زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۰۶
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
Angel

میگم رتبه اولی چقدر تو کاهش رتبه واسه انتخاب رشته تاثیر داره ؟؟؟Huh
کسی چیزی میدونه ؟؟Huh

ممنون میشم جواب بدیدShy

تا جایی که زمان ما تاثیر داشت باس بگم خیییلی! در حدی که رتبه تو یک سوم بکنه!

من رتبه ام ۱۳۰۰ هوش شده به نظر شما میشه با سهمیه رتبه اولی جایی قبول بشم ؟؟Huh
واسه روزانه مجاز شدم البته

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۸۰۷
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ
دختر ۲۸ ساله که توسط پزشکان مشکوک به سرطان هستش به دلیل غده های روی سینه توانایی پرداخت حداقل هزینه های درمان را حتی برای تشخیص این بیماری نداره به علت فقر و بی کس بودن خانواده اش این دختر این روزها تو خونش نشسته و در حال گریه کردن هستش اگر کسی خیرینی را میشناسه که در این زمینه فعالیت می کنند لطفا معرفی کنه تا من اونا با خانواده این دختر مرتبط کنم>
ارسال: #۲۹۸۰۸
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ ب.ظ)nikomat نوشته شده توسط:  دختر ۲۸ ساله که توسط پزشکان مشکوک به سرطان هستش به دلیل غده های روی سینه توانایی پرداخت حداقل هزینه های درمان را حتی برای تشخیص این بیماری نداره به علت فقر و بی کس بودن خانواده اش این دختر این روزها تو خونش نشسته و در حال گریه کردن هستش اگر کسی خیرینی را میشناسه که در این زمینه فعالیت می کنند لطفا معرفی کنه تا من اونا با خانواده این دختر مرتبط کنم>
خیریه ی همت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارتباط با ما رو برید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شماره تماس داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikomat , Avril89 , RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۰۹
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ
Sad RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از ساختمان داده متنفرمممممم
اخه این درس مسخره چیه که من باید خودمو بکشم واسش Sad
ارسال: #۲۹۸۱۰
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
ریسرچ فقط اونجاش که اینقدر معیارهای مختلفو تست میکنی تا ببینی توی کدوم روشت ریزالت بهتری میده همونو ریپورت کنی :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۱۱
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
یه خودشیفتگی خاصی تو مستندات پایتون می بینم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۸۱۲
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه خودشیفتگی خاصی تو مستندات پایتون می بینم. Big Grin

آقای بلک شما الآن بعد از تجربه هایی که کسب کردید , وقتی میخواین یه زبان یا تکنولوژی جدید رو شروع کنید چه روندی رو طی میکنید ؟

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۹۸۱۳
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه خودشیفتگی خاصی تو مستندات پایتون می بینم. Big Grin
آقای بلک شما الآن بعد از تجربه هایی که کسب کردید , وقتی میخواین یه زبان یا تکنولوژی جدید رو شروع کنید چه روندی رو طی میکنید ؟
راه حل یکتایی برای همه چیز ندارم. معمولا سایت رسمی خود تکنولوژی یا زبان مفیده اما ممکنه خیلی هم مفید نباشه. اما یه سری نکات هست که مد نظر بگیرید:
- یه پیش زمینه از زبان داشته باشید. مثلا type discipline مربوط به زبان چیه. تو صفحه ویکی پدیای مربوط به زبان برید. اول صفحه سمت چپ یه کادر هست که هر کلمه اش کلی اطلاعات میده.
- هرچی منبعی که یاد میگیرد به آخرین نسخه نزدیک باشه بهتره (یه استثنا یاد گرفتن پایتون ۲ بود اونم چند سال پیش). زبانی مثل جاوا تو هر نسخه سینتکس جدید رو اضافه می کنه که بعضا (مثلا تو نسخه های ۱.۵ و ۱.۸) سینتکس مهمی محسوب میشه.
- به ظاهر گول نخورید. علاوه بر سینتکس باید طرز تفکرتون هم به اون زبان/تکنولوژی نزدیک کنید. مثلا راجع به پایتون باید پایتونی فکر کنید.
- اکثر زبان ها فقط سینتکس و کتابخانه رسمی نیستند. باید با اکوسیستم زبان آشنا بشید شامل کتابخانه های شخص ثالث و ابزارها.
- از زوایای دیگه زبان مطلع بشید مثلا coding convention های رایج مربوط به زبان مورد نظر رو بشناسید.
این هم جالبه:
Saying things are "counter-intuitive" is a bad habit in any programming discipline. When learning a new language, start fresh, and drop your habits. Your intuition must be wrong.
Languages are different. Otherwise, they'd be the same language with different syntax, and there'd be simple translators. Because there are not simple translators, there's no simple mapping. That means that intuition is unhelpful and dangerous.
منبع متن انگلیسی بالا:

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۱۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
التماس دعا از همه کسایی که امشب راز و نیاز میکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fatemesoleimani , jazana , Pure Liveliness , RASPINA , viase
ارسال: #۲۹۸۱۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ
هر چی رو می خوایم فقط از خدا بخوایم...

