زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۱۶
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  درحال گریه هم این خنده رو لب میاره
این چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۷۱۷
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بر فرض من هدف گذاری میکنم سه سال دیگه به عنوان دیتاساینس (یا هر گرایش دیگه هوش مصنوعی)
دیتاساینس با گرایش نرم افزار کاملا منطبقه به نظر من بیشتر یه فیلد نرم افزاریه تا هوش چون نهایت شما دیتا رو در مهندسی یک سیستم نرم افزاری (یا به طور کلی سیستم) ببینی که چجور ثبت بشه چجور استفاده بشه چجور تحلیل کنی و...
ممنون از پاسختون ، ولی یا من نفهمیدم یا ربطی به سوال اصلی من نداشت ، دیتاساینس رو به عنوان مثال اوردم و وسال اصلیم این بود که فردی که بخواد توی یکی از زمینه های هوش مصنوعی رزومه جمع کنه چه کار باید بکنه

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از الان باید به چه سمتی برم؟
شما باید همین الان برای اون شرکت رزومه بفرستی و علاقه مندیت رو بگی، البته اگه دانشجوی هوش هستی.
دانشجوی نرم افزارم ولی دستم بازه برای انتخاب درس های هچشی ، این ترمم دچتا درس هوشی دارم Smile بعد جدا از دانشگاهم میتونم بخونم. چطور رزومه جمع کنم؟ دید من دولوپری که باشه مثلا چندتا برنلمه یا لایبراری میزارم رو گیتهاب ، یک یا چندتا اپ مینویسم بعد اقدام میکنم وارد بازار کار بشم ، توی این زمینه چکار باید کرد؟

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دوستانی که تو یکی از گرایش های هوش مصنوعی فعالیت میکنن (کلیات مهمه نه جزئیات) ممنون میشم منو راهنمایی کنید.برای بدست اوردن شغل .....
دوره های آنلاین خوبی در زمینه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق هستن اونارو ببینید٬ زبان پایتون را بلد باشید و کار با لایبرری‌های مربوط به ماشین لرنینگ و تنسور فلو رو یاد بگیرید. چنتا نمونه کار هم انجام بدید و تزتون تو این زمینه باشه دیگه یاد میگیرید.

اره میتونم یاد بگیرم ، بیشترمد نظرم بود که بفهمم برای جمع کردن ی رزومه خوب به چه سمتی برم که بتونم مفید تر یاد بگیرم و سمت و سو داشته باشه یادگیریم.
ارسال: #۴۷۷۱۸
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا Smile Smile
واای به اون روزی که با استاد راهنما دربیوفتی... چه حق باهات باشه چه نباشه محکومی......
*نمی‌دونم ایران فقط اینجوریه یا نه...
همه جای دنیا کم و بیش. علتش هم نبود توازن قدرت یا اصطلاحا power imbalance توی محیط های اکادمیک هست.

اول یکمی تحقیق کنید ببینید دیتا ساینس را دوس دارید. من بعد از چند سال کار دیتاساینس الان فکر میکنم مهندسی نرم افزار هم خیلی بد نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , negarin_
ارسال: #۴۷۷۱۹
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  درحال گریه هم این خنده رو لب میاره
این چیه؟
پسره شیطون عکس بالایی?
نمی‌دونم چرا ذهنم و‌عملم فرق داشتن، توی ذهنم نقل قول کردم ولی اینجور شد??

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر از دست استاد راهنمای خودتون عصبانی هستید چیزی نگین بهش...یه دانشجویی توی یکی از دانشگاه ها(دولتی هم هست) به استاد گفته الدنگ، استادم فرستادتش کمیته انظباطی...کمیته به استاد گفته حالا شما کوتاه بیا...استاده گفته باشه..ولی من دیگه اینو قبول نمیکنم...بقیه استادا گفتن ما هم اینو قبول نمیکنیم..پسره هم در حال انصراف هست گویا Smile Smile
واای به اون روزی که با استاد راهنما دربیوفتی... چه حق باهات باشه چه نباشه محکومی......
*نمی‌دونم ایران فقط اینجوریه یا نه...
همه جای دنیا کم و بیش. علتش هم نبود توازن قدرت یا اصطلاحا power imbalance توی محیط های اکادمیک هست.

