زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۲۵۱
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۰ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بعداًنوشت: یاد خانم pure liveliness و خانم clint هم زیاد میفتم.
ان‌شاءاللّٰه هر جا هستند موفق و خوشبخت باشند.
اولی همینوراست Big Grin سلام رسوند

هر دو بزرگوار سلامت باشید. Smile
سلام من رو هم بهشون برسونید. Smile

با آرزوی خوشبختی روزافزون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۴۱۲۵۲
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
یه مدت نبودم یوزرتون رو هم تغییر دادید الان یادم اومد کدوم کاربر هستید شما، از دو هفته پیش تا الان فکر میکردم پسرید :دی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱۲۵۳
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
یه مدت نبودم یوزرتون رو هم تغییر دادید الان یادم اومد کدوم کاربر هستید شما، از دو هفته پیش تا الان فکر میکردم پسرید :دی

ای آقا
چندوقت پیش تو گروه بچه های ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر دانشگاهمون داشتم پیام ها رو می خوندم، دیدم دارند مانشت رو بهم توصیه می کنند. مجبور شدم نام کاربریمو تغییر بدم. Blush
ارسال: #۴۱۲۵۴
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه مدت نبودم یوزرتون رو هم تغییر دادید الان یادم اومد کدوم کاربر هستید شما، از دو هفته پیش تا الان فکر میکردم پسرید :دی
منم فکر کردم پسرید
لحنتون و مطالبی که می نویسید پسرونه استCool

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۱۲۵۵
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
نمیدونم تا حالا زخم بستر دیدید یا نه. ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش. آلزایمر که داره و نمیدونه چندوقت پیش زمین خورد و لگنش شکست. پرستاریش تو بیمارستان یک طرف.وقتی اوردیمش خونه هم زخم بستر گرفت. تصور کنید به اندازه یه تخم مرغ کامل گود رفته باشه و قرمزی گوشت بدنش را میشه دید. وقتی میرم پیشش و باید بلندش کنم برای دستشوییش لگن بذارم و پانسمانش عوض کنم و مواطب باشیم میکروب وارد زخمش نشه چون ممکنه گودتر بشه و به استخون و روده هاش برسه
اینقدر بغض دارم که گلویم کلا متورم شده. پرستاری از بیمار خیلی بده.امیدوارم هیچکس بیماری عزیزی را نبینه. من توی پرستاری ها توی نوه ها بهتر روم حساب میکنن.بهم میگن کلا وسیله هات جمع کن برو پیش مادربزرگ بمون فقط یه اینترنت میخوای که همونم برات تهیه میکنیم چون مدتی هم چندسال پیش تنهایی تو شهر غریب مامانم با بابام بردیم بیمارستان. از پشت در اتاق عمل تا موقع به هوش اومدن مامانم بالا سرش بودم. اون صحنه ها را هیچوقت نمیتونم یادم بره. پرستار میومد میگفت دکمه دستگاه را چندوقت یکبار بزن مورفین تزریق بشه وارد خون مامانت بشه. یکساعت یکبار هم مامانت را چک کن سوند که بهش وصل هست را تعویض کن. من نه بلد بودم نه این چیزها حالیم بود نه حیایی که داشتم اجازه میداد کاری کنم. شبها تا صبح بالای سر مامانم مینشستم و نگران بودم نفسش خدانکرده قطع بشه. الان هم برای مادربزرگم همینجور. خدا هیچوقت مریضی هیچ عزیزی را جلوی چشمتون نگذاره. باید قدر عزیزان را دونست. خیلی گلوم ورم داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , moslem73421 , sss , RASPINA , Riemann , Saman , pioneer01 , salam5 , SepidehP , big cloud , همیلا , alma1988 , WILL , codin , فاطمه سلیمانی , shahlaj , crevice , kilookiloo , Skyrim , Avril89
ارسال: #۴۱۲۵۶
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش
خدا به شما صبر واجر فراوان بده
و مادر بزرگتون یا شفای کامل

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , blackhalo1989 , The BesT , SepidehP , alma1988 , WILL , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۱۲۵۷
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا زخم بستر دیدید یا نه. ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش. آلزایمر که داره و نمیدونه چ
سلام
تشک مواج دارن که؟
تشک استاندارد باشه احتمالا و باید این اثرات کمتر بشه.
امیدوارم شفا پیدا کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , moslem73421
ارسال: #۴۱۲۵۸
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  وقتی بعد یک ماه آنلاین میشی و تنها پیام شخصیت یه نفره که برات ضرب سه تا ماتریس فرستاده مشتق بگیری براش بفرستی این یعنی تنهایی Smile
ارادت داریم codin عزیز .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱۲۵۹
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه مدت نبودم یوزرتون رو هم تغییر دادید الان یادم اومد کدوم کاربر هستید شما، از دو هفته پیش تا الان فکر میکردم پسرید :دی
منم فکر کردم پسرید

یا حضرت پروردگار! Confused
ارسال: #۴۱۲۶۰
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا زخم بستر دیدید یا نه. ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش. آلزایمر که داره و نمیدونه چ
سلام
تشک مواج دارن که؟
امیدوارم شفا پیدا کنن

