زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۵۶۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط virtual girl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یاد یکی از بچه ها افتادم. همیشه می گفت پسرای رشته های دیگه رو ببین. یه پسر درست حسابی تو رشته ما نیست (از نظر قیافه می گفت Big Grin) می گفت شانس نداریم که باز بچه های کارشناسی مون بهتر بودن Big Grin
حالا منو کتک نزنیدا دوستم گفتم من هیچ کارم Big Grin
بله بله آقایون رشته ما بسیار متشخص و آقا منش هستند همین مهمهBig Grin
پسرهای رشته عمران و مخصوصا معماری همیشه خوشتیپتر و فشن تر بودن البتهBig Grin
من نمیگم دوست ایشون میگنSleepy
ما اصلا ظاهرپرست نیستیم مثلاًBig GrinCoolCool

وااااای یه بار رفتیم دانشکده عمران البته کاری داشتیم بعد دیگه دوس نداشتیم بیایم دانشکده خودمون عاخه بادیدن بچه هاشون فهمیده بودیم که ما منطقه محرومیممم Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
بعدم من که نگفتم دوست ایشون گفتن البته که ظاهر اصلا مهم نیست :-)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , sahar salehi , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۶۵۶۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  حوصله متن طولانیش رو نداشتم Sad
انجام دادم با بیحوصلگی
isfj
دیگه یادتون بمونه هااا Smile وگرنه میدونید که اسمتون رو به کی میگم
وستا جون من یادم میمونهBig Grin
مث همیمTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۶۵۶۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
ااااه
کلی خندیدماااا
بچه های خدایی من اصلا نمیدونم بچه ها چه تیپی بودنBig Grin یبار دیگه برم سرکلاساTongue
یبار یکی از خانوما اومد بهم گفت فلانی رو میشناسیBlush گفتم بابا من که میدونی زود میام ردیف اولم میشینم، آقایون هم که دیر میان و میرن ردیف آخر و زود هم میرن، من از کجا بدونم Sad کلی خندید و گفت، آره راس میگیاBig GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi , Bahar_HS , zahra_ce87 , Menrva , Aurora , emahii , nanajoon
ارسال: #۱۶۵۶۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ااااه
کلی خندیدماااا
بچه های خدایی من اصلا نمیدونم بچه ها چه تیپی بودنBig Grin یبار دیگه برم سرکلاساTongue
یبار یکی از خانوما اومد بهم گفت فلانی رو میشناسیBlush گفتم بابا من که میدونی زود میام ردیف اولم میشینم، آقایون هم که دیر میان و میرن ردیف آخر و زود هم میرن، من از کجا بدونم Sad کلی خندید و گفت، آره راس میگیاBig GrinTongue
یادش بخیر سرکلاس بچه ها need for speed most wanted میزدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۵۶۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ
اصلنم که برای خانوما تیپ و قیافه مهم نیست، اصلا، اصلا. فقط اگه یه آقایی مادرشو بفرسته بگه حجابتو بردار شاکی میشن. |:
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۶۵۶۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
آقایون کسی نمیخواد از حیثیت آقایون کامپیوتری دفاع کنه؟ چه خبره اینجاSmile
این پسرای عمران و معماری که تموم هستی شون یه دفتر نقاشی بود کهSmile
بله دیگه اگه خر ما هم از پول میگذشت همین حرفارو میزدیمSmile
کی اون پروژه های برنامه نویسی که ازش وحشت داشتین رو انجام میداد؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , sahar salehi , Milestone , zahra_ce87 , Nesyan , emahii
ارسال: #۱۶۵۶۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ااااه
کلی خندیدماااا

ماهم یه همکلاسی داشتیم اواخر ترم ۲ برای باراول دیدیمشون!جالب تر اینکه فکر می کردیم ترم بالاییه، درساش افتاده باماهمکلاس شده، جالب تر اینکه ترم سه دیدیمشون ،بعد یکی از دوستان محبت کردن معرفی شون کردن ما رو از جهالت درآوردن،فهمیدیم هم ورودی ماست همکلاسیمونه!!!
بعدها با دوستم مزدوج شدنTongueهمین دوستم که باهم استنتاج کردیم این آقا ترم بالاییه.ما یه همچین بچه هایی بودیمWinkBig Grin

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , Menrva , Bahar_HS , sahar salehi , emahii
ارسال: #۱۶۵۶۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
اقا هیشکی INTJ نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی من اینقد خاصم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/align]

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۱۶۵۶۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  تفاوت خانوما با آقایون سر کلاس:
ما خانوما نقاشی میکشیدیم (خودم یکبار در حالیکه یک عدد پرنده به نام جغد می کشیدم دستگیر شدمBlush)
آقایون اسم فامیلIdea و نقطه خط بازی می کردنBig Grin
و احتمالا صندلی ها حضور مثبت داشتند و به درس و استاد گوش میدادند!
سارا جونم من هر سه کاری که گفتی رو انجام میدادمCoolCoolمدارکشم موجود Big GrinBig Grinاز تمامشون عکس دارم Big GrinBig Grin

