زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۰۱
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ق.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینجوری استاد ناراحت نمیشه و یا اینکه بگن که کارتون غیراخلاقی بوده و حق یک نفر دیگه گرفتید و از اینجور صحبتها ؟
ممکنه پول را پس نگیرن ولی وجهه علمی و اخلاقی خود فرد زیرسوال نمیره و بعد برای اپلای به دانشگاه و پوزیشن دیگه موقعیتهاتون کم بشه؟
اول از همه اینکه پوزیشن استخدام دائم نیستی که بگی اونجا ۱۰۰ درصد خواهی موند و حالا ضمانت انجام کار خاصی داده باشی. به صورت جنرال زمانی که دکتری ( مثلا هلند) در زمان شروع استخدام موقت ۱۴ ماهه هست. بعد از ۱۴ ماه تمدید میشه تا ۴ سال. هیچ ضمانت و تعهد خاصی ندادی که من تا فلان تاریخ میمونم. حتی هیچ مدرکی گرو نذاشتی که پات گیر باشه (برای من که اینجوره). پس قانونا هر زمانی دوست داشته باشی میتونی رها کنی و این کار به سادگی گرفتن یه بلیط به مقصد بعدی یا خونه س. علاوه بر اون، توی غرب کسی برای توی دانشجو و آینده و شرایطت فکر نمیکنه و دل نمیسوزونه که حالا بخای فکر کنی بگی که من نباید فلان طور برخورد کنم که استاد به مذاقش خوش نمیاد. اگر جایی هستی و حقوقی میگیری کسی بهت لطف نکرده و اون حقوق مسلما پول لیاقتت بوده و نه چیز دیگه ای که بخای باج بدی. همون استادی که نگرانی ناراحت نشه اگر فک میکنی موفق نمیشی باهاش ممکنه دوسال بعد وسط دکتری بدون هیچ ملاحظه ای تورو اخراج کنه چون اون هم ناراحتی تو واسش مهم نیس. پس چه بهتر که تو هم فقط و فقط به فکر خودت باشی.
در مورد نگرانی اپلای برای جای دیگه، حتی زمانی که داری جای دیگه ای اپلای میکنی میتونی سابقه کاری دکتری فعلی ت رو هم به عنوان RA در اونجا توی CV بیاری و هیچ جای نگرانی ای وجود نداره. هیچ کس بیکار نیست که بره شجره نامه ت رو در بیاره.. مگر اینکه مقاله ای با همکاری استاد قبلت داشته باشی و استاد دانشگاه مقصد خیلی فضول تشریف داشته باشه و بخاد سر خود به اون نویسنده همکارت(استاد دانشگاه مبدا) ایمیل بزنه که باز خیلی کار چیپ و غیر معمولیه. پس عملن خود حضرت خزر (خضر؟) هم نمیتونه چیزی بفهمه. حتی بر فرض محال هم اگر بفهمن باز ممکنه استاد مقصد مشکلی نداشته باشه و یا با یه توضیح ساده حل بشه قضیه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89
ارسال: #۴۷۷۰۲
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۱ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینجوری استاد ناراحت نمیشه و یا اینکه بگن که کارتون غیراخلاقی بوده و حق یک نفر دیگه گرفتید و از اینجور صحبتها ؟
ممکنه پول را پس نگیرن ولی وجهه علمی و اخلاقی خود فرد زیرسوال نمیره و بعد برای اپلای به دانشگاه و پوزیشن دیگه موقعیتهاتون کم بشه؟
اول از همه اینکه پوزیشن استخدام دائم نیستی که بگی اونجا ۱۰۰ درصد خواهی موند و حالا ضمانت انجام کار خاصی داده باشی. به صورت جنرال زمانی که دکتری رو در هلند به عنوان مثال شروع میکنی استخدام موقت ۱۴ ماهه هست. بعد از ۱۴ ماه تمدید میشه تا ۴ سال. هیچ ضمانت و تعهد خاصی ندادی که من تا فلان تاریخ میمونم. حتی هیچ مدرک خاصی رو اصلش رو ندادی که پات گیر باشه(برای من که اینجوره). پس قانونا هر زمانی دوست داشته باشی میتونی رها کنی و این کار به سادگی گرفتن یه بلیط به مقصد بعدی یا خونه س. علاوه بر اون، توی غرب کسی برای توی دانشجو و آینده و شرایطت فکر نمیکنه و دل نمیسوزونه که حالا بخای فکر کنی بگی که من نباید فلان طور برخورد کنم که استاد به مذاقش خوش میاد یا نه. اگر جایی هستی و حقوقی میگیری کسی بهت لطف نکرده و اون حقوق مسلما پول لیاقتت بوده و نه چیز دیگه ای که بخای باج بدی. حتی زمانی که داری جای دیگه ای اپلای میکنی میتونی سابقه کاری دکتری فعلی ت رو هم به عنوان RA در اونجا توی CV بیاری و هیچ جای نگرانی ای وجود نداره. هیچ کس بیکار نیست که بره شجره نامه ت رو در بیاره.. مگر اینکه مقاله با همکاری استاد قبلت باشه و استاد دومت خیلی فضول باشه که بخاد سر خود به اون نویسنده همکارت ایمیل بزنه که باز خیلی کار چیپ و غیر معمولیه. پس عملن خودت حضرت خزر (خضر؟) هم نمیتونه چیزی بفهمه. حتی بر فرض محال هم اگر بفهمن باز هم میتونی توضیح بدی و یا استاد مقصد ممکنه مشکلی نداشته باشه.
اون خط پر رنگ مهمه اینجا استاد بیشتر رییسته تا استاد. یعنی توی ایران استاد یه تقدسی داشت چون یه حالت دلسوز و پدرانه طوری بود حالا نه این که همه استادا اینطور بودن ولی در کل...
اینجا استاد فکر اینه شیره دانشجو را بکشه تا خودش به جایی برسه تنها کسی که به فکر توعه خودتی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , big cloud , negarin_ , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۰۳
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینجوری استاد ناراحت نمیشه و یا اینکه بگن که کارتون غیراخلاقی بوده و حق یک نفر دیگه گرفتید و از اینجور صحبتها ؟
اول از همه اینکه پوزیشن استخدام دائم نیستی که بگی اونجا ۱۰۰ درصد خواهی موند و حالا ضمانت انجام کار خاصی داده باشی. به صورت جنرال زمانی که دکتری ( مثلا هلند) در زمان شروع استخدام موقت ۱۴ ماهه هست. بعد از ۱۴ ماه تمدید میشه تا ۴ سال. هیچ ضمانت و تعهد خاصی ندادی که من تا فلان تاریخ میمونم. حتی هیچ مدرکی گرو نذاشتی که پات گیر باشه (برای من که اینجوره). پس قانونا هر زمانی دوست داشته باشی میتونی رها کنی و این کار به سادگی گرفتن یه بلیط به مقصد بعدی یا خونه س. علاوه بر اون، توی غرب کسی برای توی دانشجو و آینده و شرایطت فکر نمیکنه و دل نمیسوزونه که حالا بخای فکر کنی بگی که من نباید فلان طور برخورد کنم که استاد به مذاقش خوش نمیاد. اگر جایی هستی و حقوقی میگیری کسی بهت لطف نکرده و اون حقوق مسلما پول لیاقتت بوده و نه چیز دیگه ای که بخای باج بدی. همون استادی که نگرانی ناراحت نشه اگر فک میکنی موفق نمیشی باهاش ممکنه دوسال بعد وسط دکتری بدون هیچ ملاحظه ای تورو اخراج کنه چون اون هم ناراحتی تو واسش مهم نیس. پس چه بهتر که تو هم فقط و فقط به فکر خودت باشی.
در مورد نگرانی اپلای برای جای دیگه، حتی زمانی که داری جای دیگه ای اپلای میکنی میتونی سابقه کاری دکتری فعلی ت رو هم به عنوان RA در اونجا توی CV بیاری و هیچ جای نگرانی ای وجود نداره. هیچ کس بیکار نیست که بره شجره نامه ت رو در بیاره.. مگر اینکه مقاله ای با همکاری استاد قبلت داشته باشی و استاد دانشگاه مقصد خیلی فضول تشریف داشته باشه و بخاد سر خود به اون نویسنده همکارت(استاد دانشگاه مبدا) ایمیل بزنه که باز خیلی کار چیپ و غیر معمولیه. پس عملن خود حضرت خزر (خضر؟) هم نمیتونه چیزی بفهمه. حتی بر فرض محال هم اگر بفهمن باز ممکنه استاد مقصد مشکلی نداشته باشه و یا با یه توضیح ساده حل بشه قضیه.
نظر و مشاهدات من تقریبا صد و هشتاد درجه متفاوته ولی به هر حال تصمیم شخصیه [تصویر:  461913_1.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۷۷۰۴
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ق.ظ
دوستانی که تو یکی از گرایش های هوش مصنوعی فعالیت میکنن (کلیات مهمه نه جزئیات) ممنون میشم منو راهنمایی کنید.برای بدست اوردن شغل هایی که برای این گرایش موجوده بیشتر چه رزومه ای نیازه؟ چون حس میکنم این گرایش بیشتر نزدیک به درس و دانشگاهه حس میکنم حتی مقاله هم تاثیر داره در بدست اوردن شغل Smile بر فرض من هدف گذاری میکنم سه سال دیگه به عنوان دیتاساینس (یا هر گرایش دیگه هوش مصنوعی) برای ی شرکت معتبر اقدام کنم ، از الان باید به چه سمتی برم؟
ارسال: #۴۷۷۰۵
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
, Dear
Whoever is reading this
, Please smile
!! Life is too short to be UNHAPPY

