زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۴۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
یادمه پارسال اواخر اردیبهشت یه خبر بد شنیدم و خیلی ناراحت شدم امسال دوباره همون اتفاق اوایل خرداد افتاد و من دوباره بشدت ناراحتم این روزا حالم خیلی بده خیلی بد میدونم که دیگه کاری از دستم برنمیاد ولی نمیتونم باهاش کنار بیام یه موقعیت خیلی بزرگ رو تو زندگیم از دست دادم واسه دومین بار.تورو خدا واسم دعا کنید یه بار دیگه این موقعیت واسم جور شه تا قبل از اینکه دیر شه .....خسته ام خسته

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , nina69 , GoodStudent67
ارسال: #۷۴۴۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط sun-shine.)
نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.
Smile
"سهراب سپهری"
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , GoodStudent67 , Somayeh_Y , berkeley , kati , مهربان مادر , Abrekhoshhal
ارسال: #۷۴۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
برای یکی از فامیل که دو روز پیش از دنیا رفتن دعا کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , SaMiRa.e , reyhaneh64 , berkeley , nina69 , kati , GoodStudent67 , Abrekhoshhal
ارسال: #۷۴۴۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ق.ظ، توسط kavehn.)
صبح شنبه ۲۵ خرداد ساعت پنج و سی دقیقه ...
یک روز گذشت ... در حال حاضر شبکه خبر در مورد سرطان پانکراست برنامه گذاشته ... مثل اینکه الویت حال حاضر رسیدگی به پانکراست می باشد ... در حال لذت بردن از برنامه های آموزنده شبکه خبر می باشیم

میگن طوفان ۶۲ درصدی شده ... شاید ربطی به پانکراست داشته باشد ...
ارسال: #۷۴۴۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ق.ظ
هر که آمد بار خود را بست و رفت.

ما همان بدبخت و خوار و بی نصیب.

زآن چه حاصل، جز دروغ و جز دروغ ؟

زین چه حاصل، جز فریب و جز فریب ؟

باز می گویند: فردای دگر

صبر کن تا دیگری پیدا شود.

کاوه ای پیدا نخواهد شد، امید!

کاشکی اسکندری پیدا شود.
(اخوان ثالث)

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , SaMiRa.e , مهربان مادر , Abrekhoshhal
ارسال: #۷۴۴۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  خستم . خیلی خسته.

تشنه چند روز تنها بودن هستم.

خدایا برسان تنهایی و بریدن را.

زندگی یافتن روزنه در تاریکی است ... Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , berkeley
ارسال: #۷۴۴۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ق.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  درست میشه انشالله . منم یه مدت به شدت احساس خستگی میکردم. یه مدت بود واقعا دیگه تحمل برام سخت شده بود، اما خب بعضی وقتا اتفاقاتی پیش میاد که باید با تدبیر + صبر اونا رو حل کرد Smile

مسعود اگه این تایپیک گزینه منفی داشت ۳۰-۴۰ تا منفی بارت می کردمExclamation
خداوکیلی این دلداریه داری میدیSad

پس تو همش به من منفی می دی Big Grin
خب راست میگم Big Grin
منم فشار درسا + چند مورد دیگه ، خیلی اذیتم می کرد و خسته شده بودم، احساس میکردم هنگ کردم Big Grin . اما چاره ای نبود باید با برنامه و صبر این دوران رو تموم میکردم Big Grin و خب تموم شد خداروشکر Smile دلداری از این بهتر که خیالت رو راحت کنن که ناراحتی ها به سر میرسه
همه ماها میدونیم که غم همیشگی نیست همونطور که شادی همیشگی نیست . اما نمی دونم چرا یکی مثل خودم با اینکه میدونم مشکلات حل میشن باز هم بی تابی میکنم و دوس دارم یکی بهم بگه نگران نباش Smile ضمن اینکه انسان وقتی خودش میبینه که خودش تنها نیست که مشکلات داره یکم خیالش اسوده میشه و میفهمه که مشکلات برای همه هست . اینو هم باز همه میدونن اما خودت ببین که از نعمت سلامتی هیچ کسی شکر نمیکنه تا اینکه مریض بشه و یا یه نفر رو ببینه که اوضاع جسمی اش مشکل داره ( البته مشکل از نظر ما)

