زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۴۵۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ب.ظ
یه ماهه رو سیستم کاغذ چسبونده "سیستم در حال ترین است لطفا دست نزنید" :|| خب داده های هابلم داده بودی به سیستم تا حالا تموم شده بود ترینش -ـ-

-------------

بارش شهابی هم شروع شده یه دونه شهابم تو اسمون تا حالا ندیدم:\\
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۴۵۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دکتر فیزیوتراپ اومده به تخت کناری مادرم داشت دلداری میداد که آره حاج خانوم این بیماری شما (ام اس داره، سه چهار سال روی تخت خوابید فقط)خیلی سخت و پیشرفته نیست هنوز، خدای نکرده ممکن بود بیماری های بدتر بگیرید و اینا...
زن هم برگشت گفت آررره منم شنیدم بیماری های نادر خیلی سختن..خدا رو شکر بیماری نادر نگرفتم...یهو برگشت پرسید از دکتر که آقای دکتر این بیماری نادر چیه هست اصن؟؟(بنده خدا فک میکرد اسم بیماری نادره)
من نمیدونم دکتر چجوری خودشو جمع و جور کرد اون لحظه Smile ولی با یخورده لبخند گفت نه حاج خانوم اسمشون نادر نیست که..اون بیماری ها نادر هستن مثل ALS و SMA و خیلی بیماری های دیگه...بعد خود زنه هم خندش گرفت بنده خدا

پی نوشت: شاید تصورش برای من و شما سخت باشه ولی این بنده خدا ۱۸ سال ام اس داره و سه چهار سالی هست که روی تخت خوابیده ... الانم بخاطر زخم بسترش اوردنش بیمارستان...
قدر سلامتیتونو بدونید...شکر کنید خدا رو...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , RASPINA , SepidehP , diligent , salam5 , Avril89
ارسال: #۴۶۴۵۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط The BesT.)
یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت برنامه نویسی بلدی؟ گفتم بله.سوالی داری بپرس.
گفت دوتا مساله آسون دارم. دوتا سوال را برام ایمیل کرد و خوندم و براش یکیو اجرا گرفتم.اون یکی را خطا میداد گفتم خطاشو نمیتونم رفع کنم ولی تا همینجا قسمتهاییشو درست نوشتم. چندبار مجدد ایمیل میزد و پاورپونت میفرستاد که از این پاور و فایل آموزشی بخون ببین میتونی رفعش کنی و ..
بهش گفتم برای کی میخوای این پروژه را؟ مگه مال خودت نیست؟!
گفت نه.مال خواهرمه. جدیدا رفته امریکا. یه دوره برنامه نویسی میره و باید این دوتا مثال را حل کنه بفرسته واسه استاد تا مدرک بهش بدن. گفتم خب بهش بگو بهم پیام بده تا روش حل بهش بگم و برای اون سوال که خطا میده بهش توضیح بدم.
گفت فعلا داره میره تفریح لاس وگاس وقتی اومد میگه بهت پیام میدم.فقط عجله داره تا یکشنبه باید تحویل بده!!
اینقدر ناراحت شدم از پیامش. چندروزه وقتمو گذاشتم رو برنامه که دوستانه کمکی کنم. بعد حالا اون رفته تفریحات و میگه من وقت ندارم بهت پیام بدم.تو انجام بده برام بفرست!
فقط بهش گفتم من در همین حد بلد بودم بیشتر از این متوجه منظور سوال نمیشم. شرمنده.
و به قدری ناراحت شدم که دیگه پیامهاشو سین نکردم. چندین بار همینجور داره پیام میده که کجایی چی شد چرا رفتی جواب منو ندادی.
اصلا حاضر نیستم پیامهاشو سین کنم. حس بدی نسبت به خودم پیدا کردم . حس بی ارزشی پیدا کردم. این آدم هم یکی از همون افرادی هست که دورش خط قرمز کشیدم. !

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  قدر سلامتیتونو بدونید...شکر کنید خدا رو...

