زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۲۶۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  فردا حتما ۷ اینجا باشید ساعت ۷ شروع به کاره تا ۶ عصر.. Exclamation
ینی مونده بودم!!!...!!!!Exclamationهمینجور نگاش کردم...گفتم ممنون خدافظ...
۷ تا ۶ عصر؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟؟؟؟؟ دیگه واسه آدم جون نمیمونه که..... بیمه و مزایا هم داره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۲۶۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  فردا حتما ۷ اینجا باشید ساعت ۷ شروع به کاره تا ۶ عصر.. Exclamation
ینی مونده بودم!!!...!!!!Exclamationهمینجور نگاش کردم...گفتم ممنون خدافظ...
۷ تا ۶ عصر؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟؟؟؟؟ دیگه واسه آدم جون نمیمونه که..... بیمه و مزایا هم داره؟
تازه گفت بعضی موقعام تا ۷!!!!!!،بله بیمه هم میکنن اما از حقوقت کم میکنن تازه قبلش خوشحال که سرویس هم داره نگو پول سرویش هم ازحقوقت کم میشه و همچنین پول ناهار!!! حقوق با اضافه کاری که اومدن در همه روزهای تعطیل و پنچشنبه هاس وهرموقع که بگن باید بیای و بمونی بیشترمیشه که تاثیرزیادی نداره، خداروشکر که محتاج نیستم.
دوست دارم فردا برم محیطش رو ببینم چجوریه Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , mehran666
ارسال: #۱۰۲۶۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  دوست دارم فردا برم محیطش رو ببینم چجوریه Big Grin
موفق باشین.. ان شالله کارتون به خیر و خوشی و سلامتی باشه و حقوقتون هم برکت داشته باشه :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666
ارسال: #۱۰۲۶۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  دوست دارم فردا برم محیطش رو ببینم چجوریه Big Grin
موفق باشین.. ان شالله کارتون به خیر و خوشی و سلامتی باشه و حقوقتون هم برکت داشته باشه :-)
منکه قصد رفتن به اینکارو ندارم فقط میرم محیطش رو ببینم همینجوری،ناشکری کرده بودم خدامیخواست بهم نشون بده ببین بعضی از آدما چطور زندگی میکنن..شرمنده ی خدا هستمSmile خداجونم بازم ببخش، کار مونتاژ کارش کارگری هست کارای بسته بندی قطعات ماشین وایناس..( البته شغل کارگری شغل شریفی هست وقابل احترام، اما برای من مناسب نیست) نمیدونم رئیسش باخودش چی فکرکرده بود که منو گذاشت قسمت مونتاژ با اینکه دید اون فرم ورزومه و مدارکم رو همه طرح های پژوهشیم تحقیقاتم و اختراع ومقالهام همه ی همه کشککککککککWink Sad واقعا یجورایی ناامیدشدمSad داغونم ،بعد میگن چرا جوونا افسرده میشن جوونا فلان بهمان، برای کارکردن فقط و فقط باید پارتی داشت همین و بس...
اصن آقاااا خوشبحاااااااااااااال هرکی که پارتی و آشنا دارههههه نوش جونشونBig Grin..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۰۲۶۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط sahar121.)
به نظرم نباید بری. خوب وقتی میدونی کارش چیه چه لزومی داره که بری. !!با رفتنت اعتماد به نفس اون آقائه و امثال اون آقا رو زیاد میکنی و پر رو میشه و ادعاش بیشتر میشه که میتونه از هر کسی هر کاری رو بخواد و طرف بی چون و چرا بدون هیچ قانونی قبول کنه

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Menrva
ارسال: #۱۰۲۶۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  به نظرم نباید بری. خوب وقتی میدونی کارش چیه چه لزومی داره که بری. !!با رفتنت اعتماد به نفس اون آقائه و امثال اون آقا رو زیاد میکنی و پر رو میشه و ادعاش بیشتر میشه که میتونه از هر کسی هر کاری رو بخواد و طرف بی چون و چرا بدون هیچ قانونی قبول کنه
آره راس میگی گل گفتی حق باشماس به این موضوع فکرنکرده بودم خیلی میسی از نظرت :-*

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۰۲۶۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ
چقدر من باید این روزها از این جمله درس بگیرم! :
از اینکه دیگران را به خود و افکار خود دعوت کنید، چه مستقیم چه غیرمستقیم‌ پرهیز کنید.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , LORD0098
ارسال: #۱۰۲۶۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اینجور که بوش میاد یه عمل جراحی در پیشه. Smile
ارسال: #۱۰۲۶۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
بدشانسی یعنی اینکه
مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد تموم شه
و شرایطی پیش بیاد که تو تصمیم بگیری ثبت نام کنی
کاش دوباره تمدید می شد خداااااااااااااااااااااااااااااااااا

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۱۰۲۷۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ق.ظ
بچه ها برام دعا کنید .. دارم میرم سلاخ خونه Sad
دعا کنید صحیح و سالم و عاقبت به خیر برگردم
Heart
ای خدا کمک کن اینبار دیگه تموم شه ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mehdi.m2 , kati , تینا , diligent , virtual girl , Eternal , good-wishes , vesta , SaMiRa.e
ارسال: #۱۰۲۷۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ق.ظ
من شکوفایی گلهای امیدم را در رویاها میبینم، و ندایی که به من می گوید : " گرچه شب تاریک است دل قوی دار سحر نزدیک است. "

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , diligent , azarakhsh1986 , good-wishes , vesta , sahar121 , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۱۰۲۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجور که بوش میاد یه عمل جراحی در پیشه. Smile
خدا نکنه! ان شالله که موردی نباشه و اگر هم چیزی هست هر چه زودرت بهبود و سلامتیتون برگرده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , good-wishes , blackhalo1989 , vesta , SaMiRa.e
ارسال: #۱۰۲۷۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخه آدم ی سیب ارزششو داشت به این همه.....................................؟!.......................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mahtab69 , kati
ارسال: #۱۰۲۷۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
بخاطر پروردگارت صبر کن...

سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , azarakhsh1986 , elham_sh219 , tabassomesayna , good-wishes , ماهسان لیما , vesta , virtual girl , SaMiRa.e , soolmaz , Breeze
ارسال: #۱۰۲۷۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  انقدر سر پایان نامه اذیتم کردن، الان که یه موضوع جدید دارم نمیتونم کار کنم، یه ترسی نشسته تو وجودم
هیچی هم منبع فارسی ندارم ازش، سر خوندن منابع لاتین هم انقدر سرعتم کمه(در حد لاک پشت) که بیشتر استرس میگیرم و رهاش میکنم
نمیدونم با این حسم چیکار کنم و چطوری پیش برمHuh من باید کار کنم، اما چطوری!؟
یادمونه چقدر اذیت شدید . انشاا... که این خودش بنای خیری باشه براتون
به خدا توکل کنید و اینطوری به این موضوع نگاه کنید که شما دارید راه دانشجوهای بعدی که میخوان اون موضوع رو با وجود منابع فارسی کم ادامه بدن باز میکنید .
حس قشنگیه وقتی که بخواهی کاری کنی که میدونی بعدها به درد کسی ممکنه بخوره و خودت جزو اولین ها هستی

راستی منم آدم برفیم رو ساختم . البته اون روزی که شما گفتید نه ولی بالاخره با خودم کنار اومدم و دیروز ساختمش. عکسش رو هم تو مانشت گذاشتم.
فکر میکردم کودک درونم دیگه مرده اما مثل اینکه هنوز زنده هست : )
خدا رو شکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close