زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۸۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
یعنی نیت کردیم یه ذره زبانمونو تقویت کنیم.... اینقدر منابع زیاده که آدم میگه زبانو از تو زندگیم حذف کنم بهتره
کتاب که interchange و top nouch و touchstone و....
مکالمه که ۵۰ تا از نوع سریع فقط داریم....
یکی میگه فیلم ببین... یکی میگه متن تخصصی... یکی میگه داستان...
یکی میگه کلاس تافل برو.... یکی میگه عمومی.... یکی میگه نرم افزار نصب کن و....HuhHuh

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۸۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پایتون اینجا ... پایتون اونجا ... پایتون همه جا ... HuhHuh

[تصویر:  412325_43731877.jpg]

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۹۸۸۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  یعنی نیت کردیم یه ذره زبانمونو تقویت کنیم.... اینقدر منابع زیاده که آدم میگه زبانو از تو زندگیم حذف کنم بهتره
کتاب که interchange و top nouch و touchstone و....
مکالمه که ۵۰ تا از نوع سریع فقط داریم....
یکی میگه فیلم ببین... یکی میگه متن تخصصی... یکی میگه داستان...
یکی میگه کلاس تافل برو.... یکی میگه عمومی.... یکی میگه نرم افزار نصب کن و....HuhHuh

این مشکل ۹۰ درصد بچه ها است مشکل اصلی اینه اگه از همون مدرسه با یه برنامه ریزی درست راه درستی برای یادگیری زبان داشتن برامون الان این نمی شد وضعیتمون من فکر می کنم از قصد اینطوری کردن که ما الان زبان بلد نباشیم ! ... چون ممکن بود چون شرایط زندگی تو ایران سخت میشد اونوقت چون زبان بلد بودی راحت تر می تونستی بری اونور ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , fa_shinobi
ارسال: #۲۹۸۸۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ
نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به فروش میرسید. بعد مثلا توو تاکسی تا صدای اذانو میشنیدیم سریع زیر لب الله اکبر الله اکبر میگفتیم و از کیفمون قرص نماز ظهر و عصرو درمیاوردیم و به راننده میگفتیم: ببخشید، آب خوردن دارید توو ماشینتون، من این قرصامو بخورم نمازم قضا نشه یه وقت. یا مثلا صبا، مامانمون با یه لیوان آب و قرص نماز صب میومد بالا سرمون و با پاش میزد به پهلومون که پاشو، پاشو نمازتو بخور (بخون). یا مثلا میرفتیم داروخونه که قرص بگیریم، طرف میپرسید ایرانیشو بدم یا خارجی؟ ما هم میگفتیم هر کدوم که ثوابش بیشتره! واسه نماز جماعتم همگی میرفتیم مسجد بعد پیش نماز میگفت: یک... دو... سه سریع قرصامونو مینداختیم بالا و بعدشم به هم میگفتیم: قبول باشه، اون طرفم با یه حالت معنوی و در حالی که گوشه چشمی هم به آسمون داره میگفت: قبول حق باشه! واسه ذکرا و ادعیه ها هم شربت بود. مثلا یه قاشق غذا خوری شربت میخوردی به نیت زیارت عاشورا و تمام. یا مثلا شبای احیا میشستی پای تلویزیون و با هر فراز از دعای جوشن کبیر یه قاشق شربت میخوردی و تمام. نماز شب و نماز جعفر طیارم آمپولی بودن. یعنی با نسخه میرفتی پیش دکتر میگفتی: واسه براورده شدن حاجتم نماز شب نذر کردم. بی زحمت این آمپولو برام بزنید. فقط درد که نداره آقای دکتر؟ اونم میگفت: نه جانم، قشنگ شل کن، نفس عمیق، یک عدد آمپول نماز شب میزنم برای رضای خدا قربت الی الله، آ آ آ... تمام!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۹۸۸۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمازتو بخور (بخون)
واقعا ما داریم کجا میریم
یعنی عبادت را هم بخوریم
اینا را که نوشتی جدی میگی!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۸۸۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه.
به همون دلیلی که هیشکی حاضر نیست به جای غذا خوردن سوزن خوراک بزنه و یا مولتی ویتامین بخوره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: arezoo174
ارسال: #۲۹۸۸۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به فروش میرسید. بعد مثلا توو تاکسی تا صدای اذانو میشنیدیم سریع زیر لب الله اکبر الله اکبر میگفتیم و از کیفمون قرص نماز ظهر و عصرو درمیاوردیم و به راننده میگفتیم: ببخشید، آب خوردن دارید توو ماشینتون، من این قرصامو بخورم نمازم قضا نشه یه وقت. یا مثلا صبا، مامانمون با یه لیوان آب و قرص نماز صب میومد بالا سرمون و با پاش میزد به پهلومون که پاشو، پاشو نمازتو بخور (بخون). یا مثلا میرفتیم داروخونه که قرص بگیریم، طرف میپرسید ایرانیشو بدم یا خارجی؟ ما هم میگفتیم هر کدوم که ثوابش بیشتره! واسه نماز جماعتم همگی میرفتیم مسجد بعد پیش نماز میگفت: یک... دو... سه سریع قرصامونو مینداختیم بالا و بعدشم به هم میگفتیم: قبول باشه، اون طرفم با یه حالت معنوی و در حالی که گوشه چشمی هم به آسمون داره میگفت: قبول حق باشه! واسه ذکرا و ادعیه ها هم شربت بود. مثلا یه قاشق غذا خوری شربت میخوردی به نیت زیارت عاشورا و تمام. یا مثلا شبای احیا میشستی پای تلویزیون و با هر فراز از دعای جوشن کبیر یه قاشق شربت میخوردی و تمام. نماز شب و نماز جعفر طیارم آمپولی بودن. یعنی با نسخه میرفتی پیش دکتر میگفتی: واسه براورده شدن حاجتم نماز شب نذر کردم. بی زحمت این آمپولو برام بزنید. فقط درد که نداره آقای دکتر؟ اونم میگفت: نه جانم، قشنگ شل کن، نفس عمیق، یک عدد آمپول نماز شب میزنم برای رضای خدا قربت الی الله، آ آ آ... تمام!

