زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۳۱۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  ضربان قلبم خیلی داره تندتند میزنه ای خدا ی کاری بکن،من کم تحملم

عاشق شدی :دیHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Riemann , diligent , Menrva
ارسال: #۱۵۳۱۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
نقل قول: جوابتون به دیدگاه من خیلی نزدیکه،ولی میخوام بدونم واسه شما پسرا اگه این اتفاق بیفته عکس العملتون چیه؟تلافی نمیکنید کارشو که چندسال شما رو دوس نداشته حالا بگه دوس دارم؟
جواب این سوالتون بستگی به شخصیت طرف داره.به نظرم اگه آدم بی خودی باشه تلافی می کنه.چون اگه دوستش داشته باشه هنوز وطرف مقابل هم حالا دوستش داره(البته باید دلیل تغییر نظرش رو دونست چون این خیلییییی مهمه)خب تمومه دیگه.نازکردن ندارهSmile
ولی اگه قبلا طرف مقابل به شکل خیلی بدی توی ذوق طرف زده باشه وردش کرده باشه، نظرشخصیم اینه که باید فراموشش کنه حتی اگه الآن دیوانه وارطرف مقابل دوستش داشته باشه.
بازم می گم دلیل این که ازطرف خوشش نمیومده واین که حالا ازش خوشش میاد خیلی مهمه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۵۳۱۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  معلومه دیگه واسه همونی که خواهرش زیرچششکرده و عید قراره بره خاسگاریBig Grin

خدا از دهنتون بشنوه Big Grin، من که چشمم آب نمیخوره. Sad

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  حالا برای کی میخواستین بخرین ؟ Big Grin

شوخی کردم بابا Big Grin، ولی جدای از شوخی الان یه حلقه معمولی قیمتش چنده؟ با یه تومن میشه چیزی گرفت؟Confused
حلقه معمولی همون ی تومن درمیاد،بابا یهو ک نمیخواد حلقه بخری ی چندماه تا اشنا بشید باهم لفطش بده که یه کارم همزمان بکنی که پول دربیاری،ساعتم میخواد خو
اگه خواهرت از دستش برنمیاد بگو خودم واست معرفی میکنم،بالاخره ابجی ک الکی نمیگنAngel

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , Menrva , x86 , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۵۳۱۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر وستا تولدتون مبارک

کاربرشو خیلی خوب اومدی

(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تولدت مباااااااااااااارک
خب بحث جدید:
کسی ک قبلا شما رو دوس داشته و شما دوسش نداشتی،ولی الان دوسش داری!چجوری بهش میگید؟
خیلی صریح و ساده

پسرا لطفا جواب بدید اگه واسه خودتون همچین حالتی پیش بیاد چیکارمیکنید؟
چکار میکنیم یا چه کار دوست داریم طرف مقابل انجام بده ؟
من دوست دارم طرف مقابل صریح بیاد بگه
به نطر من فراموشش کن اصنم پی اینکار نرو
سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن که

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۵۳۲۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  میخوام ی بحث داغون خانومه راه بندازم
عکس مانتوهایی ک دوختید بزاریدBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قرمزه تک دکمس،سبزه بدون دکمسWink

من مانتو ندوختم ولی اون دکمه ی پالتومو که دوختم میتونم عکسشو بذارم؟؟؟!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , abji22 , Nesyan , miss msv66 , alirezaei , salam5 , emahii , software94
ارسال: #۱۵۳۲۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  میخوام ی بحث داغون خانومه راه بندازم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اره بزار،اصلا موضوع همینه

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۵۳۲۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  
نقل قول: کسی ک قبلا شما رو دوس داشته و شما دوسش نداشتی،ولی الان دوسش داری!چجوری بهش میگید؟

جواب بستگی به این داره که آیا طرف مقابل هم هنوزشما رودوست داره یا نه.آیا طرف مقابل قبلا تلاشی برای نشون دادن این علاقش به شما داشته وشما اون رو قبول نکردید یا نه.چرا شما تغییر عقیده دادید وحالادوستش دارید.
جوابتون به دیدگاه من خیلی نزدیکه،ولی میخوام بدونم واسه شما پسرا اگه این اتفاق بیفته عکس العملتون چیه؟تلافی نمیکنید کارشو ک چندسال شما رو دوس نداشته حالا بگه دوس دارم؟

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر وستا تولدتون مبارک

کاربرشو خیلی خوب اومدی

(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تولدت مباااااااااااااارک
خب بحث جدید:
کسی ک قبلا شما رو دوس داشته و شما دوسش نداشتی،ولی الان دوسش داری!چجوری بهش میگید؟
خیلی صریح و ساده

پسرا لطفا جواب بدید اگه واسه خودتون همچین حالتی پیش بیاد چیکارمیکنید؟
چکار میکنیم یا چه کار دوست داریم طرف مقابل انجام بده ؟
من دوست دارم طرف مقابل صریح بیاد بگه

خب صریح بیادبگه عکس العملت چیه؟
تشکر میکنم که صریح گفته و ازش یکی ۲ روز محترمانه میخوام زمان بده فکر کنم

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , abji22
ارسال: #۱۵۳۲۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط vesta.)
آبجی جان، دنبال جواب سوالت اینجا نگرد... آدما و افکارشون و دنیاهاشون مثل هم نیست
اگر من در مواجه با مسئله ای به صورتی رفتار کنم، شاید کس دیگه اینطوری برخورد نکنه... بسته به ذهنیت اون فرد و شرایطی که گذرونده و نتیجه ای که بهش رسیده عکس العملش فرق میکنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , alirezaei , RASPINA , tabassomesayna , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Menrva , x86 , Avril89 , abji22 , emahii , software94
ارسال: #۱۵۳۲۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  البته اگه منظورتون از این کاراست :

