زمان کنونی: ۱۱ تیر ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۳۳۱
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته یه سوال از قدیما بوده که آیا هوش و قیافه یه جا جمع میشه؟ (در راستای گرم کردن تنور بحث [تصویر:  biggrin.gif])
خب فهمیدنش ساده است
اکثر زن ها از مردها زیباترن!(دیگه طبیعت اینجوریه و بحثی هم نیست!)
پس اگه هوش ربط به قیافه داره پس مسلما همه زن ها حتی خنگ ترینشون باهوش تر از همه مردان این دنیا هستند! اگه نه فکر میکنید هوش اختصاص به جنسیت خاصی نداره، پس حتما بین هوش و قیافه هم هیچ ارتباطی وجود نداره. پس ممکنه یکی زیبا باشه و باهوش هم باشه، ممکنه زیبا باشه باهوش نباشه، باهوش باشه زیبا نباشه، نه باهوش باشه و نه زیبا : )))))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۳۳۲
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  خب فهمیدنش ساده است
اکثر زن ها از مردها زیباترن!(دیگه طبیعت اینجوریه و بحثی هم نیست!)
پس اگه هوش ربط به قیافه داره پس مسلما همه زن ها حتی خنگ ترینشون باهوش تر از همه مردان این دنیا هستند! اگه نه فکر میکنید هوش اختصاص به جنسیت خاصی نداره، پس حتما بین هوش و قیافه هم هیچ ارتباطی وجود نداره. پس ممکنه یکی زیبا باشه و باهوش هم باشه، ممکنه زیبا باشه باهوش نباشه، باهوش باشه زیبا نباشه، نه باهوش باشه و نه زیبا : )))))
سوال من مستترا در مورد بانوان بود. TongueBig Grin
در نتیجه جوابتون از پایه اشکال داره. وگرنه ما مردها که همه زیبا هستیم Tongue (بدون استفاده از برس ۵ کاره Big Grin)

پ.ن: شوخیه ها. ناراحت نشه کسی یه موقع.
پ.ن۲: سوال من از اصل جدی نبود. بازم کسی ناراحت نشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۳۳
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ
Beauty starts in your HEAD, not in mirror
ارسال: #۳۹۳۳۴
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال من مستترا در مورد بانوان بود. [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
در نتیجه جوابتون از پایه اشکال داره. وگرنه ما مردها که همه زیبا هستیم [تصویر:  tongue.gif] (بدون استفاده از برس ۵ کاره [تصویر:  biggrin.gif])

پ.ن: شوخیه ها. ناراحت نشه کسی یه موقع.
پ.ن۲: سوال من از اصل جدی نبود. بازم کسی ناراحت نشه.

Big Grin
نه دیگه
همه ویژگی های ما از والدینمون به ارث میرسه. پسر یا دختر هم فرقی نداره که فقط در مورد هوش یک جنس بتونیم بحث کنیم
هر پسری هم فرزند یک زنه پس ویژگی های اون زن رو هم داره و میشه برای جواب دادن به سوال شما از هوش و چهره مردان هم صحبت کرد و نتیجه گیری کرد Tongue Big Grin

برس ۵ کاره : ))))))))

پ.ن: ما چون همگی باهوشیم، میدونیم شوخی بود Big Grin
ارسال: #۳۹۳۳۵
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  Big Grin
نه دیگه
همه ویژگی های ما از والدینمون به ارث میرسه. پسر یا دختر هم فرقی نداره که فقط در مورد هوش یک جنس بتونیم بحث کنیم
هر پسری هم فرزند یک زنه پس ویژگی های اون زن رو هم داره و میشه برای جواب دادن به سوال شما از هوش و چهره مردان هم صحبت کرد و نتیجه گیری کرد Tongue Big Grin

برس ۵ کاره : ))))))))

پ.ن: ما چون همگی باهوشیم، میدونیم شوخی بود Big Grin
پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۳۳۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نهایتا بهتون پیشنهاد می‌کنم در حال حاضر با کمک یک فرد آشنا به کلیات و جزئیات این حوزه، قویا تمرکزتون رو بحث تبلیغات درونی و در راس اون تولید محتوای قاعده‌مند قرار بدید و مطمئن باشید هزینه‌ای که صرف این کار می‌شه هزینه نیست، سرمایه هست. تو هر مرحله‌ای که هستید خودتون رو جای مخاطب و نه مالک قرار بدید و از خودتون بپرسید که با دیدن هر نشونه‌ای از این اپلیکیشن (خودش، بنر تبلیغیش، سایتش، اینستاگرامش و...) چه دلیل قانع‌کننده‌ای برای دریافت و نصب اون و بعد معرفی به دیگران دارید، صبور باشید و فعلا روی "فروش" زیاد تاکید نکنید، اون لایه آخر هست.

