زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۷۲۶
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  آخه چرا اینترنت نامحدود تبدیل به محدود شد؟ من به خاطر نامحدود بودنش گرفتم. عجبا!

یکی از بزرگترین ضربه هایی بو که توی زندگیم خوردم.
اصلا کمرم شکست Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Aurora , kingmax , software94 , RASPINA
ارسال: #۱۳۷۲۷
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
بچه ها یه سوال ذهنمو درگیر کرده؟؟؟
کسی میدونه تو گل فروشیا واسه دسته گلا چه عطری میزنند؟؟؟ بوی خاصی دارن اصن.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۳۷۲۸
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من انتظار داشتم که این روزا اینترنتم قطع بشه. اولش اومدم مانشت دیدم سایت مخابرات اومد. حواسم نبود مخابراته فکر کردم تبلیغاته مانشته Big Grin
هر روز صبح اینترنتو چک می کردم میگفتم این احتمالا اخرین روز باشه پس تا دلت میخواد استفاده کن (:
همه جا در کنار حجمی، نامحدود هم دارند ولی مخابرات فقط حجمی شده.
با این وضعیت حتما حتما از جای دیگه اینترنت می گیرم. عوض اینکه سرویساشون بهتر بشه، روز به روز بدتر. اگر محدود می خواستم که همه جا داشت. این هم از احترام به مشتری.
من از سال ۸۹ تا حالا پارس آنلاین دارم. ترافیک شبانه رایگانشو برداشته. میخوام برم مخابرات.
ارسال: #۱۳۷۲۹
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
نامحدود، نامحدود باقی میمونه.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از ارائه اینترنت پرسرعت با دانلود حجمی به مشترکان استانهای تهران و البرز خبر داد و گفت: در این روش، مشترکان جدید، اینترنت مخابرات را با ظرفیت دانلود محدود دریافت می کنند و مشترکانی که پیش از این مشترک مخابرات بوده اند به روال گذشته و به صورت نامحدود اینترنت دریافت خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، براساس مصوبه ۱۵۲ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران و شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت - PAP - موظف شده اند سرویس ADSL را به صورت دانلود محدود و حجمی با ضریب اشتراک یک به ۸ به مشترکان ارائه کنند و این درحالی است که پیش از این مصوبه، مشترکان مخابرات، سرویس ADSL را با حجم نامحدود و ضریب اشتراک یک به ۱۰ دریافت می کردند.

سمیع الله صادقی عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، از انجام مقدمات فنی لازم برای اجرای این مصوبه در استان البرز و تهران خبر داد و گفت: هم اکنون امکان ارائه سرویس ADSL حجمی در تهران و البرز فراهم شده است.

وی افزود: براین اساس امکان ارائه اینترنت با حجم دانلود مشخص برای کسانی که از این پس به مشترکان مخابرات می پیوندند فراهم شده اما کاربرانی که پیش از این مشترک مخابرات بوده اند همچنان می توانند اینترنت نامحدود دریافت کنند.

صادقی با بیان اینکه در تعرفه جدیدی که برای مشترکان جدید مخابرات اعمال می شود اینترنت ADSL با ضریب اشتراک یک به ۸ عرضه می شود، خاطرنشان کرد: امکان ارائه اینترنت در هر دو روش حجمی و نامحدود وجود دارد و این سرویس بدون تغییر قیمت و با همان نرخ های گذشته برای مشترکان قدیمی محاسبه می شود.

وی توضیح داد: مشترکان قدیمی مخابرات همچنان با همان ضریب اشتراک ۱ به ۱۰ و با تعرفه قبلی سرویس دریافت می کنند و برای مشترکان جدید نیز این سرویس در دو نوع تعرفه عرضه خواهد شد؛ به این معنی که مشترکان جدید می توانند اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک ۱ به ۸ و با تعرفه جدید دریافت کنند و یا اینکه می توانند مشترک سرویس محدود و حجمی اینترنت شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kingmax
ارسال: #۱۳۷۳۰
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط fulgent.)
سوال تقریبا درسیBig Grin
:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۱۳۷۳۱
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دلم خونمونا میخواد... خانوادم... اتاقم... کسایی که هر وقت باهاشون حرف میزنم بغضم را قورت میدم و اروم گریه میکنم تا نفهمن چقد دلتنگم....دلتنگ دوسداشتنی ترینهای زندگیممHeart اما گاهی باید پا بزاری رو دلت هر چقدم سخت باشه تحمل کنی. من پا گذاشتم رو دلم و تحمل میکنم نبودن دوست داشتنی ترین هام را من میتونم تحمل کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , kingmax , **sara** , zahra_ce87 , RASPINA
ارسال: #۱۳۷۳۲
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط fulgent.)
"حدیثی از امیرالمومنین علی (ع)
بدترین مردم کسی است که عیوب مردم را دنبال کند
در حالی که نابینای عیوب خود است!
"

