زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با وجود بیماری میشه ادامه تحصیل داد؟

ارسال: #۱۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
Sad(((((
دست خدا بالاترین دست هاست
از او بهترین ها رو براتون آرزو میکنم

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , alim93 , **sara** , teraktor2003
ارسال: #۱۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
RE: با وجود بیماری میشه ادامه تحصیل داد؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان مانشتی
خیلی وقته مرددم و به راهنمایی شما عزیزان نیاز دارم.
متولد ۶۷ هستم ساکن آبدانان(ایلام).
کارشناسیمو داشتم تو دولتی میخوندم که به خاطر بیماری که واسم پیش اومد انصراف دادم و دو سه سالی نتونستم درس بخونم. سال ۹۱ که کم کم حالم داشت بهتر میشد رفتم غیر انتفاعی و تو سه ترم بقیه واحدا رو پاس کردم و کارشناسیمو گرفتم. ترمی ۱۵ میگرفتم.
امسال حدود پنج شیش ماه روزی سه چهار ساعت واسه کنکور خوندم و رتبم ۱۱۰ تجارت شد. سهمیه شاگرد اولی هم دارم. به درس خوندن و کلا مطالعه خیلی علاقه دارم.
اما یه مشکل دارم. بخاطر دردی که دارم خیلی نمیتونم درس بخونم و حتی روزای قبل کنکور هم حداکثر ۵ ساعت میخوندم چون تو بعضی از ساعت ها دردم زیاد میشه. احتمالا تا چند سال این درد رو خواهم داشت.
به نظر شما منه پیرمرد با این حال و روزم:
آیا میتونم ارشدمو با معدل خوبی بگیرم؟
آیا میتونم رو پایانامم خوب کار کنم و مقاله بدم؟
خیلی ها میگن تو دوره ارشد پوستمون کنده شده. من نمیتونم در حد کنده شدن پوست درس بخونم.
آیا میتونم زبانمو قوی کنم؟
آیا میتونم امیدی به قبولی تو دکترا داشته باشم؟
یا برم سراغ کار؟ چون با درد میشه خیلی از کارای غیر فکری رو انجام داد.
با تشکر.

چرا نتونین؟؟؟
با این اراده ای که شما دارین حتما میتونید.به خدا توکل کنین و به تلاشتون(برای رسیدن به خواسته تون) ادامه بدیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , **sara** , teraktor2003 , RASPINA
ارسال: #۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ
واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و از خودم خجالت کشیدم
اصلا تا حالا یه تلاشی برا کنکور نکردم و با اولین مشکل متوقف شدم
از آقای غضنفری و طالب پور تشکر میکنم که اینجا تاپیک زدنند
براشون آرزوی موفقیت و تندستی دارم.....خیلی مردید
واقعا که برام مفید بود

