زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۶۸۶
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  جناب آقای ابتهاج عزیز در کتاب شعر تاسیان خودشون می فرمایند که:
مرگ در هر حالتی تلخ است
اما من
دوست‌تر دارم که چون از ره در آید مرگ
درشبی آرام چون شمعــــی شوم خاموش
لیک مرگِ دیگری هم هست
دردناک اما شگرف و سَرکِش و مَغرور
مرگِ مَردان، مَرگِ در میدان
با تَپیدن های طبل و شیونِ شیپور
با صَفیر تیر و برق تِشنهِ‌ی شمشیر
غرقه در خون پیکری افتاده در زیر سم اسبان

سایه یه تیکه شعر داره واسه امام حسین که فکر کنم چاپ نشده
و منم خیلی دوستش دارم
یاد اون اوفتادم

یا حسین بن علی

خون گرمِ تو هنوز

از زمین می‌جوشد

هر کجا باغ گل سرخی هست

آب از این چشمۀ خون می‌نوشد

کربلاییست دلم!

سرِ حق بر نیزه ست

خیل آزادگی آوارۀ صحرای ستم

از سیه‌کاری شمران و یزیدان فریاد

یا حسین بن علی

همتت همره حق جویان باد!
اره..توی کتاب خاطراتش(پیر پدنیان اندیش) هست ابن یه تیکه شعرش و اینکه اسمش هم اربعین هست گویا...
واقعا دوست دارم سایه رو...نه به اندازه ی فریدون مشیری ولی خب دوسش دارم...
اصن شما کتاب بازتاب نفس صبحدمان اقای مشیری ررو میخونی روح و روانت تازه میشه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , ezra
ارسال: #۴۷۶۸۷
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ب.ظ
خدا لعننتون کنه با ساختمون ساختنتون ! کاری هم ندارم به هیچ چیز،‌یه پنجشنبه میخام استراحت کنم، از صبح تا الان صدای بریدن سنگ و کاشی داره میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۷۶۸۸
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خدا لعننتون کنه با ساختمون ساختنتون ! کاری هم ندارم به هیچ چیز،‌یه پنجشنبه میخام استراحت کنم، از صبح تا الان صدای بریدن سنگ و کاشی داره میاد.
یه همسایه داشتیم جمعه ها که می شد میومد ساختمون سازی Angry

دیکشنری آکسفورد (و خیلی از دیکشنری های دیگه) یه کلمه روز دارن. امروز این کلمه اصالت فارسی داره: zardozi
فکر کنم از «زر دوزی» برداشتن.
لینک صفحه کلمه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک صفحه اول:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۷۶۸۹
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , negarin_ , alma1988 , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۶۹۰
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۲ ب.ظ
من نمیدانستم
معنی هرگز را
تو چرا بازنگشتی دیگر . . .!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , negarin_ , salam5 , alma1988
ارسال: #۴۷۶۹۱
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ
--بعد مدت ها باز به برهه ای رسیدم که هیچ چی خوشحال کننده نیست...اضطراب و انتظار..
---کی از این لوپی که توش هستم، خارج میشم؟؟؟
ارسال: #۴۷۶۹۲
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من نتونستم از این استتفاده کنم . تاحالا به جز چندتا مقاله که اساتید بهم دادن دنبال مقاله نرفتم [تصویر:  smile.gif] الآن میخوام الگوریتم BM25 و ادیشن های مختلفش رو پیدا کنم و بخونم , چی باید کنم [تصویر:  biggrin.gif] (به جز اینکه تو گوگل بزنم و هرچی پسوند pdf بود دانلود کنم [تصویر:  smile.gif] )

برید توی گوگل اسکولار و حرف کلیدی موضوعاتی که میخواهید را بنویسید.سال هم از ۲۰۱۸انتخاب کنید تا جدیدترین مقالات براتون بیاره. توی گوگل فایده نداره. یکسری فایلها بدرنخور هم میاره که خوندنش وقت تلف کردنه. من فقط با گوگل اسکولار سرچ میکنم

(۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  والا با این استادای مزخرفی که من دارم؛ دیگه کم کم دارم به کنفرانس منطقه ای توی ایران فک میکنم[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
الان چشمام باز شده و دارم فکر میکنم مهمترین عنصر برای من 'پول' میباست میبوده باشد نه رنکینگ دانشگاه و کشور

