زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۱۰۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  باید باشن؟!
بله که باید باشنننن! چرانباشن!!!!آ!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۱۰۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  باید باشن؟!
بله که باید باشنننن! چرانباشن!!!!آ!!!

چون اگه باشن تا آخر عمرشون واسشون خاطره میشه که یادشون بمونه تو استادیوم تراختور علیه ش شعار ندن.. Sleepy
شایدم از عظمت تراختور دیگه بترسن تا آخر عمرشون استادیوم برن، بعــــــــــــله شوخی نیس که تراختور Big GrinHeart
یاشاسین تراختور
هالا تراختووووووووووورر Heart

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , Menrva , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۱۰۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بله که باید باشنننن! چرانباشن!!!!آ!!
این همه علامت تعجب واسه اینکه چرا طرفدار تیم دیگه نیستن و یا تو استادیوم طرفدارای تیم های دیگه نیس؟ Big Grin
خب معلومه برای اینکه آذریا(چه تبریزی چه غیرتبریزی) اکثرشون طرفدار تراختورن.
گسترش هم که هست وقتی دو تا تیم تبریزی تو لیگ هست چرا باید طرفدار تیم دیگه باشن؟
Big Grinاره من موندم الانBig Grin.
نه بین دوتا تیم تبریزی که نهBig Grin. مثلا بین تراکتور و استقلال اینجوری منظورم بود،طرفدارای استقلال رواجازه میدن بیان توی استادیوم؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۷۱۰۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ
شدم ربات رفرش سایت سازمان سنجشUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , Bahar_HS , salam5
ارسال: #۱۷۱۰۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  شدم ربات رفرش سایت سازمان سنجشUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
یه نفر دوباره پرسیده گفتن نیمه دوم اطلاع رسانی می کنیم از حالا رفرش نکنیدUndecided

سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۱۰۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ
دینگ دینگ دینگSmileWinkSmile

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
ارسال: #۱۷۱۰۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط happy07.)
یک. از کجا تابلوعه؟!
دو. همون یک.
سه. حدس شهرش رو اگه کسی بتونه بزنه هنره و گرنه حدودش که به قول شما ممکنه بالاخره تابلو بشه ;-)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  آفرین تبریک میگم شما بالاخره تونستی حدس بزنیBig GrinBig Grin
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  happy07
شرق، جنوب شرق، شمال شرق؟Big Grin
هرجایی هستید محل زندگیتون نزدیکه مشهده دیگه، تابلوعه.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۷۱۰۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  بین دو تا تیم تبریزی رو که نگفتم.
همه طرفدار تراختور و گسترش هستن. (بین دو تا تیم تبریزی هم هیچ فرقی نیست طرفدارای تراختور طرفدارای گسترش هم هستن)
اینطرفا کم پیدا میشه کسی که طرفدار مثلا استقلاله. چون تیم شهرشون بیشتر به تشویق و حمایت همشهریاش احتیاج داره تا تیم استقلال یا هر تیم دیگه ای. یک تیم برای همه و همه برای یک تیم Big Grin
حالا اگه کسی مثلا از تهران پاشه بیاد تبریز واسه تشویق تیم استقلال بین اون همه جمعیتی که طرفدار تراختورن دیده نمیشه. وگرنه ورود طرفدارای دیگه ممنوع نیست. اصلا چرا باید ممنوع باشه؟

وقتی مثلا ملوان و استقلال بازی دارن تو تهران چند نفر طرفدار ملوانن؟دقیقا عین همینه.
Big Grin.چ جالب.Cool آها پس اینجوریه بسیارعالیBlush

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷۱۰۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  یک. از کجا تابلوعه؟!
دو. همون یک.
سه. حدس شهرش رو اگه کسی بتونه بزنه هنره و گرنه حدودش که به قول شما ممکنه بالاخره تابلو بشه ;-)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  آفرین تبریک میگم شما بالاخره تونستی حدس بزنیBig GrinBig Grin
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  happy07
شرق، جنوب شرق، شمال شرق؟Big Grin
هرجایی هستید محل زندگیتون نزدیکه مشهده دیگه، تابلوعه.
بیرجند یا بجنورد!! درست حدس زدم؟