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ)Codd نوشته شده توسط:  به خودم افتخار میکنم تو انجمنی هستم که بچه هایی مثه شما توش فعالیت دارن
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خیلی خجالت کشیدم این پستارو خوندم
خیلی مردید .. مطمئنم موفق میشین .. هر دو تون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , Behzad TP , **sara** , teraktor2003 , Ms. Saba
ارسال: #۱۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام.
من حدود ده سال است که دچار یک بیماری مغزی مادام‌العمرهستم. سالهاست که روزی چندین نوع قرص می‌خورم. یک بار در اوج بیماری دانشگاه را رها کردم. با این وجود اشخاصی را دیده‌ام که مشکلات چه بسا دشوارتر از من داشته و به قله‌های موفقیت رسیده‌اند. از استیفن هاوکینگ و جان نش گرفته تا نمونه‌های قابل توجه در وطن خودمان. به همین جهت مصمم هستم که در زمینه مورد علاقه‌ام ادامه دهم. هرچند که راهم به همواری بسیاری از دوستانم نباشد.
درس خواندن به نظر من بیشتر نیازمند علاقه است که شما دارید. با توکل به خدا هر کاری ممکن است Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirrrrrrr , m.teymourpour , diligent , Behzad TP , nlp@2015 , غضنفری , gunnersregister , alim93 , fa_shinobi , so@ , amineh89 , Avril89 , **sara** , archer22 , kingmax , blx , yek95 , The BesT , teraktor2003 , shayesteNEY , Bahar_HS , Ms. Saba , farhud , ahrmb , bahman2000 , RASPINA , pasbag , afrooz-OMD , neda_Network , vesta
ارسال: #۲۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
از لطف عزیزان و دوستان سپاسگزارم
همه ما توی زندگیمون مشکلاتی داریم
کیه که مشکلی نداشته باشه
کار ما هم غلبه بر این مشکلاته
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , m.teymourpour , hmd1 , alim93 , David90 , **sara** , The BesT , teraktor2003 , shayesteNEY , Bahar_HS , Ms. Saba , bahman2000 , RASPINA
ارسال: #۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
آقا هر چی بقیه راجع به غبطه خوردن و تحت تاثیر قرار گرفتن گفتند واسه منم صدق میکنه. شماها یه الگوی خوب برای بقیه هستید به معنای واقعی.
با این رتبه و سهمیه مسلما بهترین دانشگاه قبول میشید. در دوره ارشد همونطور که دوستان گفتند یک بخش پایان نامه است که میتونید در منزل هم سر فرصت روش کار کنید و خیلی نیاز به رفت و آمد و به موقع حاظر شدن نیست. در مورد کلاسها تا جایی که تونستید کلاس برید، اما اگرم نشد اکثر اساتید از روی اسلاید درس میدن و وویس اساتید را بچه ها ضبط میکنن و شما هم اسلایدا رو دارید و هم وویسارو، انگار که استاد خونه شماست. ضمن اینکه خیلی از اساتید همون درسا رو مجازی هم درس میدن و شما میتونید استفاده کنید.
در مورد زبان به شما و بقیه قول میدم که بعد از یک ترم براحتی میتونید مقاله انگلیسی بخونید. چون بیشتر از اینکه لازم باشه کلمه حفظ کنید و... باید هنر مقاله خوندن رو یاد بگیرید که با کمی تجربه بدست میاد.
دوره ارشد سختر از لیسانسه اما پوست کندن یه مقدار دیگه....... (هر چند که من خودمم بعضی وقتا میگم این حرفو). روزی چهار پنج ساعت از همون ابتدا وقت بذارید که زیادم هست.
مقاله به پایان نامه شما ربط داره. اگه کار خوبی دربیاد میتونید یه مقاله هم بدین. که من مطمئنم شما با اراده ای که دارید حتما میتونید خوب کار کنید. ضمن اینکه فکر نکنید خیلی وقت کم دارید. شاید ۹۰ درصد بچه ها بیشتر از چهار ترم میشن. ۵ یا ۶ ترمه.
ضمن اینکه مقاله برای دکترا یه چیز خوب تو رزومه است اما فکر کنم ضروری نیست.
دکترا خوندن اونقدر هم سخت نیست. بالاخره با خوندن کتاب و مقاله و... حل میشه. اگه میبینید همه نمیرن طرف دکترا چون انگیزه اش رو ندارن. جالبه، اکثر دانشجوهای دکترایی که میبینم برعکس ماها آدمایی هستن که سرشون شلوغه، از ما گرفتارترن، کار میکنن، اما انگیزه زیادی دارن. انگیزه شما واقعا حیرت آوره، شک ندارم دکترا هم میخونید

آقا بهزاد هم که اصلا ما رو ترکوند. آقا خیلی مردی

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , غضنفری , Avril89 , **sara** , Aurora , alim93 , teraktor2003 , hmd1 , afrooz-OMD , blx
ارسال: #۲۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  زندگی ماوراء محدودیت ها >>>> ایمی پوردی >>>>>>>>>>>>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان سه بار پشت سر هم این ویدئو رو دیدم
نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم
امیدوارم هرکی این پستو میبینه این ویدئو رو حتما ببینه
بعید میدونم کسی با دیدنش اشک نریزه و زندگیش تغییر نکنه...
واقعا ازتون ممنونم
پ.ن: از جناب غضنفری عذرخواهی میکنم، ایشون تاپیک زدن که از دوستان بپرسن که با شرایطشون، خوندن ارشد براشون مشکله یا نه و اینکه کمکی در زمینه ارشد بگیرن، اما متاسفانه یا خوشبختانه این تاپیک برای من به شخصه نقطه ی شروع زندگی جدیدم و جدی گرفتن اهدافم شد....ازتون بی نهایت ممنونم و خیلی خیلی عذرخواهی میکنم...
امیدوارم همیشه ی همیشه ی همیشه توو زندگیتون موفق باشید...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , ƊƦЄƛM , The BesT , m.teymourpour , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , teraktor2003 , RASPINA , Aurora , غضنفری , Bahar_HS , Ms. Saba , ریحان , blx , hmd1
ارسال: #۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  زندگی ماوراء محدودیت ها >>>> ایمی پوردی >>>>>>>>>>>>
خیلی ممنون. صحبت های خوبی بود. ایشون هم روی خلاقیت تاکید دارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , teraktor2003 , shayesteNEY , Ms. Saba , alim93 , blx , hmd1
ارسال: #۲۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ
همین رو میتونم بگم که خدا اگه ازتون یه چیزی رو گرفت چیز بهتر دیگه ای بهتون داد
ارادتون و علاقه و پشتکارتون به مطالعه واقعا تحسین برانگیزه ShyShyShy
خودم خداروشکر مشکل بینایی ندارم و خیلی ها رو دیدم به خاطر عینکی بودن نمیتونن مطالعه زیاد داشته باشن ولی شما ............
واقعا از خودم هم خجالت کشیدم و پیش خودم شرمنده ام که با کوچکترین مشکلی از تلاش کردن و از رسیدن به ارزوهام نا امید میشم .

