زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

۱) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

۲)به نظر شما اگر ارشد دومم رو در رشته ی مهندسی پزشکی قبول شم آینده ی شغلی بهتری در انتظارم هست یا به دلیل تفاوت رشته در لیسانس و فوق لیسانس قراره اذیت شم؟ این کار برای مهاجرت تحصیلی و یا شغلی مشکل زا نمیشه؟ کسی اطلاعاتی داره در رابطه با اینکه این رشته توی وزارت بهداشت چه آینده ی شغلی یا مهاجرتی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟
(۰۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲ ب.ظ)minafunda نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

۱) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

یه ذره از جواب سوالتو میتونم بدم بقیشو حال ندارم مریضم :|

بله
امیدوارم زودتر خوب بشین. میشه یکم بیشتر صحبت کنین. اخه توی دفترچه ۹۶ گفته توی رشته ی قبلی نمیشه و هوش گرایش همون رشته ی کامپیوتره ولی توی دفترچه ۹۷ نگفته بود. من میترسم یکسال بخونم بعد نشه.
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ
یعنی معهماری بازارش اینقدر خرابه؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ب.ظ
بدون کنکور
سلام . من شاغل هستم و قصد ادامه تحصیل هم دارم اما نمیخوام به خاطر درسم کارم رو ول کنم . توی کنکور هم نمیتونم شرکت کنم چون اصلا وقت درس خوندن ندارم و نمیتونم تو تمامی کلاس های دانشگاه شرکت کنم . دوستم بهم مقاله بدون کنکور علمی کاربردی تحصیلیکو رو پیشنهاد کرد که بخونم تا حداقل بتونم تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close