اول یکمی تحقیق کنید ببینید دیتا ساینس را دوس دارید. من بعد از چند سال کار دیتاساینس الان فکر میکنم مهندسی نرم افزار هم خیلی بد نیست.
فکر کنم اینجا دیگه ته اون طیف «بیش »هستیم ، اون ور سر طیف «کم».
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۷۷۲۰
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوره های آنلاین خوبی در زمینه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق هستن اونارو ببینید٬ زبان پایتون را بلد باشید و کار با لایبرری‌های مربوط به ماشین لرنینگ و تنسور فلو رو یاد بگیرید. چنتا نمونه کار هم انجام بدید و تزتون تو این زمینه باشه دیگه یاد میگیرید.
تنسور فلو خیلی سطح پائین هست (سطح پائین در مقابل سطح سیستم منظورمه) و ابزار یادگیری عمیق هست نه دیتاساینس. حتی کسی که نمی‌خواد کارهای سطح پائین (مثل اضافه کردن لایه و تعریف عملکرد جدید) بشه، به نظرم ابزاری مثل Keras هم کارش رو راه بندازه. البته که واسه ریسرچِ مربوطه خوبه و دید خوبی هم میده، ولی واسه کسی که می‌خواد وارد بازار کار ایران بشه، تنسور فلو به دردی میخوره آیا؟

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  دیتاساینس با گرایش نرم افزار کاملا منطبقه به نظر من بیشتر یه فیلد نرم افزاریه تا هوش چون نهایت شما دیتا رو در مهندسی یک سیستم نرم افزاری (یا به طور کلی سیستم) ببینی که چجور ثبت بشه چجور استفاده بشه چجور تحلیل کنی و...
اینی که شما می‌گید Data Engineer هست. دیتاساینس با آمار و آنالیز عددی و داده‌کاوی سر و کار داره که به نظرم به هوش خیلی نزدیک هست تا نرم‌افزار.

[تصویر:  data-science-engineer-software.png]
ارسال: #۴۷۷۲۱
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  تنسور فلو خیلی سطح پائین هست (سطح پائین در مقابل سطح سیستم منظورمه) و ابزار یادگیری عمیق هست نه دیتاساینس. حتی کسی که نمی‌خواد کارهای سطح پائین (مثل اضافه کردن لایه و تعریف عملکرد جدید) بشه، به نظرم ابزاری مثل Keras هم کارش رو راه بندازه. البته که واسه ریسرچِ مربوطه خوبه و دید خوبی هم میده، ولی واسه کسی که می‌خواد وارد بازار کار ایران بشه، تنسور فلو به دردی میخوره آیا؟
من خودم با keras کار می‌کنم. ولی بعضی دوستان و همکاران میگن با تنسور فلو. تا همین چند ماه پیش که نه ولی الان من میبینم خیلی شرکتا واسه پردازش متن نیرو میخوان و خب طرف یه آشنایی‌ای باید با اینا داشته باشه چون روش‌های سنتی انتخاب ویژگی (با خبرگی) دیگه دارن کنار میرن.

ارسال: #۴۷۷۲۲
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام عزیزان

کاش به جای فعالیت در این تاپیک که فکر نکنم به درد هیچ کس بخوره
در تاپیک های تخصصی مثل ایلتس فعال بشیم که حداقل یه استفاده ای از اینکه میایم تو مانشت کرده باشیم.
دوستان در مورد ایلتس اونهایی که تجربه دارن، در قسمت مربوط به ایلتس بیان و تجربه هاشون رو بگن و راهنمایی کنن بقیه رو و اطلاعاتشون رو شیر کنن.
چیه بخدا!! چسبیدین به این تاپیک مزخرف ول کنش هم نیستید. کل مانشت رو کردین همین یه تاپیک!

