زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۵۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من که هارد میخوام

ارزونترین هارد با کیفیت که خوب عمر کنه و خوب جواب بده، چیه و چه قیمتی هست؟
HuhHuhHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۰۵۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ارزونترین هارد با کیفیت که خوب عمر کنه و خوب جواب بده، چیه و چه قیمتی هست؟
اگه اون صندلا رو نخریده بودی حالا با پولش میتونستی یه هارد داشته باشی Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi
ارسال: #۲۰۵۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
خدایا شکرت که یه راههایی گذاشتی آدم بتونه حال خودشو خوب کنه...

صب زود... یه پارک پر از گل و سبز...هوای تازه و پر از اکسیژن ...پیاده روی و بعدشم بدمینتون با مامان....همه اینا میشه دلخوشی ^_^

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , diligent , RASPINA , so@ , Riemann , Bahar_HS , rahhil , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۲۰۵۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من که هارد میخوام

ارزونترین هارد با کیفیت که خوب عمر کنه و خوب جواب بده، چیه و چه قیمتی هست؟
HuhHuhHuh
مگه چیه Big Grin شدنیه باور کنید

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ارزونترین هارد با کیفیت که خوب عمر کنه و خوب جواب بده، چیه و چه قیمتی هست؟
اگه اون صندلا رو نخریده بودی حالا با پولش میتونستی یه هارد داشته باشی Big Grin
تو خیلی بدجنس شدی جدیدنااااااااااااااااااااااAngry حالا هی اسم اونارو بیار، اگه گذاشتی فراموششون کنم
تازه کیف لب تاپم ندارمSad... آخه من این همه قناعت رو کجای دلم بگذارم

بگذار برم اصلا معتاد بشمTongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۲۰۵۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
من یه هارد اکسترنال دارم بدسکتور گرفته حوصله ندارم تعمیرش کنم. عید پارسال داده های روش به دیار باقی رفتن و بدسکتور گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۰۵۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  تو خیلی بدجنس شدی جدیدنااااااااااااااااااااااAngry حالا هی اسم اونارو بیار، اگه گذاشتی فراموششون کنم
تازه کیف لب تاپم ندارمSad... آخه من این همه قناعت رو کجای دلم بگذارم

بگذار برم اصلا معتاد بشمTongueBig Grin
بذار خوش باشیم دورهمی Big Grin
من سه ساله میخوام برا لپ تاپ کول پد بگیرم ولی هی میگم بعد فلان کار که انجام شد، میرم قشنگ سرچ میکنم یه چی خوب پیدا میکنم.چند روز پیش یکی پیدا کرده بودم گفتم ولش کن حالا که لپ تاپم مشکل نداره Big Grin
کیف لپ تاپ خواستی بگیری، سعی کن حتما یه چیز سبک بگیری. وزن کوله لپ تاپ من به تنهایی یک کیلوئه که با لپ تاپ و مخلفات میشه ۵ کیلو! کیف دستی به نظر من خیلی بهتره اکثرا هم وزنشون سبکه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۲۰۵۲۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط vesta.)
تو خیلی پول داری دختر... کوله داریBig GrinBig Grin ای مرفه بی درد من میگم چرا من رو درک نمیکنی نگو از این قشر بی دردیTongue
من رو ول کنن مهمونیم با کوله میرمBig Grin اینطوری بهتره و مهره های کمر آسیب کمتری میبینه

کوله اش خراب نشه صلواتBig Grin

راستی دلت بسوزه من کول پد دارم( زبون درازی... مثل وقتی که بچه بودیم) البته بگم استفاده نمیکنم... خواستی بیا ببر و کوله ات رو بده به جاشSleepyBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۵۲۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینطوری بهتره و مهره های کمر آسیب کمتری میبینه
کوله های سبک خوبن ولی توش فقط لپ تاپ بذاری که زیاد سنگین نشه. من که با کوله گرمم میشه و احساس خفگی میکنم واسه این میگم کیف دستی بهتره، هر موقع خسته شدی راحتتر میذاریش زمین،جمع و جوره. فک کن یه بار ۵ کیلویی رو کولت آویزون باشه اصلا حس خوبی نیس. جز شونه درد چیزی واسه من نداشت.
نه من صندل ۱۷۵ تومنی میخوام Tongue
لپ تاپن یه گردگیری اساسی میخواد، تا شهریور گارانتی داره. گارانتیشم تهرانه، لازمشم دارم نمیتونم نداشته باشمش. با جاروبرقی هم گردگیریش کردم ولی فرقی نکرد.نمیدونم چیکار کنم؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , vesta
ارسال: #۲۰۵۲۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  لپ تاپن یه گردگیری اساسی میخواد، تا شهریور گارانتی داره. گارانتیشم تهرانه، لازمشم دارم نمیتونم نداشته باشمش. با جاروبرقی هم گردگیریش کردم ولی فرقی نکرد.نمیدونم چیکار کنم؟
ببرید خارج از خونه و با باد تمیزش کنید. میتونید از جاروبرقی استفاده کنید منتها از اون طرفش باید استفاده کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۰۵۳۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ
رنج قفس به جای خود
اما عقاب را
پرواز زاغ بی سر و پا، پیر می کند Sad

چرا تا من میام اینجا انقدر ساکته همیشه?????
ارسال: #۲۰۵۳۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  چرا تا من میام اینجا انقدر ساکته همیشه?????
همه ساکت شدن که شما اینجا رو بذاری رو سرتTongue