خیلی قشنگن، آفرین Smile
کلاس رفتین؟ من قبلا نگارگری کار میکردم روی کاغذ، اینا شبیه طرحای نگارگریه
اینا رو وقتی که رنگش خشک شد با کیلر برق میندازن درسته؟

بله دقیقا
خیلی کار راحتیه برای شما که نگارگری کار کردین و ترکیب رنگهارو بلدید
باکاربن طرحو بنداز روی ظرف بعد رنگ امیزی و دور گیری و در انتها جلا دادنSmile
یه کاری دیگه هم میزارم ولی حیف که فروختمشSad هیچ وقت کارای هنریتو نفروشSad

آفاق جان چطور دلت اومد اینو بفروشی!!!!!Dodgyمن اینو دیدم دلم از حسرتش کباب شد خدا بهت صبر بدهSleepy

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  امروز داشتم میرفتم، یه دفه چشمم به یه مانتوفروشی مانتوهای تک دکمه و بی دکمه افتاد، لطفا ادامه دهید... Big Grin
شما هم؟Wink

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  میخوام ی بحث داغون خانومه راه بندازم

آره دقیقا همینهBig Grin با دکمه یا بی دکمهTongue
آقا من مانتوهام خونه بابامه .اووف الان عکس چی بذارمUndecided
الکی مثلا من بخاطرش الان ناراحتمWink

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , RASPINA , x86 , so@ , abji22
ارسال: #۱۵۳۲۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول: میخوام ی بحث داغون خانومه راه بندازم

کلا همه هنرمندن اینجا، همینجور داره میچیکهTongue
شاید باورتون نشه ولی منم یه بار تونستم با مهارت تمام به جعبه سوزن ،نخ ا دست بزنم Big Grin

------------------------------------------------
این پسرا و البته آقایون میکاپ و شلوار قرمز و صورتیو که تست کردن، میگم پیراهن تک دکمه و بی دکمه نیومده براشون؟DodgyTongue

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87 , so@ , Menrva , happy07 , Bahar_HS , nasim** , abji22 , emahii
ارسال: #۱۵۳۲۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  شوخی کردم بابا Big Grin، ولی جدای از شوخی الان یه حلقه معمولی قیمتش چنده؟ با یه تومن میشه چیزی گرفت؟Confused
Big Grin‌‌؛ حلقه ۱۸۰ هزارتومنی هم داریم تازه ازین حلقه های ساده هست قشنگ وشیک هم هست
این مدلی
[تصویر:  342589_15ehljs.jpg]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei , RASPINA , x86 , abji22
ارسال: #۱۵۳۲۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط vesta.)
گاهی تصوراتمون این شکلی میشه
[تصویر:  342597_309220_d_bubble.gif]

اینم جهت خوشحال سازی دوستان

چه جالب میشه تو مورد اول، مثلا به یه اروری بخوری بعد نتونی حلش کنی و اون اتفاق بین تو و کامپیوترت بیفتهBig Grin روحیه ام لطیفه، میدونمTongue
پ.ن: دیدمشون خنده ام گرفت، گفتم بگذارم شاید شما هم خنده اتون گرفت... ثواب داره به خداBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , Hamzeh.S , so@ , Menrva , Bahar_HS , salam5 , abji22 , emahii
ارسال: #۱۵۳۲۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  Big Grin‌‌؛ حلقه ۱۸۰ هزارتومنی هم داریم تازه ازین حلقه های ساده هست قشنگ وشیک هم هست
۱۸۰ تومن ؟ آقا من امشب نشد، فردا حتما نامزد میکنم Big GrinBig GrinTongue، بابا حلقه رو دست یکی کنیم فعلا ، باقیش خدا بزرگه.
چند وقت پیش یکی از دوستان برام حساب کرد که هزینه عقد و عروسی رو هم میشه ۲۰ میلیون، البته تو شهر ما. شرایط خانوادگی هم خیلی موثره. من دیدم تو فامیل حلقه خریدن ۷ میلیون (جفتی یا تکیشو دیگه خبر ندارم) در حالی که وضع مالیشون متوسط یا متوسط رو به بالا بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , abji22
ارسال: #۱۵۳۲۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  Big Grin‌‌؛ حلقه ۱۸۰ هزارتومنی هم داریم تازه ازین حلقه های ساده هست قشنگ وشیک هم هست
۱۸۰ تومن ؟ آقا من امشب نشد، فردا حتما نامزد میکنم Big GrinBig GrinTongue، بابا حلقه رو دست یکی کنیم فعلا ، باقیش خدا بزرگه.
چند وقت پیش یکی از دوستان برام حساب کرد که هزینه عقد و عروسی رو هم میشه ۲۰ میلیون، البته تو شهر ما. شرایط خانوادگی هم خیلی موثره. من دیدم تو فامیل حلقه خریدن ۷ میلیون (جفتی یا تکیشو دیگه خبر ندارم) در حالی که وضع مالیشون متوسط یا متوسط رو به بالا بوده.
۲۰ میلیون؟؟؟! با تخفیف دیگه؟؟!!
------------------------------------------
جریان این حلقه ی ۱۸۰ تومنی چیه؟؟
ارسال: #۱۵۳۳۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط alirezaei.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینم جهت خوشحال سازی دوستان

همشون با نمکن،سومی رو دوست داشتم، Big Grin
[تصویر:  342603_hypnotised.gif]

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close