دستتون درد نکنه چقد توضیحاتتون خوب بود. راستش الان بیشتر رو نسخه اندرویدی اپ بیشتر کار شده ولی سایتش رو جوملا هست و حتی بوتسترپ هم نیست. هم تو بحث سئو هم تولید محتوا ضعیف هست. هم اینکه صفحه اینستاگرامش هم دیر به دیر آپدیت میشه.به نظرم بیشتر تمرکزمون روی ساختار عملکرد اپ بوده تا تبلیغات و جذب. خیلی نکاتی که گفتین کاربردی بود حتما منتقل خواهم کرد. ممنون واقعا.
ارسال: #۳۹۳۳۷
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. [تصویر:  smile.gif]

آی کیو بحثش فرق داره. چون تغییر میکنه و ثابت نیست.(با افزایش سن و تحصیلات و حتی شرایط جغرافیایی و .. )ما در مورد شرایطی میتونیم صحبت کنیم که ثابته و بتونیم نتیجه گیری کنیم. Big Grin
و یادمه سال ها قبل خود شما تو این سایت که نمره آی کیوم رو گذاشته بودم گفتید که هوش فقط آی کیو نیست و معیار دیگه ای هم داریم به نام ای کیو و آی کیوی بالا نمیتونه نشون بده یک فرد از نظر هیجانی هم هوش بالایی داره. Big GrinTongue
ارسال: #۳۹۳۳۸
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. [تصویر:  smile.gif]
آی کیو بحثش فرق داره. چون تغییر میکنه و ثابت نیست.(با افزایش سن و تحصیلات و حتی شرایط جغرافیایی و .. )ما در مورد شرایطی میتونیم صحبت کنیم که ثابته و بتونیم نتیجه گیری کنیم. Big Grin
و یادمه سال ها قبل خود شما تو این سایت که نمره آی کیوم رو گذاشته بودم گفتید که هوش فقط آی کیو نیست و معیار دیگه ای هم داریم به نام ای کیو و آی کیوی بالا نمیتونه نشون بده یک فرد از نظر هیجانی هم هوش بالایی داره. Big GrinTongue
تا جایی که من میدونم آی کیو ثابته. در سال های اولیه زندگی میتونه تغییر کنه اما بعدش دیگه ثابته.
بعد شما میگید وقتی پدر و مادر هر پسر و دختر یکی هستن پس هوششون هم یکیه اما IQ مثال نقضه (به قول خودتون).
بعد با همین استدلال شما میشه گفت چون پدر و مادرشون یکی هستن پس زیباییشون هم باید یکسان باشه اما به قول خود شما: اکثر زن ها از مردها زیباترن!
Tongue

ارسال: #۳۹۳۳۹
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. Smile

سوالتون از پایه مشکل داره چون مغز یک اندام جنسی در بدن نیست و زنانه و مردانه نداره. مثل کبد یا کلیه که عضو جنسی نیستن مثلا کبد زنانه و مردانه نداریم. بنابراین جدا کردن کیفیت تفکر و عملکرد مغز براساس جنسیت اصلا درست نیست.
ارسال: #۳۹۳۴۰
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. Smile

سوالتون از پایه مشکل داره چون مغز یک اندام جنسی در بدن نیست و زنانه و مردانه نداره. مثل کبد یا کلیه که عضو جنسی نیستن مثلا کبد زنانه و مردانه نداریم. بنابراین جدا کردن کیفیت تفکر و عملکرد مغز براساس جنسیت اصلا درست نیست.
پس یعنی اصلا مقایسه نکنیم؟ یعنی این همه سال که IQ زن و مرد رو مقایسه کردن اشتباه می کردن؟!
بعد این سوال من نبود. ایراد استدلال کاربر RangiRangi بود.