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
ارسال: #۲۰۵۳۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  آدرس پرینتر دادید؟!!!!!!!!
خود خود خود کتاب رو می خوام! نه PDF اش نه پرینتش!Dodgy
قفط با خوندن کتاب زبان اصلی و به صورت اورجینالش حال می کنم!Cool
خیلی از کتاب‌ها توو ایران پیدا نمیشن و اگه بخواید کماکان اورجینال داشته باشید باید قیمت‌اش به دلار بعلاوه‌ی حدود ۲۰۰ هزار تومن هزینه‌ی حمل و نقل بدید تا بیارن در خونه‌تون. ببینم آیا اون موقع هم با اورجینالش حال می‌کنید یا خیر Big Grin پس فردا کلی مقاله باید بخونید که فرمت کتاب ندارند. خلاصه باید به پرینت کردن تمکین کنید.
اگه PDF کتاب کیفیتش خوب باشه، میتونید یه کتاب ۵۰۰ صفحه‌ای رو بدید بیرون براتون با ۳۰ هزار تومن طوری صحافی کنند که از خود کتاب‌اش هم زیباتر بشه Cool

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کوله های سبک خوبن ولی توش فقط لپ تاپ بذاری که زیاد سنگین نشه. من که با کوله گرمم میشه و احساس خفگی میکنم واسه این میگم کیف دستی بهتره، هر موقع خسته شدی راحتتر میذاریش زمین،جمع و جوره. فک کن یه بار ۵ کیلویی رو کولت آویزون باشه اصلا حس خوبی نیس. جز شونه درد چیزی واسه من نداشت.
نه من صندل ۱۷۵ تومنی میخوام Tongue

لپ تاپن یه گردگیری اساسی میخواد، تا شهریور گارانتی داره. گارانتیشم تهرانه، لازمشم دارم نمیتونم نداشته باشمش. با جاروبرقی هم گردگیریش کردم ولی فرقی نکرد.نمیدونم چیکار کنم؟

اگه از هر دو بند کوله استفاده کنید، فشار خیلی کمتری نسبت به موقعی که با یه دست برمیدارید روو آدم می‌افته و الا همه کوله رو با یه دست بر‌می‌داشتند و یا موقع کوهنوردی به جای کوله‌پشتی از کیف‌دستی استفاده می‌کردند. شونه‌ی آدم نسبت به دست راحت‌تر میتونه وزن تحمل کنه. شاید کوله‌تون مناسب نبوده Dodgy

به راحتی پیچ‌هاش رو باز کنید و تمیز کنید، مگه تا شهریور قرار هست چه اتفاقی بیفته. یا فوقش بدید به یه تعمیرکار جلوی چشمتون فوری باز و تمیز کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۰۵۳۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اگه از هر دو بند کوله استفاده کنید، فشار خیلی کمتری نسبت به موقعی که با یه دست برمیدارید روو آدم می‌افته و الا همه کوله رو با یه دست بر‌می‌داشتند و یا موقع کوهنوردی به جای کوله‌پشتی از کیف‌دستی استفاده می‌کردند. شونه‌ی آدم نسبت به دست راحت‌تر میتونه وزن تحمل کنه. شاید کوله‌تون مناسب نبوده Dodgy
نه کوله ام مخصوص لپ تاپ بود ولی چون جنسش ضخیم و محکم بود موقع حمل سنگین میشد با اینکه از هر دو بند استفاده می کردم.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  به راحتی پیچ‌هاش رو باز کنید و تمیز کنید، مگه تا شهریور قرار هست چه اتفاقی بیفته. یا فوقش بدید به یه تعمیرکار جلوی چشمتون فوری باز و تمیز کنه
باد جاروبرقی خوبه؟ یه اسپری هایی هم من یه جا خوندم واسه تمیز کردن استفاده میکنن. کدومش بهتره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۲۰۵۳۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
بچه ها چطور میشه یه تحلیل گر نرم افزار شد؟کار سختیه؟خیلی زمان می بره؟

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۰۵۳۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  باد جاروبرقی خوبه؟ یه اسپری هایی هم من یه جا خوندم واسه تمیز کردن استفاده میکنن. کدومش بهتره؟

جاروبرقی فوقش واسه کِیس خوب باشه. توو لپتاپ گرد و خاک میره فشرده میشه در نمیاد. اگه بازش کنید میبینید بیش از چیزی که انتظار دارید کثیف هست. بدید یکی باز کنه، کاری نداره.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  یشاپیش معذرت میخام واقعا اگر حالتون بد میشه نبینید.گفتم اطلاع رسانی کنم:دی
تبدیل‌دوهزارکیلوگوشت‌سگ‌به‌کالباس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تیتر گمراه کننده و غیرمنصفانه هست. توو متن خبر گفته که مال ۲ سال پیش بوده و یه نفر توو اطراف شهر حیوانات رو میکشته و گوشت‌اش رو به رستوران‌ها میفروخته. کارخونه‌های اسم و رسم‌دار مثل کاله به اندازه‌ی کافی سود و بازرسی دارند که به خاطر دو ریال سود بیشتر اعتبار چند ساله‌ی خودشون رو به تاراج نذارند. اما کلاً باید دقت کرد که توو رستوران‌های بین‌شهری یا رستوران‌های شهری مشکوک غذا نخورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , gogooli , hatame , emahii , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close