ما یه بار سرکلاس نقاشی کشیدیم .اونم چی؟من یه سفینه کشیدم بعد داخلش یکی بود داشت میرفت فضا!!کره زمین و یقیه امحا و احشا منظومه شمسی هم بودن .این آدمکه داخلش بودٰ،بالاسرشم یه ابر بود توش نوشته بودم این ... هستش داره میره فضا پاک کن بیارهBig Grin(آخه این بنده خدا همیشه پاک کن میخرید ولی به لطف دوستان هیچوقت پاک کن نداشتWink)آقا کاغذ دست به دست چرخید چشمتون روز بد نبینه دست یه دوست از خدا بیخبرم بود که استاد دید!!!Dodgyاستاد گفت شما خانوم پاشوٰبفرما بیرون!دوستم خیلی شیک و ملون گفت :کی؟من؟....باشه چشم خیلی شیک و ملون رفت...حالا ما داشتیم خون میخوردیم دیدیم از بیرون اس میدهSmileاعتماد به سقف بالایی داشتBig GrinBig Grin

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Menrva , پوونه , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۶۵۷۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
فکر کنم یکی اکانت سارا رو هک کردهConfused
به جان خودم سارا دختر آرومی بودBig GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Bahar_HS , tabassomesayna , sahar salehi , soheila-zd
ارسال: #۱۶۵۷۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یاد یکی از بچه ها افتادم. همیشه می گفت پسرای رشته های دیگه رو ببین. یه پسر درست حسابی تو رشته ما نیست (از نظر قیافه می گفت Big Grin) می گفت شانس نداریم که باز بچه های کارشناسی مون بهتر بودن Big Grin
حالا منو کتک نزنیدا دوستم گفتم من هیچ کارم Big Grin

بچه های ماهم همینطورWinkBig Grinولی نمی دونم چرا پنج تا زوج داشتیم که مزدوج شدن!!! سه چهار تا زوجم به سرانجام نرسیدنTongue
ولی جدا از شوخی انصافا بچه های خوب و آقایی بودن بودنSleepy

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sahar salehi , vesta , emahii
ارسال: #۱۶۵۷۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  فکر کنم یکی اکانت سارا رو هک کردهConfused
به جان خودم سارا دختر آرومی بودBig GrinTongue
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  من اعتراض دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من همیشه سر به راه بوده امAngel... همین الان اغفااااال شدمTongue
سارا از دست رفتBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , sahar salehi , vesta
ارسال: #۱۶۵۷۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  ما یه بار سرکلاس نقاشی کشیدیم .اونم چی؟من یه سفینه کشیدم بعد داخلش یکی بود داشت میرفت فضا!!
به جان خودم شبیه اینو منم سر کلاس کشیدم.
مدارکش موجوده
این مدرکش:

[تصویر:  348179_userupload_2013_20792665271429523651.7044.jpg]

اینم روزی کشیدم که دو تا از دوستای متاهلم تو کلاس داشتن راجع به مراسم عروسیشون حرف میزدن. بحث به من ربطی نداشت نمیتونستم تو بحث شرکت کنم ولی اینا هر چی میگفتن منم نقاشیشو میکشیدم یادش بخیر Big Grin
[تصویر:  348179_userupload_2013_1428896711429523651.7804.jpg]

ولی سال آخر فقط درس خوندم. اینا رو قبل از سال آخر کشیدم. اون موقع ها حوصله دانشگاه رفتن رو نداشتم و درس نمیخوندم تو کلاسا یا نقاشی میکشیدم یا آهنگ گوش میدادم یا هم میخوابیدم و چن بار که خواب بودم استاده فهمیده خودش اومده بیدارم کردهBig Grin کلی هم بچه ها از خوابیدن من تو کلاس عکس گرفتن Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , **sara** , zahra_ce87 , Bahar_HS , Aurora , sahar salehi , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , vesta , shayesteNEY , emahii
ارسال: #۱۶۵۷۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  ما یه بار سرکلاس نقاشی کشیدیم .اونم چی؟من یه سفینه کشیدم بعد داخلش یکی بود داشت میرفت فضا!!
به جان خودم شبیه اینو منم سر کلاس کشیدم.
مدارکش موجوده...
.
.
.
نقاشی منو استاد بردBig Grinفک کنم خوشش اومده بودTongue

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۶۵۷۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  همه این کارن هاااااااااااااااا

یعنی مطمئن شدم من چقدر مظلومم Smile

منم همییییشه،چه وقتی دانش آموز بودم،چه دانشجو فقط درس می خوندم!Undecided Dodgy
کاش یه کم شیطنت می کردم،امروز منم یه خاطه ای برای گفتن داشته باشم.Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , پوونه , **sara** , so@ , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close