پ.ن: قبلا مدیرا میگفتن توی هر تاپیک بحث مربوط به همون تاپیک مطرح بشه. الان همه بحثا همین جا میشه.
سلام به روی ماهتSmile
شما خودت میتونی آغازگر خوبی باشی . . .
رهبر کمه، و دنباله رو بسیارBig Grin (چه سنگین بود حرفم)Big Grin
انتقاد رو همه بلدیم،یه اکانت ارغوانی زورش در حد تلگرام نیست و نمیتونه مردم رو ملزم به فعالیت کنه سالار (آیکن قلب و عشق و این صوبتا)

آغازگر و اینا نمیخاد، هرکسی باید خودش درک کنه. هر موضوعی نباید اینجا مطرح بشه.
الان چرا اینجا بحث درسی میشه؟
چرا نمیرن همونجایی که باید در مورد این موضوع صحبت کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۷۲۳
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  آغازگر و اینا نمیخاد، هرکسی باید خودش درک کنه. هر موضوعی نباید اینجا مطرح بشه.
بحث مطرح کردن سوالات در جای خود به کنار اما برای آیلتس شما شروع کن اگه بقیه ببینن مفیده شرکت می‌کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Saman , big cloud
ارسال: #۴۷۷۲۴
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان
معذرت میخوام که صحبتم مربوط نیست،

کسی از کاربر Vesta خبر داره؟ حال مادرش چطوره؟
ارسال: #۴۷۷۲۵
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  آغازگر و اینا نمیخاد، هرکسی باید خودش درک کنه. هر موضوعی نباید اینجا مطرح بشه.
بحث مطرح کردن سوالات در جای خود به کنار اما برای آیلتس شما شروع کن اگه بقیه ببینن مفیده شرکت می‌کنن.

دوستانی که صاحب نظر هستند، کسانی که علاقمند هستن، لطفا بیان و در این تاپیک فعال باشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Saman , big cloud
ارسال: #۴۷۷۲۶
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط zhid.)
برای دکتری رشته انسانی مثل مدیریت چ مدرک زبانی میخواد

یه سوال دیگه من دایره لغاتم خوبه ولی ترجمه بلد نیستم چ طور میتونم روش ترجمه کردن را یاد بگیرم
با گوگل ترنسلیت و ترگمان کار میکنم ولی خودتون می دونید چ قدر جملات به هم ریخته و نام نظم هستن
خواهشا راهنمایی ام کنید
ارسال: #۴۷۷۲۷
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۵ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  برای دکتری رشته انسانی مثل مدیریت چ مدرک زبانی میخواد

یه سوال دیگه من دایره لغاتم خوبه ولی ترجمه بلد نیستم چ طور میتونم روش ترجمه کردن را یاد بگیرم
با گوگل ترنسلیت و ترگمان کار میکنم ولی خودتون می دونید چ قدر جملات به هم ریخته و نام نظم هستن
خواهشا راهنمایی ام کنید
شما باید از متون ساده شروع کنید و گرامر رو در اون قالب یاد بگیرید که کلا شیوه ترجمه و جایگاه فعل و فاعل و صفت و زمان ها دستتون بیادش، بعد اون دامنه لغاتتونم باید شکل های مختلف لغت رو یاد بگیرید ، اسم فعل و صفت، و جایگاه استفاده شون رو در جمله درک کنید، لغت خوندن زیادی کار نمیکنه، شما اگر کلیت فن ترجمه رو بلد باشید به نظرم میتونید خیلی از لغات رو که بلد نیستید توی متون حدس بزنید!

ضمنا در جای مناسبش سوالتون رو مطرح کنید!!(راس میگن مردم، اینجا شده کل مانشت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: zhid
ارسال: #۴۷۷۲۸
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
موضوعی در مورد برنامه نویسی اندروید رو در سایت stackoverflow جستجو کردم و یه نفر قبلا این سوال رو پرسیده بود.
یه نفر بهش جواب داده بود که مثلا شما باید در اندروید استودیو این کار رو بکنید ولی توی ایکلیپس اون کار ...
شخصی که سوال رو پرسیده بود اومد گفت اندروید استودیو چیه؟
با اینکه سوالش خیلی ابتدایی و عجیب بود خیلی با حوصله و مودبانه جوابش رو دادند و توضیحات کامل و لینک های مفید بهش معرفی کردند.

