زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۴۶۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط sanaz777.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دتاکس واتر یا دتوکس واتر detox water چیست؟
این نوشیدنی برای سم زدایی از بدن استفاده می شود و کمک می کند سموم از بدن خارج شود.دتاکس واتر برای افرادی که خوراکی های ناسالم زیاد مصرف می کنند و همچنین برای افرادی که افسردگی دارند بسیار موثر است.البته این نوشیدنی برای همه افراد مفید است و باعث می شود احساس انرژی بیشتری کنیم.دتاکس واتر برای افراد کم خون و دیابتی نیز بسیار موثر است

دتاکس واتر از آب و میوه های مختلف تهیه می شود .یکی از معروفترین دتاکس واتر شامل خیار،نعنا ،لیمو و هندوانه است.دتاکس واتر را می توان هم با آب معمولی و هم با آب گازدار درست کرد.
نوع دیگر این نوشیدنی با پرتقال خونی ،نعنا،رزماری وگریپ فروت است.این دتاکس به تقویت سیستم ایمنی بدن و هضم غذا کمک می کند.
دتاکس کیوی و توت فرنگی هم یکی از انواع پرطرفدار آن است و باعث زیبایی پوست می شود.
ترکیب سیب و لیمو ، سیب سبز و دارچین ، خیار و لیمو و تمشک نیز برای دتاکس واتر بسیار مناسب هستند.

فایل‌(های) پیوست شده

Stop talking. Start walking
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , bluebaran , alirezaei , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۴۶۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره! آدم دق می کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۰۴۶۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
کسی میتونه یه کتاب پیشنهاد بده برای آرامش؟ چیزی که با خوندنش آشفتگی ذهنی برطرف بشه، حداقل واسه چند ساعت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۰۴۶۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
ان پی جان منم ازین کتابا میخام:|

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۰۴۶۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
صرف یه تشبیه است . دل با یک گونی چه شباهتی داره. خیلی اتفاق میفته که ادم دلش یه چیزی رو میخواد که اونو داشته باشه. اگه هر چی دم دستت اومد و گذاشتی تو گونی روزی میرسه که گونی دیگه پر میشه و تنگ. هر از گاهی هم یه چیزایی به گونی میندازی که ممکنه بقیه محتویات این گونی رو هم خراب کنه حالا یا باید هیچ چیزی رو تو گونی نندازی که نمیشه. یا باید دهن گونی رو ببندی که هیچی توش نباشه که اون موقع هم چیزی گیرت نمیاد. یا باید ته گونی رو سوراخ بزاری تا به صورت قطره از تهش سرازیر بشه تا ازدحام رخ نده که در این صورت هم چیزای با ارزش هم از دستت میره. حالا چیکار میشه کرد. دو راه داره یا باید گونی رو بزرگش کنی که به این زودی پر نشه. ولی اگر باز هم هر چیزی تو گونی بندازیم باز هم پر میشه و بزرگ کردن تا حدی کمک می کنه ولی تا توان داریم باید این گونی رو بزرگ کنیم. راه دوم باید گونی طوری باشه کنه از خاصیت سیتوپلاسمی پیروی کنه یعنی نفوذ پذیری انتخابی داشته باشه. یعنی فقط چیزای به درد بخور بره تو گونی. و چیزای به درد بخور نباید از گونی خارج بشه. این گونی خیلی ارزشمنده. فقط باید به خاطر چیزای ازشمند تنگش کرد. چون این گونی یک جور جمع اوری سرمایه است و ارزش محتویات گونی هر چه بیشتر باشه بهره ی بیشتری می بری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , vesta
ارسال: #۲۰۴۶۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ان پی جان منم ازین کتابا میخام:|
ای بابا، افروز ببین من یبار خواستم تریپ بردارماااا، نذاشتی Big Grin

قبلا از طرفدارای پروپاقرص رادیو بودم، برنامه هاشو دنبال میکردم، اکثراوقات صبح ها و شبها،خصوصا رادیو جوان ، چقدر حس پویایی و تازگی در رادیو موج میزنه!
الان داشتم گوش میدادم، تقریبا که نه کاملا حوصله نداشتم، آهنگ حیران پوررضا رو گذاشته بود ،قبلش هم یکی از اهنگ های قدیمی حمید عسگری، غافلگیرانه بود برام، خلاصه اینکه حس خوبی منتقل کرد، شاید بهتر از کتاب، پیشنهاد میکنم بهت Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , ziba.O , vesta , tabassomesayna
ارسال: #۲۰۴۶۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  شاید بهتر از کتاب، پیشنهاد میکنم بهت Smile
اره اهل رادیو هستم ولی رادیو جوان خیلی شلوغ بازاره من اعصابشونو ندارمBig Grin
رادیو فرهنگم بیشتر از ۱۰ مین نمیتونم گوش کنم چون فرهنگش خیلی بالاسBig Grin
ولی بازم ممنون از پیشنهادتUndecided

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۰۴۶۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کسی میتونه یه کتاب پیشنهاد بده برای آرامش؟ چیزی که با خوندنش آشفتگی ذهنی برطرف بشه، حداقل واسه چند ساعت؟
برنامه نویسی. یه برنامه یا اپلیکیشن موبایل بنویسید که بهش نیاز دارید. اینجوری بیشتر از چند ساعت سرگرم میشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۰۴۶۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کسی میتونه یه کتاب پیشنهاد بده برای آرامش؟ چیزی که با خوندنش آشفتگی ذهنی برطرف بشه، حداقل واسه چند ساعت؟
برنامه نویسی. یه برنامه یا اپلیکیشن موبایل بنویسید که بهش نیاز دارید. اینجوری بیشتر از چند ساعت سرگرم میشید.

