زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۹۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  پشتِ تمامِ تغییرِ رفتارهاى یکهویىِ آدمها،
یک نفرِ سومى هست...
شک نکنید!
دلیل های زیادی برای تغییر رفتار وجود داره و نفر سوم فقط یکیشونه...

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۹۱۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  خیلی جالبه کشورهای خارجی نگران کشورما هستن من کاری به این ندارم که چه کسی رای می اره اما اینکه باعث خوشحالی یا ناراحتی یه کشور می شیم خیلی سواله واقعا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعالHuh
ارسال: #۳۶۹۱۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  یک نفرِ سومى هست...
شایدم نفر چهارم،‌یا حتی پنجم، شیشم و هفتم و هشتم و نهم هم محتمله !
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۶۹۱۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
نقل قول: پشتِ تمامِ تغییرِ رفتارهاى یکهویىِ آدمها،
یک نفرِ سومى هست...
شک نکنید!
دلیل های زیادی برای تغییر رفتار وجود داره و نفر سوم فقط یکیشونه...
نفر سوم میشه انگیزه ادامه زندگی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۹۲۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ ب.ظ
دوستان لطفا بحث رو سمت سیاسی نکشونید. من خودمم طرفدار یکی از کاندیداها هستم اما تمایل ندارم از مانشت برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنم. بنظرم هر جایی کاربرد خودش داره.

ممنون.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , ele , ezra
ارسال: #۳۶۹۲۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ
بعضی از UI ها رو که میبینم دهنم باز میمونه Dodgy ی چیزایی که نمیدونم چطور پیاده سازی شده Confused

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۳۶۹۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ ب.ظ
یکیش جا موند مدیر محترم
ارسال: #۳۶۹۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۰۹ ب.ظ
دوستان کسی با زبان ارلنگ آشنایی داره یا کسی رو می شناسه که بتونه کمک کنه لطفا؟Confused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۶۹۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دوستان کسی با زبان ارلنگ آشنایی داره یا کسی رو می شناسه که بتونه کمک کنه لطفا؟Confused

ببخشید چی هست این Huh

زبان برنامه نویسی هستش !؟
ارسال: #۳۶۹۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دوستان کسی با زبان ارلنگ آشنایی داره یا کسی رو می شناسه که بتونه کمک کنه لطفا؟Confused

ببخشید چی هست این Huh

زبان برنامه نویسی هستش !؟

بله خب..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینیدش.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۶۹۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط arefeh.hp.)
.....
ارسال: #۳۶۹۲۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا بحث رو سمت سیاسی نکشونید. من خودمم طرفدار یکی از کاندیداها هستم اما تمایل ندارم از مانشت برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنم. بنظرم هر جایی کاربرد خودش داره.

ممنون.

سلام
من اومده بودم که یه چیز مهم Smile))) رو تبریک بگم که اینو دیدم بدجور Stop کردم! Cool
نمی‌دونم اینجا در مورد چی بحث شده ولی نگرانی‌های شمارو درک می‌کنم اما با توجه به شناختی که از بچه‌های خوب و مودب مانشت سراغ دارم، باید اینم بگم که کلا هر بحثی که در مورد انتخابات باشه لزوما سیاسی نیست و داره طیف وسیعی از موضوعاتی که به همه جنبه‌های زندگی آینده ما مربوط می‌شه (اجتماعی، فرهنگی و...) رو پوشش می‌ده که بخش بزرگیش دغدغه اصلی قشر دانشجویی کشور هست و به نظرم درست نیست که اینارو هم محدود کنیم. شاید دلیل این سکوت سنگین تو مانشت هم همین باشه که کاربرها تصور می‌کنند که تو این روزها که همه بحث‌ها روی این محور هست حتی نباید از واژه "انتخابات" استفاده کرد، وگرنه عجیبه که دیروز و امروز شاهد چنین اتفاق مهمی برای کشور هستیم و این همه موج شادی و امید تو جامعه و خصوصا دانشگاه‌ها به وجود اومده ولی اینجا هیچ اثری از پویایی، نشاط و حتی یک واکنش ساده دیده نمی‌شه که با توجه به جوی که تو مانشت سراغ داشتم، اصلا طبیعی نیست.

