زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۳۴۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این عکس کیفیت خوبی نداره چون هم دوربین گوشیم داغونه و هم اینکه زوم کردم اما.. همیشه برام یه حس خاصی داره دیدنش.
اردیبهشت بود و ارتفاع اینجا هم فکر کنم بیشتر از ۲۰۰۰ متر..
این درخت رو دیدم. یه درخت تنها وسط این همه زیبایی..
فاصلم هم انقدر زیاد بود نمیتونستم برم سمتش. اگه میرفتم هم نمیتونستم چون از اون رود نمیتونستم بگذرم. اول یه عکس گرفتم ازش و بعد نشستم نگاش کردم.
نمیدونم چی این درخت انقدر برا من خاصه .. ولی هر وقت دلم میگیره میام سراغ این عکس
با دیدنش هم دچار اضطراب میشم و هم آرامش میگیرم! نمیدونم دقیقا چه حسیه و چرا این حس رو دارم. ولی این حس رو دوست دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NTZ , SepidehP
ارسال: #۳۹۳۴۷
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ
امیدوارم همه چی درست بشه تا شرایط درس خوندن فراهم بشه آمین

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۹۳۴۸
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصداق بارز جذابیته Big Grin
کسی باهوش باشه بلده به موقعش خودشو به خنگی بزنهTongue
عجب جواب کوبنده ای، قانع کننده بود Big Grin

(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصدق بارز جذابیته [تصویر:  biggrin.gif]
بعضی وقت ها چرا جذابه ولی برا همیشه، آزاردهنده است Big Grin
بعید میدونم مرد باهوشی بتونه زنی رو تحمل کنه که خنگه یا خودش رو میزنه به خنگی Big Grin
خنگی خیععلی زیاد که آره روانی میکنه آدموBig Grin. ولی تا یه حدی ش خوبه. کلا زندگی با دختر باهوشم سخته نمیشه پیچوندش :| Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۳۴۹
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصدق بارز جذابیته [تصویر:  biggrin.gif]
بعضی وقت ها چرا جذابه ولی برا همیشه، آزاردهنده است Big Grin
بعید میدونم مرد باهوشی بتونه زنی رو تحمل کنه که خنگه یا خودش رو میزنه به خنگی Big Grin
خنگی خیععلی زیاد که آره روانی میکنه آدموBig Grin. ولی تا یه حدی ش خوبه. کلا زندگی با دختر باهوشم سخته نمیشه پیچوندش :| Sad
تازه فکر کن دختر به اندازه ما منطقی باشه. Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۳۵۰
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه پیشنهادی بهم شده که برم جز سهامدارهای شرکتی بشم و کار را شروع کنیم...
متنتون ساختار نداره. اول شرایط رو میگن و بعد گزینه ها رو اونم به صورت واضح.
ارگان به بخش دولتی میگن. میخواید برید تهران تو بخش دولتی کار کنید؟ شرکتی که میخواد سهام بده اوضاعش چطوریه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۳۵۱
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ
کاربر the best t باید ببینی ده سال دیگه از زندگی چی می خوای !
ارسال: #۳۹۳۵۲
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خنگی خیععلی زیاد که آره روانی میکنه آدمو[تصویر:  biggrin.gif]. ولی تا یه حدی ش خوبه. کلا زندگی با دختر باهوشم سخته نمیشه پیچوندش :| [تصویر:  sad.gif]
تاییدی بر Cool The smarter the woman is, the more difficult it is to find the right man
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۹۳۵۳
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
مطمئنید ذهنتون منظمه و میدونید سوالتون چیه دقیقا؟ اول ذهنتون رو سر و سامان بدید بعد سوالتون رو بپرسید. به نظرم هیجان زده هستید. شایدم ذهنتون منظمه اما بد بیان می کنید.
شاید دچار ایده آل گرایی منفی شدید.
تحت تاثیر حرف های بی سر و ته عوام هستید؟
کی حرف نا امید کننده میزنه؟
تو کشورهای دیگه کسب و کار راه بندازید ۱۰۰٪ موفق میشید؟ تو کشورهایی که ثبات بیشتره دست هم بیشتره، رقابت هم سنگین تره.

ارسال: #۳۹۳۵۴
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
............
ارسال: #۳۹۳۵۵
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  مشکل منم همینه که چندتا کار و فکر تو ذهنمه میخوام به همشون برسم ولی همه را با هم نمیشه پیش برد. هرکدوم راه مجزایی داره و هرکسی نظر خودش میده و منو سردرگم میکنن. بعد هم میگن اوضاع جوری هست که نمیشه به هیچکدوم امیدوار بود چون شرایط کشور ثبات نداره و همش حرفهای ناامید کننده. میگن موندن تو ایران و کسب و کار راه انداختن معلوم نیست به نتیجه برسه یا نه... از طرفی هم میگن پذیرش گرفتن و رفتن خوبه ولی بعدش مجبوری برگردی چون ویزای اقامت نمیدن و تو کشور غریب بمونی چکار کنی پیش خانوادت باش و .... و بهتره نری اصلا.

بالاخره نمیدونم بمونم یا برم یا اصلا بمیرم...نگران اینم بمیرم بعد اون دنیا خدا بیاد بگه میبینم که اینجا هم بلاتکلیفی حالا برو یه چایی بریز برام بیار بیکار نمونی!!
منم یه همچین مشکلی دارم و داشتم. بخاطر همینم چند جا رفتم و بعد دیدم اونی نیست که میخام و انصراف دادم و اومدم بیرون. کلا توی این یکسال اخیر ترکوندم دگ! Big Grin
بنظرم مثل من ایده آل گرا پیش نرو و منطقی بشین فکر کن. با مشاور برو صحبت کن و ... اینا همه پیشنهادهایی هست که اطرافیان و دوستانم به من دادند و من انجام ندادم Big Grin :/ :|

پ.ن: این خنده ها منظور خاصی توشون نیست؛ من کلا عادت دارم خبر مرگم بخام بدم و یا بدترین اتفاقم واسم افتاده رو بازگو کنم با با لبخند و اینا بیانش میکنم. باشد که شفا یابم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zhid
ارسال: #۳۹۳۵۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
یه نارنگی خوردم یکطرفش ترشششششششششش بود یکطرفششششششش شیریننننننننننننننن (دقیقاً به همین شدت) Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۹۳۵۷
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن: این خنده ها منظور خاصی توشون نیست؛ من کلا عادت دارم خبر مرگم بخام بدم و یا بدترین اتفاقم واسم افتاده رو بازگو کنم با با لبخند و اینا بیانش میکنم. باشد که شفا یابم Big Grin
آقای همساده رو میشناسینBig GrinSmile
من عصبانی هم میشم میخندمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۹۳۵۸
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  مشکل منم همینه که چندتا کار و فکر تو ذهنمه میخوام به همشون برسم ولی همه را با هم نمیشه پیش برد.....
فکرهای آشفته رو روی کاغذ بیارید؛ جلوی چشم باشن بهتر میشه بهشون نظم داد.
ارسال: #۳۹۳۵۹
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ ب.ظ
به نظرم نسل دهه شصت نسل گمشده است.

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , The BesT
ارسال: #۳۹۳۶۰
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم نسل دهه شصت نسل گمشده است.

هعععععییی

---------------------------------
تکلیف چیه؟ کار درست چیه؟

"یارب نظر تو برنگردد"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close