شما یا کسانیکه اپلای میکنن اگر اونجا احساس کردید که از فیلد کاری که دارید میکنید یا استادی که دارید خوشتون نمیاد چکار میتونید بکنید؟ باید مجدد سریعا برای فیلد دیگه اپلای کنید تا بتونید استاد را عوض کنید؟
میشه به استاد بگید من الان به نتیجه رسیدم که علاقمند نیستم تو این زمینه کار کنم یا ... ؟ اونوقت استاد این مدت که وقت گذاشته و پولی که بهتون دادن چی میشه؟ ازتون پس میگیرن؟

(۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  --بعد مدت ها باز به برهه ای رسیدم که هیچ چی خوشحال کننده نیست...اضطراب و انتظار..
---کی از این لوپی که توش هستم، خارج میشم؟؟؟

متنفرم از همه اتفاقهایی که راه حلشون گذر زمان هست..
اضطراب و انتظار از خودتون دور کنید. در لحظه زندگی کنید. مدیریت کنید خودتونو و حال خودتونو. از لوپ هم هروقت خودتون بخواهی میتونی بیرون بیای. هروقت بخواهی هم میتونی وارد بشی. کلید حل مشکل فقط خودت هستی دوست عزیزBlushHeart

بعدظهر با مامانم رفته بودم بیرون. توی مسیر یکی از همکاران قدیمی اش دید. بعد از سلام و علیک بهم گفت تو همون دختر کوچولویی هستی که با مامانت میومدی مدرسه.ماشالله چه خانوم شدی.
مامانم هم همچین منو معرفی کرد بهش که حس کردم از سیاره دیگه ای اومدم.
بعد به مامانم گفتم مامان این تعریف و تمجیدها چی بود میکردی !
گفت : یه پسر داره خیلی پسرخوبیه و خونوادشون خیلی خوبن. دنبال زن هم میگرده برای پسرش :/
سکوتی کردم به بلندای پرواز عقااااب -ـ-
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , abolfazl pepco , kilookiloo , Avril89 , alma1988 , khayyam , SepidehP
ارسال: #۴۷۶۹۳
۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ
اون تو بودی که همیشه با نگاش لحظه های منو عاشقونه کرد