البته من مطمئنم سیاست مانشت و شما این نیست و قبلا هم این نبوده، چون خیلی بده که حداقل تو این تاپیک که چنین عنوانی داره، مثلا من بتونم جوک یا خاطره بگم یا به صورت کلی هر حرف سطحی‌ای رو بزنم و کسی باهام کار نداشته باشه و حتی تشویق هم بشم اما در مورد سخن گفتن از موضوعات اساسی و فکری که مربوط به آینده کشورم می‌شه، لکنت زبان داشته باشم. البته نهایتا این تصمیم شماست، ولی لازم دونستم با توجه به پارادوکسی که بین عنوان تاپیک "هرچه می‌خواهد..." و این توصیه شما به وجود اومده و کلا عدم شفافیت قوانین مانشت در این حوزه که گاهی یه سری چهار صفحه هرچی می‌خوان می‌گن و کسی بهشون حرف نمی‌زنه و گاهی کسی یک کلمه هم نمی‌تونه چیزی بگه و کلا این نگاه مقطعی و سلیقه‌ای ناشی از عدم وجود یک قانون و رویه مشخص در این باب، نظر خودم رو بگم، البته خیلی سعی کردم که نگم ولی اگه نمی‌گفتم روی دلم می‌موند! Big GrinSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , kilookiloo , gogooli , Riemann , 10:30 , diligent , moslem73421 , همیلا , ezra , sss , codin
ارسال: #۳۶۹۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ
گذشته ی فرد روی شخصیتی که الآن داره خیلی تاثیر داره. شاید خیلیا انتخابشون بد بودن نبوده

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۹۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺭﻓﺘﻪ
ﺑﻪ ﭼﻮﺏ کبریت های ﺳﻮﺧﺘﻪ می‌مانند
ﻫﺮﮐﺎﺭﯼ میخواهی ﺑﮑﻦ
ﺁﻧﻬﺎ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺷﻦ نمی‌شوند!
ﻓﻘﻂ ﺳﯿﺎﻫﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺁﻟﻮﺩﻩ میکند
ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ ﻧﺴﻮﺯﺍﻥ
زندگی را رنگی تازه بزن
از نو شروع کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , همیلا , salam5
ارسال: #۳۶۹۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا بحث رو سمت سیاسی نکشونید. من خودمم طرفدار یکی از کاندیداها هستم اما تمایل ندارم از مانشت برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنم. بنظرم هر جایی کاربرد خودش داره.

ممنون.

سلام
من اومده بودم که یه چیز مهم Smile))) رو تبریک بگم که اینو دیدم بدجور Stop کردم! Cool
نمی‌دونم اینجا در مورد چی بحث شده ولی نگرانی‌های شمارو درک می‌کنم اما با توجه به شناختی که از بچه‌های خوب و مودب مانشت سراغ دارم، باید اینم بگم که کلا هر بحثی که در مورد انتخابات باشه لزوما سیاسی نیست و داره طیف وسیعی از موضوعاتی که به همه جنبه‌های زندگی آینده ما مربوط می‌شه (اجتماعی، فرهنگی و...) رو پوشش می‌ده که بخش بزرگیش دغدغه اصلی قشر دانشجویی کشور هست و به نظرم درست نیست که اینارو هم محدود کنیم. شاید دلیل این سکوت سنگین تو مانشت هم همین باشه که کاربرها تصور می‌کنند که تو این روزها که همه بحث‌ها روی این محور هست حتی نباید از واژه "انتخابات" استفاده کرد، وگرنه عجیبه که دیروز و امروز شاهد چنین اتفاق مهمی برای کشور هستیم و این همه موج شادی و امید تو جامعه و خصوصا دانشگاه‌ها به وجود اومده ولی اینجا هیچ اثری از پویایی، نشاط و حتی یک واکنش ساده دیده نمی‌شه که با توجه به جوی که تو مانشت سراغ داشتم، اصلا طبیعی نیست.

