زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۶۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
من حدود دو سال قبل چند تا پست تو مانشت داشتم که پاک کردم. و از اونموقع دیگه تو مانشت چیزی ننوشتم.
الان که میخواستم وارد بشم از من کد فعالسازی میخواست و مجبور شدم دوبارع اکانتم را فعال کنم. نمیدونم باگ هست یا برای هر کی دو سال وارد نشه اینجوری میشه.

اما واسه این وارد شدم که بعضی حرفها را از بیرون میخوندم دیگه کفری شدم.

کاربر Behnam5670
من بجای اون آقایی که شما بهش توهین کرده اید و گفته اید استعداد داعشی شدن داره خیلی بهم برخورد.
من نه او را میشناسم نه تو را.
به تو یه چیز میگم .
یه ساعت خودت را بذار جای اون خانواده ای که پدرشون الآن تو عربستان مفقوده و خانمش هم اونجاست و بچه هاش اینجا.
اگه اینجوری بود بازم این حرفا را میزدی.

اصلا" مسائل دینی و حرم امن خدا و همه اینها را بذار کنار.
بعنوان یه ایرانی که حداقل ۱۳۰ نفر از هموطناش در یک کشور دیگه بخاطر بی مبالاتی یا اصلا" بقول خودت اتفاق کشته شدند احساسی داری یا نه .؟؟؟؟
اگه داری دیگه سعی نکن کارهای عربستانی ها را توجیه کنی و خودت را بذاری جای مقامات عربستان و مثل اونا حرف بزنی.
(من در جواب اون بحث داعش میگم اتفاقا" تو خیلی استعداد داشتی که تو دربار عربستان یه کاره ای بشی.)

این بحث را تموم کن . فک کن داری کارهای یه سری آدم بیشعور را توجیه میکنی.

تمومش کن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۳۶۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا به بازماندگان این حادثه صبر بده الان به حای اینکه بخوان جشن و لیمه بدن باید عزاداری کنن!Confused ولی اصلا فکرش نمیکردم بیام اینجا و همچین پست هایی بخونم کاری به جهت گیری ها ندارم و من طرف کی هستم فقط به این نتیجه رسیدم که پتانسیل فوق العاده بالایی در جنگ بر سر مسائل متصل به دین هست! یه جایی خوندم نسل انسان ها با جنگ و بیماری و... منقرض نمیشه بلکه با نفرت از همدیگه!!!!Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۶۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  خدا به بازماندگان این حادثه صبر بده الان به حای اینکه بخوان جشن و لیمه بدن باید عزاداری کنن!Confused ولی اصلا فکرش نمیکردم بیام اینجا و همچین پست هایی بخونم کاری به جهت گیری ها ندارم و من طرف کی هستم فقط به این نتیجه رسیدم که پتانسیل فوق العاده بالایی در جنگ بر سر مسائل متصل به دین هست! یه جایی خوندم نسل انسان ها با جنگ و بیماری و... منقرض نمیشه بلکه با نفرت از همدیگه!!!!Sad
شما فکر کنم اصلا" تاریخ نمیخونید. اینهمه جنگ سر مسائل دینی تو دنیا اتفاق افتاده شما تازه باین نتیجه رسیدید.

