زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۲۴۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  یه ایمیل اومده برام
هفته بعد برای مصاحبه باید بیام تهران ... چه استرسی گرفتم آخر شبی ...
حالا چی بپوشم !!!

اینقدر مصاحبه رفتم که دیگه حسابش از دستم رفته و دیگه موقع مصاحبه رفتن با خیال راحت می رم انکار خونه خودم می رم بدون ذره ای استرس !

من سه چهارتا مصاحبه بیشتر نرفتم تا حالا. از اون سه چهارتا قبلی که تو یکی قبول شده بودم و تقریبا دو سالی مشغول به کار بودم همونجا.
بعد از جریانات تعدیل نیرو که امسال پیش اومد و با نیروهای تازه جذب شده تسویه حساب کردن، که بنده هم جزوشون بودم و فکر کنم ۱۱-۱۲ فروردین بود که همینجا اومدم در دل کردم و با این بخش هرچه می خواهد دل تنگت بگو تازه آشنا شدم ... دوستان خیلی لطف داشتن اون موقع. خیلی ناراحت بودم که کارم رو از دست دادم ولی دیگه تصمیم گرفتم تا کنکور همه چیز رو کلا بذارم کنار و بعدش جدی دوباره دنبال کار برم.
جسته گریخته یه کارهایی انجام دادم بعد کنکور ولی بعد این اتفاقات این اولین فرصت کاری جدیه که برام پیش اومده و قرار برم مصاحبه.
اعتراف میکنم یه مقدار استرس دارم، امیدوارم سوالای فلسفی نپرسن ازم!! قبلا پرسیدن ازم که دارم میگم!!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , A V A , Parisa-SH
ارسال: #۲۸۲۴۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ق.ظ
از اینکه با این انجمن آشنا شدم خیلی خوشحالم . جو دوستانه و صمیمی ای داره جدای از بحث های علمی و کمکی که به همه بابت آزمون میشه.
دارم آماده میشم برای کنکور ارشد ۹۶ . بین زمان فارغ التحصیلی و دوباره توی جریان کنکورم دو سالی فاصله افتاده و این نگرانم میکنه که شاید نتونم از پس درسا بر بیام .
آرزوی موفقیت برای همه از جمله خودم رو دارم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , hun73r.9h0s7
ارسال: #۲۸۲۴۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ ق.ظ
مرگ بزرگترین خسران زندگی نیست
بزرگترین خسران زندگی چیزیست
که در درون شما میمیرد هنگامی که هنوز زنده اید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , dr.a_AI , همیلا , hun73r.9h0s7 , Pure Liveliness , sara9009
ارسال: #۲۸۲۴۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
۲۰-۳۰ تا مقاله رو سریع خوانده ام ۳-۲ تا survey رو کامل خوندم ولی هنوز نتوانستم gap رو در آن زمینه پیدا کنم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , sara9009
ارسال: #۲۸۲۵۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  من سه چهارتا مصاحبه بیشتر نرفتم تا حالا. از اون سه چهارتا قبلی که تو یکی قبول شده بودم و تقریبا دو سالی مشغول به کار بودم همونجا.
بعد از جریانات تعدیل نیرو که امسال پیش اومد و با نیروهای تازه جذب شده تسویه حساب کردن، که بنده هم جزوشون بودم و فکر کنم ۱۱-۱۲ فروردین بود که همینجا اومدم در دل کردم و با این بخش هرچه می خواهد دل تنگت بگو تازه آشنا شدم ... دوستان خیلی لطف داشتن اون موقع. خیلی ناراحت بودم که کارم رو از دست دادم ولی دیگه تصمیم گرفتم تا کنکور همه چیز رو کلا بذارم کنار و بعدش جدی دوباره دنبال کار برم.
جسته گریخته یه کارهایی انجام دادم بعد کنکور ولی بعد این اتفاقات این اولین فرصت کاری جدیه که برام پیش اومده و قرار برم مصاحبه.
اعتراف میکنم یه مقدار استرس دارم، امیدوارم سوالای فلسفی نپرسن ازم!! قبلا پرسیدن ازم که دارم میگم!!

