زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"

ارسال: #۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
سلام وخسته نباشید
سوالم اینه که طراحی زبان رو از رو چی بخونم ؟
جواب بدین ممنونم میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۳۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ
RE: ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  این یوزرهایی که اکثرشون ۲۸ شهریور عضو شدند و سپاس زدن چی هستند؟ موضوع بو داره.

اینا دست های پشت پرده هستن !

چه کارهای عجیب غریبی که تو مانشت نمی کننHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamation
آخه یعنی که چی؟!
مثلا کسی که این یوزر ها رو ساخته فکر می کنه هر چی سپاس بیشتر باشه تاثیر تاپیک بیشتر می شه؟؟؟!!

اینا همه ربوت یسری سایتا هستن ! تو پروفایلشونم معمولا نکات تبلیغاتی وجود داره! که متاسفانه به دلیل آمار زیاد بازدیدکننده مانشت به اینجام رخنه کردن!

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ
توپ تانک فشفشه ***** فن اصلی من بز کشه
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)yasaman123 نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید
سوالم اینه که طراحی زبان رو از رو چی بخونم ؟
جواب بدین ممنونم میشم
به قسمت مربوط به دروس مراجعه کنید

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۱
۱
ارسال: #۳۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
قبول ندارم میزان مطالعه ام با میزان حضورم در نت رابطه ی مستقیم داشت وقتی نت قطع بود درس تعطیل بود

Ayyy ya ya ya
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , npour
ارسال: #۳۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
کنکور یه ازمون چهار گزینه ای میباشه که تو یه زمان ۳ ساعته گرفته میشه...هیچ الزامی بر این وجود نداره که اونیکه رتبه اش بهتر شده یا تک رقمی شده درست ترین روش رو اتخاذ کرده باشه یا اونی که رتبه چندان خوبی کسب نکرده روشش غلط بوده باشه... واقعیت قضیه اینه که کنکور یه ازمون غیر نرمال است و اصلا قابل پیش بینی نیست. من به جرات میتونم بگم تو این سالها که با کنکور درگیر بودم زیاد دیدم افراد با سوادی که لیاقتشون ده نفر اول بوده ولی به دلیل یه سری بدشانسی کم دقتی و عواملی از این دست نتونستن رتبه خوبی بیارند... تو موارد مرتبط با ازمون نرمال و استاندارد دو تا معیار داریم که اسمش رو نمیدونم چیه (فکر کنم مانایی و پایایی باشه) اما یکیش به این معنا است که اگر دوباره یه ازمون گرفته شه تو همون سطح نتایج تقریبا یکسان باشه. ... خودمان هم میدونیم اگر چهار تا کنکور تو یه هفته گرفته بشه مطمئنا نتایجش با هم برابر نخواهد بود . و برای همینه که کنکور اصلا ازمون استانداردی نیست....
همه این حرفهارو گفتم که بگم اگر یه نفر رتبه اش خوبه دلیل نمیشه هر چی بگه درست باشه و اگر رتبه اش بده دلیل نمیشه هر چی بگه نادرست باشه...هر چند اونی که رتبه اش خوبه با احتمال بیشتری حرفهاش درسته تا اونی که رتبه اش بده...
اما در ارتباط با مانشت با بخشی از حرفها کامل موافقم. بزرگترین مشکل مانشت اینه که هر کی توش اظهار نظر میکنه و این کار رو برای اون ادم تازه وارد سخت میکنه. اگر اون ادم ندونه که باید حرف کی رو گوش کنه و حرف کی رو بیخیال شه ضرر زیادی میکنه و بزرگترین ضرری که مانشت به بچه ها زده مشاوره های نادرستی بوده که توش به وفور پیدا میشه... تازه این جدا از بحث تبلیغاتچیا هستند که الکی میان به سمت موسسه شون جو میدن...
اکثر ادمهایی هم که چیزی سرشون میشده و واقعا تجربیات سودمندی داشتند به دلیل مشغله هایی که داشتند و یا حواشی که مانشت برایشون ایجاد کرده از مانشت فاصله گرفتند... چون اینجا کلا مشاوره دادن به این راحتی نیست و باید انگیزه و انرژی زیادی داشته باشی تا با مخالفانت مقابله کنی...
در کل یه توصیه دارم برای اونایی که تازه اول راهند. استاد ملکیان یه مثالی میزنه. میگه اگه شما یه دکه کوچیک داری و کنار دکه ات یه سوپرمارکت بزرگ باز میشه دلیل نمیشه شما دکه ات رو ببندی. شاید یه چیزی تو دکه شما باشه که تو اون سوپرمارکت نباشه. شاید اصلا یه وقت بهتر باشه از دکه شما خریداری شه... منظورش اینه که اگه یه ادمهایی مثل علما وجود دارند که یه چیزهایی گفتند دلیل نمیشه شما قوه فکر خودت رو تعطیل کنی و بگی هر چی اونا میگن درسته... دکه کوچیک که منظور همون فکر و عقل و شعور شما میباشه باید همیشه کار کنه و به فعالیتش ادامه بده. چه تو زندگی، چه تو کنکور و چه تو مانشت... هر حرفی میشنوی اول فکر کن ببین به شرایطت میخوره یا نه بعد تصمیم بگیر. اگه قوه تشخیص این را نداری که اینکار درسته یا نه حتما از یه اهل فن بپرس اگه ادم اهل فنی هم نمیشناسی ریسک نکن لااقل....

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , fulgent , nlp@2015 , Donna , tabassomesayna , Riemann , salam5 , sharifIT , mahyamk , sahar salehi , e2000 , kingmax , نارین , fa_shinobi , iammiti , hnarghani , MShariati , Lonely Palm , Amoojan , ziba.O , newsoftware11 , hiva60 , ezra , hosein70 , Good! , parisa-zm , mostafa122 , samaneh_aftab , Bahar_HS , somaieh_hassani , nina69 , Mohammad-A , npour , maniye , mrsh1372 , Xilinx , رتبه۱سال۹۴ , Raha_H , pooyaa , Mänu , Nima Masghadi , d_felfelak , ana9940 , unicornux , m@hboobe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۲۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close