زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۰۳۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  دیروز رفتم مصاحبه واسه کار .. زنه میگه که ساعت کاری ما از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهره هر روز شنبه تا ۵ شنبه
...

با این ماجرایی که گفتین، منو یاد یه خاطره ای از چند سال پیش انداختین
یه نفر منو معرفی کرده بود برم تو یه کارخونه صنایع غذایی تو بخش دفتریش کار کنم
رفتم به کارخونه با نگهبان حرف زدیم و هماهنگ کرد تا صاحب کارخونه رو ببینم که بهش معرفیم کرده بودن.
خلاصه بعد از رد کردن هفت خان رستم رفتیم تو اونجا دیدم اصلا قسمت دفتری آنچنانی نداره این کارخونه حالا باز با اکراه درو زدم و رفتم تو و کمی صحبت کردیم و در باره مدرک و اینکه چه توانایی هایی دارین صحبت کردیم، بعد بهم گفت برین پیش نگهبان ایشون بهتون فرم میدن پر کنید.
برگشتم پیش نگهبان و فرم گرفتم و شروع کردم به پر کردن که، نگهبان ازم پرسید مدرکتون چیه، گفتم لیسانس، گفت دیگه دوره زمونه اینطوری شده با مدرک لیسانسم میان همچین جایی کار میکنن، گفتم دیگه شرایط اینطوری شده بله.
فرم رو دادم اون هم نگاه کرد بعد گفت ولی کاش بری یه کارخونه بهتر این چیزایی که نوشتی اینجا حیفه واسه تو که اینجا کار کنی.
گفتم خوب حالا یه مدت تو قسمت دفتریش کار میکنیم بعدا شاید جای بهتری پیدا شد برم.
گفت قسمت دفتری؟!!!
گفتم بله خوب، گفت همچین چیزی بهم نگفتن تازه اینجا قسمت دفتری نداره که یه اتاق فروشه که صاحب کارخونه اونجاست.
گفتم ولی بابت این کار بهم گفتن بیام، بعد تلفن زد پرسید گفت دیدی آقا اینجا واسه بسته بندی گفتن بیای.!!!
حالا اینها که همچین اتفاقاتی افتاده بماند، نگهبان تازه شرایط و ساعات کاریشو میگفت دیگه بیشتر به خنده ام انداخت که من الان اصلا اینجا چیکار میکنم آخه؟
بهم میگفت:
- صبح از ساعت ۷ تا ۷ بعد از ظهر
- اینکه ۴ ساعت در روز اضافه کار هستید همیشه اما بابت اضافه کاری هیچ پولی نمیدن!!!(یعنی این ۴ ساعت رو داوطلبانه بطور صلواتی برای صاحب کارخونه باید کار کنیدBig Grin)
- اینکه کلا سرویس نداره و هزینه ایاب ذهابی هم نمیدن
- ۵ میلیون هم سفته باید بیارید
- بقیه موارد هم طبق قانون کار
حالا بقیه موارد طبق قانون کار نمیدونم دیگه دقیقا کجاهاشو میگفت Big Grin
من موندم که واقعا یه همچین کاری آشنا میخواست که منو معرفی کنه؟!!!
خلاصه بعد اینکه از اونجا اومدم بیرون کلی خدارو شکر کردم که وضع مالیم و کلا اوضاع زندگیم طوری نیست که مجبور باشم همچین کاری رو قبول کنمSmile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , azad_ahmadi , maneshty , sahar121 , Breeze , **sara**
ارسال: #۱۰۰۳۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط kati.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  تنهایی ینی داری زیر بار افکار پیچ در پیچ جون میدی و قدرت تصمیم گیری نداری هیشکی ام نباشه بزنه پشتت بگه نگران نباش درست میشه .... یا لااقل یه راهی بگه ...
قرار نیست همیشه کسی باشه که به آدم بگه نگران نباش یا یه راه حل جلو پای آدم بزاره!!

