زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۳۱
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تیک گرفتم ، ازین اپ گوشیم میرم اون اپ گوشیم. اول فکر کردم که مشکل از اد هاست و زدم دوتا از اکانتامو دی اکتیو کردم. ولی مشکل ازین بیشتره Big Grin اعصابمو میریزه بهم ولی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۷۳۲
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۷۳۳
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط WILL.)
حس خوبی نیست
هر حس خوبی که میدی برمی‌گرده
هر حس بدی که میدی برمی‌گرده

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۷۷۳۴
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ
تلگرام برای شما هم قطع هست؟
حدود یکساعته برای من قطعه
ارسال: #۴۷۷۳۵
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  موضوعی در مورد برنامه نویسی اندروید رو در سایت stackoverflow جستجو کردم و یه نفر قبلا این سوال رو پرسیده بود.
یه نفر بهش جواب داده بود که مثلا شما باید در اندروید استودیو این کار رو بکنید ولی توی ایکلیپس اون کار ...
شخصی که سوال رو پرسیده بود اومد گفت اندروید استودیو چیه؟
با اینکه سوالش خیلی ابتدایی و عجیب بود خیلی با حوصله و مودبانه جوابش رو دادند و توضیحات کامل و لینک های مفید بهش معرفی کردند.

ولی اینجا توی مانشت یکی میاد سوال بپرسه می ترسه Smile)) علمای دهر یا با تعصب یا با بی توجهی یا با جمله ی کوتاه -توی گوگل سرچ کن- بهش جواب میدن که به نظرم خیلی نامحترمانه است . اگه توجه کرده باشید اکثریت هم اومدید گفتید که یه متن میخواید اینجا بنویسید ولی بعد یا خیلی ویرایشش می کنید یا اینکه کلا پشیمون میشید . لاتی و با تعصب حرف زدن توی این مملکت قدمت دیرینه داره Smile)) که هیچ نشانی از فکر و منطق توش وجود نداره .
بهنام قبلا که اینجا خیلی بیشتر حرف میزد خیلی با تعصب و خیلی خشن برخورد می کرد. ولی یه مدت پیش دیدم که خودش اومد گفت که قبلا خیلی با تعصب حرف میزد و طرز فکر و شخصیت های مختلف رو خیلی نمیتونسته تحمل کنه ولی الان خیلی بهتر شده Smile) مثل بهنام باشید.
بیشترین میزان فعالیت خود شما اینجا بوده که(همین تاپیک)،والا من تا دیدم بچه ها جواب دادن سوالات رو در حدی که بلد بودن و خیلی هم خوب جواب دادن انصافا،(شما لیستی از سوالات و لیستی از جنجال ها تون رو بذارید،کفه ترازو به هر سمتی که سنگینی کرد ما میریم همون سمت که جانب انصافم رعایت بشه)
اما اینجا یه جو و دو دستگی وجود داره،ولی یه طرف دیگه ی قضیه اینه که خیلی ها خودشون رو اونجور که هستن قبول ندارن و اون جو محدود به ذهن خودشونه گاها.من خودم امروز دو تا کامنت بلند گذاشتم بعدش مجبود شدم دو ساعت اضافه تر کار کنم،اینم طرف دیگه قضیه س که اعضای فعال توی مانشت وقت ندارن!
ارسال: #۴۷۷۳۶
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ
خیلی سعی می کنم در این انبوه مطالب موجود تمرکز خودم رو حفظ کنم تا بتونم عمق فکرم رو حفظ کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , The BesT
ارسال: #۴۷۷۳۷
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  تلگرام برای شما هم قطع هست؟
حدود یکساعته برای من قطعه
توییت زده که یکی از سروهاش ترکیده
تو این دو ساعتی که قطع شده من سردرگم شدم و این نشون میده من معتاد تلگرام شدم !!! اینستاگرام هم ندارم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۷۳۸
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

طبق این چیزی که شما نوشتی الدنگ بیشتر خود اون دانشجوئه بوده تا استاده!
این موقعیت ها یه آدم کله خری مثل منو میطلبه.
حیف که بدآموزی داره وگرنه مینوشتم که زمان دفاع چه کردم با کل دانشکده ی کامپیوتر!!!
با این آدمای تازه به دوران رسیده ی پوچِ پرمدعا.

خارج رو که نمیدونم
ولی تو ایران متاسفانه چیزی به اسم حقوق دانشجو موضوعیتی نداره!
و همش تقصیر خود دانشجوهاست که تا این حد خودشونو تحقیر کردن و این رابطه ی ارباب/رعیتی رو با پرسنل دانشگاهی و اساتید و... بوجود آوردن.