خداروشکر حال مادرتون روبراهه؟
امان از این حاج خانومها که تخت کناری میخوابن و سوژه هستن.تا سالیان سال آدم یادشون میفته میخنده Smile))
مادربزرگم را که برده بودیم بیمارستان بستری کنیم یه مادربزرگی آورده بودن خیلی حالش بد بود. عروسش اومده بود پرستاری کنه ازش. صبح زود رفت یه ظرف بزرگ حلیم خرید آورد گفت باهم بخوریم. من مونده بودم تو بیمارستان آدم به زور غذا میخوره این چه صفا کرده رفته حلیم هم خریده . انگار اومده بود هتل. میرفت به اتاقهای کناری هم حلیم تعارف میکرد. Smile)))) بعد هم یه کاسه حلیم داد به اون مادرشوهر بیچاره گفت بخور گرم و تازس. اون بیچاره هم خورد و یکساعت بعد حالش به شدت بد شد Big Grin فکر کنم حیله در سر داشته میخواسته مادرشوهر را بکشه Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Milad_Hosseini , majidnourirad10 , SepidehP , Saman , diligent , Avril89
ارسال: #۴۶۴۵۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت برنامه نویسی بلدی؟ گفتم بله.سوالی داری بپرس.
گفت دوتا مساله آسون دارم. دوتا سوال را برام ایمیل کرد و خوندم و براش یکیو اجرا گرفتم.اون یکی را خطا میداد گفتم خطاشو نمیتونم رفع کنم ولی تا همینجا قسمتهاییشو درست نوشتم. چندبار مجدد ایمیل میزد و پاورپونت میفرستاد که از این پاور و فایل آموزشی بخون ببین میتونی رفعش کنی و ..
بهش گفتم برای کی میخوای این پروژه را؟ مگه مال خودت نیست؟!
گفت نه.مال خواهرمه. جدیدا رفته امریکا. یه دوره برنامه نویسی میره و باید این دوتا مثال را حل کنه بفرسته واسه استاد تا مدرک بهش بدن. گفتم خب بهش بگو بهم پیام بده تا روش حل بهش بگم و برای اون سوال که خطا میده بهش توضیح بدم.
گفت فعلا داره میره تفریح لاس وگاس وقتی اومد میگه بهت پیام میدم.فقط عجله داره تا یکشنبه باید تحویل بده!!
اینقدر ناراحت شدم از پیامش. چندروزه وقتمو گذاشتم رو برنامه که دوستانه کمکی کنم. بعد حالا اون رفته تفریحات و میگه من وقت ندارم بهت پیام بدم.تو انجام بده برام بفرست!
فقط بهش گفتم من در همین حد بلد بودم بیشتر از این متوجه منظور سوال نمیشم. شرمنده.
و به قدری ناراحت شدم که دیگه پیامهاشو سین نکردم. چندین بار همینجور داره پیام میده که کجایی چی شد چرا رفتی جواب منو ندادی.
اصلا حاضر نیستم پیامهاشو سین کنم. حس بدی نسبت به خودم پیدا کردم . حس بی ارزشی پیدا کردم. این آدم هم یکی از همون افرادی هست که دورش خط قرمز کشیدم. !
به جای اینکه خودتون رو تنبیه کنید و خودخوری کنید، رک و راست حرف دلتون رو بهش بزنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , The BesT , big cloud , Saman , Avril89
ارسال: #۴۶۴۶۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دکتر فیزیوتراپ اومده به تخت کناری ...
یک خاطره از بیمارستان:
یک روز پیشه دکتر چشم بودم یک مریض حاج خانمی هم اونجا بود . دکتر بعد از این که چند تا علامت رو که همه شون E بودن ولی توی جهت های مختلف ، گفت کلا حالت چه جوره مادر ؟خوبی؟
توی همین لحظه هم خدمات بیمارستان اومده بود و برای دکتر چای اورده بود ، یک چای از قبل تر روی میز اش بود ، یکی دیگه هم که این بنده ی خدا اورد .
حاج خانمه همچین با یه حالتی رفت توی حس و با یه لحن سوز دراری گفت " هی...آقای دکتر ،حالم خیلی بده فکر کنم ؛ چون الان این چای رو هم دو تا میبینم ،
من و دکتر و دو تا دیگه هم توی اتاق بودیم از خنده منفجر شدیم ، چون واقعا دو تا چای روی میز بود و به حاج خانمه گفتیم نه بابا سالمی .خودشم بعد که فهمید کلی خندید Smile

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , Milad_Hosseini , RASPINA , diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۶۴۶۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینقدر ناراحت شدم از پیامش. چندروزه وقتمو گذاشتم رو برنامه که دوستانه کمکی کنم. بعد حالا اون رفته تفریحات و میگه من وقت ندارم بهت پیام بدم.تو انجام بده برام بفرست!
اون دیگه چقدر بی سواد بوده