این منم که تو تموم لحظه هاش واسه عاشقی تورو بهونه کرد

هرگز اون نگاه مهربون تو بی تفاوتی رو یاد من نداد

من پر از نیاز با تو بودنم مگه میشه قلب من تورو نخواد

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده

واسه ی رسوندن خودش به تو همه ی راه و نفس نفس زده حس خوبیه

حس خوبیه ببینی یه نفر واسه انتخاب تو مصمم

دستتو بگیره و بهت بگه موندنش کنار تو مسلمِ حس خوبیه

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , alma1988
ارسال: #۴۷۶۹۴
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط codin.)
من زمانی که ایران بودم فکرم این بود به مردم کمک کنم و الخ. اینجا فقط به پول فک میکنم راستش یکمی ریشه کافی کردم چرا ادم متفاوتی شدم. یه دلیلش اینه ادمای اینجا به کمک نیاز ندارن اصولا. دومیش اینه که هرچند اینجا دوست و اشنا دارم ولی رابطه عاطفی با کسی ندارم مثل ایران یه جورایی حس تعلق ندارم مثلا اگر نصف شهر بره زیر اب احتمالا اونقدری ناراحت نمیشم ( میدونم نوشتنش خجالت آوره ولی خب). اینطوریه که تنها ادمی که برام مهمه خودم هستم و خانوادم و دوستام توی ایران و به طور کلی مردم ایران.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , negarin_ , .:tarannom:. , salam5 , alma1988 , khayyam , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۶۹۵
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , .:tarannom:.
ارسال: #۴۷۶۹۶
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , alma1988
ارسال: #۴۷۶۹۷
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ق.ظ
دیدید این خارجی ها تو فیلم های آموزش غذاهاشون یه مدل غذای سالم رو مثل سینه مرغ گریل شده با سبزیجات یا برنج قهوه ای درست میکنن بعد تو چهار تا ظرف غذا میریزن برای چهار روز غذای هفته تو یخچال(نه فریزر) میذارن؟ بهش meal prep هم میگن. بعد ما غذا دو روز بمونه میگیم موندس میریزیم دور. کدومش درسته واقعا؟ ولی واقعا واسه کارمندا سخته هرشب غذا درست کردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , SepidehP
ارسال: #۴۷۶۹۸
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شما یا کسانیکه اپلای میکنن اگر اونجا احساس کردید که از فیلد کاری که دارید میکنید یا استادی که دارید خوشتون نمیاد چکار میتونید بکنید؟ باید مجدد سریعا برای فیلد دیگه اپلای کنید تا بتونید استاد را عوض کنید؟
میشه به استاد بگید من الان به نتیجه رسیدم که علاقمند نیستم تو این زمینه کار کنم یا ... ؟ اونوقت استاد این مدت که وقت گذاشته و پولی که بهتون دادن چی میشه؟ ازتون پس میگیرن؟
پولی که گرفتی واسش کار کردی کسی نمیتونه ازتون بگیره.
راههای زیادی وجود داره:
۱-بسوزی و بسازی
۲-بیخیالی طی کنی و پولتو بگیری تا زمانی که اخراج بشی ((:
۳- توی همون دانشگاه بگردی ببینی استادی هست که بخادت؟
۴-دنبال پوزیشن توی دانشگاها و کشورهای دیگه بگردی و به محض اوکی شدن استاد و دانشگاه فعلی ت رو با یه بای بای خوشنود بِنُمایی

شادزی ینی همبرگر دست ساز Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۷۶۹۹
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  -دنبال پوزیشن توی دانشگاها و کشورهای دیگه بگردی و به محض اوکی شدن استاد و دانشگاه فعلی ت رو با یه بای بای خوشنود بِنُمایی
اینجوری استاد ناراحت نمیشه و یا اینکه بگن که کارتون غیراخلاقی بوده و حق یک نفر دیگه گرفتید و از اینجور صحبتها ؟
ممکنه پول را پس نگیرن ولی وجهه علمی و اخلاقی خود فرد زیرسوال نمیره و بعد برای اپلای به دانشگاه و پوزیشن دیگه موقعیتهاتون کم بشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۷۷۰۰
۲۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینجوری استاد ناراحت نمیشه و یا اینکه بگن که کارتون غیراخلاقی بوده و حق یک نفر دیگه گرفتید و از اینجور صحبتها ؟
ممکنه پول را پس نگیرن ولی وجهه علمی و اخلاقی خود فرد زیرسوال نمیره و بعد برای اپلای به دانشگاه و پوزیشن دیگه موقعیتهاتون کم بشه؟
این راهش نیست. اگه دقیقا بخوای اونطوری (دنبال پوزیشن توی دانشگاها و کشورهای دیگه بگردی و به محض اوکی شدن استاد و دانشگاه فعلی ت رو با یه بای بای خوشنود بِنُمایی) عمل کنی که چرا، ناراحت میشه و البته احتمال اینکه هر دو استادِ مبدأ و مقصد خودت رو با یه بای‌بای خشنود کنند بیشتره.
در کل به احتمال غریب به یقین از استاد مبدأ میپرسن که چرا این میخواد تغییر بده، پس نباید خرابکاری کنی. وقتی به استاد مقصد هم ایمیل میزنی، بگی که هنوز نگفتم و اگه پوزیشن باشه بهش میگم بعدش، و اینکه مشکل خاصی نیست و صرفا چون پوزیشن ندارم و نگرانم بهش نگفتم و اگه اوکیه، اصلا خودت ایمیل بزن بپرس.
بهترین راه اینه که مسالمت‌آمیز حل بشه، مخصوصا اگه همون دپارتمان یا دانشگاه‌های اطراف کسی میخواد اقدام کنه. حتی اگه اخلاق استاد داغون هست هم نباید اینطوری بگی، خودشون اگه بشناسنش متوجه می‌شن جریان چیه.

(۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه دلیلش اینه ادمای اینجا به کمک نیاز ندارن اصولا.
بهشتی هست پس اونجا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close