زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۰۸۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چه جنگی راه افتاده بین عقل و احساسم واقعا نمیدونم باید حرف کدومو قبول کنمHuh Exclamation
+ نمیدونم چطور از هم جداشون کنم که این وسط خون و خونریزی نشه? Big Grin Tongue

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , captain , Menrva , kora , soheila-zd , **sara** , messi1991
ارسال: #۲۳۰۸۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ
روزهایی که اون روز را برای خودم خالی کردم و تصمیم گرفتم استراحت کنم
خیلی وقت آزادبیشتری پیدا می کنم
می خوام صبح بیشتر بخوابم ولی صبح زود بیدار میشم اون روز پر انرژی ترم
کلی ایده میاد سراغم
احساس می کنم اونقدر وقت دارم که هرکاری را که بخوام میتونم شروع کنم ،شروع به یادگیری تخصص جدیدی میکنم
ولی روزایی که کلی برنامه دارم نه تنها بهشون نمیرسم بلکه فکر می کنم دیره کلافه میشمو خسته....
یه روزایی حتی شده نصف روز را برای خودتون بذارید
من با این جمله دیگه موافق نیستم
اینکه اول روز قورباغه بزرگ را قورت بدیم گاهی اون قورباغه را اصلا حالت بهم میخوره بهش فکر کنی و نگاش کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba_090 , Parisa-SH , soheila-zd , **sara** , messi1991
ارسال: #۲۳۰۸۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط samane .gh.)
ماندن

به پای کسی که دوستش داری

قشنگترین

اسارت زندگیست .... !!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , A V A , MajidManesht2012
ارسال: #۲۳۰۸۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من اووووووووووووووومدمBig Grin

اینم تصاویر شاهاکارهای منTongue فعلا از ظرف خارجش نکردم و یه خورده نامشخص هست ولی تصویرش رو میگذارم چون کار نهایی چندساعت دیگه آماده میشه و شاید بخورنشTongue(باید ژله سفید رنگ درست کنم و بریزم ته قالبم بعدش صبر کنم خودش رو بگیره و در انتها ژله رو از ظرف خارج کنم)
عیـــــــــــــــــــــــــــــدتون مبارک... بفرمایید دهنتون رو شیرین کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن: به نظرم برای دفعه اول خوب بود، انشاالله تائید میکنید دیگهBig GrinBig Grin
پ.ن: تجربه خوبی بود، میگم خوشبحال خدا چقدر موقع خلق موجوداتش ذوق میکنه
چه وضعشه وستا خانوم چرا اینقدر با احساساتم بازی میکنیBig Grin منم دلم خواستRolleyes
+تزئینشو با چی و چطور درست کردی؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۳۰۹۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  چه وضعشه وستا خانوم چرا اینقدر با احساساتم بازی میکنی[تصویر:  biggrin.gif] منم دلم خواست[تصویر:  rolleyes.gif]
+تزئینشو با چی و چطور درست کردی؟؟؟
خدا از سر تقصیراتم بگذره

اول ژله آلوئه ورا رو درست میکنید و اجازه میدید که خوب خودش رو بگیره مثلا یه نصف روز زودتر درستش کنید. بعدش خامه های رنگی رو با سرنگ به شکل دلخواهتون داخلش تزریق کنید. یه خورده سرچ کنید در مورد ژله تزریقی کاملا دستتون میاد

برای شروع من به همه توصیه میکنم، ژله رو درست کنید، بعد یه گل بزنید. با دو رنگ سفید و زرد. برای سفیدش خامه یا ماست رو استفاده کنید و برای رنگ زرد هم داخل خامه یا ماست یکم زعفران حل شده بریزید(اینطوری لازم هم نیست که رنگ خوراکی بخرید). ماست رو یکم بزنید رقیق میشه ولی اگر خامه استفاده کردید یه چند قطره شیر قاطیش کنید تا رقیق شه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , messi1991 , ziba_090
ارسال: #۲۳۰۹۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
عجب سایتی شده مانشتBig Grin SmileBig Grin

ببخشید .....من یه سوال فنی دارم.؟؟
میشه از خامه استفاده نکنیم. مثلا" خلاقیت Big Grin بخرج بدیم و تزریق را با ژله میوه ای رنگی انجام بدیم ؟؟