ارزوی رسیدن به انچه که لیاقتتون هست دارم و اطمینان دارم که هیچ تلاشی بی ثمر نیست

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , Bahar_HS , Ms. Saba , teraktor2003 , ریحان , fatemeh69 , Behzad TP , alim93 , RASPINA , hmd1 , **sara**
ارسال: #۲۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط yasaman2014.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  من همین دیروز یه بحث مشابهی با یکی از دوستانم داشتم؛ اینکه موفقیت و لذت از زندگی آیا با داشتن فشارهای روحی و عصبی و بیماری و کلا مشکلات زندگی ... ممکنه؟
ایشون یه کلیپ بهم دادن گفتم بذارم اینجا شاید برای بعضی از دوستان مفید باشه
دوستی و عشق و محبت خیلی وقتا میشه پینه دوز زندگیای ما و اگه نبود چه جهنمی میشد این زندگی!
دوستان از قسمت دانلود، زیرنویس رو فارسی انتخاب کنید و ادامه ...
شادی روزافزون دوستان رو عشقه :دی

زندگی ماوراء محدودیت ها >>>> ایمی پوردی >>>>>>>>>>>>

جالب بود ولی گفتم شاید این براتون جالبتر باشه
راستش داییم پارسال یه کتاب بهم داد که درباره ی زندگی نیک ویچیچ بود
مردی که بدون داشتن دست و پایی کارهای خارق العاده می کرد
کارهایی که حتی من با این دست و پایی که دارم نمیکنم خلاصه کتاب رو تاآخرش خوندم
باید بگم جالب ترین و زیباترین کتابی بود که تا حالا خوندم
وبعد فیلماشو دیدم و براتون چندتاشو میذارم بهتون پیشنهاد میکنم اگه تا حالا ندیدید حتما ببینید

چه فکر کنید می توانید چه فکر کنید نمیتوانید در هر صورت حق با شماست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , غضنفری , teraktor2003 , blx , shayesteNEY , hmd1 , **sara**
ارسال: #۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
چطور فیلمو دانلود کنم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  تا جایی که ذهنت سالم باشه می تونی پشتکار داشته باشی
بعضی دوستان هستن پشتکار دارن ولی دیگه ذهنشون از دست دادن
همه اینا هم تا جایی که ذهن سالم باشه جواب میده
متوجه منظور اصلی شما نشدم و دقیقا نفهمیدم به چی اشاره می کنید.
منظور از آسیب ذهنی، صدمه خوردن بافت مغز هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال: #۲۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط غضنفری.)
منم میخواستم بپرسم منظورت از ذهن خراب چیه؟
منظورت ناامیدیه؟
مهرداد جان اگه صلاح میدونی شرایط تحصیلی این ترمتو بگو که دوستان قدر سلامتیشونو بیشتر بدونن.

ava خانم همه صحبت های دوستان که مطرح کردن خیلی خیلی خوب بوده.
بنده هم از صمیم دل براتون آرزوی موفقیت میکنم.

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
سهراب سپهری
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003 , A V A
ارسال: #۲۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  چطور فیلمو دانلود کنم؟

از طریق :

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۳۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ
با سلام دوباره.
اول از بشیر به خاطر ویدیوی امی پوردی صمیمانه تشکر میکنم. کاش اون رو ۱۰ سال قبل دیده بودم. نوع نگاه اون خصوصا جمله های دقیقه ۳:۵۰ نقطه عطف زندگی یک انسان می‌تونه باشه : "... مجبور بودم برای حرکت به جلو امی گذشته را رها کنم و یاد بگیرم امی جدید را بپذیرم..."
و چقدر دیر من این واقعیت را پذیرفتم!

@بشیر: کتابهایی که معرفی کردین به نظرم بسیار جالبن و نکات جالبی در مورد زندگی بیان می‌کنن

@خانه سبز: بیماری من روی بافت مغز اثر می‌گذاره و تعداد زیادی از سلولها رو از بین می‌بره. با این حال طبق گفته پزشکانم با کمی تلاش بیشتر می‌تونم در هر رشته‌ای و تا هر مقطعی ادامه بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , غضنفری , Behzad TP , ریحان , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۴۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۶۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۱۱ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۴۹ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۷ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close