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۶۴۶۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت برنامه نویسی بلدی...
بهش بگین کلی وقت گذاشتین و برنامه اش آماده هست و اجرا هم میشه ،توی ایمیل ریختین و الان فقط کافیه که دکمه ی ارسال رو فشار بدید ، ولی چون که قراره برید لاس و گاس ( یا عروسی بچه همسایه تون ) و کلی اون جا خوش بگذرونین فعلا وقت نمی کنید ... اون بنده ی خدا خودش متوجه اشتباه اش خواهد شدBlushBlush
البته ممکنه که اون دوستتون هم خیلی به شما اعتماد داشته و باهاتون راحت بوده و قبلا خیلی با هم خوب و رفیق بودین . اگه این جوریه که پس اگه مستقیم بهش بگید رابطه تون شکر آب میشه و این غیر مستقیم گفتن احتمالا بهترایشون رو متوجه اشتباه اش میکنه.

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۶۴۶۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  گفت فعلا داره میره تفریح لاس وگاس وقتی اومد میگه بهت پیام میدم.فقط عجله داره تا یکشنبه باید تحویل بده!!
چه اشکال داره صادقانه گفته خوب Big Grin
ولی جدی شما نیتتون کمک بوده و کردین خیلی هم کار خوبی کردین چرا ناراحت باشین لبخند بزنین

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , majidnourirad10
ارسال: #۴۶۴۶۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به جای اینکه خودتون رو تنبیه کنید و خودخوری کنید، رک و راست حرف دلتون رو بهش بزنید.

بله.ممنون. همینکار را تا چند دقیقه دیگه میکنم. باید حال خودمو خوب کنم به هرقیمتی. شاید رابطمون ضعیف بشه .ولی مهم خودمم Smile

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه اشکال داره صادقانه گفته خوب [تصویر:  biggrin.gif]
همین صداقتش منو نابود کرد. خب زورم میاد داره میره تفریحات در بلاد کفر.من بشینم کد بزنم براش. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , majidnourirad10
ارسال: #۴۶۴۶۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت برنامه نویسی بلدی؟ گفتم بله.سوالی داری بپرس.
گفت دوتا مساله آسون دارم. دوتا سوال را برام ایمیل کرد و خوندم و براش یکیو اجرا گرفتم.اون یکی را خطا میداد گفتم خطاشو نمیتونم رفع کنم ولی تا همینجا قسمتهاییشو درست نوشتم....
سعی کنین قبل کمک به فردی اول باهاش محاوره کوتاهی داشته باشین و متوجه بشین که آیا ایشون اصلا تلاشی برای انجام کارش کرده و بعد اومده برای کمک یا این که مستقیم ایمیل استاد را برای شما فوروارد کرده! فردی که نمیتونه یه پروژه امتحانی را جمع و جور کنه چطور میتونه بعدا یک برنامه نویس باشه! با احترام به همه رشته ها و گرایش ها ایشون به جای دنبال کردن برنامه نویسی در امریکا بهتره به دنبال کسب تخصص دیگه ای مثل گلدوزی باشن. قاطعانه جواب دوستتون را بدید و بهشون بگین که فقط برای استارت کار قصد کمک داشتین و خواهرشون برای موفق شدن باید باگ را خودشون برطرف کننBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۴۶۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  سایت یا کانال یا همچی چیزی سراغ دارین که توش آموزش ورزشای ساده باشه که بشه تو خونه بدون وسیله آنچنان انجام داد؟
سلام ،سایت آپارات یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را جستجو کنید.
مرسی, دنبال یه جایی هسم که مرتب منظم باشه, طبق برنامش پیش برم

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بعضی وقتا میخوای یه چیزی خیلی خوب بشه بدتر بر عکس میشه عجیبه!
یه مدتی بیخیالش شین دوباره برین سراغش بهترمیشه بیشتر وقتا.ولی کلنم انگار قانون دنیاس اون موقه که میتونسم هر رشته ای میخواسم میگفتن متقاضی کمه صب کن به حد تصاب برسه, الان زنگ میزنن هفته ذیکه استارت فلانه نمیای ثبت نام, میخوایم این رشته رو بیاریم خوذت مربی نمیشناسی,

