زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۵۷۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط **sara**.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ...
خوبه سارا؟
من ازت معذرت میخوام :|
Big Grin
اهااا ای بگی نگی بد نیست ولی شاهانه هم نیسCool
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سانس بانوان شد
دست شما درد نکنهBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sara9009 , Menrva
ارسال: #۲۷۵۷۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Paraande.)
فردا تولدمه٬ البته با طعم کنکور! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Behnam‌ , so@ , Pure Liveliness , MisTeR , **sara** , Aurora , Menrva , crevice , sara9009 , Bahar_HS , Parisa-SH , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۲۷۵۷۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
به همین سادگی دوسال گذشت! یادش بخیر زمانی که کنکور داشتم، چقدر فکرای مسخره داشتم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , gogooli , crevice , Bahar_HS , RASPINA , Paraande
ارسال: #۲۷۵۷۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط so@.)
اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ ...
مبــــــــــــــــعث مبــــــــــــــــــــــــــــارک. ان شاءالله به حق همین روز های عزیز هرچی که به صلاحتون هستش نصیبتون بشه. من از خدای متعال عاقبت بخیری جمیع جوونارو میخوامHeart
+میدونم کلا سبک دعا کردنم مادربزرگیه Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Menrva , Aurora , blackhalo1989 , crevice , MisTeR , sara9009 , Nesyan , **sara** , Bahar_HS , RASPINA , blx , SepidehP , Parisa-SH , Paraande
ارسال: #۲۷۵۷۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
فوتبال کثیف، دفاع اتوبوسی.
مهم نیست منتقدا چی میگن. فوتبال ورزش مردمه. وقتی هواداری اتلتیکو (برای همین فوتبال به قول شما کثیف) میان ورزشگاه یعنی فوتبال به هدف خودش، که مردمی بودنه، رسیده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۲۷۵۷۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +میدونم کلا سبک دعا کردنم مادربزرگیه Smile
آنچه از دل براید بر دل نشیند
ارسال: #۲۷۵۷۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۷۵۷۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ
از این موردا کم پیش میاد قدر خودتو بدون Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۵۷۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هر وقت درباره ی خلقت و انسان و ... فکر میکنم به پوچی خاصی میرسم
این فکرا میاد سراغ آدم
ولی نظم دنیا چی میشه؟
عظمت و نظام دنیا عجیبه. میشه پوچ باشه آخرش؟
آخرش که پوچ نیس ۱۰۰ درصد. ولی هر وقت من با عقل محدودم فکرشو میکنم نمیکشم و هنگ میکنم؛ و به معنای واقعی کلمه درک میکنم کششو ندارم درکش کنم Big Grin Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۷۵۸۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
نذر کن اگه شد هرچی داری و نداری رو خرج خیریه کنی , اگه قرار بر این باشه که نشه , نمیشه خیالت راحت . هیچ چیز شانسی و تصادفی توی زندگی وجود نداره . حتی بعضی وقتا میشه شک کرد که شاید هیج جیز اختیاری هم توی زندگی ما وجود نداره

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هر وقت درباره ی خلقت و انسان و ... فکر میکنم به پوچی خاصی میرسم
این فکرا میاد سراغ آدم
ولی نظم دنیا چی میشه؟
عظمت و نظام دنیا عجیبه. میشه پوچ باشه آخرش؟
آخرش که پوچ نیس ۱۰۰ درصد. ولی هر وقت من با عقل محدودم فکرشو میکنم نمیکشم و هنگ میکنم؛ و به معنای واقعی کلمه درک میکنم کششو ندارم درکش کنم Big Grin Blush

عقل انسان خیلی محدوده ! خیلی خیلی . من که نمیتونم قبول کنم آخرش پوچ باشه . ولی اینکه فکر کنیم خب چون دنیای آخرتی وجود داره پس آخر این همه زندگی پوچی نیست هم درست نیست , یعنی ما اومدیم ی سری امتحان پس بدیم و با توجه به نمره هامون توی اونا به بهشت یا جهنم بریم ؟ به نظرم علاوه بر این ها باید هدف های والاتری وجود داشته باشه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۷۵۸۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فوتبال کثیف، دفاع اتوبوسی.
مهم نیست منتقدا چی میگن. فوتبال ورزش مردمه. وقتی هواداری اتلتیکو (برای همین فوتبال به قول شما کثیف) میان ورزشگاه یعنی فوتبال به هدف خودش، که مردمی بودنه، رسیده.
اومدن طرفداری یه تیم به ورزشگاه که چیز خاصی نیست نیاز به ضد فوتبال هم نداره تقریبا همه تیمهای لیگهای اروپایی طزفدارشون میان ورزشگاه رو پر میکنن مثلا طرفداری استوک‌سیتی تو انگلیس یا مثلا ختافه یا مثلا اشتوتگارت یا مثلا بوردو یا اودینزه هم همه میان ورزشگاه بدون فوتبال کثیف!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۵۸۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ
کسی اینجا با شبکه پتری کار کرده؟
ارسال: #۲۷۵۸۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
امشب برای اولین بار فیفا رو legendary بازی کردم ...
نیت کرده بودم که ببرم ... و بردم ... رئال ۲- بارسا ۰
هوش مصنوعی فیفا دیوانه است ... بارسا دقیقا به همون سبک واقعی بازی میکنه ... ولی نکته اینه که سبک بازی رئال هم واقعیه !!
رونالدو و بیل ... دوتا ضد حمله ... دوتا گل ...
امیدوارم امشب هم رئال ببره ... عقده ای شدم اینقد فوتبال ندیدم، فوتبال نرفتم، فوتبال بازی نکردم ...
کلا یه هفته ای فوتبال درمانی نیاز دارم ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۷۵۸۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
یک بنده خدایی در یک سایتی این رو ازم پرسیده چون قبلا برای یادگیری برنامه نویسی،... کمکم کرده بود می خواستم بهش کمک کنم ولی راهی به ذهنم نرسید شما پیشنهادی دارین؟
سال اول دبیرستان ترک تحصیل کرده ، الان چند وقتی هستش که میخواد بره سمت درس و تحصیل ، اما حقیقتش زیاد وقت نمیکنه.. مدرسه هم رفته گفتن که باید خدمتت رو تموم کنی که اونم برای شرایطش فعلا فراری هست ، شما راهی خاصی مد نظرتون هست که بتونه مدرکی معتبر بگیره ؟
ارسال: #۲۷۵۸۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
گاهی انقدر حرف داری که سکوت می کنی....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , Aurora , Paraande , sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close