سلام.بله براش تشک مواج خریدیم. ولی جناب سامان ، من فکر میکنم از همون موقع که تشک مواج گذاشتیم زخمش بیشتر شد. چون این تشکها پلاستیکی هستن و وقتی روشن هستن هم گرما دارن و هم پر و خالی میشن عرق میکنه بدنش.البته یه ملافه نخی انداختیم روی تشک که مستقیم پلاستیکش به بدنش نخوره. خودش هم که متوجه نیست که بخواد به پهلو بخوابه یا اینور اونور بخوابه باعث شد عرق کنه و زخمش شدید بشه.اول زخمش اندازه یه عدس بود که با کمی پماد ترمیمش میکردیم ولی یکباره در عرض چندروز مثل یه گودالی لجن زار شد که بوی تعنفش واقعا حال آدمو بد میکنه.دکتر بردنش توی اتاق عمل و تمام عفونتها را با تیغ تراشید . الان هم برای تعویض پانسمان دوتا باند را با انبر میگیرم و آغشته به محلول ضدعفونی میکنم و داخل زخم میکنم و با انبر هم میگیرم که باند اون داخل نمونه. اینقدر شدت گودی و جراحتش عمیقه که اشک آدم در میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۱۲۶۱
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.بله براش تشک مواج خریدیم. ولی جناب سامان ، من فکر میکنم از همون موقع که تشک مواج گذاشتیم زخمش بیشتر شد. چون این تشکها پلاستیکی هستن و وقتی روشن هستن هم گرما دارن و هم پر و خالی میشن عرق میکنه بدنش.البته یه ملافه نخی انداختیم روی تشک که مستقیم پلاستیکش به بدنش نخوره. خودش هم که متوجه نیست که بخواد به پهلو بخوابه یا اینور اونور بخوابه باعث شد عرق کنه و زخمش شدید بشه.اول زخمش اندازه یه عدس بود که با کمی پماد ترمیمش میکردیم ولی یکباره در عرض چندروز مثل یه گودالی لجن زار شد که بوی تعنفش واقعا حال آدمو بد میکنه.دکتر بردنش توی اتاق عمل و تمام عفونتها را با تیغ تراشید . الان هم برای تعویض پانسمان دوتا باند را با انبر میگیرم و آغشته به محلول ضدعفونی میکنم و داخل زخم میکنم و با انبر هم میگیرم که باند اون داخل نمونه. اینقدر شدت گودی و جراحتش عمیقه که اشک آدم در میاد.
یکی از اشناهای ما این مشکل براش پیش اومده بود ، برای بهبود زخم بسترشون از سشوار سرد استفاده کنید خیلی موثر هستش، امیدوارم موثر باشه ، برای بهبود زخم هم همین سشوار سرد خیلی کمک میکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۱۲۶۲
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا زخم بستر دیدید یا نه. ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش. آلزایمر
خدا همه مریضا رو شفا بده سلامتی بزرگترین نعمت هستش ،عاقبت بخیر بشی انشاالله

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , sss , RASPINA , The BesT , ele , SepidehP
ارسال: #۴۱۲۶۳
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه مدت نبودم یوزرتون رو هم تغییر دادید الان یادم اومد کدوم کاربر هستید شما، از دو هفته پیش تا الان فکر میکردم پسرید :دی
منم فکر کردم پسرید

یا حضرت پروردگار! Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۲۶۴
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا زخم بستر دیدید یا نه. ولی حال و روز مادربزرگ من اینجوریه و من یکی از پرستارهاش هستم که باید نوبتم که میشه برم پیشش. آلزایمر که داره و نمیدونه چ
سلام
تشک مواج دارن که؟
امیدوارم شفا پیدا کنن

سلام.بله براش تشک مواج خریدیم. ولی جناب سامان ، من فکر میکنم از همون موقع که تشک مواج گذاشتیم زخمش بیشتر شد. چون این تشکها پلاستیکی هستن و وقتی روشن هستن هم گرما دارن و هم پر و خالی میشن عرق میکنه بدنش.البته یه ملافه نخی انداختیم روی تشک که مستقیم پلاستیکش به بدنش نخوره. خودش هم که متوجه نیست که بخواد به پهلو بخوابه یا اینور اونور بخوابه باعث شد عرق کنه و زخمش شدید بشه.اول زخمش اندازه یه عدس بود که با کمی پماد ترمیمش میکردیم ولی یکباره در عرض چندروز مثل یه گودالی لجن زار شد که بوی تعنفش واقعا حال آدمو بد میکنه.دکتر بردنش توی اتاق عمل و تمام عفونتها را با تیغ تراشید . الان هم برای تعویض پانسمان دوتا باند را با انبر میگیرم و آغشته به محلول ضدعفونی میکنم و داخل زخم میکنم و با انبر هم میگیرم که باند اون داخل نمونه. اینقدر شدت گودی و جراحتش عمیقه که اشک آدم در میاد.
باور کنید که با تمام وجود درکتون میکنم.(و البته تمام چیزایی که میگید رو تجربه کردم)
و چند جا هم توی مجله ی دکتر سلام گشتم(گفتم شاید چیز جدیدی اضافه شده باشه)،ظاهرا کاری که میکنید نهایت کاریه که میشه کرد و درست ترین کار ممکن.
امیدوارم از ته دل که بهبود پیدا کنن به هر شکل.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SepidehP
ارسال: #۴۱۲۶۵
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ ق.ظ
حق تعالی با بایزید گفت که: یا بایزید چه خواهی؟
گفت: خواهم که نخواهم، اُرِیْدُ اَنْ لَا اُرِیْدُ

فیه ما فیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , WILL , RASPINA , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close