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Riemann , mm123456789 , Ametrine , **sara** , neda_Network , Bahar_HS , kingmax , Donna , RASPINA , Pakniat
ارسال: #۱۳۷۳۳
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
آدمها می آیند و میروند
و آب از آب تکان نمیخورد
همه چیز را میدانند و لبخند میزنند
و میدانی که میدانند
و باز لبخند میزنی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , **sara** , neda_Network , virtual girl , kingmax , RASPINA , blx
ارسال: #۱۳۷۳۴
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
امروز فهمیدم خیلی بیشعورم.Sad

حال من خوب است اما با تو بهتر می شوم
.
.
.
آنقَدَرها مرد هستم تا بمانم پای تو
.
.
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , neda_Network , it.pnuchb1986 , Riemann , kingmax , RASPINA , nana2010 , n268 , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۷۳۵
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
لپ مطلب همین بود، ما کار را به نحو احسنت انجام دادیم. میدانید که حوضه فعالیت ما این است! Big Grin
کشته منو سواد این ملت ایران!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۷۳۶
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط neda_Network.)
میشه حرف دل تنگم را بگم! انقد بی تابی کرد مامانم اما نتونستم برم Sad از اونموقع قلبم شدیدا درد میاد امیدوارم فقط یکم اروم شه درد دیوونم کردهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , software94 , kingmax , RASPINA , blx
ارسال: #۱۳۷۳۷
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ق.ظ
پیش به سوی کار
واقعاً کار + ارشد خیلی سخته و انرژی و روحیه زیادی میخواد
ترم اول ارشدم بگذره دیگه همه چی روال میشه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , neda_Network
ارسال: #۱۳۷۳۸
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  اینکه آدم یکی رو داشته باشه که احساس کنه بدون هیچ چشم داشتی کنارشه، کسی که حاضره بخاطرت یه حرفی بزنه یا یه کاری بکنه تا تو احساس بهتری داشته باشی، واقعا خوبه! آرامش میده یه جورایی.

و چقدر خوبه که یکی رو اینطوری داشته باشی...

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , RASPINA , blx , neda_Network , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۷۳۹
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
تجربه نشون میده که بیخیالی یه جاهایی آفت هست و برا آدم گرون تموم میشه.
دوست من ،فک می کنم زودتر از این بیخیالی بیای بیرون بهتره. البته قبلش یه استراحت یا یه تغییر روحیه می تونه شرایط را بهتر کنه
(البته این حاصل تجربه من هست شاید در مورد شما جور دیگه ای صدق کنه)
[/quote]
(۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  یه وقتایی تو زندگی میرسه که آدم بیخیال میشه بیخیاله همه چی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۷۴۰
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  دلم خونمونا میخواد... خانوادم... اتاقم... کسایی که هر وقت باهاشون حرف میزنم بغضم را قورت میدم و اروم گریه میکنم تا نفهمن چقد دلتنگم....دلتنگ دوسداشتنی ترینهای زندگیممHeart اما گاهی باید پا بزاری رو دلت هر چقدم سخت باشه تحمل کنی. من پا گذاشتم رو دلم و تحمل میکنم نبودن دوست داشتنی ترین هام را من میتونم تحمل کنم

HeartHeart:hear آه خدای من منم مامانمو میخوام .... Angel شما فک کنم با آنه نسبتی داری نه ؟؟؟؟HuhSmileBig GrinTongue

آنچه که دیگران درباره شما فکر می کنند اهمیتی ندارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , software94

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close