امــــــــــــــــا خودت که می تونی به خودت بگی و باید هم بگی ( چون قرار نیست همیشه آدم تو نگرانی و مشکلاتش گیر کنه) و ایمان داشته باش که در کنارش یه خدایی هست که بهت کمک کنه !! Smile

یه ذره خودت رو از اون فکر های پیچ در پیچ بکش بیرون دوستم ...به خودت بیا Wink

اگه آدم تو مشکلات و ناراحتی هاش غرق شه و همش به این فکر کنه که راه حلی برای مشکلاتش وجود نداره حتما قدرت تصمیم گیری نخواهد داشت پس بیا از بالا به مشکلاتت نگاه کن اون وقت می بینی که راه حل وجود داره و می تونی خیلی راحت تصمیم بگیری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , tabassomesayna , maneshty , انرژی مثبت , virtual girl , **sara**
ارسال: #۱۰۰۳۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
به نظرتون چند درصد ایرانی ها شاد هستن؟
این درصد شادی تو کدوم کشور بیشتره و چرا؟

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۱۰۰۳۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  به نظرتون چند درصد ایرانی ها شاد هستن؟
این درصد شادی تو کدوم کشور بیشتره و چرا؟
خیلی سوال خوبیه.

شادی ملت برمیگرده به رفاه اقتصادی و اجتماعی و سلامت و آبادانی یک جامعه. من شاید بگم ۳۰%
شنیده ها حاکی از این هست که کشورهای حوزه ی استاندیناوی (نروژ، سوئد، دانمارک) آرام ترین کشورهای دنیا هستند.
حتی نروژ رکورد دار چندسال متوالی بعنوان مرفه ترین و شادترین کشور دنیا رو داره.
یه مدتی خیلی تقلا دادم برای رفتن اما ...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۰۰۴۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
شبکه خبر: تلفن همراه هوشمند، تبلت و رایانه
مردم: موبایل، تبلت و کامپیوتر

پ.ن۱: به فرهنگستان تبریک میگم با این مجاهدت بی سابقشون!
پ.ن۲: تبلت فارسیه اصیله!!!

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  از دیروز هم ۳ مرتبه تماس گرفتن که بیا !!! زبون آدمیزاد هم حالیشون نیست که من با این شرایط شما مشکل دارم !!
من موندم اینا واقعا چی فکر کردن راجع به دیگران ؟!
شرایط خودتون رو بگید بهشون و بگید یا همین یا هیچی. برد برده براتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۰۰۴۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  به نظرتون چند درصد ایرانی ها شاد هستن؟
خیلی سوال خوبیه.
شادی ملت برمیگرده به رفاه اقتصادی و اجتماعی و سلامت و آبادانی یک جامعه. من شاید بگم ۳۰%

من فعلا تو محیطی غیر از دانشگاه نبودم که نظر بدم. اما رفاه آکادمیک (اگه واژه ش این باشه Big Grin ) خیلی تو روحیه و شادی دانشجو ها تاثیر داره. اینکه مجبور نباشی برای صحبت با یه استاد ۸ ساعت پشت درش کشیک بدی که اون یکی استاد بره بیرون و بری باهاش سمینار برداری که نکنه استادی باهات لج بشه نمره فلان درس ت رو کم کنه.
اینکه اخلاق آکادمیک اصلا تو ایران تعریف نشده! باعث میشه بجای اینکه دانشجو به ارتقای علمی فکر کنه به این فکر کنه از چه راهی میتونه زودتر به هدف برسه، هرچند راه غلط و غیر اخلاقی! مثل ترجمه کردن یا کپی پیست کردن از چند مقاله و انتشار مقاله در نشریات ایران! اینا باعث میشه حق به حق دار نرسه و در نتیجه ....