[تصویر:  461917_7ctf_124.jpg]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , WILL , negarin_ , alma1988 , .:tarannom:. , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۰۶
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بر فرض من هدف گذاری میکنم سه سال دیگه به عنوان دیتاساینس (یا هر گرایش دیگه هوش مصنوعی)
دیتاساینس با گرایش نرم افزار کاملا منطبقه به نظر من بیشتر یه فیلد نرم افزاریه تا هوش چون نهایت شما دیتا رو در مهندسی یک سیستم نرم افزاری (یا به طور کلی سیستم) ببینی که چجور ثبت بشه چجور استفاده بشه چجور تحلیل کنی و...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۷۷۰۷
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ب.ظ
خیلی پیش اومده نشستم یه متن نوشتم که اینجا پست کنم اما بعد پشیمون شدم از سر و تهش زدم و اومدم تغییرش بدم شایدم ادیتش کنم بعد دیدم این که هیچی ازش نموند: ) و کلا زدم پاکش کردم
امروز میخواستم روز خوبی رو شروع کنم اما خبر فوت یکی از اقوام خیلی ناراحتم کرد. تا چند لحظه شوکه بودم از این اتفاق؛ این دنیا گاهی خیلی بی رحم و شایدم مسخره هست. کاش اصلا مرگی نبود -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , negarin_ , Avril89 , αɾια , alma1988 , .:tarannom:. , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۰۸
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ
اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۷۰۹
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از الان باید به چه سمتی برم؟
شما باید همین الان برای اون شرکت رزومه بفرستی و علاقه مندیت رو بگی، البته اگه دانشجوی هوش هستی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۷۷۱۰
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۱۱
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دوستانی که تو یکی از گرایش های هوش مصنوعی فعالیت میکنن (کلیات مهمه نه جزئیات) ممنون میشم منو راهنمایی کنید.برای بدست اوردن شغل هایی که برای این گرایش موجوده بیشتر چه رزومه ای نیازه؟ چون حس میکنم این گرایش بیشتر نزدیک به درس و دانشگاهه حس میکنم حتی مقاله هم تاثیر داره در بدست اوردن شغل Smile بر فرض من هدف گذاری میکنم سه سال دیگه به عنوان دیتاساینس (یا هر گرایش دیگه هوش مصنوعی) برای ی شرکت معتبر اقدام کنم ، از الان باید به چه سمتی برم؟
دوره های آنلاین خوبی در زمینه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق هستن اونارو ببینید٬ زبان پایتون را بلد باشید و کار با لایبرری‌های مربوط به ماشین لرنینگ و تنسور فلو رو یاد بگیرید. چنتا نمونه کار هم انجام بدید و تزتون تو این زمینه باشه دیگه یاد میگیرید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , The BesT , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۱۲
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا Smile Smile
واای به اون روزی که با استاد راهنما دربیوفتی... چه حق باهات باشه چه نباشه محکومی......
*نمی‌دونم ایران فقط اینجوریه یا نه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , The BesT
ارسال: #۴۷۷۱۳
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
سلام عزیزان