خب خدا را شکر که دوباره کار پیدا کردید
ان شالله که موفق بشید
توکلت به خدا باشه

اگه سوال سخت پرسیدن خیلی عادی برخورد کن Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۸۲۵۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ۲۰-۳۰ تا مقاله رو سریع خوانده ام ۳-۲ تا survey رو کامل خوندم ولی هنوز نتوانستم gap رو در آن زمینه پیدا کنم :|

به جای کمیت به فکر کیفیت باش Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۲۵۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ۲۰-۳۰ تا مقاله رو سریع خوانده ام ۳-۲ تا survey رو کامل خوندم ولی هنوز نتوانستم gap رو در آن زمینه پیدا کنم :|
gap منظورتون مشکل اون مقاله هست یا اینکه مبحثی که از قلم انداختند (تا برای شما بشه موضوعی برای یک مقاله)؟
به طور میانگین باید از هر مقاله یک ایده‌ی جدیدِ قابل تبدیل به مقاله به ذهنتون برسه. از اول بخونید.به مقالاتی که به این‌ها رفرنس دادند مراجعه کنید ببینید کدومشون و چجوری از این مقالات تونستند ایده بگیرند و چرا به ذهن شما نرسیده.
بهترین کار این هست که برای مقالاتی که خوندید اسلاید درست کنید و به اعضای آزمایشگاه و استادتون ارائه بدید تا brainstorming کنید. ما فیلدی که حدود ۳ سال پیش شروع به کار کردیم توو دانشکده جدید بود، یک سال اول مقاله میخوندیم و ارائه‌ی هفتگی داشتیم و ایده میدادیم. ۲ سال بعدی در حال پیاده‌سازی اون ایده‌ها بودیم/هستیم و به شخصه یک سال میشه که مقاله (به قصد ایده دادن) نخوندم چون stack پر میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , dr.a_AI , RASPINA , Pure Liveliness , Parisa-SH
ارسال: #۲۸۲۵۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ
من هیچ وقت نتونستم به یکی مثل ورزشکارا یا هنرمندا به عنوان یه اسوه نگاه کنم. مثل بعضیا که به خودشون میگن مثلا "محمد رونالدو" نبودم. اصلا نمی تونستم یکی رو به عنوان قسمتی از شخصیتم تعریف کنم. یا مثلا انقدر شیفته یه نفر بشم که پوسترشو بزنم به دیوارای اتاقم.
همیشه سعی کردم راه خودم رو برم. گرچه بعضی وقت ها خیلی معمولی بوده و بعضی وقت ها خیلی با راه معمولی که همه میرن فرق داشته. به عبارت دیگه همیشه سعی کردم برای خودم زندگی کنم و هدفم آرامش و رضایت و خوشحالی خودم بودم نه خوشحالی دیگران یا مثلا عقب نیفتادن از بقیه. برام مهم نیست که بقیه تو معیار های متداول مثل سطح تحصیلات یا حتی درآمد کجا هستن و از من جلو تر هستن یا عقب تر، به هر حال من با توجه به معیارهای خودم زندگی می کنم که الزاما مثل معیار های معمول نیست. بعضی وقت ها حتی معیارهام برای بقیه قابل درک نیست. حتی برای بقیه قابل اندازه گیری هم نیست (مثل احساس رضایت درونی).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , pezhman.m-AI , hun73r.9h0s7 , diligent , The BesT , alirezaei , ele , Skyrim , Pure Liveliness , **sara** , Parisa-SH , shayesteNEY
ارسال: #۲۸۲۵۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  یه سری مشکلات هست توی زندگی که کنکور در برابرش هیییییچه. نتیجه ی کنکور میشه ساده ترین نگرانی آدم. چون راه حل داره.
خدا قسمت هیشکی نکنه.
گاهی چقدر الکی سر مسائل کوچیک غصه میخوریم، غافل از این که شرایط خیلی بدتری ممکنه برامون پیش بیاد.
یا غیاث المستغیثین
دقیقا

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۲۵۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ۲۰-۳۰ تا مقاله رو سریع خوانده ام ۳-۲ تا survey رو کامل خوندم ولی هنوز نتوانستم gap رو در آن زمینه پیدا کنم :|
gap منظورتون مشکل اون مقاله هست یا اینکه مبحثی که از قلم انداختند (تا برای شما بشه موضوعی برای یک مقاله)؟
به طور میانگین باید از هر مقاله یک ایده‌ی جدیدِ قابل تبدیل به مقاله به ذهنتون برسه. از اول بخونید.به مقالاتی که به این‌ها رفرنس دادند مراجعه کنید ببینید کدومشون و چجوری از این مقالات تونستند ایده بگیرند و چرا به ذهن شما نرسیده.
بهترین کار این هست که برای مقالاتی که خوندید اسلاید درست کنید و به اعضای آزمایشگاه و استادتون ارائه بدید تا brainstorming کنید. ما فیلدی که حدود ۳ سال پیش شروع به کار کردیم توو دانشکده جدید بود، یک سال اول مقاله میخوندیم و ارائه‌ی هفتگی داشتیم و ایده میدادیم. ۲ سال بعدی در حال پیاده‌سازی اون ایده‌ها بودیم/هستیم و به شخصه یک سال میشه که مقاله (به قصد ایده دادن) نخوندم چون stack پر میشه.
منظورم آنی که بشه موضوع پروپوزال و مقاله بود...ممنون از راهنماییتون
ارسال: #۲۸۲۵۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  هلا احمر استخدامی زده، بعد ثبت نام میکنم خطا میده.۲۰ هزار ریختم توو دهنشون

