زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۵۵۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)captain نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
این حرف از پایه دروغه، دیگه هرکی ندونه ما که می دونیم چه خبره!! بیچاره ها دارن خودشونو می کشن واسه چندین برابر کمتر این پول
تازه اگه با این همه سخت گیری هایی که میشه وقتی هم واسشون بمونه
دروغ که فک نمیکنم البته ولی یعنی کلا دانشجو بهترین دانشگاه کشور بودن هیچ تاثیری در میزان حقوق نداره نه ؟؟هیییچی؟!
============
بیچاره من که هیچ وقت برا پول درس نخوندم - خخخخخخخخ- فک کنم خیلی آدم داغونی باشم Smile . اگه هستمم نگید.خدایی گناه دارم Smile
نه واقعا منم تا الانش فقط محض جنبه عرفانی قضیه درس میخوندم. و ازین قضیه تاثیر در حقوق و اینا گذشته بودم به کل. ولی خب واقعا برام سوال شد Smile)
=====
عرفان ، نه نه عرفان آدم خوبی نیست،به خاطر رضای خدا بخون.خخخخخBig Grin.Smile (شوخی)
حالا از عرفان و جاسم و اینا بگذریم من جدیدا وقتی یه مبحثی رو نمیفهمم مثه خوره به جونم میفته؟؟(مثه الان) جدی میگم،کسی هست اینطوری باشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۵۵۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  عرفان ، نه نه عرفان آدم خوبی نیست،به خاطر رضای خدا بخون.خخخخخBig Grin.Smile (شوخی)
حالا از عرفان و جاسم و اینا بگذریم من جدیدا وقتی یه مبحثی رو نمیفهمم مثه خوره به جونم میفته؟؟(مثه الان) جدی میگم،کسی هست اینطوری باشه؟
Smile))
من که جدیدا شبا خواب مسئله هایی که تو روز نتونستم حل کنم رو میبینم. کابوسه فک کنم Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۳۵۵۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
تناقض شدیدی بین پاییز و زمستون با صبح زود بیدار شدن هست و کاریشم نمیشه کرد :-\

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora , shayesteNEY , tabassomesayna , sepehr . kh , **sara**
ارسال: #۲۳۵۵۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ
با تشکر از نظرات خوب دوستان
استفاده کردیم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۵۵۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  لازم به ذکر است که بگم اگر نقل قول کوتاه بزنید ممنون میشم
پیشاپیش از همکاری شما کاربران عزیز سپاسگذارمSmile
با کسب اجازه :
سپاسگزار صحیح است نه سپاسگذار.
(فارسی را پاس بداریم :shySmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۲۳۵۵۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  عرفان ، نه نه عرفان آدم خوبی نیست،به خاطر رضای خدا بخون.خخخخخBig Grin.Smile (شوخی)

من جوونی هام اینطوری بودم!Angel
جوونی کجایی که یادت بخیر!هیییی...

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara**
ارسال: #۲۳۵۵۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  لازم به ذکر است که بگم اگر نقل قول کوتاه بزنید ممنون میشم
با کسب اجازه :
عجب پاسی هم داشتید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , arefeh.hp
ارسال: #۲۳۵۵۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط A L I.)
بعضیا همچین تو پیام خصوصی میگن شما تهرانی هستین و امکانات تو شهرستان نیست که آدم میخواد سرش را بکوبه به دیوار.Smile

شما کدام درسی را ویس یا منابع چاپی و کتابش را میخوای که تو شهرستان نیست.
چرا ناشکری آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این تهران تهران که میگید ظرف دو سه ماه اخیر دو طرفش را دو تا سیل برده ، حدود ده بیست نفر هم بر اثر سیل مرده اند.

