زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۳۲۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  بچه ها اسم تایپیک هرچی دلت میخاد بگو هستش از شادیا بگید خاطراتتون من همیشه ب ی لنگه کفش فک میکنم که ببرم سرجلسه کنکور وقتی بلندگو پخش میشه بند یک بند دو بند کوفت بند زهرمار چنان لنگه کفش و نشانه بگیرم بزنم بلندگو که درجا صداش خفه شه ببخشیدا ..............

موافقمSmile))
منم میزنم توو صورت این مراقبایی که بالاسرم با همکارشون بگو بخند میکنن. راجع به مهمونی دیشبو عروسی فرداشبو ....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat
ارسال: #۱۱۳۲۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا جونم...

راستش درست خاطرم نیست که از کجا می شناسمت. یادم نمیاد از کجا بود که دونستم هستی، آنگونه که هستی. و لمس کردم این لمس ناشدنی نزدیک رو از اون دورها.

خودت گفته بودی که هستی، نزدیک تر از رگ گردن به من. نزدیک تر از رگ گردن؟!!
با خودم فکر می کنم نزدیک تر از رگ گردن دیگر کجاست؟!
یعنی نزدیک تر از گوشت و پوست به آدم؟!!
یعنی درون آدم، بی هیچ فاصله ای، بی هیچ پرده پوشی. و چون نزدیک تر از " آن نزدیکی " هستی که ما آدم ها می شناسیمش، دور می پنداریم ات.

وقتی خدا هست، وقتی تو نزدیک باشی، حتی رگ ها هم فاصله دارند با خودِ خودِ آدم. پس همینکه بدونی هست، یعنی هست. حتی در آن دورها هم که باشد، فاصله اش با تو، فاصله ی توست تا قلبت.

خدایا ممنونم که نمی ترسم از تو. ممنون که خدای منی. ممنون که خدایی...
ممنون که همیشه هستی. ممنون که خدا هست، وقتی که هیچ کس نیست…

در یک کلام: " خداجونم عاشقتم ! Heart "

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , happy07 , fo-eng , Donna , نارین , neda_Network , sahar salehi , nazanin_sh , **sara** , akilis
ارسال: #۱۱۳۲۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
کاری که هلند با اسپانیا کرد, اون دختره با ۲afm نکرد Big Grin
فدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی داری
هه هه هه هه هه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه میخندم!

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: patrick , Donna
ارسال: #۱۱۳۲۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کاری که هلند با اسپانیا کرد, اون دختره با ۲afm نکرد Big Grin
فدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی داری
هه هه هه هه هه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه میخندم!

کاری که روبن با کاسیاس کرد......کار نبود آسفالت کردن بود....

I feel loneliness in my room
ارسال: #۱۱۳۳۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
یه ضرب المثل هم هست که میگه دریا هم تا وقتی توش غرق نشدی میخوادت.غرق که بشی پست میزنه این قانون تو روابط بین آدما حرف اوله..!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: patrick , Riemann , olom tahghighat , sahar salehi
ارسال: #۱۱۳۳۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
خداحافظ

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۱۱۳۳۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  خداحافظ

کجا؟Smile

ارسال: #۱۱۳۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
خدایا
صدامو می‌شنوی؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , Donna , vesta , نارین , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۱۱۳۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
چرا همش میگیم مردم چی میگن، چرا نمیگیم خدا چی میگه ؟

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , نارین , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۱۱۳۳۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
توقعات خودت رو پایین نیاور خودت را به ارزوهایت نزدیک کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , نارین , Donna , SaMiRa.e , elham_sh219 , **sara**
ارسال: #۱۱۳۳۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  انقدر استقبال سحرخیزا زیاده که اصلا میرم تو تاپیک سحرخیزان اشک شوق تو چشام جمع میشه
آخه پستای شما مال ساعت ۵ ونیم و نهایت ششه، دیگه یکی مثه من که ۷ بیدار میشه روش نمیشه اونجا پست بذاره! Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , vesta , SaMiRa.e
ارسال: #۱۱۳۳۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
ضدحال بزرگی خوردم اونقدر بزرگ که نشد نگم... هییییییییییی... مانتومو شستم قدش آب رفتSad آخه این چه وضعشه شد قد یه بلوز حالا من چطوری بپوشمشHuh حداقل از عرضش آب میرفتی

فروشنده بی انصاف حیف که وقت اضافی ندارم برم بیرون.. چقدر بهت گفتم و گفتی آب نمیره.... خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی بدی بد بد بد

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۱۱۳۳۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ضدحال بزرگی خوردم اونقدر بزرگ که نشد نگم... هییییییییییی... مانتومو شستم قدش آب رفتSad آخه این چه وضعشه شد قد یه بلوز حالا من چطوری بپوشمشHuh حداقل از عرضش آب میرفتی

فروشنده بی انصاف حیف که وقت اضافی ندارم برم بیرون.. چقدر بهت گفتم و گفتی آب نمیره.... خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی بدی بد بد بد
عزیزم نبینم غصه بخوری بعنوان بلوز استفاده کن ........

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۱۳۳۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ضدحال بزرگی خوردم اونقدر بزرگ که نشد نگم... هییییییییییی... مانتومو شستم قدش آب رفتSad آخه این چه وضعشه شد قد یه بلوز حالا من چطوری بپوشمشHuh حداقل از عرضش آب میرفتی

عجیبه نمیدونستم مانتو هم آب میره
Confused
ارسال: #۱۱۳۴۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط A V A.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ضدحال بزرگی خوردم اونقدر بزرگ که نشد نگم... هییییییییییی... مانتومو شستم قدش آب رفتSad آخه این چه وضعشه شد قد یه بلوز حالا من چطوری بپوشمشHuh حداقل از عرضش آب میرفتی

عجیبه نمیدونستم مانتو هم آب میره
Confused

مانتو هم پارچه س دیگهSmile

تا وقتی که توو دانشگاه من استاد روز اول شماره میده که بهش پول بدیم برا نمره، باید هرترم با اشک و التماس از خدا بخوام فقط منو ازین خراب شده نجات بده

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close