زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۵۳۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته
برید عروسیِ کوچه بغلی Big Grin
مورد داشتیم یه بار یکی از آشناهای آقامون عروسی دعوت بودند قرار بود برن هتل یاس اشتباهی میرن تالار کنار اون هتله که اونجا هم عروسی بوده موقع ناهار بوده اونجا ناهار میخورن تموم شد تازه میفهمند اشتباه اومدند.هیچ کس هم چیزی نمیفهمه.
الان دوتا کوچه اونطرفتر عروسیه شیطونه میگه برمBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , soheila-zd , Pure Liveliness , ziba_090 , kora , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۵۳۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برید عروسیِ کوچه بغلی Big Grin
: )))Big Grin..فقط صداش رو میشد شنیدBig Grin...

" دوستان دعا کنید برام امسال عروس بشمSad
مینِروا جون میگم میخواید بریم توو تاپیک دختران مانشت راجع به عروس شدن و اینا صحبت کنیم؟Smile اینجا ضایع میباشد. همین چیزا رو میشنوند یه چیزایی می سازند دیگه Dodgy (شوخی، مخاطب خاص نداره که اخیراََ چیزی گذاشته بودند @}:- )
الهی عروس بشی امسال خانووومHeartHeart

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , kora , Bahar_HS , samane .gh , **sara**
ارسال: #۲۳۵۳۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  مینِروا جون میگم میخواید بریم توو تاپیک دختران مانشت راجع به عروس شدن و اینا صحبت کنیم؟Smile اینجا ضایع میباشد. همین چیزا رو میشنوند یه چیزایی می سازند دیگه Dodgy (شوخی، مخاطب خاص نداره که اخیراََ چیزی گذاشته بودند @}:- )
الهی عروس بشی امسال خانووومHeart
بلی بلی بریم اونورBig Grin....
مرسییییی pure liveliness عززیززززز:-*Heart

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۵۳۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط kader.)
پاییز فصل تمام عاشقی هاست ...
کاش پاییزم باشی

قاصدک خبر که یادت نرفته؟

کاش این روزا بودی و به من میگفتی : همه ی آن من از آن تو باشد وقتی که دلت میگیرد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۵۴۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
به راستی که آدم بودن

به رسوایی اش نمی ارزد

*تلخنده*

گفتم که به سبک گوته مینویسم Smile

باید باور میکردید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader
ارسال: #۲۳۵۴۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برید عروسیِ کوچه بغلی Big Grin
: )))Big Grin..فقط صداش رو میشد شنیدBig Grin...

" دوستان دعا کنید برام امسال عروس بشمSad
الهی
ایشالا میشی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۳۵۴۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
من یه جایی خوندم :

""تعداد اندکی فکر میکنند.اما همه نظراتی خواهند داشت"" Big Grin

فقط یه جایی خوندم(البته اگه خواستید سخت بگیرید،بپرسید تا دقیقا بگم کجا خوندم)
ارسال: #۲۳۵۴۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ
آدم همیشه به خاطر نقطه ضعف هایش تو دردسر می افتد. مگس ها باید چیزهای چسبناک را خیلی دوست داشته باشند٬ شب پره ها شعله را٬
و آدم ها عشق را...!

"خزه" / هربر لوپوریه / مترجم: احمد شاملو

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۵۴۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
از این همه هوای دونفره ی پاییز فقط درس و مشقش به ما رسید

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosein70 , Riemann , Bahar_HS , kader , **sara**
ارسال: #۲۳۵۴۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط IT.girll.)
امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۵۴۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
این حرف از پایه دروغه، دیگه هرکی ندونه ما که می دونیم چه خبره!! بیچاره ها دارن خودشونو می کشن واسه چندین برابر کمتر این پول
تازه اگه با این همه سخت گیری هایی که میشه وقتی هم واسشون بمونه

زندگی عقیده است و جهاد
ارسال: #۲۳۵۴۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
این حقوق را یه استاد تمام دانشگاه شریف هم نمیگیره .( اونهایی که فعالیتهای خارج از دانشگاه مثل شورایعالی مجازی شورایعالی انقلاب فرهنگی بنیاد نخبگان یا شرکتهای دانش بنیان دارند استثناء هستند.)
آقای یوسفی میخواسته اند انگیزه براتون ایجاد کنن درسخون بشید.Big Grin
البته هستند کسانیکه همچین درآمدهایی دارند ولی بخاطر داشتن ارشد شریف نیست.
من برای اینکه دچار انگیزه کاذب نشید عرض میکنم که در حالت عادی همچین خبری نیست. واسه همینه که همه ارشد شون را خونده و نخونده بفکر اپلای کردن و در رفتن هستند.اکثرا" اگه ۶۰-۴۰ درصد اینمبلغ را هم ماهیانه بگیرند دیگه بی خیال دکترا و اپلای میشن.Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۵۴۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)captain نوشته شده توسط:  این حرف از پایه دروغه، دیگه هرکی ندونه ما که می دونیم چه خبره!! بیچاره ها دارن خودشونو می کشن واسه چندین برابر کمتر این پول
دروغ که فک نمیکنم البته ولی یعنی کلا دانشجو بهترین دانشگاه کشور بودن هیچ تاثیری در میزان حقوق نداره نه ؟؟هیییچی؟!

(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  من برای اینکه دچار انگیزه کاذب نشید عرض میکنم که در حالت عادی همچین خبری نیست. واسه همینه که همه ارشد شون را خونده و نخونده بفکر اپلای کردن و در رفتن هستند.اکثرا" اگه ۶۰-۴۰ درصد اینمبلغ را هم ماهیانه بگیرند دیگه بی خیال دکترا و اپلای میشن.Big Grin
کاملا انگیزه امروزم از بین رفت Smile)) البته تا حدی خودم حدس میزدم به این میزانی که دکتر میگن نیست! ولی خب برای اطمینان پرسیدم. ممنون بازم.
ارسال: #۲۳۵۴۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)captain نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امروز که داشتم ویس کلاس دکتر یوسفی رو گوش میکردم میگفتن شما ارشد شریف قبول بشین٬ سال اول سرکار برین برجی ده میلیون میدن! خیلی ذهنمو مشغول کرده... دوستان چقد این صحبت حقیقت داره؟! یا استاد اغراق کردن؟!
این حرف از پایه دروغه، دیگه هرکی ندونه ما که می دونیم چه خبره!! بیچاره ها دارن خودشونو می کشن واسه چندین برابر کمتر این پول
دروغ که فک نمیکنم البته ولی یعنی کلا دانشجو بهترین دانشگاه کشور بودن هیچ تاثیری در میزان حقوق نداره نه ؟؟هیییچی؟!
============
بیچاره من که هیچ وقت برا پول درس نخوندم - خخخخخخخخ- فک کنم خیلی آدم داغونی باشم Smile . اگه هستمم نگید.خدایی گناه دارم Smile
ارسال: #۲۳۵۵۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  بیچاره من که هیچ وقت برا پول درس نخوندم - خخخخخخخخ- فک کنم خیلی آدم داغونی باشم Smile . اگه هستمم نگید.خدایی گناه دارم Smile
نه واقعا منم تا الانش فقط محض جنبه عرفانی قضیه درس میخوندم. و ازین قضیه تاثیر در حقوق و اینا گذشته بودم به کل. ولی خب واقعا برام سوال شد Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close