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۶۴۶۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط Saman.)
دنیا به شکلیه که وقتی با شوق و ذوق به کسی کمک کنید فکر میکنه وظیفه تون هست .
یاد بگیریم کمک کردن به دیگران رو به تعویق بندازیم به اضافه اینکه در سکوت کامل و بدون توضیحات تخصصی کارمون رو انجام بدیم.
باور کنید توضیح ما علاوه بر اینکه برای طرف هیچ مفهومی نداره حتی بهش گوش نمیده و فکر میکنه بی سوادیم.
توی دو ماه گذشته حداقل در برخورد با بیش از ۱۰۰نفر این بهم ثابت شده
توصیف شوپنهاور اینه :
هر چی با ذوق و شوق بیشتر در مورد تخصصمون حرف بزنیم به همون نسبت عروسک خیمه شب بازی به نظر میرسیم!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , Milestone , The BesT , diligent , adel71
ارسال: #۴۶۴۶۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگه بتونی وارد بازار بشی و با کار خودکشی کنی اونوقت میتونی حرفی در رابطه با نوع در آمد داشته باشی
جوش نیار حالا
اتم که نمیشکافی
یه سری سایت داری هندل میکنی
من آزاد کار میکنم ‌Freelancer هستم تدریس هم میکنم چون کلا با محیط شرکت حال نمی کنم و بنظرم حقوق و مزایای خوبی ندارن قالبا
با بحث هزینه و کار غریبه نیستم
شما خوب شد مایکروسافت نیستی وگرنه سر ما رو می بریدی با این تلاش هات

در ضمن کاری که با علاقه باشه نیازی به خودکشی و این کارا نداره
تفریحه
حالا بیا وارد DevOps شو میبینی Seo , طراحی لوگو و فتوشابت چیزی جز دست و گرمی و بچه بازی نیست
اونجا قشنگ زیرفشار له میشی بعدش اگر حالی برات موند بیا نطق کن

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۴۶۴۶۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۸ ب.ظ
جیمیل چقد عوض شدهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۴۷۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگه بتونی وارد بازار بشی و با کار خودکشی کنی اونوقت میتونی حرفی در رابطه با نوع در آمد داشته باشی
جوش نیار حالا
اتم که نمیشکافی
یه سری سایت داری هندل میکنی
من آزاد کار میکنم ‌Freelancer هستم تدریس هم میکنم چون کلا با محیط شرکت حال نمی کنم و بنظرم حقوق و مزایای خوبی ندارن قالبا
با بحث هزینه و کار غریبه نیستم
شما خوب شد مایکروسافت نیستی وگرنه سر ما رو می بریدی با این تلاش هات

در ضمن کاری که با علاقه باشه نیازی به خودکشی و این کارا نداره
تفریحه
حالا بیا وارد DevOps شو میبینی Seo , طراحی لوگو و فتوشابت چیزی جز دست و گرمی و بچه بازی نیست
اونجا قشنگ زیرفشار له میشی بعدش اگر حالی برات موند بیا نطق کن
درسته میدونم شما کار میکنی و تخصشش را هم داری، منظور من متاسفانه در قالب چت مشخص نمیشهUndecided شما متاسفانه مثل اینکه علاقه خاصی به تمسخر دیگران داری و این کاملا در سخنانتون مشخصه، آقا ما هیچی نابلد شما کوتاه بیا!
خودکشی با کار زیاد زمانی اتفاق میفته که به شدت به پول نیاز داشته باشی ! شما که به قول خودتون از لحاظ خانوادگی تامین هستید و برنامه نویسی براتون سرگرمیه. تواناییهای هرکس با ظرفیت خودش سنجیده میشه و بنده در مقایسه با آدمی مثل زاکربرگ حتی قدرت اینتر زدن هم ندارم، موقع مقایسه باید شرایط طرفین یکسان باشه!
نمیدونم کجای حرفای من به تخصص ربط داشت که بحث به DevOps کشیده شد! من فقط گفت شرکت ها حقوق ۲/۵ که برای این کارها در نظر میگیرن واقعا کمه همین!
متاسفم که اینجا حتی نمیشه در یک بحث ساده مسالمت آمیز شرکت کرد.Undecided این آخرین جواب من بود چون مانشت جای بحث های حاشیه ای نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milestone , SepidehP , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close