زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۲۵۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۶:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۱۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  در واقع، تتلو واقعی ترین آدمه!

تتلو دقیقا خودشه، در حالیکه خیال میکنه به قول خودش علف میکشه اینطوریه. حالم ازش بهم میخوره،
حیف علف که بدن تتلو بکشه. در واقع اصلا علف کشیدن رو بلد هم نیست. این آدم یه چیزی شنیده، هر جا رسیده یه چیزی شنیده سر هم کرده به عنوان ترانه میخونه بعد بهانش واسه چرند و پرند گویی اینه که علف میزنه!!! اصلا من شک ندارم که بهش پول دادن گفتن شما بگو علف میزنم.
تتلو یه مزدوره، دقیقا از اوناییه که یه جامعه رو میتونه به تباهی بکشه. واسه همینم رئیسی رفت سراغش و باهاش قاطی شد.

یادمه زمان ما میگفتن کروبی طفلک پول داده به ساسی مانکن براش آهنگ بخونه تبلیغاتی! هم ساسی رو خراب کردن و هم کروبی رو.

بعد دیدیم که رئیسی پاشد رفت خدمت این آقای کثافت اعظم!

اصل ویروسه این تتلوConfusedConfusedConfusedConfused

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۲۵۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ
دویست و خرده ای سال پیش، یه نقاش انگلیسی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو کشیده، اگه رو کاغذی که دست شخص تماشاچی بازیه زوم کنید تا حدی می تونید کلمات رو تشخیص بدین:
نگویند از سر بازیچه حرفی
کز آن پندی نگیرد صاحب هوش
وگر صد باب حکمت نزد نادان
بخوانی آیدش بازیچه در گوش

ولی همین جناب سعدی وقتی به عشق میرسه....

به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم
شمایل تو بدیدم نه صبر ماند و نه هوشم

حکایتی ز دهانت به گوش جان من آمد
دگر نصیحت مردم حکایت است به گوشم

مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم
که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم

مرا مگوی که سعدی طریق عشق رها کن
سخن چه فایده گفتن چو پند می‌ننیوشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , marvelous
ارسال: #۵۴۲۵۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخه منو چه به MPC و PID !!!
ارسال: #۵۴۲۵۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
هر چی تصنیف و ترانه و آواز تو زندگیتون شنیدید بریزید تو سطل زباله
خب؟
بعد برید اینو توی گوگل سرچ کنید
دانلود گر به همه عمر خویش جمال الدین منبری
یک میلیون بار گوش کنید
بعد بیاید بگید حالتون چطوره؟ خوبید؟ خوشید؟ از این ورا؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , diligent , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۴۲۶۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ
لطفا به شخصیت ادم ها توهین نکنید خوب بود یکی به شما اینقدر توهین می کرد شما به تتلو توهین می کنید ایشون هر چی هست برای خودش قابل احترامه به ما ربطی نداره من فقط درباره ایشون گفتم فقط یکم بددهنه چیزی که مشخصه ولی اینکه بیایید اینجا اینقدر توهین بهش بشه آیا این توهین ها به شما میشد خوشتون می اومد ؟
ارسال: #۵۴۲۶۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  لطفا به شخصیت ادم ها توهین نکنید خوب بود یکی به شما اینقدر توهین می کرد شما به تتلو توهین می کنید ایشون هر چی هست برای خودش قابل احترامه به ما ربطی نداره من فقط درباره ایشون گفتم فقط یکم بددهنه چیزی که مشخصه ولی اینکه بیایید اینجا اینقدر توهین بهش بشه آیا این توهین ها به شما میشد خوشتون می اومد ؟

کسی که اونقدر آدم بی ارزشیه که حرمت مادر رو هم نگه نمیداره و هر مزخرفی از دهنش درمیاد میخونه، کسی که رده ی سنی رو میبره زیر سوال، پای ممنوعه های اخلاقی رو باز میکنه تو عالم هنر، از این بدتر هم باید در موردش گفت.

واقعا برات متاسفم که به خودت اجازه میدی منو که یه خانم محترم هستم، با اون ذباله مقایسه کنی و اینطوری با این لحن با من صحبت کنی. من برای هر بی حرمتی احترام قائل نیستم. در ضمن اصلا در سطح این سایت نمیدونم اسمی از این موجود برده بشه توش.

شما که اگه اینقدر دموکراتی که دلت برای احترام گذاشتن به یه همچین آدمایی میلرزه، باید بلد باشی که هر کسی هم یه نظری داره و نظر هر شخصی هم برای خودش محترمه. پس این تو هستی که الان داری منو بازخواست میکنی به خاطر نظرم و این کار کاملا غلطه.

................................................................................​.........................................