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۷۱۱۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  بیرجند یا بجنورد!! درست حدس زدم؟
چه بحث حدس زدن و مکان یابی گرمه!Angel
مگه شماها کنکوری نییییستید؟!Huh
ستاد استرس زایی پیش از نتایج!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۱۱۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
با اینکه میدونم اون نتیجه ای که واسش تلاش کردمو نمیگیرم ولی بازم منتظرم ....... انگار تا با چشمام رتبمو نبینم نمیخوام باور کنم که به اون چیزی که میخواستم نمیرسم ..... دلم یه معجزه میخواد ..... آره فکر کنم بیشتر منتظره یه معجزه ام
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , nanajoon , raha_ce , shayesteNEY , Nesyan , abji22 , sharifIT
ارسال: #۱۷۱۱۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دو نفر اومدید جلو، ۳۵۴ Smile
نمیشه سریع سریع دعا کرد، قاطی میشه، یهو دیدید جای کنکور ارشد سمپاد قبول شدید ها، باید باز تمام مراحل رو از نو طی کنید، از ما گفتن بود!
چه خوب که این همه با دقت کارتون رو انجام می دین. Big Grin من واقعا بهتون اعتقاد پبدا کردم.Smile
فقط هشدار بدم که آفاق جدیدا یه سک سک زده تو پروفایل من خبرم داده به زودی برمی گرده.Cool
اگه من رو نندازین جلو می دم آفاق یه سری تعمیرات اساسی روتون انجام بده تا خود بخود بیفتم جلو.Smile
اگه قبول نشم یه وقت فقط از چشم شما می بینم.Cool
ولی انصافا این عدد ۳۵۶ رو از کجا در آوردین؟Big GrinSmile

happy07
حدس من نیشابوره.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , happy07 , so@
ارسال: #۱۷۱۱۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  چه خوب که این همه با دقت کارتون رو انجام می دین. Big Grin من واقعا بهتون اعتقاد پبدا کردم.Smile
فقط هشدار بدم که آفاق جدیدا یه سک سک زده تو پروفایل من خبرم داده به زودی برمی گرده.Cool
اگه من رو نندازین جلو می دم آفاق یه سری تعمیرات اساسی روتون انجام بده تا خود بخود بیفتم جلو.Smile
اگه قبول نشم یه وقت فقط از چشم شما می بینم.Cool
ولی انصافا این عدد ۳۵۶ رو از کجا در آوردین؟Big GrinSmile

happy07
حدس من نیشابوره.Smile
در صورت تهدید به هر گونه اقدام فیزیکی، دعا می کنم تمام مدارکتون باطل بشه، بشینید از اول دبستان بخونید. Tongue

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  یک. از کجا تابلوعه؟!
دو. همون یک.
دختر، داتشگاه واقع در مشهد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۱۱۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط nanajoon.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  مگه شماها کنکوری نییییستید؟!Huh
ستاد استرس زایی پیش از نتایج!Big Grin
استرس اصلا ندارمRolleyes فقط دوست دارم جوابا بیات و زودتر تکلیفم با زندگیم معلوم شه Huh

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
ارسال: #۱۷۱۱۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در صورت تهدید به هر گونه اقدام فیزیکی، دعا می کنم تمام مدارکتون باطل بشه، بشینید از اول دبستان بخونید.Tongue
مجبور نیستیم دست به اقدام فیزیکی بزنیم. تعمیرات دو نوعه: "سخت افزاری، نرم افزاری".Cool
کار ما با نوع دومش هم راه می افته. یه وقت هک شدین شاکی نشید. قبلا هشدار دادم بهتون.Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Bahar_HS , **sara** , khordad.girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close