زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۶۷۶
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اتوبوسای خط تجریش راه آهن، ۹۰ درصدشون جدیدا دستگاه کارت خوانشونو دستکاری کردن، دوبار کارت میخوره و وقتی هم میخوره صدای نخوردن میده، و راننده میگه دوباره بزن! کارتم ۲۲۰۰ داشت سه بار راننده مجبورم کرد بزنم، آخرش ۱۲۰۰ داشت! پریروز هم دوباره همین اتفاق افتاد! کارتم دوبار خورد. با اینکه جلوم میدیدم از اعتبارش داره کم میشه ولی بوق نخوردن میداد. نمیدونم میخوان ازین حروم خوری های کوچیکشون به کجا برسن. نمیدونین دفتر این اتوبوسرانی و اینا میتونن لاگ کارت رو چک کنن یا نه؟ عصبانیم!
کارت منم ۹ تومن داشت هم اینجوری هر جا رفتم گفتم دوبار بزن سه بار بزن صفرش کردن الانConfusedSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۶۷۷
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کارت منم ۹ تومن داشت هم اینجوری هر جا رفتم گفتم دوبار بزن سه بار بزن صفرش کردن الانConfusedSad

من زنگ زدم ۱۸۸۸ پیغام دادم فکر کنم اگه همه پیغام بدن یه فکری به حال این وضع بکنن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۶۷۸
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
و این منم مردی تنها در آستانه فصلی سرد....!

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , software94 , Donna , computerman , **sara**
ارسال: #۱۲۶۷۹
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
از دلــــتنــــگی چیزی شـنیــده ای???

مثل این است که دســتت را با کــاغـذ بریده باشی!
زخمی نمــیـــزند،
خونی نمــیــریزد،
ولــــی . . . .
میــســوزاند؛

"عجـــیـــــــب میـســـوزانـد"

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , پوونه , fo-eng , neda_Network , manam... , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۱۲۶۸۰
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ
یکی از دوستای نه چندان نزدیکم داره ازدواج میکنه به نظرم یه جای کارش درست نیست دعا کنین ختم به خیر شه....آمین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , neda_Network , vesta , elham_sh219 , Donna
ارسال: #۱۲۶۸۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
هیچی بدتر از خودسانـسوری نیست
این که نتونی چیزی که تو فکر و دلت هست رو، به زبونت بیاری عذابه.. عذاب!
حالا فرق نمیکنه اون حرف چیه..میتونه حتی یه «خسته نباشید» ِ ساده به یه پرستار باشه یا یه « دستت درد نکنه» به پدر و مادر باشه یا هرچی دیگه.
دقیقا این حس و حال رو دارم الان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , neda_Network , vesta , elham_sh219 , tabassomesayna , Ametrine , x86 , **sara** , Mänu
ارسال: #۱۲۶۸۲
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ
کثیف تر از داعش به عمرم ندیده ام.
های روزگار ..
داعش به کوبانی حمله شیمیایی میکند و کمی دورتر، مذاکرات هسته ای می شود .
عجب دنیای عجیبی. feeling so sad

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , software94 , Aurora , neda_Network , vesta , manam... , nina69
ارسال: #۱۲۶۸۳
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
دیگــر بهار هم ســر حالم نمی کند

چیزی شبـیــه گریه زلالــم نمی کند

پاییز زرد هم که خجــالت نمی‎کشد

رحمی به باغ رو به زوالــم نمی کند

آه ای خدا مرا به کبوتر شدن چه کار؟!

وقتی که سنگ،رحم به بالم نمی کند

مبهوت مانده ام که چرا چشمهای شب

دیگر اسـیر خواب و خیالـــم نمـی کند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , mehrdad_tclh , tabassomesayna , banafshe , zahra_ce87 , Donna , **sara**
ارسال: #۱۲۶۸۴
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  آقا من سرما خوردم تا یه هفته نمیتونم درس بخونم خدا وکیلی هر کی توی این یه هفته دست به کتاب بزنه خیلی نامرده
بخونیدTongue
منم یه هفته سرما خوردم شدید ازمونمو خراب کردم همه خوندنBig Grin Tongue فصل سرماست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , عزیز دادخواه , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۸۵
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  آقا من سرما خوردم تا یه هفته نمیتونم درس بخونم خدا وکیلی هر کی توی این یه هفته دست به کتاب بزنه خیلی نامرده
بخونیدTongue
منم یه هفته سرما خوردم شدید ازمونمو خراب کردم همه خوندنBig Grin Tongue فصل سرماست Big Grin

جدی سرما خوردی ؟ Big Grin چقدر ناراحت شدم Big Grin خدا نکنه بقیه هم سرما بخورن Angel
من در حمایتت درس نمیخونم قول میدمBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , software94 , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۸۶
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  آقا من سرما خوردم تا یه هفته نمیتونم درس بخونم خدا وکیلی هر کی توی این یه هفته دست به کتاب بزنه خیلی نامرده
بخونیدTongue

جدی سرما خوردی ؟ Big Grin چقدر ناراحت شدم Big Grin خدا نکنه بقیه هم سرما بخورن Angel
من در حمایتت درس نمیخونم قول میدمBig Grin
دروغ میگه این نامرد خوندAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , عزیز دادخواه , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۸۷
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
دیروز یه دوستی بهم یه حرفی گفت و تمام مدت ذهنم میره سمت حرفش...این بود :
"همیشه اولین چیزی که میخوای...اخرین چیزیه که بهش نیاز داری"

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , ziba.O , neda_Network , mm123456789 , azarakhsh1986 , nina69 , software94
ارسال: #۱۲۶۸۸
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خدایا اینجا نوشتم که ثبت بشه که یادم نره چی ازت خواستم. Smile که اینجا چند نفر شاهد باشن که ازت خواستم Smile
باید دید خدا به اینترنت دسترسی داره یا نه!
اگر هم داره به سایت مانشت سر میزنه تا سند ثبت شده شما را بررسی کنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۶۸۹
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
آشپزی و کارهای خونه به صورت ناجوانمردانه وقت گیرند Sad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , ریحان
ارسال: #۱۲۶۹۰
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آشپزی و کارهای خونه به صورت ناجوانمردانه وقت گیرند Sad
شکر کن دوستم چون من که خوابگاهیم حاضرم صب تا شب کار کنم اماامکانات خونه باشه لباسای شسته را راحت پهن کنی و اصلا همون راحت بشوری هم خودش ذاستانه نه سبدی نه چیزی .راحت غذا بپزی و وسایل کم و کسر نباشه/راحت وسایلتا پهن کنی و انقد جا تنگ نباشه که پاتو نتونی دراز کنی / از همه بدتر روی تخت دو طبقه بخوابی تخت تا دیوار فاصله داشته باشه و وسایلت دائم بیفته و با هزار مکافات در بیاریش از زیر تختConfused/مصیبت اینکه هنوز شوفاژ روشن نکردن و داریم از سرما میلرزیم به بدبختیامون اضافه کنSad

جدا از مسائل حاشیه ای وقتی سکته میکنم که یه بنده خدایی که د انشجوی ارشد شبکه اس میگه میگین سیسکو یاد سوسک میفتم Ideaاینجاست که دوسدارم سرم را به دیوار بکوبمConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Riemann , vesta , software94

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close