کسی میدونه چرا؟؟(بهم بگه وجدانن)پیام خصوصی بده هر کی خبر داره.ممنون
======
کل استان ایلام یک نفر میخواد توی رشته ما رقابت هم بین n نفر از n گرایش با n دوره تحصیلی(فوق دیپلم لیسانس و سایر . . .) Big Grin
=====
به قول رفیقمون "من حیث المجموعBig Grin" حقوق امسال کارکنان رو ندارن آزمون برگزار کردن.
=====
آخرین بار که رفتم فیسپپپوک رو یادم نیست(به لطف مانشت همه ی شبکه های اجتماعی رو نادیده گرفتیم).میگن روحانی اونجا زیادی پست میزنه، دوستان خداییش بیاید با هم بریم توی پیجش ببینیم فکرش چیه برا بیکاری؟؟
استان ما هیچ کدوم از شغلاش ربطی به کامپیوتر نداره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۲۵۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
امروز روز خوبی بود خدا روشکر
ارسال: #۲۸۲۵۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ
اخ که چرا باید این زندگی لعنتی رو تحمل کرد
کاش یه دکمه ای داشتیم هر موقع که نمیکشیدیم دکمه رو میزدیم و خلاص
چه خوب که اینجا هست چه خوب که لاقل میتونم حرفام اینجا بکم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , khayyam
ارسال: #۲۸۲۵۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من هیچ وقت نتونستم به یکی مثل ورزشکارا یا هنرمندا به عنوان یه اسوه نگاه کنم. مثل بعضیا که به خودشون میگن مثلا "محمد رونالدو" نبودم. اصلا نمی تونستم یکی رو به عنوان قسمتی از شخصیتم تعریف کنم. یا مثلا انقدر شیفته یه نفر بشم که پوسترشو بزنم به دیوارای اتاقم.
همیشه سعی کردم راه خودم رو برم. گرچه بعضی وقت ها خیلی معمولی بوده و بعضی وقت ها خیلی با راه معمولی که همه میرن فرق داشته.
بله دقیقا
من خیلی از این برنامه های تلویزیونی بدم میاد که انگار شو مد و لباس برای بازیگر ها و خواننده ها هستند بعد میان با یه ژستی از کارهایی که قبلا انجام دادند حرف میزنن
جامعه ما داره اشتباه اسوه سازی میکنه
انگار همه جامعه باید خواننده باشن یا همه دنبال مد باشن
من که بعد از برنامه کوله پشتی دیگه برنامه ای را ندیم که بیاد یه فرد علمی و موفق را دعوت کنه و از مسیری که رفته بگه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , blackhalo1989 , Ms. Saba
ارسال: #۲۸۲۶۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ
اگر جای مروت نیست با دنیا مدارا کن
به جای دلخوری از تنگ بیرون را تماشا کن

دل از اعماق دریای صدف‌های تهی بردار
همین‌جا در کویر خویش مروارید پیدا کن

چه شوری بهتر از برخورد برق چشم‌ها باهم
نگاهش را تماشا کن، اگر فهمید حاشا کن

من از مرگی سخن گفتم که پیش از مرگ می‌آید
به «آه عشق» کاری برتر از اعجاز عیسا کن

خطر کن! زندگی بی او چه فرقی می‌کند با مرگ
به اسم صبر، کم با زندگی امروز و فردا کن
فاضل نظری

+ایام فرجه ها انگار تعطیلات بین دوترم :| نمیدونم چرا این ایام انقدر همه چی حتی ساعتها خیره شدن به تَرَکِ دیوار هم جذاب به نظر میاد. این ایام میگذره ولی خب عذاب وجدان این بازیگوشیا ادمو خفه میکنه .
+امروز رفتم یه همایش بهم فلش ۱۶ گیگ دادن سری قبل بهم فلش ۸گیگ دادن ایشالا سری بعد هارد ۱ ترابایت Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pezhman.m-AI , NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close