زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط software94.)
[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳
سلام
بچه ها جزوه ava.arshad94هم کامل بود منم سعی کردم هرچی استاد میگه بنویسم
کسی هم اکیدا پیام نده چرا ما این کارو کردیم چون وقت جواب دادن ندارم ما با اختیار خودمون این کارو کردیم.
من ویس ندارم اگه کسی بزاره واسه بچه هایی که نمیتونن کلاس برن کمک بزرگی کرده.
کم وزیادشو ببخشید.

-----------------------------------------------------------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جلسه اول

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

جلسه هفتم

جلسه هشتم

جلسه نهم

جلسه دهم

جلسه یازدهم

جلسه دوازدهم

Morris، در تاریخ ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام دوستان.
قرار شد از این به بعد همه جلسات در همین موضوع قرار بگیره تا بعدا هم به راحتی در دسترس باشه. واقعا از دوستانی که همکاری می کنند مخصوصا softwere94 و Ava.arshad94 بسیار سپاس گزار هستیم.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , A V A , iammiti , pooyaa , aria , zorro , @lirez@ , mohammad.ardeshiri , Morris , sahar salehi , farhud , ریحان , Hamed90 , نارین , mzha , mrsh1372 , dr.a_AI , bahman2000 , f.shamloo , im.r3za , armita1992 , Nina777 , sharifIT , aries , sahar bano , aliasqar , singleboy0123 , pezhman.m-AI , javad94 , mahshid1383 , mehdi7290 , Pure Liveliness , hiva60 , rcsoccer , Iman_k26 , shoaib.narimani , - rasool - , رتبه۱سال۹۴ , Parisa-SH , talash , nahid_it , reza_r , PSHirazi , fzpakzad , sanaz-m , M*Gh , Aurora. , ana9940 , sana123 , shahin_cr7 , hamedit89 , MiladCr7 , abji22 , mrm.sary , shaghayegh25 , sand , saman_6468 , shayesteb , masooome , m450ud , somaieh_hassani , hamid2009 , NP-Cσмρℓєтє , SepidehP , احسان مومنی , mahsa4 , dolma , feryal94 , K@online , explorer , khadij147 , saeidkhan , صبا موسوی , mostafa122 , p kh , mohammad641 , alireza11119 , mhr.ash , nazanin2020 , ka arman , بنفشه , reskandarinia , arefeh.hp , maryam.ra , azad90 , aida! , m_ok , happy07 , neda.m.cha , zibakh , sana2014 , A.....Z , danial_atash , elham joon , الهه۶۹ , fatima1356 , amirho3yn , mahyamk , ajabgol , IR.Sina , Eagle777 , kingmax , Ametrine , kvnmahdavi , kavoshgar21974 , soada , samaneh_70 , ketabkhan , rastin_gh , Sakura , optimist , pesaredelsokhte , 123654789987 , shamim_70 , mehrdadcrab , directline , mslinkin001 , Imankhani , neda.m , armin.sheikh , (hana) , fo-eng , meba , mmm1374 , moohammad.pn , zarisa , safir.com , salam8 , bazardeh , faraaz_mb , marjan sadat , feri4458 , MajidNasiri , samaneh_H , ارشد۹۵ , masoud371malek , مژی , Skyrim , paieez , Happiness.72 , AD342 , StudentSE , new_user_world
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
جلسه اول ساختمان داده
سلام .من از تو ۴ شیر نمی تونم فایل دریافت کنم .می شه لطفا بگین از ۴ شیر چطوری استفاده کنیم وچطور خودم اونجا پی دی اف آپلود کنم؟Smileممنون

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , optimist
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: جلسه اول ساختمان داده
(۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام .من از تو ۴ شیر نمی تونم فایل دریافت کنم .می شه لطفا بگین از ۴ شیر چطوری استفاده کنیم وچطور خودم اونجا پی دی اف آپلود کنم؟Smileممنون

برو تو سایتش عضو شو به راحتی میتونی فایل اپلود ودانلود کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , pooyaa
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)aram.karimi68 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام .من از تو ۴ شیر نمی تونم فایل دریافت کنم .می شه لطفا بگین از ۴ شیر چطوری استفاده کنیم وچطور خودم اونجا پی دی اف آپلود کنم؟Smileممنون

برو تو سایتش عضو شو به راحتی میتونی فایل اپلود ودانلود کنی

خیلی ممنون هم بابت جزوه هم بابت پاسخ.شما هم خوب بخونید سال بعد خوشحالمون کنید Smile

رفت
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
جلسه اول ساختمان داده
جزوه خوبی هست.ممنون ازتون.واسه ماهایی که اصلا ازین امکانات نداریم اینا موهبته.خیر ببینییییییی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , ریحان , mzha , bahman2000
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)aram.karimi68 نوشته شده توسط:  سلام
کسی هم اکیدا پیام نده چرا ما این کارو کردیم چون وقت جواب دادن ندارم ما با اختیار خودمون این کارو کردیم.
کم وزیادشو ببخشید.