این قضیه کلا شوخی بودا. اما ظاهرا داره شوخی شوخی جدی میشه.

ارسال: #۳۹۳۴۱
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط diligent.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس اگه اینطور که شما میگید باشه و پسر و دختر فرقی نداشته باشه پس چرا واریانس IQ برای مردا و زن ها فرق داره. [تصویر:  smile.gif]
بنده در جای دیگری خوندم که هوش از مادر به بچه ارث میرسه نه از پدر Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۹۳۴۲
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا جایی که من میدونم آی کیو ثابته. در سال های اولیه زندگی میتونه تغییر کنه اما بعدش دیگه ثابته.
بعد شما میگید وقتی پدر و مادر هر پسر و دختر یکی هستن پس هوششون هم یکیه اما IQ مثال نقضه (به قول خودتون).
بعد با همین استدلال شما میشه گفت چون پدر و مادرشون یکی هستن پس زیباییشون هم باید یکسان باشه اما به قول خود شما: اکثر زن ها از مردها زیباترن!
[تصویر:  tongue.gif]
دیر جواب دادم چون یهو هنگ کردم و باید بیشتر فکر میکردم Big GrinBig GrinBig Grin
ما دو نوع هوش داریم که منظورمون از هوش مجموع این دوئه. شما یکی رو در نظر میگیرید اما اون یکی رو نه. اگر از نظر ای کیو هم مردان بهتر از زنان هستند خب میتونیم نتیجه بگیریم که در کل مردان باهوش تر از زنان هستند.
آی کیوی هر فرد بعدش ثابت میمونه اما میانگین آی کیوی کل افراد یک مجموعه نه و تغییر میکنه. شما در مورد آی کیوی من وخودتون صحبت نمیکنید در مورد آی کیوی زنان ومردان صحبت میکنید که هر کدوم شرایط زندگی متفاوتی دارند. مردان در دنیا بیشتر از زنان تحصیل میکنند و تحصیل روی آی کیو تاثیر داره علاوه بر اون مردان از همون بچگی تو جامعه هستند و از جامعه یاد میگیرند. پس باید هم آی کیو مردان بیشتر از زنان باشه.
ولی اگر قراره زنان کم هوش تر از مردان یا مردان کم هوش تر از زنان باشند پس باید به مرور زمان هوش کل مردم دنیا کمتر میشد.که اینطور نیست.

مرد از نظر ظاهر زیباتر از زنان نیست. فرم چهره ، رنگ چشم و همه خصوصیات ظاهری به ارث میرسه اما زن و مرد به خاطر سیستم متفاوت بدنشون ظاهر متفاوتی دارند. یک مرد میتونه زیبا باشه اما بین مردها.. همون مرد از خواهر خودش مسلما زیباتر نیست هر چند که چشم و لب و بینی و.. هر دو عین مادرشون باشه. شما هوش رو به قیافه ربط دادید و من هم برای اینکه بگم ربطی به هم نداره قیافه مرد و زن رو مقایسه کردم. یعنی قبول دارم هم خیلی بی ربط بود جواب من و هم بی ربط نبود. خودم هم گیج شدم الان.. نمیدونم دقیقا چی گفتم ولی میدونم بیربط نگفتمBig GrinBig GrinBig Grin

من چون زیاد از زیست و ساختار مغز سر در نمیارم این لینک رو میدم. هرچند ویکی پدیا مرجع خوبی نیست اما بهتر از این رو پیدا نکردم الان. جملات اول ساختار مغز رو لطفا بخونید.
ارسال: #۳۹۳۴۳
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
ای بابا. قضیه شوخی بود.

[تصویر:  444532_giqw_1392873389217305.jpg]

ارسال: #۳۹۳۴۴
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایراد استدلال کاربر RangiRangi بود.
سوال ایراد داشت Big Grin Tongue

(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ای بابا. قضیه شوخی بود.
درسته شوخی بود ولی خیلی هم جالب بود.
ارسال: #۳۹۳۴۵
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ
شخصا حدس میزنم که قضیه علمی باشه و مقاله هم روش داده باشن و از اونجایی که رشته من چیز دیگه ای هست سکوت اختیار می کنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۸,۰۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۶۱,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۷۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۵,۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۴۰۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۱۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۸۷۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۷۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۸۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close