به عنوان کسی که سیم آخر این درگیری ها رو تجربه کرده چند تا نصیحت بهتون میکنم:
- شما همیشه و درهرصورت بدهکارید!
- همیشه بین اساتید یه عده ی خیلی قلیل (واسه من در کل دوران ارشد فقط یه استاد) واقعاً حق استادی به گردنتون دارن, اونا رو نوکریشونو کنید اصلاً! و قدر و منزلتشون رو بدونید.
- اونایی که حقتونو میخورن جلشون وایسید و نترسید.
- همیشه پشت هم باشید, همیشه پشت هم باشید, همیشه پشت هم باشید و پشت همو خالی نکنید. این جدی ترین نصیحت من به شماست. این چیزی که شما راجع به اتحاد اساتید علیه اون دانشجو نوشتی رو من با چشم خودم دیدم و درک کردم؛ عین واقعیته. اصلاً ازت نمیپرسن مشکلت چیه و حق با کیه! چشم باز میکنی میبینی اساتیدی که آدمای محترمی میپنداشتیشون به طرز شگفت انگیزی روبه روت وایسادن و وقاحت رو برات معنی کردن. (واقعاً یادش که میوفتم عصبانی میشم....)

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , zhid , alma1988
ارسال: #۴۷۷۳۹
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط codin.)
اگر میخواین عمق تواضع و ادب خارجیا را ببینید برید کامنتای reddit را بخونید تا بفهمید همچین چیزی هم نیستن! استک اور فلو برای خیلیا حالت رزومه داره و توی مصاحبه های شغلی اکانتشون را ارایه میدن. ضمن این که بسیار مدیریت شدیدی داره و هرگونه بی ادبی سریع منجر به بن میشه. البته قابل انکار نیست علت دیگش اینه اعضاش عوام نیستن و اکثرا تحصیل کرده هستن.
من شخصا پیام خصوصی های ادم هایی که نمیشناسم را جواب نمیدم وقتی جواب میدی طرف پشت سرشم نگاه نمیکنه تشکر نخواستم حداقل بگو پیامم را خوندی مشکلت حل شد یا نه.

(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

طبق این چیزی که شما نوشتی الدنگ بیشتر خود اون دانشجوئه بوده تا استاده!
حیف که بدآموزی داره وگرنه مینوشتم که زمان دفاع چه کردم با کل دانشکده ی کامپیوتر!!!
با این آدمای تازه به دوران رسیده ی پوچِ پرمدعا.

خارج رو که نمیدونم
ولی تو ایران متاسفانه چیزی به اسم حقوق دانشجو موضوعیتی نداره!
و همش تقصیر خود دانشجوهاست که تا این حد خودشونو تحقیر کردن و این رابطه ی ارباب/رعیتی رو با پرسنل دانشگاهی و اساتید و... بوجود آوردن.

به عنوان کسی که سیم آخر این درگیری ها رو تجربه کرده چند تا نصیحت بهتون میکنم:
- شما همیشه و درهرصورت بدهکارید!
- همیشه بین اساتید یه عده ی خیلی قلیل (واسه من در کل دوران ارشد فقط یه استاد) واقعاً حق استادی به گردنتون دارن, اونا رو نوکریشونو کنید اصلاً! و قدر و منزلتشون رو بدونید.
- اونایی که حقتونو میخورن جلشون وایسید و نترسید.
- همیشه پشت هم باشید, همیشه پشت هم باشید, همیشه پشت هم باشید و پشت همو خالی نکنید. این جدی ترین نصیحت من به شماست. این چیزی که شما راجع به اتحاد اساتید علیه اون دانشجو نوشتی رو من با چشم خودم دیدم و درک کردم؛ عین واقعیته. اصلاً ازت نمیپرسن مشکلت چیه و حق با کیه! چشم باز میکنی میبینی اساتیدی که آدمای محترمی میپنداشتیشون به طرز شگفت انگیزی روبه روت وایسادن و وقاحت رو برات معنی کردن. (واقعاً یادش که میوفتم عصبانی میشم....)

من شخصا فکر میکنم هرچقدر استاد بد باشه هیچی بددهنی را توجیح نمیکنه...

(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  درحال گریه هم این خنده رو لب میاره
این چیه؟
پسره شیطون عکس بالایی?
نمی‌دونم چرا ذهنم و‌عملم فرق داشتن، توی ذهنم نقل قول کردم ولی اینجور شد??

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا Smile Smile
واای به اون روزی که با استاد راهنما دربیوفتی... چه حق باهات باشه چه نباشه محکومی......
*نمی‌دونم ایران فقط اینجوریه یا نه...
همه جای دنیا کم و بیش. علتش هم نبود توازن قدرت یا اصطلاحا power imbalance توی محیط های اکادمیک هست.

