸۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۵۸۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم Dodgy عینه گلای کاکتوسا DodgySleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Avril89
ارسال: #۴۵۵۸۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ
کاش جای ژاپن تو گروه H بودیم! ولی خوب دیگه الان مجبوریم امتیاز بگیریم المان باخت برزیل هم مساوی کرد چرا ما نتونیم مساوی بگیریم؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۵۸۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم Dodgy عینه گلای کاکتوسا DodgySleepy
بهشون زیبا نگاه کن تا زیبایی شونُ درک کنی
+یادم باشه ازشون عکس بگیرم برات بفرستم، اونوقت ببینم دلت میاد ازشون بدت بیاد یا نه : )
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم [تصویر:  dodgy.gif] عینه گلای کاکتوسا [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  sleepy.gif]
نه اصلا کاکتوسا عادت ندارن کسی رو صدا کنن، خیلی آروم و با وقار یه گوشه نشستن نه توقعی دارن نه آزاری. فقط نمیخوان کسی خلوت شون بهم بزنه. خیلی درونگران. زیادم بهشون برسی براشون سوتفاهم میشه و خار میره تو دستت : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۵۹۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اصلاً از کاکتوس خوشم نمیاد، اصلاً، از بعضی گونه هاشم متنفرم، از بعضی دیگر از گونه‌هاش که میترسم واقعاً شبیه هیولاهای لزج توی فیلما هستن ایشششConfusedConfusedConfused
بهشون زیبا نگاه کن تا زیبایی شونُ درک کنی
+یادم باشه ازشون عکس بگیرم برات بفرستم، اونوقت ببینم دلت میاد ازشون بدت بیاد یا نه : )
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  از یه زاویه هم کاکتوسا شبیه آدمایی هستن که هرکاری میکنن و هر حرفی میزنن آخرشم صدات میکنن عزیزم [تصویر:  dodgy.gif] عینه گلای کاکتوسا [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  sleepy.gif]
نه اصلا کاکتوسا عادت ندارن کسی رو صدا کنن، خیلی آروم و با وقار یه گوشه نشستن نه توقعی دارن نه آزاری. فقط نمیخوان کسی خلوت شون بهم بزنه. خیلی درونگران. زیادم بهشون برسی براشون سوتفاهم میشه و خار میره تو دستت : )
انقد مثبت نگاه کردم همیشه که الان دلم نمیخواد مثبت بنگرم Tongue اصرار نکن دلیج! Big Grin این زاویه دیدم رو هم خیلی زیاد دوست دارم الان! گیر نده Tongue
آروم و باوقار ننشستن، فقط های و هوی ندارن که اونم اصلاً خوب نیست، اصلاً کاکتوس ها رو نمیشه دوست داشت، تو چون گیاه دوستی، کاکتوس رو در زمره گیاهان میبینی و دوست داری در غیر اینصورت واقعاً کاکتوس چرا باید دوست داشتنی باشه؟
من در دنیا از ۳ چیز بدم میاد، یکی کاکتوس، یکی خورشت آلو قیسی :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۵۹۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  تو چون گیاه دوستی، کاکتوس رو در زمره گیاهان میبینی و دوست داری در غیر اینصورت واقعاً کاکتوس چرا باید دوست داشتنی باشه؟
من در دنیا از ۳ چیز بدم میاد، یکی کاکتوس، یکی خورشت آلو قیسی :|
از دوست داشتن هم گذشته، اصن احترام خاصی براشون قائلم : ) همون چنتا کاکتوسی که کنار هم چیدم، شدن یه بهشت کوچیک که از وقتی پاشون به خونه مون باز شد، همش دارن بهم میخندن : ) بعد میشه اینا رو نادیده گرفت ؟ نع -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۴۵۵۹۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ب.ظ
منم مدتی کاکتوس میخریدم ولی دیدم گیاهان گلده بخرم بهتره
اینجور فصل ها را بهتر درک میکنی
هر وقت گل هاشون باز میشه خیلی حس خوبی داره ولی کاکتوس هر چی میگذره همون جور می مونن مزیت کاکتوس نیازبه رسیدگی کمتره
جای داره الان دوتا گل را معرفی کنم خیلی قشنگن یکی سیکلمه و دیگری بنت القنسول

