زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۹۹۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
جز آستان توام در جهان پناهی نیست

سر مرا به جز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم

که تیغ ما به جز از ناله‌ای و آهی نیست

چرا ز کوی خرابات روی برتابم

کز این بهم به جهان هیچ رسم و راهی نیست

زمانه گر بزند آتشم به خرمن عمر

بگو بسوز که بر من به برگ کاهی نیست

غلام نرگس جماش آن سهی سروم

که از شراب غرورش به کس نگاهی نیست

مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن

که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست

عنان کشیده رو ای پادشاه کشور حسن

که نیست بر سر راهی که دادخواهی نیست

چنین که از همه سو دام راه می‌بینم

به از حمایت زلفش مرا پناهی نیست

خزینه دل حافظ به زلف و خال مده

که کارهای چنین حد هر سیاهی نیست

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۵۹۹۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  مازندران قشنگ ترین جایی هست که توی زندگیم دیدم ، جنگلاشو خیلی دوست دارم ، خوش به حالتون اونجا زندگی میکنید ......
مرسیییییی ... بله مثل کل شهرستان ها مازندران هم زیبایی های خاص خودشو دارههه واس خودش یه پا بهشته Smile در خدمتتون هستیمم

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , soheila-zd
ارسال: #۲۵۹۹۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ
باید یک کیسه بوکس درست کرد از این حراستیا.

دیش دوش فقط کتک شان زد
ارسال: #۲۵۹۹۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
خداییش قدر این شرایطی رو که دارم رو نمیدونم : |||||
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۶۰۰۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ
چه میکنه این بارسااااا

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۶۰۰۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط عاطفه پارسا.)
[quote='samane .gh' pid='396672' dateline='1455378113']
من هرگز بلد نبودم معشوقه ی خوبی باشم ،

[quote]
چون معشوقه های خوب مدام ناخن هایشان را سوهان میکشند و با لاک های رنگی تزئینشان میکنند ،حواسشان به پوست دستشان هست که مبادا زبر باشد و خشک ، من اما ناخن های یکی درمیان کوتاه و بلندم را هرگز سوهان نمیکشم ، حتی گاهی که یکیشان میشکند خودم را لوس نمیکنم و ناراحت نمیشوم ، اضافه هایش را با ناخن گیر میگیرم و بی تفاوت منتظر بلند شدنش می مانم!!
خب معشوقه ی خوب نبودن از همین چیزها شروع میشود دیگر ، از بلد نبودن خیلی کارهای دخترانه و ظریف !! مثلأ فکر کن بلد نباشی جوری خط چشم بکشی که به صورتت بیاید ، فقط محض تنوع یک خط کج بیندازی پشت چشمت و ریملت را جوری بزنی که مژه هایت بهم بچسبد و حوصله نداشته باشی جدایشان کنی !! مدام ماسک های جور واجور روی صورتت نگذاری و نگران ریزش مژه و ابروهایت نباشی !
اسم عطرهای مارک و برند های مختلف را بلد نباشی و عطر ساده ی قدیمی ات را بزنی و عین خیالت هم نباشد !!
راستی یک چیز مهمتر هم وجود دارد ، اینکه بلد نباشی غذایت را اضافه بیاوری و نصفه نیمه رهایش کنی ...!
اصلأ شاید یکی از ویژگی های بارز معشوقه های خوب باکلاس بودن باشد ، اینکه خاکی نباشند و لباس های اتو کشیده و روشن بپوشند ، آرام صحبت کنند ، آرام بخندند ! وقتی آفتاب افتاد توی چشمشان عینک بزنند و بعد که آفتاب رفت عینک را بگذارند روی موهای مرتب و صافشان !!
نه مثل من که آفتاب را برای روشن تر شدن رنگ چشمانم دوست دارم و عینک های آفتابی أم گوشه ی خانه خاک میخورد مثل انگشترها و دستبند های مانده در صندوقچه ی کوچکم!