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maneshty , انرژی مثبت , azad_ahmadi
ارسال: #۱۰۰۴۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط فوژان.)
امشب این آهنگرو از تلویزیون شنیدم خیلی به نظرم قشنگه
چه در دل من/ چه در سر تو/ من از تو رسیدم /به باور تو
تو بودی و من/به گریه نشستم/ برابر تو/ به خاطر تو/ به گریه نشستم/ بگو چکنم
با تو /شوری در جان /بی تو /جانی ویران /از این زخم پنهان /می میرم
نامت/ در من باران/ یادت/ در دل طوفان/ با تو/ امشب پایان میگیرم
نه بی تو سکوت/ نه بی تو سخن /به یاد تو بودم /به یاد تو من
ببین غم تو /رسیده به جان /و دویده به تن/ ببین غم تو /رسیده به جانم/ بگو چه کنم
با تو/ شوری در جان/ بی تو /جانی ویران / از این/ زخم پنهان /می میرم/ می میرم

آهنگ سازیش و شعرش عالیه صدای آقای اصفهانیم خوبه

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Breeze , Menrva , LORD0098 , M3t30r
ارسال: #۱۰۰۴۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شبکه خبر: تلفن همراه هوشمند، تبلت و رایانه
مردم: موبایل، تبلت و کامپیوتر
پ.ن۱: به فرهنگستان تبریک میگم با این مجاهدت بی سابقشون!
پ.ن۲: تبلت فارسیه اصیله!!!

تا حالا به این فکر نکرده بودم برای تبلت معادل فارسی نداریم. فکر کنیم بلکه پیدا کردیمBig Grin

ارسال: #۱۰۰۴۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
چرا معادل داریم: لوح الکترونیکی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۰۰۴۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
لمسانه چطوره؟

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۰۰۴۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
هــــــــــــــــــــــــــــــــع ع
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , maneshty
ارسال: #۱۰۰۴۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
ببخشید که عامیانه حرف میزنم
سلام دوستم .... دوستم چرا سعی نمیکنی از موقعیتی که توش هستی لذت ببری؟ جدی میگم، سعی کن از چیزی که داری یاد میگیری لذت ببری، لذت ببر از اینکه داری مثلا یاد میگیری چطوری باید یه سمافور بنویسی یا مثلا چه میدونم، یه مرتبه زمانی به دست میاری .... اینا عالین، این چیزایی که داری یاد میگیری فوق العادن، چون میدونی هستن ،وجود دارن .. همه ی اینایی که داری میخونی و تست میزنی کاربرد دارن به ایناش فکر کن .. وقتی اینارو میخونی دیدت موقع کدینگ دیگه مثه بقیه نیست و این عالیه ، چرا فکر میکنی کنکور تمام زندگی آدمه ؟ نه نیست ، واقعا نیست .. چرا به خودت استرس میدی؟ بگو الان دارم اینو میخونم ،آهاااااانننن، ایول این همون چیزیه که فلان جا میتونم ازش استفاده کنم اینطوری فکر نکن ... مثل همه فکر نکن ... درس رو نخون که آخجون قبول شم برم یه دانشگاه خوب مثلا چه میدونم میگن شریف .. درس رو بخون که حال کنی کیفشو ببری چیز درست و خوب و به درد بخور یاد بگیری نه اینکه فقط بگی من رفتم فلان دانشگاه ... به قول یکی از دوستام دایرتو بزرگ کن
[/quote]
سلام دوستم،،،،سعیمو میکنم اما گذراست،،،،
"""مثلا یاد میگیری چطوری باید یه سمافور بنویسی یا مثلا چه میدونم، یه مرتبه زمانی به دست میاری ....""""
اینا دقیقا چیزایی که بلد نیستم خوب هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااTongue
من سعیمو میکنمSmile
ممنونمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال: #۱۰۰۴۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ب.ظ
اعصابم از نوار قلب یک سکته ای بدتره!
چرا تموم نمیشی آخه!(البته به خوبی)
تموم شو آفرین

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Eternal
ارسال: #۱۰۰۴۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط Abrekhoshhal.)
دل ...
یعنی همه ادما دل دارن ؟!
ارسال: #۱۰۰۵۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Abrekhoshhal نوشته شده توسط:  دل ...
یعنی همه ادما دل دارن ؟!
آره همه دل دارن فقط فرقشون اینه که بعضیا سیاهش کردن ، دل خالص پیدا کردن سخته Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close