البته من وقتی تخم مرغ نیمرو میکنم هم شاکی میشم چرا اینقدر زمانبرهSmile

همینجوری گفتم خلاقیتم شکوفا بشه و ایده پردازی کرده باشم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , zhid , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۰۹۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میشه از خامه استفاده نکنیم. مثلا" خلاقیت Big Grin بخرج بدیم و تزریق را با ژله میوه ای رنگی انجام بدیم ؟؟
نمیدونم
ولی بنظرم جالب نشه چون، خب ژله قبل آماده شدن خیلی رقیق هستش و شاید میزانی که از سرنگ خارج میشه زیاد بشه و کار خراب شه، مگه ژله بستنی درست کنید یا کرم یا کارامل شاید با اینا جواب بهتری بده

البته یه نکته ای هم هست، حین کار ژله رو برمیگردونیم و از روی کار نگاه میکنیم ببینیم چه شکلی شده یا کجاش گلبرگ کم هست تا پر کنیم، ژله انقدر رقیق هست که بنظرم اگر برگردونیم جابجا میشه و خارج میشه

پ.ن: حالا خوبه یبار درست کردم، چه برای خودم صاحب نظر شدماااTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , dr.a_AI , messi1991 , zhid
ارسال: #۲۳۰۹۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  اینجا اونقدر هوا سرد و خنک شده که آدم فکر میکنه زمستونه...
آدم فقط میخواد بره زیر پتو و بخوابهBig GrinBig GrinTongue
خدایا شکرتHeart
شما اون بالا سردتونه ما این وسط گرممونه کنار کویر یه دقیقه هم کولرمون خاموش نمیشه. بله کشور چهار فصله دیگه.یاد یه موضوع افتادم گفتنش خالی از لطف نیست:
یک ماه پیش یه توریست آلمانی دیدم گفتم باهش صحبت کنم چرا اومده یزد تو این گرمای تابستون اول یه احوال پرسی کردم(با انگلیسی دست و پا شکسته) و بعدش گفتم چرا اومدی یزد گفت به خاطر بافت قدیم یزد و کویر. هنگ کردم کویر!!! ازش پرسیدم کویر دیگه دیدن داره؟ گفت تو آلمان همش جنگل وسر سبزیه ولی ایران خیلی قشنگه چون چهار فصله. اتفاقا از بچه های مهندسی کامپیوتر بود.طراحی سایت میکرد که بیشتر.کلا مکالمه جالبی بود هم اون انگلیسیش خوب نبود هم من دیگه ببینین از حرف همدیگه چی برداشت کردیم.
گاهی حسرت چیزهایی که ندارم رو میخورم بعد به همچین اتفاقاتی فکر میکنم میگم شاید یکی هم داره حسرت موقعیت من رو میخوره.
این چه ویژگیه ما آدما داریم همیشه حسرت چیزایی که نداریم رو میخوریم پس کی میخوام با چیزایی که داریم با دل خوش زندگی کنیم.
حضرت رسول خدا (صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرمودند: هر که خواهد بی نیازترین مردم باشد باید بدانچه در دست خدا است پشت گرمتر باشد از آنچه در دست دیگران است.
خدایا شکرت بابت چیزایی که بهم دادی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , soheila-zd , so@ , messi1991 , pezhman.m-AI , ZARIII , Parisa-SH , **sara** , termeh93 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۰۹۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  
ماندن

به پای کسی که دوستش داری

قشنگترین

اسارت زندگیست .... !!

حتی اگه بدونی که دوستت نداره ؟

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , 10:30 , messi1991 , dr.a_AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۰۹۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ
درروزگار قدیم میخانه ای درکنار مسجدی قرار داشت.
واعظ مسجدهروز پس ازنمازبرای تخریب میخانه دعامیکردومردم آمین میگفتند.
تااینکه روزی زلزله رخ داد ومیخانه خراب شد.
صاحب میخانه به سراغ واعظ رفت وازاو طلب خسارت کرد چون معتقد بود که دعای واعظ سبب تخریب میخانه شده است اما واعظ زیر بار نمیرفت.
تا اینکه کار بالا گرفت، وشکایت پیش قاضی شرع بردند.
قاضی پس از شنیدن حرفهای هردو گفت:پناه به خدامیبرم در برابر من مرد می فروشی ست که به تاثیر دعا معتقداست و واعظی ست که دعا را بی تاثیر میداند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: messi1991 , ZARIII , maryam.raz , alim93 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۰۹۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط ziba_090.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خدا از سر تقصیراتم بگذره
شما که کاری نکردین وستا خانوم Smile
فقط دله یه ملت آب انداختین Big GrinTongue علی الخصوص با تزئینشAngel
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اول ژله آلوئه ورا رو درست میکنید و اجازه میدید که خوب خودش .............
ممنون وستا خانوم بابت طرز تهیه...Smile
حقیقتش من زیاد اهلش ژله مله نیستم بیشتر از تزئینش خوشم اومدWink