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۵۹۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم مدتی کاکتوس میخریدم ولی دیدم گیاهان گلده بخرم بهتره
اینجور فصل ها را بهتر درک میکنی
هر وقت گل هاشون باز میشه خیلی حس خوبی داره ولی کاکتوس هر چی میگذره همون جور می مونن مزیت کاکتوس نیازبه رسیدگی کمتره
جای داره الان دوتا گل را معرفی کنم خیلی قشنگن یکی سیکلمه و دیگری بنت القنسول
کاکتوسای من رشدشون خوب بوده خدا رو شکر. قلمه زیاد گرفتم ازشون.
گیاه آپارتمانی هم دارم. از گُلدارا، لیلیوم و کالانکوئه دارم. که کالانکوئه ام امسال شرایطش مناسب نبود گل نداد و کلا به گل نشوندنش یه کم سخته. اما این دو تام که گفتین قشنگن. کلا گل و گیاه خوبه، صبر و حوصله ی آدم زیاد میشه : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۵۹۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاکتوسای من رشدشون خوب بوده خدا رو شکر. قلمه زیاد گرفتم ازشون.
گیاه آپارتمانی هم دارم. از گُلدارا، لیلیوم و کالانکوئه دارم. که کالانکوئه ام امسال شرایطش مناسب نبود گل نداد و کلا به گل نشوندنش یه کم سخته. اما این دو تام که گفتین قشنگن. کلا گل و گیاه خوبه، صبر و حوصله ی آدم زیاد میشه : )
ایده لیلیوم خوب بود
میره توی لیستم برای خرید گل بعدی Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۵۹۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ ق.ظ
واسه ۳ روز اومدم یه کنفرانس توی Leusden..
فقط میتونم ماحصل این ۳ ماه زندگی م رو اینجوری توصیف کنم: حس میکنم اومدم بهشت
هر کی میتونه اقدام کنه و بیاد واسه پی اچ بیرون از کشور؛ بدونه که اگر اینکارو نکنه بزرگترین اشتباه زندگی ش رو داره میکنه
والسلام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , Happiness.72 , Amir V , diligent , Avril89 , RASPINA , salam5 , khayyam , pioneer01
ارسال: #۴۵۵۹۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هر کی میتونه اقدام کنه و بیاد واسه پی اچ بیرون از کشور؛ بدونه که اگر اینکارو نکنه بزرگترین اشتباه زندگی ش رو داره میکنه
آخ قربون دهنت

منم همیشه به خانواده میگم ابدا PhD رو ایران نمی خونم الآنم تازه میخوام شروع کنم واسه GRE بخونم

بهشت خوش بگذره ...
ارسال: #۴۵۵۹۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط میتونم ماحصل این ۳ ماه زندگی م رو اینجوری توصیف کنم: حس میکنم اومدم بهشت
بله دیگه، منم اگه تو آمستردام بودم همین حرفا رو میزدم Big Grin

(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  منم همیشه به خانواده میگم ابدا PhD رو ایران نمی خونم الآنم تازه میخوام شروع کنم واسه GRE بخونم
GRE چیه؟ یه آیلتس بگیر پرونده رو ببند سریع.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , honey75 , crevice
ارسال: #۴۵۵۹۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ ب.ظ
زین سان که رقص میکنم از شادی خیال
در نعمت وصال گر افتم چه ها کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۵۵۹۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  واسه ۳ روز اومدم یه کنفرانس توی Leusden..
فقط میتونم ماحصل این ۳ ماه زندگی م رو اینجوری توصیف کنم: حس میکنم اومدم بهشت
هر کی میتونه اقدام کنه و بیاد واسه پی اچ بیرون از کشور؛ بدونه که اگر اینکارو نکنه بزرگترین اشتباه زندگی ش رو داره میکنه
والسلام.

جقدر خوب. انشالله پیروز باشید همیشه
توی این مدت مقاله کار کردید و اونجا رفتید ارائه بدید؟ یا همینجوری دعوت شدید برای فقط حضور در کنفرانس؟ هزینه رفت و برگشت و همه چیز با استادتون هست یا خودتون پرداخت میکنید؟
ارسال: #۴۵۶۰۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ب.ظ
کاش می تونستیم یجوری از ایران بریم آدم هر روز احساس می کنه شرایطش بدتر میشه !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close