جناب خیام، من چندین بار از طرف شما غرض ورزی و توهین نسبت به خودم دیدم، نه تنها من، دیگران هم اینجا دیدن که شما بیخود به من گیر میدی و سوژه درست میکنی. تو چت خصوصی هم گاها مطالبی میفرستی و با لحنی با من صحبت میکنی که خیلی از این حرفی که راجع به این خواننده زدم زننده تر و توهین آمیز ترن. همیشه بیخود و بی دلیل به من گیر میدی، دلیلی نمیبینم با تو طرف حساب باشم، من شما رو ندیده میگیرم و لطفا شما هم اصلا پستهای منو دیدی رد شو و برو و لطفا ریپلای نکن.
اصلا در حد من نیست با شما دهن به دهن بشم، اصلا هم تمایل ندارم که تاپیک عمومی انجمن رو آلوده کنم با بحث های بیمورد!
در ضمن همینجا هم تمومش کن و دیگه کش نده و ادامه نده. واقعا حوصله ندارم!!!Angry

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۴۲۶۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  لطفا به شخصیت ادم ها توهین نکنید خوب بود یکی به شما اینقدر توهین می کرد شما به تتلو توهین می کنید ایشون هر چی هست برای خودش قابل احترامه به ما ربطی نداره من فقط درباره ایشون گفتم فقط یکم بددهنه چیزی که مشخصه ولی اینکه بیایید اینجا اینقدر توهین بهش بشه آیا این توهین ها به شما میشد خوشتون می اومد ؟
یه کم بددهن چیه، تتلو جنتلمنه، مارتین لوتره. از هشتاد میلیون آدم یه نفر نمونده که از این بابا فحش نخوره، حتی به مادر خودش هم توهین کرده، به اعتقادات میلیون‌ها نفر بدترین توهین‌ها رو کرده با اینکه میدونه چقدر حساس هستند، از نظر اخلاقی هم کارهایی که میکنه طرفداراش که اغلب از رده‌ی سنی خاصی هستند رو تحت تأثیر قرار میده و هر جامعه‌ای رو به تباهی میکشه، بعد الان میگی این توهین‌ها به شما میشد خوشتون میومد؟ با این خانم عین بچه‌ها داری لجبازی میکنی الان بیاد بگه ماست سفیده بلافاصله یه پست میذاری میگی سیاهه، ولی دیگه باعث نشه وکیل آدمی که معنی تازه‌ای به انحطاط داده بشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۴۲۶۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۴۱ ب.ظ
کرونا خواهش میکنم برو. یادم نمیاد آخرین باری که رنگ آفتاب را دیدم کی بوده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , so@ , RASPINA
ارسال: #۵۴۲۶۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دلیلی نمیبینم با تو طرف حساب باشم، من شما رو ندیده میگیرم و لطفا شما هم اصلا پستهای منو دیدی رد شو و برو و لطفا ریپلای نکن.
اصلا در حد من نیست با شما دهن به دهن بشم، اصلا هم تمایل ندارم که تاپیک عمومی انجمن رو آلوده کنم با بحث های بیمورد!
در ضمن همینجا هم تمومش کن و دیگه کش نده و ادامه نده. واقعا حوصله ندارم!!!Angry
من حوصله ندارم پست شما رو reply کنم همچین کاری هم نکردم و این شما هستید که پست منو reply می کنید
شما این تایپیک رو خراب کردین ادم میاد مانشت فقط پست های شما رو می بینه و از اومدنش پشیمون میشه
برای هر پستی صاحب نظر هستید خسته کردید ما رو حالمون رو خراب کردید شما باعث شدید مانشت اون شور و شوق قبلی رو نداشته باشه

شما خودتون در لابلای صحبت هاتون به تمام این کاربرها توهین می کنید خودتون رو بالا گرفتین و شدین علامه دهر در تمام زمینه ها

من می دونم شما به همین روند خودتون ادامه می دید اگه شما به این روند ادامه بدین منم دوست دارم هر جوری دوست داشته باشم پست بزارم هر وقت پست شما رو reply یا اسمی از شما بردم اونوقت واکنش نشان بدهید .
ارسال: #۵۴۲۶۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ
عجب!
ارسال: #۵۴۲۶۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ
پدری با پسری گفت به قهر
که تو آدم نشوی جان پدر
حیف از آن عمر که ای بی سروپا
در پی تربیتت کردم سر
دل فرزند از این حرف شکست
بی خبر از پدرش کرد سفر
رنج بسیار کشید و پس از آن
زندگی گشت به کامش چو شکر
عاقبت شوکت والایی یافت
حاکم شهر شد و صاحب زر
چند روزی بگذشت و پس از آن
امر فرمود به احضار پدر
پدرش آمده از راه دراز
نزد حاکم شد و بشناخت پسر
پسر از غایت خودخواهی و کبر
نظر افکند به سراپای پدر
گفت گفتی که تو آدم نشوی
تو کنون حشمت و جاهم بنگر
پیر خندید و سرش داد تکان
گفت این نکته برون شد از در
من نگفتم که تو حاکم نشوی
گفتم آدم نشوی جان پدر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent , NP-Cσмρℓєтє , marvelous , ele
ارسال: #۵۴۲۶۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ ق.ظ
سوپر مارکتی که بهش زنگ میزدیم و سفارش میدادیم تعطیل شده. امروز مجبور شدم از اسنپ مارکت خرید کنم.
امیدوارم چیزای خوبی تحویل بگیرمUndecided
همیشه اولین تجربه ها، سخت ترین تجربه ها است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۴۲۶۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۲۲ ب.ظ
لطفا کمکم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴۲۶۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط Javad Street.)
..............
ارسال: #۵۴۲۷۰
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۲:۰۸ ب.ظ
اینجا از هفته دیگه محدودیت ها کمی برداشته میشه.
مشاغل خاص به صورت خیلی محدود، به صورت شیفتی و با قوانین و جریمه های خاص شروع به کار میکنن. ولی همچنان مغازه ها بسته است.
پوشیدن ماسک در سوپرمارکت ها و وسایل حمل و نقل عمومی هم اجباری میشه.
این قوانین فعلا تا ۱۰ آگوست ادامه داره (حدودا آبان ماه).

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , diligent , marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close