آدم میاد اینجا حس میکنه بعضیا از اروپا اومدن . البته اروپا هم بوده باشی جنگهای صلیبی را می شنیدیBig Grin
بعضی دینها محتواهایی داره که ظلم را تحمل نمیکنه و تو دنیا هم همیشه ظالم داریم . خودبخود جنگشون میشه.
ولی نسل بشر از این چیزها منقرض نمیشه . خیالتون راحت.مسلمانان و حتی سایر ادیان معتقدند که روزی منجی میاد و جهان از دست ظالمان خلاص میشه .
ارسال: #۲۳۶۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط پوونه.)
ما ایرانیااا انقددددد عاشق بحث کردنیم که حتی تو تاکسی هم میشینیم یه سوژه ای گیر میاریم با مسافرای دیگه و راننده بحث کنیم تا طی مسیر حوصلمون سر نره!
یعنی انقدررررر ما آدمای پرحرفی هستیم!
ایهاالناس ! اینجا مانشته! لطفا تمومش کنید همتون!
مگه اینجا میدون جنگه شدید دو دسته و همدیگه رو دارید با حرفاتون ترور میکنید؟!
ناسلامتی قشر تحصیلکرده این مملکتیم! این چه طرز بحث کردنه؟! اصلا چطور میتونید اسم این کل کل ها رو بذارید بحث ؟!
بحث اصول داره و اولین اصلش هم احترام به شخصیت طرف مقابله! هر نقل قول گرفتنی که اسمش بحث کردن نیست!
این اتفاق همه رو ناراحت کرده .. واقعااا اتفاق ناراحت کننده ایه و دل آدم به درد میاد. یعنی هر انسانی ناراحت میشه از دیدن اون همه آدمی که زیردست و پا له شدن حتی کافر هم اون صحنه رو میدید گریه میکرد! همدیگه رو دارید به چی متهم میکنید؟ اصلا حواستون هست؟!! قاضی فقط خداست، نه ما آدم های پر از خطا. از مسند قضاوت خدا بیاید پایین و انقدر به همدیگه تهمت نزنید.
لطفا تمومش کنید. دیگه خیلی فرسایشی شد این بحث ها.
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)amir_gr86 نوشته شده توسط:  (من در جواب اون بحث داعش میگم اتفاقا" تو خیلی استعداد داشتی که تو دربار عربستان یه کاره ای بشی.)
آقای امیر
شما که میگید این دو کاربر رو نمیشناسید پس چرا وارد بحثشون میشید؟
اگر این دو دوستمون با هم دارند به این شکل بحث میکنند دقیقا به خاطر بحث های قبلیشونه و دلخوری که از هم دارن. الان بحث این دو نفر سر این مسئله نیست، سر دلخوری های قبلیه. بذارید انقدررر با هم بحث کنند که یا با مشت بزنند تو سر و کله هم و به این شکل با هم کنار بیان یا هم یه صلوات بفرستند و روی همدیگه رو ببوسند و ختم به خیر بشه! دخالت من و شما کمکی به این دو کاربر نمیکنه.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ لطفا و خواهشا از پست من هیچ نقل قولی گرفته نشه و امیدوارم به این خواهش من توجه کنید. چون من خودم برای بحث این پست رو نزدم و حس و حال بحث رو هم ندارم. فقط خواستم خواهش کنم یه کم حواستون به همدیگه باشید و با حرف هاتون همدیگه رو ناراحت نکنید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777 , Menrva , Pure Liveliness , IT.girll , Bahar_HS , amineh89 , kora , ماه و خورشید
ارسال: #۲۳۶۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
آقایووووووووووون پیام خصوصی واسه همین بحث ها الان به کار برده میشهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۳۶۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  آقایووووووووووون پیام خصوصی واسه همین بحث ها الان به کار برده میشهBig Grin
قضییه حتما یار کشی و شمردن تعداد سپاس هاست یا در بهترین حالت اگاه کردن ماها هست احتمالا وگرنه از وجود امکانات پیام خصوصی مطلع هستند

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۳۶۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  قضییه حتما یار کشی و شمردن تعداد سپاس هاست یا در بهترین حالت اگاه کردن ماها هست احتمالا وگرنه از وجود امکانات پیام خصوصی مطلع هستند
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۳۶۳۳
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ق.ظ
دوستان من اعتراف میکنم که اشتباه کردم وارد بحث شدم و اون پست رو گذاشتم. از تک تکتون معذرت میخوام. واقعا امروز از دست آل سعود کفری بودم و نتونستم یک سری حرفارو تحمل کنم. ولی خوب قبول دارم اشتباه کردم و الان شرمنده ام. ایشالا که خدا از سر تقصیراتم بگذره.
اگه کسی از دستم ناراحته حلال کنه، بخدا عضو طالبان و القاعده هم نیستمSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , ƊƦЄƛM , kora
ارسال: #۲۳۶۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ق.ظ
اصل کار عربستان و آل سعود و وهابیان هست که باید نابود شوند
ولی نمیدونم چرا دوستان بزرگوار به هم میپرن
و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
ارسال: #۲۳۶۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
دوستان این تاپیک رو خواهش میکنم با بحث های نژادپرستانه/مذهبی تعصبی و غیرانسانی خراب نکنید، با اینکه تو این تاپیک همه هر چه تو دلشون بود میگفتن ولی خیلی خیلی کم پیش اومده که پستی پاک بشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۶۳۶
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)amir_gr86 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  خدا به بازماندگان این حادثه صبر بده الان به حای اینکه بخوان جشن و لیمه بدن باید عزاداری کنن!Confused ولی اصلا فکرش نمیکردم بیام اینجا و همچین پست هایی بخونم کاری به جهت گیری ها ندارم و من طرف کی هستم فقط به این نتیجه رسیدم که پتانسیل فوق العاده بالایی در جنگ بر سر مسائل متصل به دین هست! یه جایی خوندم نسل انسان ها با جنگ و بیماری و... منقرض نمیشه بلکه با نفرت از همدیگه!!!!Sad
شما فکر کنم اصلا" تاریخ نمیخونید. اینهمه جنگ سر مسائل دینی تو دنیا اتفاق افتاده شما تازه باین نتیجه رسیدید.