دین رو قبول نداری به مسخره نگیر خواهشا AngryAngryAngryAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۹۸۸۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به فروش میرسید. بعد مثلا توو تاکسی تا صدای اذانو میشنیدیم سریع زیر لب الله اکبر الله اکبر میگفتیم و از کیفمون قرص نماز ظهر و عصرو درمیاوردیم و به راننده میگفتیم: ببخشید، آب خوردن دارید توو ماشینتون، من این قرصامو بخورم نمازم قضا نشه یه وقت....

مثال تون بی معنی و ساده انگارانه هست و حتی جنبه تفنن هم نداره. ضمن اینکه ممکنه افراد برداشت نادرست از حرفتون داشته باشن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: arezoo174 , khayyam
ارسال: #۲۹۸۸۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
بچه ها میخوام این جا تبلیغ کانالم رو بزارم ، نمیدونستم برای اطلاع رسانیش دقیقا کجا باید قرار بدم Big Grin

از آنجایی که در امر research در دوران کارشناسی ارشد و دکترا یکی از مهم ترین مسائل و همینطور یکی از مهم ترین مشکلات دانشجویان ، یافتن منابع مناسب برای مطالعه و بررسی پژوهش های پیشین در حوزه انتخابی می باشد کانال " مقالات حوزه کامپیوتر و آی تی " در تلگرام برای سهولت دسترسی دانشجویان به مقالات جدید و برتر حوزه های گوناگون کامپیوتر و آی تی ایجاد شده است.

*مقالات معتبر در حوزه های مختلف و برتر کامپیوتر و آی تی
*اطلاع رسانی کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی
*معرفی اساتید برجسته بین المللی برای دنبال کردن کارهای تحقیقاتی آن ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۸۹۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط alim93.)
سلام به همگی...چند وقتی بود سرم شلوغ بود و نمی تونستم سری به مانشت بزنم ولی حضور دوستان همچنان پررنگ بوده هاااا...

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
ارسال: #۲۹۸۹۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص ...
مگه ادمو مجبور کردن که نماز بخونه یا ذکر بگه و این طوری به حاجتش برسه که حالا بیاد قرصشو بخوره؟
اجباری نیست که انقدر هم بخواد با اکراه همراه باشه

پ.ن: ادم یه چیزی میگه بعد پشیمون میشه چون حوصله ی جواب دادن نداره. حالا من می خواستم این پستمو پاک کنم ولی گفتم بهم اعتراض نکنید. بالاخره ما حق داریم پستی که نوشتیم رو پاک کنیم یا حداقل نقطه چین؟ اگر نه پس لطفا نقل قول نگیرید.
این بحثا اینجا شاید فایده نداشته باشه. شاید باید حضوری باشه و با اطلاعات و با شنیدن دلیل. یسری میان میگن خوبه یسری نه. اخرشم به نتیجه رسیده نمیشه. پس نقل قول نگیرید. ممنون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۹۸۹۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  این مشکل ۹۰ درصد بچه ها است مشکل اصلی اینه اگه از همون مدرسه با یه برنامه ریزی درست راه درستی برای یادگیری زبان داشتن برامون الان این نمی شد وضعیتمون من فکر می کنم از قصد اینطوری کردن که ما الان زبان بلد نباشیم ! ... چون ممکن بود چون شرایط زندگی تو ایران سخت میشد اونوقت چون زبان بلد بودی راحت تر می تونستی بری اونور ....
به نظرم کسی که یه کنکور ارشد بده و زبان را بخونه دیگه نمی تونه کلاس بره چون خیلی لغات را بلده . و باید حداکثر توی دوران کارشناسی زبان رابه جایی رسوند تو یه سنی آدم خجالت میکشه بره کلاس زبان
این آموزشگاه ها هم که آزمون تعیین سطحشون بیشتر بر اساس لهجه است بعد ما را قرار میدن دو سه لول پایین تر
من این هفته کلاسم شروع میشه استرس گرفتم باید با بچه های راهنمایی کلاس برم

بعد فکر کنید فامیل می پرسن خب راسپینا چ کار می کنی؟ کار پیدا کردی؟ امسال ارشد قبولی؟ من باید بگم نه فعلا کلاس زبان میرم
هم سن و سالای ما الان زبان چندم (پایتون) را یاد میگیرن ما هنوز انگلیسی امون هم مساعد نیست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۹۸۹۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  هم سن و سالای ما الان زبان چندم (پایتون) را یاد میگیرن ما هنوز انگلیسی امون هم مساعد نیست
اشاره به فرد خاصی هم نباشه. Big Grin البته من از سال ۹۲ با پایتون آشنایی دارم.

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بعد فکر کنید فامیل می پرسن خب راسپینا چ کار می کنی؟ کار پیدا کردی؟ امسال ارشد قبولی؟ من باید بگم نه فعلا کلاس زبان میرم
حرف مردم! همون قضیه که برای خودتون زندگی کنید و اینا...

۵۹٪ داوطلبای کنکور کارشناسی امسال زن هستند. هشدار دهنده است!

چقدر برنامه نویس اندروید زیاد شده (لااقل چیزی که من میبینم اینه)!

ارسال: #۲۹۸۹۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تو یه سنی آدم خجالت میکشه بره کلاس زبان
بی خیال دوست من :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۹۸۹۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط automata01.)
............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close