همین الآن که من خدمت شما هستم مسئولان دارند دنبال یه عروس و داماد میگردند که روز جمعه رفته اند تو طبیعت عکس بگیرند . بعد بارونی که اومد نه از عروس خبری هست نه از داماد. حتی ماشین عروس هم پیدا نشده . میگن فقط یه پلاک کنده شده از ماشین عروس تو سیلاب بدست اومده.
هر دفعه هم یه گوشه شهر میلرزه . که میگن گسل تهران نیستSmile
یعنی خدای ناکرده ۶ ریشتر زلزله بیاد شش هفغت میلیون کشته میدیم.!!
ترافیک هم که روزانه هزاران ساعت وقت ادمها را دود میکنه و ریه هاشون را کثیف.
میگن روزی صد نفر از ۳۵۰ نفری که روزانه تو بهشت زهرا دفن میشن ناشی از آلودگی هوا الودگی آب و بیماریهای قلبی و عصبیه.
یه اطاق بخوای تو این شهر کرایه کنی باید کلی پول بدی.
یکی از مسئولین همین اخیرا" گفت دسترسی به مواد مخدر تو تهران در کمتر از ده دقیقه میسر هستش.SmileSmile
و الی اخر....... که نمیشه خیلی چیزا را گفت.....

عزیزم تهران۱۲ میلیونی فقط برای ده پانزده هزار نفر عالیه. که یه تعدادیشون فقط تجارتخونه شون تو تهرانه و کارمنداشون تو تهرانن. خودشون یا لواسان هستن یا سوئیس یا امریکا!!!

حالا باز بگو ما محرومیم شما تو تهرانید!!!!!!!!!!!Smile

(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  لازم به ذکر است که بگم اگر نقل قول کوتاه بزنید ممنون میشم
با کسب اجازه :
عجب پاسی هم داشتید!
عزیز دلم شریفی گرانقدر
پاسداشتن باین نیست که همه واژه ها فارسی باشند. ما حتی وزن شعرهامون هم عربیه.
منظور من از پاسداشتن غلط املایی بود . ریشه بسیاری از کلمات ما در زبانهای دیگه هست.
مثال بزنم؟؟؟
شما میگی : آخ (یعنی درد)
آلمانی میگه : آخ زو(یعنی آهان)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وقتی حروف الفبای ما فقط ۴ حرف بیشتر از عربی داره معلومه که کلمات مشترک داریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , 10:30 , kora , tabassomesayna , sepehr . kh , **sara** , nasrolah
ارسال: #۲۳۵۵۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط A V A.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
استاد سر کلاس زیاد شوخی میکنه تا بچه ها بیشتر درس بخونن
دوستان لطفا به چالش نکشید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۵۶۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
به من که نمیدن ولی یه دوستی دارم به اون هم نمیدن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , arefeh.hp , captain , gogooli , **sara** , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۵۶۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
نگاه کردن والیبال هم شده رژه رو اعصاب!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰
ارسال: #۲۳۵۶۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ
من که ناامیددددد ...رفتم دانشگاه آزاد ثبت نام کردم. درس و کنکورو گذاشتم کنار..نمیدونم کار درستی کردم یا نه... ولی اصلا دلم راضی نبود به ثبت نام....

"If you can do it,I can do it too"
ارسال: #۲۳۵۶۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  استاد سر کلاس زیاد شوخی میکنه تا بچه ها بیشتر درس بخونن

میدونم عزیز ولی این که گفتم رو اصلا در حالت شوخی نگفتن.
+ ولی واقعا خوب و عالی درس میدن و انسان بسیار خیرخواهی هستن ٬ از همین تریبون از سخاوت و مناعت طبع استاد تشکر میکنم به همراه کلی دعای خیر.
ارسال: #۲۳۵۶۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  استاد سر کلاس زیاد شوخی میکنه تا بچه ها بیشتر درس بخونن

میدونم عزیز ولی این که گفتم رو اصلا در حالت شوخی نگفتن.
+ ولی واقعا خوب و عالی درس میدن و انسان بسیار خیرخواهی هستن ٬ از همین تریبون از سخاوت و مناعت طبع استاد تشکر میکنم به همراه کلی دعای خیر.
بعیدم نیست دوستان شریفی برای اینکه دست زیاد نشه کتمان کنن هاBig Grin شایدم این شریف اون شریف نیست!Big Grin احتمال آخر اینکه این حقوق ها مال اون وقت هاس که تحریم نبودیمBig Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۳۵۶۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
خیلی بده که اونقدر کار داشته باشی که نتونی حداقل شبی یه ساعت با خانواده یه فیلم ببینی
این کارا هم که تموم بشو نیست

چه قدر دلم میخواد الان ترم یک دانشگاه بودم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , fatemesoleimani , kora , ziba_090 , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close