ممنون از کاره خوبتون برای آپلود کردن جزوه ساختمانو طراحی, که میدونم خیلی وقتا امیال آدم نمیزاره آدم چیزی که براش متقبل هزینه شده رو به کسی به صورت رایگان بده مخصوصا به رقیباش . کسی که این کارو میکنه روح بزرگی داره البته بعضیا هم دوست ندارن چنین کاری کنن که اونا هم حق دارن ولی بعضی از ما ها هنوز از دوران کودکیمون در نیومدیم اون روزای که یه بستنی قیفی میخریدم میرفتین جلو پسر همسایه بخوریم یعنی من دارم تو نداری دلت بسوزه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

حقیقتش من این درسم خیلی خوبه به جزوه و ویس نیاز ندارم ولی تصمیم گرفته بودم از این هفته که یک جلسش گذشته با اینکه نیازی ندارم بیام ثبت نام کنم مهستان فقط بخاطره اینکه جزوه و ویسی که نیم کاره مونده از ساختمان رو آپلود کنم که
یه سری توهم خود مهم کنی نزنن Big Grin
خلاصه کارتون خیلی خوبه امیدوارم در انتها به هدفتون برسینBlush

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Morris , sahar salehi , ریحان , Hamed90 , bahman2000 , sahar bano , hnarghani , mahshid1383 , Parisa-SH , mohaddeseh70 , بنفشه , reskandarinia , happy07 , ldns0098
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
جلسه اول ساختمان داده
سلام
لینک جایگزین:

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Hamed90 , mzha , نارین , mrsh1372 , im.r3za , mahshid1383 , software94 , talash
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
جلسه اول ساختمان داده
(۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)aram.karimi68 نوشته شده توسط:  سلام
کم وزیادشو ببخشید.

ممنون از کاره خوبتون برای آپلود کردن جزوه ساختمانو طراحی, که میدونم خیلی وقتا امیال آدم نمیزاره آدم چیزی که براش متقبل هزینه شده رو به کسی به صورت رایگان بده مخصوصا به رقیباش . کسی که این کارو میکنه روح بزرگی داره البته بعضیا هم دوست ندارن چنین کاری کنن که اونا هم حق دارن ولی بعضی از ما ها هنوز از دوران کودکیمون در نیومدیم اون روزای که یه بستنی قیفی میخریدم میرفتین جلو پسر همسایه بخوریم یعنی من دارم تو نداری دلت بسوزه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

حقیقتش من این درسم خیلی خوبه به جزوه و ویس نیاز ندارم ولی تصمیم گرفته بودم از این هفته که یک جلسش گذشته با اینکه نیازی ندارم بیام ثبت نام کنم مهستان فقط بخاطره اینکه جزوه و ویسی که نیم کاره مونده از ساختمان رو آپلود کنم که
یه سری توهم خود مهم کنی نزنن Big Grin
خلاصه کارتون خیلی خوبه امیدوارم در انتها به هدفتون برسینBlush

شوخی میکنین؟Smile)) تصمیم خوبیه بیاین دور هم جزوه های متنوع منتشر کنیمSmile)))

ارام خیلی جرات داری خوشم اومد خوشم اومد به افتخارت کف مرتببببببب

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Hamed90 , mahshid1383 , bahar122
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
جلسه اول ساختمان داده
وای چقدر مهربونی شما. مرسی که جزوه رو گذاشتین چون ما به کلاس دسترسی نداریم.

تو بخوای دنیا رو میسازی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , mahshid1383
ارسال: #۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
جلسه اول ساختمان داده
محمد ۹۴ کنکور می خوای بدی؟
ارسال: #۱۱
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  محمد ۹۴ کنکور می خوای بدی؟

Big Grin اصلا مشخص نیست

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۱۲
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
جلسه اول ساختمان داده
ینی ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببین خودت بهتر میدونی تهرانم هستی برو شرکت کار کن حقوق ۳ سالت بده برو پردیس هم تخصص داری هم مدرک.. خودت باهوشی می فهمی چی میگم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ
جلسه اول ساختمان داده
مرسی آرام جان
به امید فردایی بهتر برای هممون ...
ارسال: #۱۴
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ق.ظ
خیلی ممنون، خیلی لطف می کنیدHeart
براتون آرزوی موفقیت می کنم....
ارسال: #۱۵
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ، توسط software94.)
سلام بچه ها خواهش میکنم شرمندم نکنید من کار خیلی مهمی نکردم ما باید هرطور که میتونیم بهم کمک کنیم تا همه پیشرفت کنیم بچه هایی که این جزوه هارو میگیرن سعی کنن با برنامه ما پیش برن این هفته استاد گفت تستهای فصل یک ساختمان والگوریتم تا تست سی ودو بزنن اینجوری مفهوم جزوه رو هم درک مییکنید.
استاد تستهارو حل کرد ما واستون با راه حل میزاریم اشتباهات کم کم رفع شه
با تشکر از لطف همه تون.ویس هم داشتم چشم حتما واستون میزارمSmile

بچه ها من میخوام از هفته بعد شروع کنم ششصد مسئله قدسی رو متناسب با درسهایی که جلو رفتیم حل کنم مطمئن باشید داده الگوریتم مستلزم حل کردن تمرین زیاد هرکی پایه است شروع کنیم یا علی بگه شروع کنیمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar122 , bahman2000 , mshelman , pooyaa , mohammad.ardeshiri , im.r3za , javad94 , shoaib.narimani , ریحان , mahyamk , رتبه۱سال۹۴ , Parisa-SH , talash , Elena_71 , Aurora. , Morris , MiladCr7 , farhud , saeidkhan , hosseintapesh , rcsoccer , happy07 , elham joon , mslinkin001 , StudentSE

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۸۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۰ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close