به قول استادمون در ابتدای ترمی که گذشت : ترم قبل بهتون اصلا خوش نگذشت ، این ترم هم بهتون احتمالا خوش نمیگذره ، اما عوضش تموم میشه Big Grin (منظورش این بود که ۶ ماه دیگه طاقت بیارید و خوب کار کنید درسا با نمره خوب تموم میشه و مزد صبرتون رو میگرید )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , kati , berkeley , Abrekhoshhal
ارسال: #۷۴۴۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ
گرچند که ناراحتم و نگران
اما قانونه دیگه! چیکار میشه کرد
مثل همیشه صبر میکنم و راضیم به رضای خداAngel

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۷۴۴۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
وقتی شما کاری بلدین و میدونید که از عهده ش بر میاین و فقط یک حامی یا همون پارتی که شما میگین نیازه باشه چرا استفاده نکنین؟؟؟ شما برین و پارتی بشین برای دیگرانی که کار بلدن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine
ارسال: #۷۴۵۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
دیشب بعد یه مدت به یکی از دوستام زنگ زدم خیلی خیلی حال روحیش بد بود.Sad
از دیشب دلم خیلی گرفته چقدر بده وقتی فقط میتونی تماشاچی مشکلات دیگران باشی
خدایا مشکلشو قبل اینکه کم بیاره حل کن
واسش دعا کنید.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sun-shine , SaMiRa.e , nina69 , GoodStudent67 , f.b , شاپری , reyhaneh64
ارسال: #۷۴۵۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ
مانشت رو ترک می کنم تا بعد کنکور ارشد
التماس دعا
Bache Mosbat، در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

انشاءاله موفق باشین و این مدت از منابع و مطالب علمی مانشت بتونین استفاده ی مفید بکنین Smile

ارسال: #۷۴۵۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
تو وبلاگم چند وقت پیش که حالم خوش نبود یه پستی زده بودم واسه کنکور ارشد
و از خودم شاکی بودم که چرا ناامید شدم به این زودی و کتابا رو دورم چیدم جلدشون رو تماشا میکنم و اینا
امروز یکی اومده وبلاگم واسه اون پست یه کامنت خصوصی گذاشته که خوش به حالت. شرایطم به من اجازه نداد که برم دانشگاه با اینکه درس خوندن رو دوست داشتم و آرزوم دانشگاه رفتن بود.. من هم دوست داشتم الان تو موقعیت تو بودم شاکی بودم که چرا امسال نمیتونم ارشد بدم و جلد کتابا رو تماشا کنم!

راستش از خودم خجالت کشیدم! واقعا راست میگن گاهی وقتا زندگی عادی ما شاید آرزوی بزرگ یکی دیگه باشه و باید قدرش رو بدونیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Eternal , SaMiRa.e , مهندس زهره , sun-shine , mahinjoon , reyhaneh64
ارسال: #۷۴۵۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ق.ظ، توسط تینا.)
باز هم یه روز دیگه......

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۷۴۵۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  دوستای خوبم از تک تکتون التماس دعا دارم. دارم میمیرم دیگه طاقت این زندگیو ندارم
من همیشه از خوندن ارسالهای شما حس خوبی بهم دست میداد
اما الان ناراحت شدم دیدم اینقدر ناراحتید. امیدوارم به همون امام رضا که همسایه مهربونتونه خدا حاجاتتون رو روا به خیر کنه و هرچه صلاحتون هست پیش بیاد. غصه نخورید دوست من . خدا هیچ وقت بنده هاشو رها نمی کنه
یا فتاح گره از کار این دوست ما بگشا. آمین
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , M*Gh
ارسال: #۷۴۵۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
امروز ۲۳روزه که از پیش مارفتی ...
من برادرم رو از دست دادم ...
خیلی دلم براش تنگ شده...
سربازی رفته بود بود تا برگرده وشروعی تازه برای زندگیش داشته باشه...
اما یه حادثه تلخ اون رو از ما گرفت...
و دیگه هیچی..................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sun-shine , GoodStudent67 , SaMiRa.e , yasemi , kati , x86 , شاپری , Farid_Feyzi , reyhaneh64 , Helmaa , Abrekhoshhal , ف.ش , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close