زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه
سلام
من ترم ۴ ام و فکر کردم الان که دانشگاها و مجازیه و بعدشم تعطیلاته ،مقاله بنویسم . اما نمیدونم چطور باید شروع کنم و موضوعی که از کجا پیدا کنم . در کل چیز خاصی نمیدونم . ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید . ???Sad
و اینکه چنتا سوال دیگه . ۱ . ژورنال های داخلی قبول میکنن مقاله رو حتی اگه دانشجو کارشناسی باشیم یا ربطی نداره؟
۲.میشه بدون کمک استاد هم کار رو جلو برد؟ چون اکثرا اساتیدی که میشناسم خیلی دیر جواب میدن یا اصلا جواب نمیدن ? بعد نمیشه از استادای دانشگاهای دیگه کمک بگیرم؟
واینکه در کل شدنیه ؟ یا سخته ؟ ( با توجه به اینکه من برای مجلات داخلی میخوام واینکه مقاله ی کنفرانسی نمیخوام بدم )
بعد اگر از چنتا مقاله ی خارجیه دیگه ترجمه کرده باشم، کپی کرده باشم در واقع ? بازم قبول میکنن؟ یا رد میشه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۶۰۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۱۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  مولفه DC کمک کنین خواهشا Sanazzz ۴ ۳,۵۹۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ
  کمک کنین لطفا Sanazzz ۲ ۲,۵۵۸ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۱۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close