اول یکمی تحقیق کنید ببینید دیتا ساینس را دوس دارید. من بعد از چند سال کار دیتاساینس الان فکر میکنم مهندسی نرم افزار هم خیلی بد نیست.
فکر کنم اینجا دیگه ته اون طیف «بیش »هستیم ، اون ور سر طیف «کم».
جوابتونو دوست داشتم Smile بله همینه متاسفانه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , moslem73421
ارسال: #۴۷۷۴۰
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  توییت زده که یکی از سروهاش ترکیده

تلگرام رو ایرانیا بزرگ کردن
وگرنه از لحاظ فنی بارها ثابت کرده لیاقت این شهرت و محبوبیت رو نداره. به خصوص در کنترل دما و آورهیتینگ

(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا فکر میکنم هرچقدر استاد بد باشه هیچی بددهنی را توجیح نمیکنه...

من که خودم هیچوقت بددهنی نکردم
و متاسفانه تا آخرش احترام استادامو نگه داشتم
و مثل سگ پشیمونم حقیقتش (از احترام)

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , khayyam
ارسال: #۴۷۷۴۱
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Distance نوشته شده توسط:  سلام دوستان
معذرت میخوام که صحبتم مربوط نیست،
کسی از کاربر Vesta خبر داره؟ حال مادرش چطوره؟
شما یه سال و دو ماه بعد از آخرین بازدید ایشون عضو شدید از کجا می‌شناسید.

(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فقط اینجا نیست خیلی فرومای ایرانی اینطورین,کلا ایرانیا حوصله توضی دادن ندارنانکار.فرض میذارن رو اینکه خودت باید بلدباشی ,کتابامونم همینهه و استادامونم.یادمه ۱استاد اصن محل نداد ما اعداد مختلط نداشتیمدبیرستان.بچه های جدید که انتگرالم حذفه براشپن چی بکسن طفلیا
بستگی به سوال هم داره. یکی به خود من پیام خصوصی بزنه که "چجوری اپلای بگیرم"، یا جوابش رو نمیدم یا حوصله داشته باشم لینکش میدم به اپلای ابرود، چون این شخص اگه جدی بود و برای خودش اهمیت داشت، لااقل یه ساعت وقت می‌ذاشت بابتش که این سوال رو نپرسه. اغلب هم همون پیام رو به پنجاه نفر فرستادند و وقت پنجاه نفر رو گرفتند مخصوصا که اغلب جواب‌ها شبیهِ هم خواهد بود.
ولی یه نفر رزومه یا sopایی که نوشته رو بده از هر نظر بررسی کنم، این کار رو میکنم حتی اگه یه ثانیه پیش ثبت‌نام کرده باشه.
خود stackoverflow هم که مثالش رو زدند حالا اون صرفا یه مثال بوده، اغلب موقع‌ها سوالای تکراری یا خیلی کلی رو حذف می‌کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , The BesT , Avril89 , ele
ارسال: #۴۷۷۴۲
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط negarin_.)
.....
ارسال: #۴۷۷۴۳
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  طبق این چیزی که شما نوشتی الدنگ بیشتر خود اون دانشجوئه بوده تا استاده!
اولا اینکه چرا فک میکنید شرایط برای همه یکسانه و همه همون کاری باید بکنن که شما کردی و توی این زمینه نسخه یکسان باید واسه پیچید؟؟
دوم اینکه یخورده مودب باشید، شاید اون دانشجویی که من گفتم، آشنامون بوده و یا حتی رفیقم بوده که شما بهش میگی الدنگ(حتی با چیزایی که من نوشتم هم حتی نباید بگید این حرف رو)
سوم اینکه شما اصن چی دیدی ازین دانشجو...من اصن اطلاعات دیگه ای دادم ازش؟؟شرایطش رو گفتم؟فقط گفتم یه دانشجویی...نگفتم که ترم هفت ارشد هست که..گفتم؟؟؟نگفتم که جنوب مشغول به کاره که؟؟گفتم؟؟نگفتم اصن دانشگاه براش مهم نیست و فقط اومده یه ارشد بگیره که..گفتم؟؟؟
به قول پرزیدنت ..... :
چه خَبَرِتوووونــــــــــــــــه؟؟
چه خــــــــــبرتووونـــــــــــــــــــــــــــــــــه؟؟
================================================================================​===============
یکی از دوستان نوشتن توجیح...غلطه این کلمه...توجیه درسته...
دیگه حال نداشتم منشن کنم SmileSmile ببخشید به بزرگواریتون
یه توجیه داریم و یه ترجیح....اشتباه نگیرید...
و من الله توفیق

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , ezra
ارسال: #۴۷۷۴۴
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ ق.ظ
ای کاربران، بدانید و آگاه باشید که پست هایی که سه نقطه میکنید یا به کل عوض میکنید توسط چشم های همیشه بیدار مانشت دیده می شوند.

سپاس‌گزاری شده توسط: zhid , negarin_ , alma1988
ارسال: #۴۷۷۴۵
۲۲ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(-_-) اسکار دومین وقت‌ نشناس ترین هم تعلق میگیره به سیاه چشمون که امروزو واسه مردن انتخاب کرد...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close