درسته،سرگرم میشم، و وقت میگذره، ولی دنبال گذران وقت نیستم، اینطوری فقط ذهنم از مسائلی که قبلا درگیرش بود بشرط درگیری با موضوع جدید رها میشه

+رفرشینگ ذهنم آرزوست :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS , vesta
ارسال: #۲۰۴۷۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
کسی visual studio code رو تست کرده؟ به درد میخوره؟

از ایده اش خوشم اومد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سرگرم میشم، و وقت میگذره، ولی دنبال گذران وقت نیستم، اینطوری فقط ذهنم از مسائلی که قبلا درگیرش بود بشرط درگیری با موضوع جدید رها میشه

+رفرشینگ ذهنم آرزوست :|
چرا ذهنتون همش باید درگیر باشه؟!
ارسال: #۲۰۴۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  +رفرشینگ ذهنم آرزوست :|

........
دی شیخ ما با چراغ همی گشت گرد شهر و گفت
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۰۴۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط diligent.)
موفقیت یک سفر است،نه یک مقصد...!!!
هر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده....؛
هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده....؛
مهم نیست امروز کجایی...!؟
مهم اینه که فردا کجا خواهی بود...!؟
هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
زمین خوردی!؟عیبی ندارد...
برخیز....!!!
نگذار زمین به جاذبه اش ببالد....
سر به دو زانوی غم فرو مبر،سرت را بالا بگیر....
قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟
کوله بارت ریخت!؟عیبی ندارد....؛
سبک باشی راحتتر اوج میگیری...
از صفحه "زنان موفق"

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , Aurora , vesta , **sara** , kader , shayesteNEY
ارسال: #۲۰۴۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چیزی که با خوندنش آشفتگی ذهنی برطرف بشه، حداقل واسه چند ساعت؟
به قول روانشناسان" ذهن آشفته را باید سروسامان داد................."
به نظرم برو یه جا آروم (ترجیحا خونه نباشه) مثلا یه پارک خلوت و ساکت.
یه کاغذ بردار و هرچی که توی ذهنت میاد را بنویس و برای هرکدوم دوسه خط جا بذار بعد

اول هرچی به ذهنت رسید بنویس

بعدبیا توضیح بنویس. یه جا شاید توجیه کارت را می نویسی ، یه جا شاید راه حلی پیدا کنی........ یه سری مسائل هم میبینی به تو ربطی نداره و فقط خودت را درگیر کردی. یه سری مسائل هم باید بندازی دور........
با نوشتن دل آرام میگیرد
همین دیروز منم همین جور بود وقتی شروع به نوشتن کردم دیدم چیزایی که این یکماه من را اذیت می کرد دوسه مورد بیشتر نبوده و برای حلشون برنامه ریزی کردم

البته ورزش مثلا کوهنوردی هم دقیقا یه روز حافظه آدم را خلوت می کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shayesteNEY , emahii
ارسال: #۲۰۴۷۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاش یجایی داشتم چند روز می رفتم می موندم.

خوابگاهی که بودم ذهنم از بعضی چیزا راحت بود. از این حرفایی که تو خونه میشه در مورد خونه و فامیل. از هیچی خبر نداشتم. راحت بودم واقعا. این ویژگی خوابگاهی بودن خوب بود. فقط بدیش این بود که دلم برای خونه تنگ میشد.
الان باید از همه چی خبر داشته باشم. بشینم پای درد و دل مادرم. بعدم بگم مامان تو رو خدا من نمیخوام بشنوم. چون می دونم بشنوم دیگه تا شب ذهنم درگیره و اون روزم خراب شده. بعدم ناراحت بشم که چرا به مادرم اون طوری گفتم و باز هم تا شب عذاب وجدان :|
میفهمت.........
منم تو خونه ام . هرروز مامانم اینا را برام تعریف می کنم....... ازهرکی و از هرچی ناراحت بشه.....یا حتی خوابایی که میبینه!.. کلا آدم توخونه که باشه باید مشکلات همه را به دوش بکشه ... آدم فرسوده میشه

منم دلم میخوادیه کلبه روستایی داشتم بالای کوه جاییکه روستا زیر پات باشه . بعد لپ تاپم را بردارم و برم یه مدت اونجا .......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , vesta , diligent , tabassomesayna , shayesteNEY , Avril89 , emahii
ارسال: #۲۰۴۷۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ق.ظ
احساس میکنم دارم افسرده میشم.....!!!
علائمش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close