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۳۰۹۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  اینجا اونقدر هوا سرد و خنک شده که آدم فکر میکنه زمستونه...
آدم فقط میخواد بره زیر پتو و بخوابهBig GrinBig GrinTongue
خدایا شکرتHeart
شما اون بالا سردتونه ما این وسط گرممونه کنار کویر یه دقیقه هم کولرمون خاموش نمیشه. بله کشور چهار فصله دیگه.یاد یه موضوع افتادم گفتنش خالی از لطف نیست:
یک ماه پیش یه توریست آلمانی دیدم گفتم باهش صحبت کنم چرا اومده یزد تو این گرمای تابستون اول یه احوال پرسی کردم(با انگلیسی دست و پا شکسته) و بعدش گفتم چرا اومدی یزد گفت به خاطر بافت قدیم یزد و کویر. هنگ کردم کویر!!! ازش پرسیدم کویر دیگه دیدن داره؟ گفت تو آلمان همش جنگل وسر سبزیه ولی ایران خیلی قشنگه چون چهار فصله. اتفاقا از بچه های مهندسی کامپیوتر بود.طراحی سایت میکرد که بیشتر.کلا مکالمه جالبی بود هم اون انگلیسیش خوب نبود هم من دیگه ببینین از حرف همدیگه چی برداشت کردیم.

همین توریستِ اگه یه هفته نه یه ماه بمونه و باد های وحشتناکِ اینجا و این همه حشرات موزی و موشهای صحرایی رو تو خونه ش ببینه یه روزم دووم نمیاره..کویر وحشتناکِ.. دورانِ کاردانی دانشجوهای شهرهای دیگه که اومده بودن دانشگاهمون و از دست آب و هواش کلافه شده بودن میگفتن هرکی میخواد کاشان دانشجو بشه باید یه دوره کلاس حشره شناسی بره! از بس حشرات عجیب و غریب اینجا پیدا میشه!
فقط به دردِ همین توریست ها میخوره که بیان عکس بگیرن و برن! من که اصلا" دوسش ندارم!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۰۹۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط vesta.)
سلام سلام
صبح جمعتون به خیر
امروز میخوام یه گل خیلی جالب بهتون معرفی کنم، با عکسای داغ داغ، همین الان براتون گرفتم... خیلی باحالههههههههههههههههههه

اسم گل: قهر و آشتیBig Grin
وقتی به برگهاش دست بزنی، خودش رو جمع میکنه و شاخه اش خم میشه(قهر میکنه باهات) واااااااای عاشقش شدم هی رد شی از کنارش یواشکی بزنی بهش اینم قهر کنهBig GrinBig GrinTongue

عکس گل در حالت عادی

عکس گل بعد از اینکه نازش کردم(نگا بی جنبه چیکار کردTongue)

پ.ن: چیزی ندارم بگم جزء "تبارک الله احسن الخالقین"

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Aurora , so@ , targol , messi1991 , Parisa-SH , dr.a_AI , soheila-zd , **sara** , sabafarhadi , Menrva , ashkan_d13 , tabassomesayna , maryam.raz , termeh93 , ماه و خورشید , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۰۹۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط stabesh.)
سلام
دلم میخواد با یکی حرف بزنم ولی کسی نیست یکی با من دوست بشه البته از جنس موافق
خسته شدم دیگه خانما منم خانمم باور کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , maryam.raz
ارسال: #۲۳۱۰۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط stabesh.)
خوب حوصله ام سر رفته تنهام دوست دارم با یکی مشورت کنم صحبت کنم که درکم کنه مگه چیه؟؟!!

آقا پژمان مثل اینکه منظور منو درست متوجه نشدید یا من بد بیان کردم پستمو اصلاح کردم
آقا ما از اوناش نیستیما
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , zhid , pezhman.m-AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۶۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close