من معشوقه ی خوبی نیستم چون حرف های عاشقانه أم کم و کسری زیاد دارد و خیلی چیزها همیشه کنج گلویم قایم میشود که شیشه ی خاص بودنم نشکند !
اصلأ خوب یا بد چه فرقی میکند ، خاصیت آدمها همین است ، بعضی ها بلد هستند معشوقه باشند بعضی ها نه !! اما نابلد ها ، هم خصوصیات مخصوص خودشان را دارند ، ذوق کودکانه و بیخیالی ، خنده های از ته دل و گریه های سریع...سورپرایزهای کوچک و بدون دلیل ، گاهی هم پرخاشگری های از سر دلتنگی و غم .نابلد ها رفتارهای عجیبی دارند !
.....
من معشوقه ی خوبی نیستم اما یک نفر
من را با تمام نابلدی هایم
خیلی دوست دارد ... خی[/quote]

متاهل هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil
ارسال: #۲۶۰۰۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط samane .gh.)
دنیا قانون عجیبی دارد

هفت میلیارد آدم

و فقط با یکی از آنها احساس تنهایی نمی کنی

و خدا نکند که آن یک نفر تنهایت بگذارد

انوقت حتی با خودت هم غریبه می شوی .... !!!

Confused Undecided Sad Confused Undecided Sad Sad

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , MajidManesht2012 , blx , Menrva , Ms. Saba , mahshid1383 , amineh89
ارسال: #۲۶۰۰۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ
چند روزه این قابلیت رو دارم که بزنم یکی رو در حد مرگ مغزی یا کُما زخمی کنم :| :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۶۰۰۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چند روزه این قابلیت رو دارم که بزنم یکی رو در حد مرگ مغزی یا کُما زخمی کنم :| :|
لعنت خدا بر دل سیاه شیطون، پاشو یه لیوان آب بخور، بعد چندوقت پست گذاشتی حالام میخوای ملتو بکشی Dodgy
حالا اون یه اشتباهی کرد، به جوونی و نادونیش ببخشش Big Grin و آرامش رو به خودت هدیه کن Shy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۶۰۰۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چند روزه این قابلیت رو دارم که بزنم یکی رو در حد مرگ مغزی یا کُما زخمی کنم :| :|

به حرف وستا گوش نکن :|...بزن ناکارش کن..بهش رحم نکن
رو کمک منم حساب کن

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۶۰۰۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
دیروز یه دختری رو دیدم یه خرس بزرگی دستش بود تو خیابون.......TongueWink
من و دوستم هم که از یه کره دیگه اومده بودیم فهمیدیم ولنتاینه
خلاصه کتابایی که برام آورده بود را گرفتم و خوشحال از اینکه کتابا به دستم رسید اومدم خونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , fatemesoleimani , blx , Riemann , rahhil , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۰۰۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
یا خدا این ترامپ دیوانه‌ست رسماً. میگه یه دیوار بین آمریکا و مکزیک می‌سازم تا نتونند غیرقانونی وارد کشور بشن.
میپرسن خب پولش رو کی میده؟ میگه مکزیک!
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Riemann , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۰۰۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
آیا کسی هست وقت آزاد داشته باشه کمکم کنه؟
میخوام یه تصمیم بزرگ بگیرم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , khayyam
ارسال: #۲۶۰۰۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
خدایا
تو شرایطی که هیچ کس نمی تونه کمک کنه ادما فقط تویی که می تونی ادما کمک کنی Heart
.................
خدایا من خیالم راحته Heart

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۶۰۱۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
دیشب خواب دیدم رفتم دانشگاه مدرکم رو بگیرم بهم گفتن فیزیک ۱ پاس نکردی!! هرچی گفتم الا و بلا پاس کردم قبول نکردن٬ گفتن باید یه ترم دیگه برداری شهریه رو بدی تا پاس بشی ! اصن نزدیک بود گریه ام بگیره تو خواب Smile) بعد یادم افتاد تو ریز نمراتم هست که این درس رو پاس کردم.نشون دادم گفتم ایناها پاس کردم گفتن نه چون نمره ات ۱۲ بوده تو این درس معلومه خوب یاد نگرفتی! یه بارم این خواب رو در مورد درس قرائت قرآن دیدم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , jazana , Riemann , mehRUN , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close