ولی اینجا توی مانشت یکی میاد سوال بپرسه می ترسه Smile)) علمای دهر یا با تعصب یا با بی توجهی یا با جمله ی کوتاه -توی گوگل سرچ کن- بهش جواب میدن که به نظرم خیلی نامحترمانه است . اگه توجه کرده باشید اکثریت هم اومدید گفتید که یه متن میخواید اینجا بنویسید ولی بعد یا خیلی ویرایشش می کنید یا اینکه کلا پشیمون میشید . لاتی و با تعصب حرف زدن توی این مملکت قدمت دیرینه داره Smile)) که هیچ نشانی از فکر و منطق توش وجود نداره .
بهنام قبلا که اینجا خیلی بیشتر حرف میزد خیلی با تعصب و خیلی خشن برخورد می کرد. ولی یه مدت پیش دیدم که خودش اومد گفت که قبلا خیلی با تعصب حرف میزد و طرز فکر و شخصیت های مختلف رو خیلی نمیتونسته تحمل کنه ولی الان خیلی بهتر شده Smile) مثل بهنام باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , negarin_ , zhid
ارسال: #۴۷۷۲۹
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اکثریت هم اومدید گفتید که یه متن میخواید اینجا بنویسید ولی بعد یا خیلی ویرایشش می کنید یا اینکه کلا پشیمون میشید
بهترین کار تو مانشت اینه که هیچی نگی ارامش و تمرکزت رو برای کارت بذاری من خودم بارها شده ادیت در حد دلیت انجام دادمBig Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , zhid
ارسال: #۴۷۷۳۰
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  موضوعی در مورد برنامه نویسی اندروید رو در سایت stackoverflow جستجو کردم و یه نفر قبلا این سوال رو پرسیده بود.
یه نفر بهش جواب داده بود که مثلا شما باید در اندروید استودیو این کار رو بکنید ولی توی ایکلیپس اون کار ...
شخصی که سوال رو پرسیده بود اومد گفت اندروید استودیو چیه؟
با اینکه سوالش خیلی ابتدایی و عجیب بود خیلی با حوصله و مودبانه جوابش رو دادند و توضیحات کامل و لینک های مفید بهش معرفی کردند.

ولی اینجا توی مانشت یکی میاد سوال بپرسه می ترسه Smile)) علمای دهر یا با تعصب یا با بی توجهی یا با جمله ی کوتاه -توی گوگل سرچ کن- بهش جواب میدن که به نظرم خیلی نامحترمانه است . اگه توجه کرده باشید اکثریت هم اومدید گفتید که یه متن میخواید اینجا بنویسید ولی بعد یا خیلی ویرایشش می کنید یا اینکه کلا پشیمون میشید . لاتی و با تعصب حرف زدن توی این مملکت قدمت دیرینه داره Smile)) که هیچ نشانی از فکر و منطق توش وجود نداره .
بهنام قبلا که اینجا خیلی بیشتر حرف میزد خیلی با تعصب و خیلی خشن برخورد می کرد. ولی یه مدت پیش دیدم که خودش اومد گفت که قبلا خیلی با تعصب حرف میزد و طرز فکر و شخصیت های مختلف رو خیلی نمیتونسته تحمل کنه ولی الان خیلی بهتر شده Smile) مثل بهنام باشید.
به نظرم این نگاه یه طرفه است. یه دلیل برای جواب ندادن من به سوالات بقیه تجربه های تلخ قبلیه. یه عادتی که بعضیا دارن اینه که همینطوری بدون نفع و/یا اراده خاصی سوال میپرسن. سوالی میپرسن که مثلا سر بحث باز بشه یا تعامل کنن. مثلا طرف میپرسه فلان چیز چطوری کار می کنه یا نظرت راجع به بهمان چیز چیه و منظور خاصی هم از سوالش نداشته. حالا وقتی شما نیم ساعت برای طرف توضیح میدی (که تازه اون نیم ساعت عصاره ساعت ها وقت گذاشتن برای اون موضوعه) و در نهایت متوجه میشی طرف صرفا خواسته یه حرفی بزنه، چه حالی بهت دست میده؟ یا مثلا میپرسه چطور فلان چیزو یاد بگیرم و شما کلی براش توضیح میدی (که خلاصه چندین سال زحمت کشیدن تو اون حوزه است). وقتی هفته بعد از نتیجه حرفات میپرسی، میفهمی که طرف مشکل اصلیش اراده یا مشخص نبودنش هدفش هست و عملا نیم ساعتی از وقتتو که داشتی به سوالش جواب میدادی رو ریختی سطل آشغال!

پ.ن: بدتر از این ها آدم هایی هستن که درک نمی کنن فلان چیز یه زمینه تخصصیه و کار من نیست و توقع دارن آدم همینطوری یه چرندی بگه و وقتی جوابی نمیدی فکر می کنن داری بی محلی می کنی!

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close