البته من مطمئنم سیاست مانشت و شما این نیست و قبلا هم این نبوده، چون خیلی بده که حداقل تو این تاپیک که چنین عنوانی داره، مثلا من بتونم جوک یا خاطره بگم یا به صورت کلی هر حرف سطحی‌ای رو بزنم و کسی باهام کار نداشته باشه و حتی تشویق هم بشم اما در مورد سخن گفتن از موضوعات اساسی و فکری که مربوط به آینده کشورم می‌شه، لکنت زبان داشته باشم. البته نهایتا این تصمیم شماست، ولی لازم دونستم با توجه به پارادوکسی که بین عنوان تاپیک "هرچه می‌خواهد..." و این توصیه شما به وجود اومده و کلا عدم شفافیت قوانین مانشت در این حوزه که گاهی یه سری چهار صفحه هرچی می‌خوان می‌گن و کسی بهشون حرف نمی‌زنه و گاهی کسی یک کلمه هم نمی‌تونه چیزی بگه و کلا این نگاه مقطعی و سلیقه‌ای ناشی از عدم وجود یک قانون و رویه مشخص در این باب، نظر خودم رو بگم، البته خیلی سعی کردم که نگم ولی اگه نمی‌گفتم روی دلم می‌موند! Big GrinSmile

من خیلی محدودیت ایجاد نکردم. فقط یک بحث رو جلوش گرفتم. در خصوص کامنت های شما:

۱- اینجا خیلی سریع جو ش تنش زا میشه و بارها و بارها دیدیم و اصلا نیاز به تست کردن نداره. دقت کنید که تبریک گفتن ساده چیز خاصی نیست که سیاسی محسوب بشه و من اصلا جلو اونو نگرفتم و نخواهم گرفت. فقط لحظه های نزدیک به انتخابات نخواستم اون جو گروه های تلگرامی بیاد اینجاو بحث های حاشیه ای رخ بده. از نظر من بحث های چالشی دینی هم همینطور هست و نباید اینجا انجام بشه.

۲- سردی بچه های اینجا تاریخچه داره و اگر روند کلی رو بررسی کنید خواهید دید سال به سال از هدف مانشت دور تر میشیم که یکی از عواملش فضای خیلی متنوع مانشت هست. من با تنوع زیاد در مانشت مخالفم چون از کار تخصصی دورمون میکنه اما باز هم در این خصوص حداقل من محدودیتی اعمال نکردم (هر چند به شخصه دوست دارم قدری تاپیک های غیر درسی کمتر بشه. دقت کنید گفتم مقداری).

۳- بنظرم مانشت هدفش کنکور ارشد هست (هر چند برخیا دوست دارن اونو گسترش بدن اما واقعیت این هست که فعلا مانشت تا کنکور ارشد بیشتر به بچه ها کمک نمیکنه و کمک های سطوح بالاترش خیلی محدوده. اینکه چرا این مشکل وجود داره رو میدونم اما راه حلش دست من نیست و باید خود Admin اقدام عملی کنه) پس عجیب نیست که مسائل مهم کشوری و دغدغه های بزرگ اینجا بحث نشه

۴- اینکه می فرمایید یکی ۴ صفحه چیزی مینویسه و کسی بهش چیزی نمیگه ولی یکی یه حرف میزنه و اون حرف حذف میشه دلیلش برخورد سلیقه ای نیست بلکه دلیلش اینه که اون ارسال ممکنه اصلا دیده نشه. الان مدیران خیلی گرفتار هستن، در خواست دعوت به تیم مدیران (برای بخش های غیر درسی) هم که به افراد شایسته و شناخته شده صورت گرفت، متاسفانه توسط تمام اون گزینه ها رد شد. برای همین خیلی خیلی احتمال دیده نشدن ارسال ها وجود دارد. الان مکانیزم اصلی برای حذف ارسال های نامناسب، گزارش کاربران هست والا مثلا یکی مثل خودم چندتا از ارسال ها را می توانم بررسی کنم!!

به عنوان پانوشت: هدف این تاپیک درواقع درد و دل هایی بوده که برای پشت کنکوری ها وجود داشته نه بررسی مشکلات کشور.

ممنون از وقتی که برای نقد کردن گذاشتید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , عزیز دادخواه , shahraz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close