کاش به جای فعالیت در این تاپیک که فکر نکنم به درد هیچ کس بخوره
در تاپیک های تخصصی مثل ایلتس فعال بشیم که حداقل یه استفاده ای از اینکه میایم تو مانشت کرده باشیم.
دوستان در مورد ایلتس اونهایی که تجربه دارن، در قسمت مربوط به ایلتس بیان و تجربه هاشون رو بگن و راهنمایی کنن بقیه رو و اطلاعاتشون رو شیر کنن.
چیه بخدا!! چسبیدین به این تاپیک مزخرف ول کنش هم نیستید. کل مانشت رو کردین همین یه تاپیک!

پ.ن: قبلا مدیرا میگفتن توی هر تاپیک بحث مربوط به همون تاپیک مطرح بشه. الان همه بحثا همین جا میشه.
ارسال: #۴۷۷۱۴
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۵۰ ب.ظ
درحال گریه هم این خنده رو لب میاره
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۷۷۱۵
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام عزیزان

کاش به جای فعالیت در این تاپیک که فکر نکنم به درد هیچ کس بخوره
در تاپیک های تخصصی مثل ایلتس فعال بشیم که حداقل یه استفاده ای از اینکه میایم تو مانشت کرده باشیم.
دوستان در مورد ایلتس اونهایی که تجربه دارن، در قسمت مربوط به ایلتس بیان و تجربه هاشون رو بگن و راهنمایی کنن بقیه رو و اطلاعاتشون رو شیر کنن.
چیه بخدا!! چسبیدین به این تاپیک مزخرف ول کنش هم نیستید. کل مانشت رو کردین همین یه تاپیک!

پ.ن: قبلا مدیرا میگفتن توی هر تاپیک بحث مربوط به همون تاپیک مطرح بشه. الان همه بحثا همین جا میشه.
سلام به روی ماهتSmile
شما خودت میتونی آغازگر خوبی باشی . . .
رهبر کمه، و دنباله رو بسیارBig Grin (چه سنگین بود حرفم)Big Grin
انتقاد رو همه بلدیم،یه اکانت ارغوانی زورش در حد تلگرام نیست و نمیتونه مردم رو ملزم به فعالیت کنه سالار (آیکن قلب و عشق و این صوبتا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close