آدم میاد اینجا حس میکنه بعضیا از اروپا اومدن . البته اروپا هم بوده باشی جنگهای صلیبی را می شنیدیBig Grin
بعضی دینها محتواهایی داره که ظلم را تحمل نمیکنه و تو دنیا هم همیشه ظالم داریم . خودبخود جنگشون میشه.
ولی نسل بشر از این چیزها منقرض نمیشه . خیالتون راحت.مسلمانان و حتی سایر ادیان معتقدند که روزی منجی میاد و جهان از دست ظالمان خلاص میشه .
من مثل شما علاقه ای به اشاعه تفکراتم و نمایش مطالعاتم ندارم دوست عزیز! اون مطلبی که گفتم یه جایی خوندم هم ایه نیست که حتمی باشه! شما کلا متوجه حرف من نشدی! علتشم مشخصه!!! تعجب منن از این همه دعوا سر جنگ بر سر مسائل دینی نیست سر اینه که ناسلامتی زندگی در قرن ۲۱ و بودن در یک فروم که افرادش تحصیل کرده هستند هم باعث نشده روش چوب و چماق برای دفاع از نظرات و ایراد بحث توسط یه عده خاص از کار بیفته!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۶۳۷
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
شخصی که ۱۰ساله برای حج تمتع ثبت نام کرده و هرسال منتظره اسمش دربیاد تا به این سفر مقدس بره خیلییی بی رحمی هست که اینجوری راجع بهش قضاوت بشه(همانطور که بعضی دوستان میگن نباید میرفتن و پولشو بدن کار خیر کنن و این حرفا).
شما حتی اگه پدربزرگتون هم برای حج ثبت نام کرده باشه هر سال منتظرید که پدربزرگتون اسمش دربیاد و به سفر حج بره.
بعضی ها خیلیییییییی با بی رحمی قضاوت کردن.

حالا اگه سفر آنتالیا بود میگفتن تفریح واجبه ! ولی راجع به یه سفر مقدس اینجوری قضاوت میکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A L I , kora , captain , Parisa-SH , Bahar_HS , RASPINA , samaneh@90 , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۳۶۳۸
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
Slm bacheha,khubin? Belakhare umadam khabgaho emshabo tanha separi mikonam.
tabassomesayna، در تاریخ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز فیلنگلیش نوشتن در ماشنت ممنوع هست.ممنون میشم دفعه بعد رعایت کنید.سپاس.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۳۶۳۹
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
تصور کن که
داری تو خیابون قدم میزنی
یهو یه تابلو توجهت رو جلب میکنه
روی تابلو نوشته:
” رستورانِ آرزوها ”
به طرف رستوران میری
درِ امید رو باز میکنی
وارد سالنِ خواسته ها میشی
میزِ لذت روانتخاب میکنی
گارسونِ کائنات میاد و منوی آرزوها رو در اختیارت قرار میده
سفارشاتتو میدی..
گارسونِ کائنات با سینی آرزوهات برمیگرده
بادیدن آرزوهات و برآورده شدنشون دلت میخواد فقط
لذت ببری و خدارو شکر کنی
این رستوران درافکارشماست، به هرچه فکرکنی کائنات همونو برات آماده میکنه
پس نیکو فکر کنید و صبور باشید…

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , shayesteNEY , **sara** , kora
ارسال: #۲۳۶۴۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
یه وقتایی نوشتن مرگم میشه
حالا چند سال پیش، روزها و لحظاتی جلوی چشام میاد که دست روی قلب خودم و اعضای خانواده ام میذاشتم و میخوندم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

وَالْعَصْرِ
إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ
إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ

داغ عزیز خیلی سخته. مخصوصا اگه راه دور باشه. اگه غیرمنتظره باشه. اگه ............
میشه من و شما دست مون رو بذاریم روی قلب مون و سوره عصر رو بخونیم. تا اندکی آرام بگیره قلب اونهایی که منتظرند تا جسد حاجی شون رو در آغوش بگیرند.
خدایا صبر
خدایا صبر
خدایا صبر............
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , The BesT , so@ , Parisa-SH , انرژی مثبت , RASPINA , amineh89 , kora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close