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA , arezoo174
ارسال: #۲۹۸۱۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۲۹۸۱۷
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ق.ظ
دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان :

بسم الله الرّحمن الرّحیم
اللَّهُمَّ وَفِّرْ فِیهِ حَظِّی مِنْ بَرَکَاتِهِ وَ سَهِّلْ سَبِیلِی إِلَى خَیْرَاتِهِ وَ لا تَحْرِمْنِی قَبُولَ حَسَنَاتِهِ یَا هَادِیا إِلَى الْحَقِّ الْمُبِینِ

خدایا در این ماه بهره ام را از برکت هایش کامل گردان، و راهم را به سوى نیکی هایش هموار نما، و از پذیرفته خوبی هایش محرومم مساز، اى هدایت کننده به سوى حق آشکار

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  اون موقعا که هنوز مبل نداشتیم و دور تا دور خونمون پر پشتی بود، ظهرا که مامانم میخوابید پشتیارو میچسبوندیم به هم و با سهیل و وحید جبهه بازی میکردیم. بعد سر اینکه کی ایران بشه کی عراق، سنگ کاغذ قیچی میکردیم! جالبش این بود که برنده، سنگر عراق میشد و بازنده،سنگر ایران. منم که نخودی بودم. چون سهیل و وحید میگفتن زنا که جبهه نمیرن. زنا باید بشینن خونه بچه هاشونو بزرگ کنن. واسه همین منم عروسکمو میگرفتم و میرفتم توو خط مقدم اونا بچمو میخوابوندم. اونام با جورابای مامانم یه عالمه نارنجک درست میکردن و هی پرت میکردن سمت هم و صدای بووووم از خودشون درمیاوردن ولی بازم سنگرشون خراب نمیشد. بعد وقتی بمباشون تموم میشد کنترل تلویزیونو میگرفتن سمت دهنشونو میگفتن: اسما اسما سهیل، اسما اسما سهیل... اسما ما بمبامون تموم شده. برو از کشوی بابا برامون بمب بیار. منم میگفتم: عه، زرنگید؟ زنا که جبهه نمیرن. بعد اون وحید واسه اینکه منو بیاره توو جو و خرم کنه هی با بیسیمش میگفت: اسما اسما وحید، اسما تو الان توو زمین مین نشستی. بلند شو بیا توو سنگر من. منم خر میشدم پا میشدم میرفتم توو سنگرش. بعد سهیل لجش میگرفت با دسته ی جاروبرقی که نقش آر پی جی رو داشت به سنگر ما حمله میکرد بعدشم آهنگ ممد نبودی رو به نشانه ی پیروزی بلند بلند میخوند. ما هم با اینکه دشمن بودیم ولی عطوفت به خرج میدادیم و با آهنگش سینه میزدیم. فقطم تا شهر آزاد گشتشو بلد بود بخونه. یعنی انقد تکرار میکرد که: ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته که آخرش مامانم با عصبانیت از خواب بیدار میشد و همه چی رو هم از چشم ممد میدید!

ای جااااااااااااااااااااااااااااااانممممممم....عالییی بود خاطرتون Heart

شیوه صحیح قرآن به سر نهادن درشبهای قدر:

در آن بخش از دعا که قرآن ها را برابر چهره می گیرند،قرآن را به شکل استخاره باز کرده و روبروی چهره می گیریم.
آنجا هم که بنا است قرآن بر سر گذاشته شود بدون این که صفحه باز شده تغییر کند آن را روی سر قرار دهید. به این شکل که قرآن به شکل باز شده و رو به بالا باشد. یعنی صفحات و نوشته ها رو به آسمان و جلد قرآن روی سر قرار می گیرد.
بعد از برداشتن قرآن از سر آن صفحه را علامت گذارده یا شماره صفحه را حفظ کنید تا سر فرصت مطالعه کنید. آنچه در این ۲ صفحه به دست شما رسیده، تقدیری است که در شب قدر مقدر شده. یعنی خوانشی است بر احوالات شما در سالی که پیش رو دارید. اینگونه است که آن چه در شب قدر نازل می شود سرنوشت یک ساله را معین می کند. خوشا به حال آنانی که در این چند شب، هر شبشان صفحه ای روشن تر و پسندیده تر از شب قبل دارد.

منبع: هزار و یک نکته حضرت علامه حسن حسن زاده آملی
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Aurora , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۱۸
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط Aurora.)
دلم میخواد یه نفری باشه. از اون آدما که خیلی با اخلاصن. از اونا که میشه حرف دلتو بهش بگی. از اونا که خیلی چیزا رو خوب می فهمن. از اونا که به خدا خیلی نزدیکن. از اون ادمایی که گاهی داستانشون رو می شنویم میگیم عجب آدم با خدا و با اخلاصی بوده. دلم از این ادما میخواد. میخواد که بره پیشش حرف بزنه. انقدر حرف بزنه. نه شایدم حرف نزنه. شایدم همین که رفتم پیشش، همین که رفتم فهمید درد دلم چیه. این ادما رو از کجا میشه پیدا کرد؟ برم پیشش بشینم بگه aurora تو همون aurora بودی. بگه این شد و این نشد. بگه این کارو انجام بده. بهم همه چی رو بگه؟ هستش؟ از اینا هستند؟
بخدا همیشه گفته بودم منو به راه راست هدایتم کنه حتی اگر اون راه سخت ترین راه ها باشه. چند بار اینو از خدا خواسته بودم. بعضی وقتا فکر می کنم aurora تو طاقتشو داشتی؟ این همونه همون که خواسته بودی. حالا بکش. حالا تحمل کن. aurora خودت خواسته بودی حالا بکش.

اینو گوش بدید. از سهیل رضایی

بعضی وقتا فکر می کنی دیگه بدتر از این پیش نمیاد...
ریختن هایی که منشا ساختن شد...
هنوزم این حسو داری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice , RangiRangi , diligent
ارسال: #۲۹۸۱۹
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ
گاهی میان فروم هاو کامنتهای دیگران به دنبال خودمان می گردیم.................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , نارین , NP-Cσмρℓєтє , RangiRangi , kilookiloo , Aurora , diligent
ارسال: #۲۹۸۲۰
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ
چقد خووووبه این مانشت .. آدم دلش میخواد بغلش کنه D:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close